>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
No Gruchalski porównywalny z Hansenem w obecnej formie obu to dosyć mocno pojechane po bandzie. Gdańsk bez Gryszpińskiego a to jest chyba jeszcze większe osłabienie niż Krawczyk u gospodarzy, bo Poczta u siebie coś powinien pojechać i na pewno lepiej niż Szulist.
Fajnie że czuwasz i jedziesz po bandzie, serdecznie zachęcam do podawania swoich bandowych typów.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Musieluscie nieźle przyłożyć bo juz jest TYLKO 1.4
No właśnie nie, złapałem po kursie 1,84 za 300zł i momentalnie spadło do 1,70.
Już wielokrotnie było pisane, że żużel to sport niszowy i kursy szybko uciekają, tym bardziej jest to widoczne w I i II lidze gdzie każde 200zł "waży".
P.S. zdarzenie zniknęło z oferty właśnie...
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
W STSiku jak u wielu innych polskich bukmacherow nie trzeba zadnej duzej sumy postawic aby kursy polecialy, wystarczy na zdarzenie polozyc 2000 PLN co jest okolo £500 a taka kwote jestem w stanie sam postawic i to kilka razy wyzsza.

STSik po kilku wygranych kuponach na zawodnikow NBA a zalozylem tam konto( pol roku temu?) gdy zauwazylem ze spozniaja sie ze zmiana lini na graczy NBA to wystarczylo ugrac tam £700 abym zostal tam z limitowany, wczesniej nie chcieli przyjac na jakis niszowy sport £500, malo tego gdy zalozyli mi limit to nie chcieli mi wyplacic czesci pieniedzy ale po rozmowach wyplacili potracajac jakis smieszny procent.

Coz mozna bylo zarobic tam na Eurowizji czy wczoraj na zuzlu ale buk spalony ale nie bede pisal ze buk dla tych co graja tam za 10 czy 100 PLN bo prawda jest taka ze jak jestes za dobry to masz klopot i buk czysci ciebie po przez limit , daleko nie trzeba szukac przykladu
Bwin nalozy rowniez limit na kontow w kwocie 0.87 pi 😂 mimo ze krecilem sie na lekkim plusie ale dalo im domyslenia jak zagralem Tulon w Rugby gdzie sami wystawili wysoki kurs, nie reagujac na zmiane calego skladu druzyny, czy to moja wina? -komedia.

W moim przypadku mowa tutaj o STSbet.co.uk
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 0

pavlinho

Gość
W STSiku jak u wielu innych polskich bukmacherow nie trzeba zadnej duzej sumy postawic aby kursy polecialy, wystarczy na zdarzenie polozyc 2000 PLN co jest okolo £500 a taka kwote jestem w stanie sam postawic i to kilka razy wyzsza.

STSik po kilku wygranych kuponach na zawodnikow NBA a zalozylem tam konto( pol roku temu?) gdy zauwazylem ze spozniaja sie ze zmiana lini na graczy NBA to wystarczylo ugrac tam £700 abym zostal tam z limitowany, wczesniej nie chcieli przyjac na jakis niszowy sport £500, malo tego gdy zalozyli mi limit to nie chcieli mi wyplacic czesci pieniedzy ale po rozmowach wyplacili potracajac jakis smieszny procent.

Coz mozna bylo zarobic tam na Eurowizji czy wczoraj na zuzlu ale buk spalony ale nie bede pisal ze buk dla tych co graja tam za 10 czy 100 PLN bo prawda jest taka ze jak jestes za dobry to masz klopot i buk czysci ciebie po przez limit , daleko nie trzeba szukac przykladu
Bwin nalozy rowniez limit na kontow w kwocie 0.87 pi 😂 mimo ze krecilem sie na lekkim plusie ale dalo im domyslenia jak zagralem Tulon w Rugby gdzie sami wystawili wysoki kurs, nie reagujac na zmiane calego skladu druzyny, czy to moja wina? -komedia.

W moim przypadku mowa tutaj o STSbet.co.uk
a wygraj tam większe siano to musisz się osobiście stawiać w punkcie na weryfikację xD albo wysyłac fotki z dowodem w ręku. komedia. a grając tam żużla czy siatkówkę chcąc zagrać za 500 zł z kursu 1.8 robi się 1.6 ale po 1.8 zagrasz za 200 zł, po 1.7 za 200 zł, blokują mecz, za chwilę wrzucają i możesz zagrać za 100 zł po 1.6 xD ja akurat mówię o polskim a nie brytyjskim sts
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Wiktor Kułakow vs Nicolai Klindt, typ: Kułakow -0,5 pkt @1,65 - Ewinner 13-7

Przede wszystkim liczę tutaj na 6. startów Wiktora. Jak wcześniej zostało wspomniane, Kułakow to czołówka 1. ligi. W 27. biegach zdobywał średnio 2,44 pkt na bieg. Na wyjeździe jest to 2,26, więc mniej, ale również sporo. Tylko raz zajął miejsce inne niż pierwsze lub drugie (raz wykluczenie).
Klindt za to jeździ dużo gorzej. 1,71 w sezonie. Nie jest liderem swojej drużyny. Przede wszystkim swoje najlepsze występy miał w Danii. Najlepszy występ u nas to 12 pkt przeciwko Polonii. Zresztą jedzie z Wiktorem dwukrotnie i liczę, że tam lider Wybrzeża go wyjaśni. Wliczając do tego słabszy mecz Gdańska, to Wiktor jako pierwszy do pojechania 6. razy. Uważam, że Wiktor od początku meczu będzie tutaj szalał. Ostatnio z Orłem 14 punktów w 6, wcześniej ze Startem 11 w 6. Jak widać, kiedy tylko jest możliwość wrzucenia Wiktora w rezerwę, to tak się dzieje. Bez znaczenia jaki to jest moment meczu. Spodziewam się tutaj 13-14 punktów Kulakowa, ale przede wszystkim wygranych biegów z Klindtem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Bieg 7
Walasek-Kułakow 2 kurs 1.7 sts

Bieg 4
Poczta-Szczotka 2 kurs 1.7 sts
Pobieram szybko...troche forma weekendowa widze w tym sts hehe
Oczywiscie pod zabawe troche bo to tylko jeden bieg wiec moze zdarzyc sie wszystko,wiec trudno o sensowne stawki

Szostak+1.5-Pieszczek 2 kurs 1.75 sts
Noo hmm ....az taka degrengolada Pieszczka?no nie sadze...te 5 czy 6 lekko uciula tak sadze...a Szostak linia zrobiona przez wystep w Tarnowie...ale co jedzie Tarnów kazdy widzi...a tu kurs fajny i przy relacji 4 do 6 wchodzi...bedzie ciezko ale spróbuje...
Fajfer na fortunie under 9.5 zlapany po kursie 1.7 teraz juz widze nie do gry...gram pod ten upadek Fajfera i jego zdrowie
Gdansk do malej tasmy +10.5 sts kurs 1.6 tez sobie puszcze....ciezko mi wyobrazic sobie kolejny jakis blamaz wybrzeza...zdunek im tego nie odpusci😉

Walasek under 9.5 kurs 1.84 Fortuna...kurs mnie zaciekawil,typ bardziej pod 11 bieg gdzie licze na taktyczna ze strony Gdanska moze...ma biegi z Gapinskim licze ze tez mu odbierze punkt...ale w zasadzie wszystko zalezy od 1 biegu jesli grzesiu wygra to poleci po kuponie....ale jesli nie to bedzie mial gruby problem😉
Te typy juz luzacko...bo glowna inwestycja w 5.5 Szostakai Hellstroema 2.5...zobaczymy...sam jestem ciekaw jak to wyjdzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Nie powinien a jest zwrot. Szkoda ale tak ułozył się mecz, że Rybnik dawał im nadzieję. Przy pogromie Baengs wskoczył by na tor na pewno.

Każdy buk ma swój regulamin. Choćby był najgłupszy to jednak obowiązuje. W STS zawodnik musi wyjechać przynajmniej raz na tor. Nie musi dojechać do mety, ale musi wyjechać na owal aby typ był zaliczony. W innym wypadku zwrot.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Każdy buk ma swój regulamin. Choćby był najgłupszy to jednak obowiązuje. W STS zawodnik musi wyjechać przynajmniej raz na tor. Nie musi dojechać do mety, ale musi wyjechać na owal aby typ był zaliczony. W innym wypadku zwrot.
GKSKUBIK ale co mi do innych bukmacherów? Odpowiedziałem bo typ pochodzi z STS i z tego co wiem tylko oni mieli to w ofercie. Wieć stąd pewność, że zwrot bo sam taki otrzymałem.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Pisałem o STS bo z niego właśnie był zakład. Punkt regulaminu 13.17.3 Jeśli zawodnik nie wystartuje w żadnym biegu , zakład jest anulowany.Stawki z anulowanych w takich okolicznościach zakładu zostaną zwrócone.

Aby nie zaśmiecać tego tematu - ewentualną dalszą dyskusję - proponuję przenieść do działu o bukmacherach

Pozdro
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Linia wystawione przez sts widze niestety bardzo dobrze,a niekorzystnie dla nas....narazie nic ciekawego nie widze no moze przynajmniej narazie...
Jacobsen over 7.5 sts kurs 1.7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
ten tor w Ostrowie może się całkowicie różnić od wczorajszego z racji opadów.Dziś może być pod koło
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Też to miałem pisać, ciężko coś postawić linię bardzo dobrze wystawione. Ogólnie pójdę w -10,5 @1.80 dla gospodarzy, którzy wczoraj naprawdę fajnie pojechali. A goście muszą się tłuc z Rybnika do Ostrowa. Nie pokazali się ze złej strony aczkolwiek mieli dużo szczęścia z defektem Holty i kiepska jazdą Łogaczowa w dodatku to szczęście Kevina w pierwszym biegu. Policzyłem biegi i na moje te 11 pkt powinni dziś wziąć. Dorzucam Gapinskiego under [email protected] bo ma ciezkie a wczoraj był fatalny. Poczekajmy na h2h i inne buki.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Dziś próbuję Ostrów -14.5 po 3.3 z STS.
Ostrów pokazał się wczoraj z całkiem niezłej strony, dużo punktów jednak stracili na trasie więc wynik mógłbyc dużo lepszy Ale mam nadzieję że dziś nie będą popełniać takich głupich błędów. Natomiast Gniezo mogło skończyć z gorszym wynikiem jednak mieli sporo szczęścia jeśli chodzi o defekt Holty.

I plusik
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dziś próbuję Ostrów -14.5 po 3.3 z STS.
Ostrów pokazał się wczoraj z całkiem niezłej strony, dużo punktów jednak stracili na trasie więc wynik mógłbyc dużo lepszy Ale mam nadzieję że dziś nie będą popełniać takich głupich błędów. Natomiast Gniezo mogło skończyć z gorszym wynikiem jednak mieli sporo szczęścia jeśli chodzi o defekt Holty.
też to pograłem .Myślę ,że jak tor bardziej bardziej przyczepny to i lepiej dla gospodarzy.Gapa i Walsek uwielbiają pod koło.Klindt też będzie innym graczem na bardziej przyczepnym torze
Post automatycznie złączony:

A tak w nawiasie to zaskoczył mnie wczoraj Poczta ,który wygrał bieg młodzieżowy.Pamiętam w tamtym roku miał problem z ukończeniem biegu w 2 lidze i chyba przegrał z kobietą na niemieckiej ziemi na trasie .
 
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Też noe grałbym przeciwko gapie bo to loteria. Dziś będzie o wiele lepszy Tor dla gospodarzy o ile mecz się odbędzie. Ode mnie Ostrów-8. 5 @1.57
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom