>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

A 185

adikos

Użytkownik
bo jeszcze w listopadzie wypłaty działały na tą kartę ,a od początku grudnia nie działają, PKO zablokował to, przy tym dalej wpłaty kartą są możliwe, hipokryzja pełną gębą.
btw zrób to co ci lucek pisze bo normalny przelew działa.
 
P 0

peugeot307

Użytkownik
Mam złą opinię tego buka.
Gram tylko handicapem w koszykówkę na ilość zdobytych punktów. Podczas zatwierdzania kuponu zmieniła się ilość punktów a kupon się zatwierdził. Zawsze bywało tak , że jeśli zmieniła się ilość punktów lub zmienił się kurs to zakład nie został zatwierdzony i wyskakiwała informacja , że nastąpiła zmiana i mam ponownie zatwierdzić kupon. W moim przypadku , kupon zatwierdzał się przez około 15-20 sekund i po zatwierdzeniu kuponu ilość punktów zmieniła się o 2 pkt co akurat spowodowało , że kupon został uznany jako przegrany bo suma punktów była przekroczona o 0,5 pkt. Złożyłem zaraz po zatwierdzeniu kuponu reklamację , mecz jeszcze trwał a ja tak naprawdę nie wiedziałem jaki będzie wynik. Teraz mija 3 dzień od zawarcia zakładu a ja wciąż nie mam rozliczonego zakładu. Ponoć grupa ekspertów cały czas sprawdza mój kupon postawiony na żywo. Śmiechu warte. Zapewniają mnie , że mi wierzą , ale muszą sprawdzić dokładnie kupon. Zamykam konto i przenoszę się do innego buka, choć grało mi się tutaj fajnie i byłem zadowolony ale nie potrafią przyznać się do błędu.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Tak, ja mam problem z UC i Inteligo i sercem ;) Radzę zmienić kartę, a najlepiej bank, bo to konfidenci. Nie radzę robić bank transferów bo będzie muka.
 
G 0

gggggg

Użytkownik
Chciałbym Wam podziękować za wypowiedzi. I zapytać czy nie ma problemu z mBankiem? U mnie niestety nadal sprawa bez zmian ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do usera ja601 i ggggg oraz innych.
Zachęcam do wpisywania opinii, ale w sposób merytoryczny i konstruktywny, a nie jedno zdanie typu &quot;bukmacher nie wypłacił mi xxxx zł i koniec, kropka.
Macie zastrzeżenia do bukmachera to napisz to, ale w sposób cywilizowany.
Napisz od razu też tutaj lub na PW jaki masz login, opinia zostanie zweryfikowana, dowiemy się jakie są faktycznie powody np. blokady konta czy nie wypłacenia pieniędzy. Ostatnio w modzie jest &quot;zmiana płci&quot;, facet staje się dziewczyną i zaczyna grać u bukmachera...
 
P 0

peugeot307

Użytkownik
Dziś mija 2 tygodnie jak złożyłem reklamację , która jak mi obiecano miała być rozpatrzona w ciągu 24 godzin. Dziś po raz 26 otrzymałem informację , że reklamacja zostanie rozpatrzona do końca dzisiejszego dnia. Aby nie być gołosłownym , przesyłam kopię czatu :
nka: nie , na odpowiedź w prawie reklamacji , miałem dzisiaj otrzymać odpowiedź
Sonia:
Do końca dnia dzisiejszego proszę Pana.
nka: i na pewno ją dzisiaj otrzymam , czy tak ?
Sonia:
Wczoraj otrzymałam taka odpowiedź z działu sportu proszę Pana

Zobaczymy , jeżeli dzisiaj nie rozliczą mi kuponu , zamykam konto.
To nie jest bukmacher godny polecenia - strata czasu
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
Tak, ja mam problem z UC i Inteligo i sercem ;) Radzę zmienić kartę, a najlepiej bank, bo to konfidenci. Nie radzę robić bank transferów bo będzie muka.
twoje problemy z UC zaczeły sie od BBAH? czy grałs tylko w Expekcie? UC wjechał za wpłacanie i wyplacanie karta?
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
Chciałbym Wam podziękować za wypowiedzi. I zapytać czy nie ma problemu z mBankiem? U mnie niestety nadal sprawa bez zmian ????
zleciłeś na VISA inteligo ? kase dostaniesz za 1,5 miesiaca spowrotem do expekta, ale co jakis czas dobijaj sie do nich bo słyszałem ze buki lubia przytrzymać zwrot az ktoś się nie upomni i niego.
 
F 49

flex666

Użytkownik
Wy mi powiedzcie w jakim kraju poza San Escobarem prezes narodowego związku piłki nożnej sygnuje sobą dresiarską nieuczciwą firmę bukmacherską, nie Expekt tylko, jakąkolwiek, mi się to w głowie nie mieści.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wy mi powiedzcie w jakim kraju poza San Escobarem prezes narodowego związku piłki nożnej sygnuje sobą dresiarską nieuczciwą firmę bukmacherską, nie Expekt tylko, jakąkolwiek, mi się to w głowie nie mieści.
Expekt to stabilny i solidny bukmacher więc wydaje mi sie Twoja opinia mocno naciągana. Rzadko kiedy słyszy się o konfiskacie pieniążków czy problemem z wypłatą.
 
F 49

flex666

Użytkownik
Parówki by były spoko, chyba żeby zalecał je małym dzieciom. Albo jakąś firmę sportową czy jakąkolwiek inną zarabiającą w sposób przejrzysty a nie szemrane firmy hazardowe działające na granicy prawa, bo dobrą kasą się wpłacają i nikt tego gówna nie rusza.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Parówki by były spoko, chyba żeby zalecał je małym dzieciom. Albo jakąś firmę sportową czy jakąkolwiek inną zarabiającą w sposób przejrzysty a nie szemrane firmy hazardowe działające na granicy prawa, bo dobrą kasą się wpłacają i nikt tego gówna nie rusza.
Problem polega na tym że Boniek jest także obywatelem Włoch także może sobie reklamować Expekta, i wiele innych bukmacherów. Wielu bukmacherów ma ambasadorów z Polski i np. znanych komentatorów.
 
F 49

flex666

Użytkownik
No i wiadomo czemu Zibi nie musi brać wynagrodzenia prezesa, a w polskiej piłce jak syf był tak jest nic się nie ruszyło, tylko prezio ładny rudy malowany wygadany na tweeterze, a jak już się odezwie to tylko za głowę się złapać.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Przebywam chwilowo w UK, chciałem zagrać na Expekt ale mam komunikat, że nie da się z tego terytorium. Idzie to jakoś obejść ?
 
R 0

reevo

Użytkownik
Witam czy tak często poruszany zwrot w bonusie cashbacku do 222 zł dostaje się od razu? 20 minut temu przegrałem kupon z 3 meczami piłki nożnej, zwrotu nie otrzymałem. Konto jest pierwsze na IP, pierwsze na moja karte, pierwsze w rodzinie, pierwsze w domu itp. Doładowane za pomocą przelewy24. Zwrotu nie otrzymałem - czy dostanę go później?
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Trochę dziwnego meila dostałem z Expekt :
Expekt zmienił się nie do poznania od czasu, gdy grałeś u na po raz ostatni. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda teraz nasza strona, zarejestruj się na niej ponownie.
Na dobry początek będziesz mógł skorzystać z powitalnego cashbacku do 222 zł , dzięki któremu obstawisz nadchodzące mecze eliminacji MŚ 2018 bez żadnego ryzyka!
 
Do góry Bottom