>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

R 32

rafael1987

Użytkownik
Nie da z nimi się porozumieć , sytuacja taka sama jak w betclic.
Miałem podobnie jak Blusior94
Robią problemy , muszę ciekać założyć nowe konto bankowe bo im odwidział się skrill i przy okazji jakieś wyciągi itd , zdjęcie przy twarzy , rachunek.
Także jak ktoś chce tam grać to tylko konto bankowe.
Ja dzwoniłem do nich i mnie zwyczajnie okłamali bo powiedzieli ,że mogę wpałcać Skrillem i wypłacać mimo że pierwszy depozyt był bankiem.
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
u mnie tak samo. pierwszy depozyt skrillem, jak i wszystkie depozyty, a teraz na konto bankowe tylko. dno kompletne razem z betcliciem plus limity po 8 złotych po wygrałem kilka meczy. nie wiem na co komu te bukmachery
 
B 0

bastian16

Użytkownik
Moja dziewczyna założyła sobie ostatnio konto na swoje dane osobowe ale użyła w nicku mojego imienia i mojego maila (mówiła mi, że ona chce tylko poobstawiać; zainteresowanie na fali euro, a maila jak dojdą, to żebym ja czytał i robił wszystko za nią) i Expekt odmówił jej wypłaty 700zł (zakład postawiony za 100, wygrana ponad 800). Najgorszy bukmacher, z jakimi mieliśmy do czynienia.
 
P 15

protazy

Użytkownik
Najbardziej nieprzyjazna dla grającego grafika portalu.W menu rozwijanym pod dyscypliną &quot;piłka nożna&quot; jest totalny burdel,albo ktoś nie zna polskiego alfabetu,albo rangi poszczególnych krajów i lig.Kiedyś co dwa lata zmieniano (ulepszano) grafikę,obecnie od ponad trzech lat tkwią w marazmie.Na mailowe uwagi odpowiadają zdawkowo,a zaraz potem przysyłają ankietę na temat jak zostaliśmy załatwieni...
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Dla mnie na przykład expekt ma największy plus za grafikę. Więc to akurat bardziej zależy od użytkownika, czy komuś coś pasuje czy nie. Co do pomocy online, niestety muszę się zgodzić - słabo.
 
N 0

nedved05

Użytkownik
expekt - porażka, dno totalne. konto mam od kilku lat, pierwszy raz w ramach weryfikacji konta wysłałem swoje dokumenty w 2013 roku. następny raz zarządali to samo rok temu. teraz gdy zacząłem u nich znowu grać (dalej na tym samym koncie) po długiej przerwie, po zleceniu większej wypłaty chcą...dokument wraz z rachunkiem - ok, wysłałem żeby otrzymać tą wypłatę. Co dalej? wymyslili sobie, że chcą wyciąg z konta, na który zleciłem wypłatę (mimo iż z tego samego konta wpłacałem niedawno pieniądze), prawdziwa żenada. Wysłałem im ten wyciąg, status zmieniony na &#39;ważny&#39;, lecz wypłata dalej &#39;w realizacji&#39; - ciekawe co tym razem wymyślą. i pomyśleć, że takie ścierwo reklamuje prezes PZPN -.-
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
expekt - porażka, dno totalne. konto mam od kilku lat, pierwszy raz w ramach weryfikacji konta wysłałem swoje dokumenty w 2013 roku. następny raz zarządali to samo rok temu. teraz gdy zacząłem u nich znowu grać (dalej na tym samym koncie) po długiej przerwie, po zleceniu większej wypłaty chcą...dokument wraz z rachunkiem - ok, wysłałem żeby otrzymać tą wypłatę. Co dalej? wymyslili sobie, że chcą wyciąg z konta, na który zleciłem wypłatę (mimo iż z tego samego konta wpłacałem niedawno pieniądze), prawdziwa żenada. Wysłałem im ten wyciąg, status zmieniony na &#39;ważny&#39;, lecz wypłata dalej &#39;w realizacji&#39; - ciekawe co tym razem wymyślą. i pomyśleć, że takie ścierwo reklamuje prezes PZPN -.-
Warto napisać o jaką kwotę chodzi w ramach wypłaty aby &#39;&#39;ostrzec&#39;&#39; innych.
 
G 0

gggggg

Użytkownik
Witam! Mam pytanie czy nie macie w ostatnich dniach problemów z wypłatami w Expekcie? Mam podobną sytuację jak nedved05... niestety wysłałem mu prywatną wiadomość czy dostał kasę ale nie odpowiada ???? U mnie sprawa bardzo podobna, 2 tygodnie bez kasy na koncie.
 
R 0

runey8888

Użytkownik
Witam mam podobna sytuacje skorzystalem z casbback i chce wyplacic kase 4 dni temu zrobilem transfer na konto bankowe i cisza nic nie doszlo jakis kontakt z nimi jest?
 
G 0

gggggg

Użytkownik
Najlepiej kontaktować się mailem([email protected]). Ja po ponad 2 tygodniach jestem na etapie anulowania moich wszystkich transakcji i zwrócili mi moje pieniądze na konto gracza. Jedną wypłatę wysłali sami tą samą metodą czyli na kartę. Domyślam się że testują czy tym razem uda się przelać. Co najgorsze na kocie gracza zablokowali mi wypłatę środków inną metodą. Zgłośiłem to mailem ale w odpowiedzi usłyszałem kłamstwo w postaci że to był błąd systemu i że już go naprawili. Oczywiście zalogowałem się i nadal miałem poblokowaną możliwość wypłaty, tylko miałem dostęp do wypłaty na kartę. Masakra, szykują mi się zajebiście udane święta.
 
G 0

gggggg

Użytkownik
Dodam że i dziś mam tylko jedną możliwość wypłaty, na razie strach cokolwiek robić, czekam czy uda się przelać tą wymuszoną wypłatę którą mi zlecili sami. Ale oczywiście w mailu który od dostałem informowali mnie że może ona być długo relizowana do 5 dni hehe nowość! Co więcej w ostatnim mailu dostałem informację że już wszystko powinno grać i można spokojni przelewać.
 
G 0

gggggg

Użytkownik
A i jeszcze jedna ciekawa sprawa bo osoba z którą rozmawiałem przez live czata przyznała że dział płatności jest bardzo zajęty i nawet nie mogła od nich uzyskać informacji dla mnie. Reasumując wydaje mi się że jeśli ty przelewałeś na konto i miałeś problemy a ja poprzez przelew na kartę również to oznacza że w tej chwili są niewypłacalni, lub co by dla nas miało mniejsze konsekwencje mają problemy z bankami w POlsce. runey8888 czy też masz konto w Inteligo?
 
A 185

adikos

Użytkownik
jeśli wypłacasz na kartę Visa w Inteligo tą z sercem to nie wypłacisz na nią niczego, ta druga karta Visa(bez serca) działa poprawnie.
 
G 0

gggggg

Użytkownik
adikos mam niestety tą z sercem ???? ale wielkie dzięki za informację! i nadal oczywiście zablokowane w expekcie wypłaty na konto bankowe. Dno!
 
A 185

adikos

Użytkownik
dobra rada zmień bank na nie polski lub przejdź na skrilla, bo chyba PKO zaczyna wojnę z graczami,ktoś już się skarżył że PKO do UC podkablował gracza.
 
G 0

gggggg

Użytkownik
Tak sobie myślę że z tą kartą z sercem to nie do końca prawda bo kiedyś z ciekawości wypuściłem coś na kartę i było ok ale zrezygnowałem ze względu że przelewy były nie z europy. A co do skrilla to niestety właśnie z liva czata się dowiedziałem że expekt zastrzega sobie prawo że jak wpłacałem kartą mogą mi nakazać wypłatę kartą... i w sumie jestem uziemiony. Na tą chwile powiedzieli mi ze to był błąd techniczny i że teraz nie bedzie problemów, to samo otrzymałem w mailu... zobaczymy na razie zleceony przez nich przelew nie dotarł a to dopiero 2 dni robocze więc czekam do środy i następne maile... nie kończąca się opowieść, ale dzięki za informację.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Jak cos - wpłac sobie przelewem te 40 pln i pozniej zagraj cos za te 40 pln i mozesz całe saldo wyplacic na konto z ktorego robiles przelew.
Jak cos nr 2 - oni przelewaja czasem nawet i 4-5 dni roboczych jesli ktos wyplaca pierwszy czy drugi raz po weryfikacji - jak pograsz dluzej to wyplaty są na drugi dzien na konto bankowe.
 
Do góry Bottom