>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Obie firmy należą do Betclic Everest Group, ale bez problemu możesz założyć konto również w Expekt. Posiadanie konta w jednej z czterech firm nie wyklucza założenia konta oraz korzystania z promocji w kolejnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 0

johhnypl

Użytkownik
Dokładnie, nie ma nigdzie podanej informacji, że bonus nie działa jeżeli założysz konto u jednego z ich &quot;partnerów&quot;. A najłatwiej poznać tych samych właścicieli po wyglądzie strony.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Witam, mam pytanko. Pewnie zadawał je ktoś już w tym temacie, ale jest sporo stron i nie wiem czy sie doszukam :p . A mianowicie chodzi mi o opcję cashback. Jeżeli wpłacę powiedzmy 200zł i nie wygram, kwota zostanie ponownie zwrócona na konto, to czy będę mógł ją wycofać ponownie na konto bankowe? Czy zostaje już ona tylko i wyłącznie na grę do obrotu? I czy przy ewentualnej wygranej jest możliwość wypłacenia całej kwoty na konto bankowe?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam, mam pytanko. Pewnie zadawał je ktoś już w tym temacie, ale jest sporo stron i nie wiem czy sie doszukam :p . A mianowicie chodzi mi o opcję cashback. Jeżeli wpłacę powiedzmy 200zł i nie wygram, kwota zostanie ponownie zwrócona na konto, to czy będę mógł ją wycofać ponownie na konto bankowe? Czy zostaje już ona tylko i wyłącznie na grę do obrotu? I czy przy ewentualnej wygranej jest możliwość wypłacenia całej kwoty na konto bankowe?
Zgadza się, już wielokrotnie zostały zadane podobne pytania - polecam opcji Szukaj na forum.
Jeśli wygrasz, możesz wypłacić środki od razu. Jeśli przegrasz i zostanie Ci przyznany cashback, również możesz wypłacić bez żadnego obrotu.
 
1.inteligencja 9

1.inteligencja

Użytkownik
Plusem są wypłaty na konto bankowe realizowane chyba najszybciej ze wszystkich bukmacherów. Minusem jest uboga oferta live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mariobalo 0

mariobalo

Użytkownik
Plusem są wypłaty na konto bankowe realizowane chyba najszybciej ze wszystkich bukmacherów. Minusem jest uboga oferta live.
wypłaty są szybkie, ale chyba najszybsze ma comeon, bo np. zlecisz wieczorem to rano o 11 masz na koncie prawie zawsze (ja tak mam)
 
B 66

brokers

Użytkownik
Zdecydowanie nie polecam tego buka. Wpłacałem dwa razy, za pierwszym razem poprzez P24 a drugim razem przez Skrill. Wypłacić na konto można bez problemu, jednak gdy zapytałem Pani na czacie czy mogę również bez problemu robić wypłaty na Skrilla, to odpisała mi, że lepiej jak będę wypłacał na konto bankowe bo, UWAGA: robiłem tylko jeden raz wpłatę poprzez Skrilla !!!
Co to ma w ogóle do rzeczy czy wpłacałem jeden raz czy sto razy ?! Skoro zarówno dane u bukmachera jak i na Skrill są takie same przecież. Totalna amatorka, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.
 
F 52

fejser

Użytkownik
Fajna, przejrzysta strona ale generalnie buk jest nastawiony na maksymalny zysk. Kazdy zakład jest tak ułozony by klient miał jak najmniejsza szansę na wygraną. Oferta piłki nożnej uboga- same śmieciowe bety z serii &quot;totolotek&quot;.

Nie polecam
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Expekt wyraźnie obniża loty. Prosty przykład.
Chcę wypłacić skromny depozycik na skrill. Jaką dostaję odpowiedź kiedy przelew nie idzie?
&quot;Witam, otrzymaliśmy potwierdzenie wypłaty depozytu na podane konto skrill, jednakże, depozyt może zostać wypłacony bezpośrednio na konto bankowe, gdyż na skrill nie mamy wykazanych wystarczających wpłat i wypłat&quot;.
Czy to do cholery żart noworoczny? Chyba buka najmniej powinno interesować czym i ile razy wpłacam i wypłacam kasę, założyłem tam konto tylko dla cashbacku, nie ukrywam, ale skoro zarobiłem, i chcę to wypłacić to chyba mam do tego pełne prawo. Zaczynacie doganiać ziemniaki, i gwarantuję, że gdyby nie ten cashback, to na palcach jednej ręki byłbym w stanie podać ludzi, którzy chcą u was grać.
Nie pozdrawiam, i jak tylko dostanę swoją kasę to zamykam konto. Już naprawdę wolę siedzieć u naziemnych niż mieć kwas o wypłatę kasy ????
 
sergei 6

sergei

Użytkownik
Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tym bukiem.
Dawno dawno temu był zakład na dogrywkę 1 lub 2 bez remisu oczywiście był remis buk po czasie wprowadził remis i uznał mój typ za nieważny przeżyłem ale wczoraj przelała się czara goryczy. Grałem na live Golden State Warriors- Miani Heat w 1 kwarcie Golden -3,5 i taki wynik wyświetlił się na tablicy wyników Expekta kasa wygrana więc za wszystko poszły 2 ryzykowne typy min. Miami i niestety konto puste więc dokonałem wpłaty postawiłem wieczorne wydarzenia ale o 12 dostaje maila, że zakłady wycofano mowie jakaś konserwacja czy błąd ale po zalogowaniu się niespodzianka kasa z konta zabrana ponieważ jak tłumaczył Pan Michał z obsługi klienta zakład został anulowany a kupon z wygranego stał się przegranym a co za tym idzie środki które wygrałem a następnie przegrałem nie były moje i dlatego musiałem je oddać z mojego konta tylko teraz małe ale.... skoro zakład był postawiony na live i to że Expekt popełnił błąd w tablicy wyniku ja musiałem za niego zapłacić i skoro zakład został anulowany to stawka na ten zakład powinna zostać zwrócona i wtedy powinno się dokonać wyrównania, a tak się nie stało bo zakład anulowany stał się automatycznie zakładem przegranym.
Tak więc nie polecam nikomu jeśli będą chcieli to będą robili masę takich błędów i będą skubać każdego.
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Pragnę Pana poinformować, że dnia 2012-05-19 zamknął Pan konto z powodu niekontrolowania gry na Naszym Serwisie. Pana konto zostało zamknięte bez możliwości ponowne go otwarcia.
Jak niekontrolowanie gry? Jedna taśma i nic więcej na expekcie nie grałem. Masakra zaraz ich tam jak burą sukę.
EDIT: konto założone w 2012 roku miałem (hit); nie wiadomo czy zostanie przyznany cashback, mam nadzieję, że deble załatwią sprawę i nie będę rozpatrywał możliwości wypłaty stawki a wyślą wygraną
????
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Szybkie wypłaty na konto bankowe - jesli nie jest to twoja pierwsza - rano zlecasz wieczorem masz na koncie ????
 
Do góry Bottom