>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
tez dostalem &quot;po&quot;
ale przeciez poczta strajkowala teraz i list mogl sobie lezec, to nie musi byc wina expekta przeciez
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
tez dostalem &quot;po&quot;
ale przeciez poczta strajkowala teraz i list mogl sobie lezec, to nie musi byc wina expekta przeciez
mogli się bardziej postarać, wysłać priorytetem, napisać cos na meila ostatnio zamawiałem rzecz z allegro dostalem w 3 dni ;)
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Expekt jest beznadziejny, oferte dodaja na ostatnią chwile w dodatku jest ona wybrakowana, bardzo czesto zdarza sie tak ze jakiegos meczu brakuje. Jutro zaczyna sie Wimbledon a oferty jeszcze nie ma, hmm moze do jutro będzie, chyba ze postanowili ten turniej &quot;ominąć&quot;. Postanowilam wiec do nich napisac kiedy dodadza oferte tenisowa i oni sami nie wiedzą :&quot;...Jednakze nie jestesmy w stanie Panu na to pytanie odpowiedziec jednoznacznie, gdyz wszelkie zdarzenia w naszej ofercie ustalane sa na podstawie porozumienia z naszymi bukmacherami....&quot; Pozatym na meile odpisaują mi na &quot;Pan&quot; mimo ze podpisuje sie jako &quot;Pani&quot;. Fakt ze odpisali mi bardzo szybko ale takie niedopatrzenie odebralam jako brak szacunku.

Jesli chodzi o Wasze listy otrzymane po terminie to akurat wina poczty sama czekalam na jedna przesylke ponad tydzien, mimo ze byla ona wyslana priorytetem.
 
Z 0

zxc07

Użytkownik
To ,że trzeba czekać długo na niektóre kursy to prawda i mi też to bardzo przeszkadza.Po za tym jest bardzo uboga oferta na siatkówke.
 
M 0

m4rian

Użytkownik
Moja opinia jest taka, ze bukmacher ten nie potrafi poradzic sobie z problemami technicznymi, ktore nekaja go juz od dluzszego czasu.
Czy dalej występują te błędy ? Bo post już stary a ja chciałbym tam konto założyć i nie wiem czy nie będą mnie &quot;w ch** robi,ć&quot;
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
ostatnio nie widziałem żadnych handi na tenis słabiutko wypada expektt przy rywalach ani under, over w setach tylko czysyte bety na zwycięzce.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Jareks, musisz chyba spuścić łomot swojemu listonoszowi bo żeby miesiąc opóźnienia??? Do mnie info przyszło 2 dni przed upływem terminu i jakoś wyrobiłem ????
 
T 0

typuje-i-wygrywam

Użytkownik
Mam problem z expektem. Chodzi o to, że przyczepili się tego, że u mnie w domu typują dwie osoby- na expekcie mam konto ja i moja mama. Z okazji tego, że chciałem starać się o bonus (poleć przyjaciela) expekt zainteresował się tym, że z 1 komputera są założone dwa konta. Kazali mi i mojej mamie przysłać skan dowodu. Nie chcę tego robić, bo podobno nie jest to do końca bezpieczne. Co się stanie, jeśli nie wyślę skanów? Ile mam na to czasu? Na supporcie nie mogęniczego się dowiedzieć. Nie wiem, co robić. Nigdy od expektu nie dostałem żadnego bonusu, moja mama też nie. Czy pieniądze na naszych kontach przepadły? Czy możemy mieć jakieś konsekwencje prawne z tego powodu? Czy ktoś z was był kiedyś w takiej sytuacji? Proszę o szybką odpowiedź.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mnóstwo pytań, że połowę zdążyłem zapomnieć zanim dokończyłem czytać.
Jeśli nie wyślesz skanów dowodu to na 99% nie otrzymasz wypłaty z buka.
Więc dla Twojego dobra wyślij skany Twoje i mamy. Jeśli tego nie zrobisz zablokują Ci konto. Czas jaki masz- domyślam się, że asap- a soon as possible.
Konsekwencji prawnych nie spodziewałbym się.
Pozdrawiam,
Vader
 
T 0

typuje-i-wygrywam

Użytkownik
A czy wysyłanie skanów dowodów jest bezpieczne? I czy mogą mi zabrać pieniądze, które wypłaciłem 5 dni wcześniej od blokady konta?(w czasie, gdy typowałem ja i moja mama wypłaciłem kwotę ponad 100 PLN, które są teraz na moim koncie bankowym-czy expekt może domagać się zwrotu tych pieniędzy?)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Większość bukmacherów internetowych żąda skanów dowodu. To jest prawie standard. Czy jest bezpieczne? Obowiązek mają nie ujawniać Twoich danych osobowych, tym bardziej Twoich skanów.
Jeśli pieniądze masz na koncie bankowym to ich nikt Ci nie zabierze.
 
T 0

typuje-i-wygrywam

Użytkownik
A czy jeśli wyślemy te skany w ciągu 3 tygodni od blokady konta, to czy pieniądze, które miałem na koncie przed blokadą; niedużo ponad 60 PLN, depozyt początkowy 50 PLN zostaną mi zwrócone czy już bezpowrotnie przepadną?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Rozumiem że masz nieciekawą sytuację... ale zrozum, że nie jestem z supportu expekt. I nie sądzę, aby ktokolwiek mógł odpowiedzieć Ci na to pytanie... poza supportem expekt.
Ale myślę, że masz szanse odzyskać tę kasę co masz zablokowaną.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
do wczoraj był to mój ulubiony buk - do wczoraj po tym co zrobili nigdy nie odzyskam do nich szacunku ... Otóż zagrałem sobie wczoraj na live kupon (kurs @8,50) no i trafiłem, jednak ku mojemu zdziwieniu expekt dał mi zwrot, no niech będzie bo stawka nie była zawrotna, dzisiaj kolejne spotkanie które zdecydowałem sie zagrać live, stawiam po kursie 2,55 że Iran wygra z Serbią - oczywiście wygrywają - jednak expekt po raz kolejny rozlicza mi to jak zwrot, w tym samym meczu zdecydowałem się zagrać, że Iran wygra ostatnią kwartę - typ jednak nie wszedł, a co zrobił expekt ? Rozliczył to normalnie jako porażkę, to jest dla mnie zadziwiające, że jeżeli dwa typy na live siadły mi to dali zwrot, z kolei jeżeli przegrałem - to odejmują kasę z konta, najwyraźniej w expektcie na live nie da się nic wygrać. Wysłałem im maila, z prośbą o wyjaśnienie. Zobaczę jak to się skończy...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Verti to stare numery expekta na live... Tam takie &quot;zwroty&quot; wygranych betów to standard. Trochę lepiej jest na tenisie. Ja ostatnio coś zagrałem na siatce no i oczywiście siadło a miałem zwrot.
live betting na expekcie to porażka.
Ja tam nawet za drobne już rzadko zagram bo to nie ma sensu.
 
Do góry Bottom