>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, ja dziś idę w stronę Pieszczka. Trochę mu nie idzie, głupie błędy, wykluczenia.. ale para Pieszczek-Hansen typ 1 wygląda obiecująco. Uważam, ze hansen nie odegra znaczącej roli, a jedynie druga linie. Ma dość ciężkie biegi, a tor w Gdańsku dość specyficzny

przed nominowanymi ✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
S 310

slawek-80

Użytkownik
Info z ostatniej chwili za sportowefakty.pl

cyt " Nieoczekiwana zmiana w Zdunek Wybrzeżu. Amadeusza Szulista zastąpił Piotr Gryszpiński. Z numerem 11 pojedzie Michał Gruchalski, z numerem 16 Lukas Fienhage."

Dla Wybrzeza to duży plus co jeszcze bardziej mnie skłania do grania w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Ale Gdańsk utopił dzisiaj kuponów to głowa mała. W dziwnych okolicznościach 2x 1-5 i frajerski remis. Natomiast szacun dla Staszewskiego za rotację w 14 biegu
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Klindt dalej w lesie sprzętowo. Szkoda dziś defektu, ale rewelacyjnie prowadził Szostaka. Sędzia drukował i nie wydrukował. Brawo Ostrów!!
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ale Gdańsk utopił dzisiaj kuponów to głowa mała. W dziwnych okolicznościach 2x 1-5 i frajerski remis. Natomiast szacun dla Staszewskiego za rotację w 14 biegu
Ale komu utopił? Chyba nikt poważny nie grał na wybrzeże po takim śmiesznym kursie gdy Ostrów jeździ naprawdę dobrze.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Krosno -12.5 @2.00 Superbet
Myślę że kurs na to zdarzenie jest bardzo zachęcający, inne strony bukmacherskie mają kurs na to zdarzenie w okolicy 1.50.
A co do samego handicapu to Krosno go powinno poprostu pokryć. Paka seniorska jest naprawdę dobra, Musielak, Szczepaniak, Lebiedev czy nawet zawodnik u24 Wojdyło wszyscy których wymienilem powinni naprawdę dobrze punktowac, dodatkowo co do juniorów, chłopcy z Krosna robią naprawdę postępy, ostastnio odbyły się zawody juniorskie w Krośnie I Rydlewski spisywał się naprawdę dobrze więc może również I dziś zaskoczyć w biegu juniorskim. Natomiast Gniezno nie ma zabardzo kim odstraszyć jedyną armata która gwarantuje im punkty to Oskar Fajfer A to może być za mało aby O co cokolwiek powalczyć.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
M 14K

mumin89

Użytkownik
z 1 ligi gram dizsiaj

kurtz wiecej 9.5 lider super forma Brady nie zawiodlem sie jeszcze na nim jedzie w parze z juniorami kto moze go pokonac chyba tylko kulakov sts kurs 1.57 juz rozliczam brady bo strasznie wolny jest i nic nie jedzie 1 raz się zawiodłem na nim

gruchalski wiecej 2.5 slaby sezon ale dzisiaj w 4 biegu jedzie z juniorami i Nowkiem pozniej jeszcze jeden bieg na sroke z junroki te 3 pkt powienien przywiez sts kurs 1.57 po 2 biegach juz plus
 
Ostatnia edycja:
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
Przez brak czasu slabo jesli chodzi o analizy i przemyslenia ale wylapalem i gralbym pewnie
Krosno-Gniezno +0.5 bieg juniorski kurs 1.7 Fortuna....hmm3;3 i typ wchodzi uwazam ze na twardym juniorzy Gniezna nie przegraja tego biegu,do tego nie mam kompletnie zaufania do pary Krosna
Gdansk +6.5 kurs 1.94...oraz +8.5 kurs 1.75 Fortuna...lodz jedzie bardzo dobrze,moim zdaniem troche ponad program...jak jezdzi Gdansk kazdy widzi...tu bardziej licze na taktyczne i jesli do Kulakowa ktos dolaczy to sadze ze Gdansk zmiesci sie w handi...mysle ze tor tez niektorym zawodnikom bedzie pasowal...
Curzytek-Jablonski 4 bieg sts kurs 1.4 do dubla jak znalazl
Pieszczek over 6.5 kurs 1.84 sts
Narazie tyle z tego co zagralem....
 
Ostatnia edycja:
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Cześć Wszystkim!!! Mam nadzieję że Razem będziemy ogrywać bukmacherów, mam dwie propozycję na dzisiaj, pierwsza dotyczy meczu Krosno- Gniezno i zdarzenia Kto lepszy pojedynek Wojdylo - Lahti, typ 2 kurs 1,75 , ✅Patryk to taka druga linia w ekipie Krosna , zdarzają mu się dobre biegi ale ale ogólnie to zawodnik na 6-7 punktów w meczu, Lahti dużo lepszy zawodnik od Wojdyły , może początek sezonu nie był udany w jego wykonaniu, ale zaczyna jeździć ostatnio coraz lepiej. W tym spotkaniu na pewno spotkają się Razem dwukrotnie i liczę na pokonanie Wojdyły. Drugi typ tak na szybko , Jamróg over 9,5 punktów✅Liczą się wszystkie starty, Kuba może jechać 6 razy i będzie jeździl na jednym z ulubionych swoich torów, zresztą w Łodzi jeździl z dobrym skutkiem.
Post automatycznie złączony:

Cześć Wszystkim!!! Mam nadzieję że Razem będziemy ogrywać bukmacherów, mam dwie propozycję na dzisiaj, pierwsza dotyczy meczu Krosno- Gniezno i zdarzenia Kto lepszy pojedynek Wojdylo - Lahti, typ 2 kurs 1,75 ,✅ Patryk to taka druga linia w ekipie Krosna , zdarzają mu się dobre biegi ale ale ogólnie to zawodnik na 6-7 punktów w meczu, Lahti dużo lepszy zawodnik od Wojdyły , może początek sezonu nie był udany w jego wykonaniu, ale zaczyna jeździć ostatnio coraz lepiej. W tym spotkaniu na pewno spotkają się Razem dwukrotnie i liczę na pokonanie Wojdyły. Drugi typ tak na szybko , Jamróg over 9,5 punktów. Liczą się wszystkie starty, Kuba może jechać 6 razy i będzie jeździl na jednym z ulubionych swoich torów, zresztą w Łodzi jeździl z dobrym skutkiem.
Typy z Forbet. Pozdrawiam 😊
Post automatycznie złączony:

Cześć Wszystkim!!! Mam nadzieję że Razem będziemy ogrywać bukmacherów, mam dwie propozycję na dzisiaj, pierwsza dotyczy meczu Krosno- Gniezno i zdarzenia Kto lepszy pojedynek Wojdylo - Lahti, typ 2 kurs 1,75 , Patryk to taka druga linia w ekipie Krosna , zdarzają mu się dobre biegi ale ale ogólnie to zawodnik na 6-7 punktów w meczu, Lahti dużo lepszy zawodnik od Wojdyły , może początek sezonu nie był udany w jego wykonaniu, ale zaczyna jeździć ostatnio coraz lepiej. W tym spotkaniu na pewno spotkają się Razem dwukrotnie i liczę na pokonanie Wojdyły. Drugi typ tak na szybko , Jamróg over 9,5 punktów. Liczą się wszystkie starty, Kuba może jechać 6 razy i będzie jeździl na jednym z ulubionych swoich torów, zresztą w Łodzi jeździl z dobrym skutkiem.
Post automatycznie złączony:


Typy z Forbet. Pozdrawiam 😊
Kurs na over 9,5 - 1,83 ,✅ sorry na tak na szybko i bez opisu ( analizy) jutro już na spokojnie z analizą. Zieloności
 
Ostatnia edycja:
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Ladnie Lodz dostaje, Gdansk jedzie na noze , Jamrog leci ostro z zawodnikami. Szkoda myslalem ze Lodz pokryje-4.5 dodatkowo z takim Krycha..

Edit: mega pech , defekt Loktajeva nq prowadzeniu, moim zdaniem Kułakow do wykluczenia, tam gdzie wywalil Beckera. Tak samo do przerwania bieg 15, to musi ktos stracic zdrowie zeby bieg musial zostać przerwany?
 
Ostatnia edycja:
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Wybrzeże wygrywa na mega farcie, na moje Jamróg do wykluczenia w ostatnim biegu i powinien być remis. Szkoda Saszki bo miał mega pecha. Następny mecz lecę mocno przeciwko Zdunkom, bo drużyna bardzo słabiutka.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Row Rybnik - Polonia Bydgoszcz

Bieg juniorski +0.5 Bydgoszcz @2.20

Za Gierę najprawdopodobniej jedzie Kacper Tkocz, wydaje mi się że buki poprostu nie biorą tego pod uwagę. Według mnie Tkocz przyjedzie Ostatni A Przyjemski oraz Bartoch go spokojnie objada + dodatkowe pytanie czy Tudziez zdoła przyjechac na 1 miejscu. Myślę że ten wyścig może nawet paść łupem Poloni więc z chęcią pobieram handi które przy remisie wchodzi ;)

EDIT: Tkocz podobno zdał licencję 2 tygodnie temu.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
power30 18K

power30

Forum VIP
Row Rybnik - Polonia Bydgoszcz

Bieg juniorski +0.5 Bydgoszcz @2.20

Za Gierę najprawdopodobniej jedzie Kacper Tkocz, wydaje mi się że buki poprostu nie biorą tego pod uwagę. Według mnie Tkocz przyjedzie Ostatni A Przyjemski oraz Bartoch go spokojnie objada + dodatkowe pytanie czy Tudziez zdoła przyjechac na 1 miejscu. Myślę że ten wyścig może nawet paść łupem Poloni więc z chęcią pobieram handi które przy remisie wchodzi ;)
To w takim wypadku warto iść w Przyjemskiego over 2,5 @ 1,7 sts

Prawdopodobnie dwukrotnie przeciwko wspomnianemu Tkoczowi, a nie jest wcale powiedziane iż pokryje linię już w 1 biegu. Wiktor jest niezwykle dobrze zapowiadającym się juniorem.
 
M 14K

mumin89

Użytkownik
Jezeli Giera nie jedzie to tez gram super talent Przyjemski więcej 2.5 w sts kurs 1.75 powinien po 4 biegu mieć 3 pkt czyli 2 w juniorskim i 1 pkt z seniorami i juniorem Rowuprzywiózł to co miał na juniorach
 
Ostatnia edycja:
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
K.Gomólski under 9.5 sts kurs 1.8
Bardzo trudne biegi ma,Polonia ma czym odpalic do tego Kacper jezdzi zespolowo i szczerze mowiac mocno na niego licze ze odda pare pkt😉
Gała 6.5 under kurs 1.75 sts
Ostatnio sie udalo na nim zarobic i dzis konsekwentnie ide dalej...tym razem 1 mecz na wyjezdzie po kontuzji
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom