>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Broń Boże nic nie naciągam. O wysokościach hadnicapów pisałem już tutaj nie raz przykład pierwszy z brzegu to Rybnik Gniezno kontaktu nie miało być, sam 2--krtnie w tym seoznie sparzyłem się na pogormach

Nie nie mam żadnych sentymentów nie sympatyzuję z żadnym klubów a ten który kocham już nie istnieje. Czytaj dalej przegląd sportowy interie czy tygodnik. ja nikogo nie przekonuję dziele sie z Tobą moją wiedzą jaką posiadam ze środowiska tarnowskiego. Pełna zgoda jest źle ae klub inaczej funkcjonuję niż to opisujesz. I to że Mroczka np tak jedzie jest przykładem braku sprzetu sprzęt jako taki otrzymał zamknięto mu usta więc zobaczymy co pokaże

Pan Baran bierze coś bo inaczej się tego nie da wytłumaczyć Serio nie widzisz jego wypowiedzi w wywiadach? Ostatnio powiedzał że wychował Cierniaka, że Unia w tym sezonie jeszcze zamiesza itp. Skoro to jest dla Ciebie wyznacznik to ok

Ale co ma skład ogólny Wybrzeza do Unii? Ja Ci podałem przykładowy mecz gdzie w danej sytuacji w meczu punktowo nie było juniorów gdzie było dwóch liderów i 2 linia na poziomie 4-6 pkt u24. Czy sytuacja nie wyglada znajomo w personaliach Unii?

Ja nic nie naciągam odniosłem się tyko do Twoich wypowiedzi o Prezydentach Grupie Azoty etc ktore nijak maja sie do handicapu. Co do wypłat jeśli nie wierzysz mi o transzach zapytaj jak masz mozliwosc zawodnikow ze w Tarnowie placi sie cyklicznie a nie co mecz. Dla Ciebie to pogląd dla mnie fakty:) Dlatego jeśli są transze to chłopaki czekaja ale wiedzą o tym jakoś nikt nie płaczę a gdyby nie płacaili płaczę miałbyś już dawno w tygodniku żużlowym włącznie

Ja pytania pod dyskusje zadawałem Tobie a nie Baranowi gada głupoty pod media. Nie uzyskałem ich więc Pawła nie spytam bo po kilku rozmowach dałem sobie spokój. Miał ogromną szanse przy boku Cieslaka zostac kimś to stał się w kjlubie nikim.

P.S każdy w Tarnowie to wie czyli kto? Reedukator Ostafinski?:) Czy Pan który otwiera bramę do parkingu maszyn?



Wklejaj tylko wtedy Gniezno jechało bez Pająka:)

Ja jeszcze raz zaznacze dla Was i innych użytkowników. JA WIEM ŻE UNIA JEST SŁABA :) ja wiem ze jest zdegradowana ja po prostu nie mogłem przejśc obok takiego kursu jak i wystawionej linii.
Już wszystko jasne skąd te wcześniejsze aferki na forum :) nie dam się sprowokować, miłego meczu dla wszystkich :) Do Ciebie prośba Sandor nie odpowiadaj na moje posty będę wdzięczny. Wszystkiego dobrego :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Broń Boże nic nie naciągam. O wysokościach hadnicapów pisałem już tutaj nie raz przykład pierwszy z brzegu to Rybnik Gniezno kontaktu nie miało być, sam 2--krtnie w tym seoznie sparzyłem się na pogormach

Nie nie mam żadnych sentymentów nie sympatyzuję z żadnym klubów a ten który kocham już nie istnieje. Czytaj dalej przegląd sportowy interie czy tygodnik. ja nikogo nie przekonuję dziele sie z Tobą moją wiedzą jaką posiadam ze środowiska tarnowskiego. Pełna zgoda jest źle ae klub inaczej funkcjonuję niż to opisujesz. I to że Mroczka np tak jedzie jest przykładem braku sprzetu sprzęt jako taki otrzymał zamknięto mu usta więc zobaczymy co pokaże

Pan Baran bierze coś bo inaczej się tego nie da wytłumaczyć Serio nie widzisz jego wypowiedzi w wywiadach? Ostatnio powiedzał że wychował Cierniaka, że Unia w tym sezonie jeszcze zamiesza itp. Skoro to jest dla Ciebie wyznacznik to ok

Ale co ma skład ogólny Wybrzeza do Unii? Ja Ci podałem przykładowy mecz gdzie w danej sytuacji w meczu punktowo nie było juniorów gdzie było dwóch liderów i 2 linia na poziomie 4-6 pkt u24. Czy sytuacja nie wyglada znajomo w personaliach Unii?

Ja nic nie naciągam odniosłem się tyko do Twoich wypowiedzi o Prezydentach Grupie Azoty etc ktore nijak maja sie do handicapu. Co do wypłat jeśli nie wierzysz mi o transzach zapytaj jak masz mozliwosc zawodnikow ze w Tarnowie placi sie cyklicznie a nie co mecz. Dla Ciebie to pogląd dla mnie fakty:) Dlatego jeśli są transze to chłopaki czekaja ale wiedzą o tym jakoś nikt nie płaczę a gdyby nie płacaili płaczę miałbyś już dawno w tygodniku żużlowym włącznie

Ja pytania pod dyskusje zadawałem Tobie a nie Baranowi gada głupoty pod media. Nie uzyskałem ich więc Pawła nie spytam bo po kilku rozmowach dałem sobie spokój. Miał ogromną szanse przy boku Cieslaka zostac kimś to stał się w kjlubie nikim.

P.S każdy w Tarnowie to wie czyli kto? Reedukator Ostafinski?:) Czy Pan który otwiera bramę do parkingu maszyn?



Wklejaj tylko wtedy Gniezno jechało bez Pająka:)

Ja jeszcze raz zaznacze dla Was i innych użytkowników. JA WIEM ŻE UNIA JEST SŁABA :) ja wiem ze jest zdegradowana ja po prostu nie mogłem przejśc obok takiego kursu jak i wystawionej linii.
Pan nieomylny się znowu odezwał. Ludzie te wszystkie kłótnie są przez tego aferzyste. Wystarczy, że ktoś napisze typ odwrotny i chłop już atakuje ludzi.
 
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Nigdzie nikogo nie zaatakowałem i nie obraziłem
Może ktoś ma inna definicję forum

To tylko pokazuję mi że ludzie nie potrafią ze sobą dyskutować mimo odmiennych zdań. A gdy do tego dochodzi to albo ktoś się ucina albo wyzywa w tym wypadki od aferzystów:)

Dla Ciebie antypolak antypolak definicja bo może jej nie znasz czym jest forum i do czego służy Zmartwie Cie jestem osobą która się myli to równie czesto co każdy. Chętnie zobaczę w którym momencie zaatakowałem drugiego rozmówce:)

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

WIec powiedz mi gdzie widzisz aferę że mnie nazywasz aferzystą? Lubie dyskusję popartą argumentami odnosiłem wrażenie że taka tworzymy. l Nigdzie nikogo nie obrażam. Przedstawiam swój punkt widzenia w odpowiedzi na punkt widzenia kogoś drugiego.


wisla9110 wisla9110 serio widzisz w moich postach prowokację? Ja widzę w nich dyskusję ale ok szkoda że ją uciąłeś.

Tyle na dziś w takim razie miłego meczu!
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bartezgambler

Użytkownik
Gość znowu rozbija temat. Zaraz znów się rozpłacze i będzie chciał opuszczać forum po czym znajdzie się kilku prawilnych którzy będą go propsowac żeby został...
A co do dzisjeszego meczu to Kaczmarek będzie jechał w Ostrowie, umówmy się, wzmocnienie to to nie będzie. Ponadto jakoś nie sądzę żeby gospodarze się zabijali dziś by wygrać jak najwyżej. W forbecie pobrałem Tarnów +20,5 po kursie 1,60.
Do tego zastanawiam się nad Koza under 5,5 w fortunie bo prostych biegów nie ma, jeździ z Mroczka który ponoć dostał lepszy sprzęt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gość znowu rozbija temat. Zaraz znów się rozpłacze i będzie chciał opuszczać forum po czym znajdzie się kilku prawilnych którzy będą go propsowac żeby został...
A co do dzisjeszego meczu to Kaczmarek będzie jechał w Ostrowie, umówmy wzmocnienie to to nie będzie. Ponadto jakoś nie sądzę żeby gospodarze się zabijali dziś żeby wygrać jak najwyżej. W forbecie pobrałem Tarnów +20,5 po kursie 1,60.
Jaki kurs jest na to wydarzenie ze jutro opuszczę forum?:)

Dla Twojej wiedzy zostanę a wydarzenia z weekendu dotyczyły czegoś innego. P.S Moderatora tego forum nazywasz jednym z kilku prawilnych to spoko.

Wiesz tylko czego mi ostatnio zabrakło B bartezgambler ? Twojego głosu w piatek jak okazało się że mój typ był trafiony to siedziałeś cicho jak myszka a teraz znów Twoje ataki:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ja również idę w stronę Tarnowa. I gram handi +14.5 liczę na to że Tungate I Iversen pojadą swoje I przy 6 startach obu zawodników nie uświadczymy pogromu ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Jaki kurs jest na to wydarzenie ze jutro opuszczę forum?:)

Dla Twojej wiedzy zostanę a wydarzenia z weekendu dotyczyły czegoś innego. P.S Moderatora tego forum nazywasz jednym z kilku prawilnych to spoko.

Wiesz tylko czego mi ostatnio zabrakło B bartezgambler ? Twojego głosu w piatek jak okazało się że mój typ był trafiony to siedziałeś cicho jak myszka a teraz znów Twoje ataki:)
człowieku Ty masz ewidentnie jakiś problem ze sobą :) duże dziecko aka moja racja a jak nie to płacz albo obrażanie/prowokacje. Weź bez kitu opuść już to forum płaczku Bo zaraz będziesz znowu z siebie ofiarę robił, że Ty nie z Polski.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Odczepcie się od Sandora. Macie swoje typy to podajcie. Gracie hc -20 na Ostrów grajcie i uzasadniajcie typy. Przypieliście się do człowieka i po co? Sandor fajne typy rzuca i można nawet coś ostrożniej zagrać sugerując się propozycjami. Nawet do dubla.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
człowieku Ty masz ewidentnie jakiś problem ze sobą :) duże dziecko aka moja racja a jak nie to płacz albo obrażanie/prowokacje. Weź bez kitu opuść już to forum płaczku Bo zaraz będziesz znowu z siebie ofiarę robił, że Ty nie z Polski.
Tak mam kilka problemów ze sobą, ale kto ich dziś nie ma? Czasami też płaczę i się tego nie wstydze, duże dziecko? Tak to na pewno gdy widze zużel to zachowuję się jak 5 latek. Ja tylko chciałbym byś mi wskazał gdzie kiedykolwiek na forum kogoś obraziłem? Nie szukaj bo każdego tutaj szanuje i myliśz dyskusję na poziomie z obrażaniem.
Wiesz chyba jednak zostanę możesz mnie nazywać nawet uchodźcą z tym poradziłem sobie jak byłem nastolatkiem:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
neutralny 545,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jeszcze trochę to będzie trzeba do administracji forum wyjść z prośbą, aby dla każdego, kto udziela się w dziale żużlowym w nagrodę był szpadelek albo grabki, bo kolejny raz mi to wszystko wygląda na jakąś kłótnie dzieciaków w piaskownicy.
Możecie sobie pisać, że część osób staje w obronie Sandora, bo ten wylewa żale na forum. Zwróćcie tylko uwagę, że w większości osoby stojące za nim są na tym forum lata i widziały dużo więcej niż Wy. Ja ponownie stanę po jego stronie, choć staram się być w takich sytuacjach bezstronny, ale niezmiernie irytuje mnie już ten śmietnik w dziale, którego nie było od dawna.
wisla9110 wisla9110 zacznę od Ciebie. Po pierwsze to forum dyskusyjne, więc swoje prośby, aby ktos nie odpowiadał na Twoje posty możesz zostawić dla siebie. Jeśli chcesz, aby nikt Ci nie odpowiadał to są od tego inne działy, jak kupony. Tam sobie zastrzeż, iż nie życzysz sobie odpowiedzi i wszystko. Nie widzę w odpowiedzi Sandora żadnej prowokacji, czy obrażania Twojej osoby, po prostu stara się przekonać Ciebie do swoich racji. Jednak robi to w jak najbardziej kulturalny sposób. Temat podchwycilo dwóch innych gości, którzy słyną z personalnych wycieczek, a których rzeczowe analizy ciężko znaleźć w działach tematycznych. Gownoburza gotowa, a szkoda bo na początku wywiązała się fajna dyskusja.
Napiszę tylko tyle. Ostatni raz toleruję takie wojenki w dziale żużlowym i naprawdę jesli tak ma to wyglądać to zrobię wszystko, aby doprowadzić do tego, że wypowiadać się tu będą tylko Ci którzy chcą i potrafią rozmawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie kupuje argumentu że juniorzy Tarnowa mogą jakkolwiek zagrozić parze gospodarzy w biegu juniorskim. Jedynie defekt czy wykluczenie może spowodować inny wynik niż 5:1 dla Ostrovii w biegu młodzieżowym. Poczta mimo mniejszego doświadczenia na płaszczyźnie ligowej objeżdża setki okrążeń na tym torze na wszelkiego rodzaju dmpj-tach czy innych młodzieżówkach. Po wywiadzie jaki widziałem wnioskuję, że Kuba to ogarnięty, pewny siebie chłopak. Dla mnie tylko kataklizm może zabrać Ostrovii zwycięstwo w biegu juniorskim.

Ostrovia (-3,5) w juniorskim
2,04 fortuna
Ostrovia wygra juniorski
1,5 eWinner
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Co za żenada kasują chłopu posty bo pisze prawdę 🤣😂poważne forum 🤣
Uwazasz ze nsazwanie kogoś że ze ktos jest nikim to pisanie prawdy? Jakim prawem ktoś tak w internecie może o kimś napisać?

Forum poważne jendak ludzie już mniej, choćby Twoj nick...

P.S co do meczu to już w typie mocno pod górkę I za to można nienawidzić tego sportu. Analizy spory etc, jedna kontuzja w 1 biegu i po typie..
 
neutralny 545,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
antypolak antypolak masz coś do powiedzenia na temat żużla, bo nic nie wnosisz do dyskusji.
Dopiero pisałeś o swoim koledze, że masz nadzieję że dotrzyma słowa i więcej nie będzie już się udzielał na forum a dziś stoisz z nim ramię w ramię i hejtujesz wszystkich którzy próbują dyskutować. Jesteś, jak chorągiewka na wietrze i jesteś wszędzie tam, gdzie mozna komuś pocisnac. Albo się dostosuj, zaakceptuj regulamin forum i go przestrzegaj albo próbuj szczęścia w innym miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
antypolak antypolak masz coś do powiedzenia na temat żużla, bo nic nie wnosisz do dyskusji.
Dopiero pisałeś o swoim koledze, że masz nadzieję że dotrzyma słowa i więcej nie będzie już się udzielał na forum a dziś stoisz z nim ramię w ramię i hejtujesz wszystkich którzy próbują dyskutować. Jesteś, jak chorągiewka na wietrze i jesteś wszędzie tam, gdzie mozna komuś pocisnac. Albo się dostosuj, zaakceptuj regulamin forum i go przestrzegaj albo próbuj szczęścia w innym miejscu.
A też będziesz kasował moje posty ? Będę pisał na co mam ochotę, jest wolność słowa:) i nie obrażaj mnie chłopcze :) bo zaraz będziesz musiał i mnie zbanować jak Ci napiszę prawdę
 
neutralny 545,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A też będziesz kasował moje posty ? Będę pisał na co mam ochotę, jest wolność słowa:) i nie obrażaj mnie chłopcze :) bo zaraz będziesz musiał i mnie zbanować jak Ci napiszę prawdę
Jak chcesz to napisz mi "prawdę" w prywatnej wiadomości, skoro Ci to potrzebne, a nie tu, bo to nie jest miejsce od załatwiania swoich spraw. Zamykam temat. Każdy następny post w żaden sposób nie związany z tematyką działu będzie kasowany, a autor odpowiednio nagradzany.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Poczta to jest wariat
W 2 biegu wjechał w Rempałę (moim zdaniem sędzia źle ocenił sytuację z kamery umieszczonej 2 kilometry od stadionu) a w biegu 12. biegu omal nie zabił Bobera
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom