>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Poczta to jest wariat
W 2 biegu wjechał w Rempałę (moim zdaniem sędzia źle ocenił sytuację z kamery umieszczonej 2 kilometry od stadionu) a w biegu 12. biegu omal nie zabił Bobera
Bzdura, Rempała obsrał zbroje i uciekł. Wszedł ostro ale nie popadajmy w paranoję. Bez powtórki było ewidentnie widać że młody bardziej myślał jak tu spaść niż walczyć o utrzymanie motocykla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 137

Karion22

Użytkownik
O co Wam wszystkim chodzi dzieciaki? Nieomylni. Pajacerka pełną parą. Zostawcie Sandora i skupcie się na merytorycznych treściach. Nikt się z jego analizą zgadzać nie musiał, on też nikogo nie zmuszał, więc nie wiem o co Wam barany chodzi, zaczepki na siłę szukacie, czy po pracy chcecie odreagować, bo się znęcają?
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +10
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
O co Wam wszystkim chodzi dzieciaki? Nieomylni. Pajacerka pełną parą. Zostawcie Sandora i skupcie się na merytorycznych treściach. Nikt się z jego analizą zgadzać nie musiał, on też nikogo nie zmuszał, więc nie wiem o co Wam barany chodzi, zaczepki na siłę szukacie, czy po pracy chcecie odreagować, bo się znęcają?
No wgl nie zmuszał cisnął gościa A teraz głowa w piasek na tydzień bo chłop go zaorał A jego zbanowali. Brawo wisla9110 wisla9110
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
K 137

Karion22

Użytkownik
No wgl nie zmuszał cisnął gościa A teraz głowa w piasek na tydzień bo chłop go zaorał A jego zbanowali. Brawo wisla9110 wisla9110
Cisnął gościa? Weź może rozpęd, albo się przejdź i ochłoń. Nie musiał się zgadzać z jego argumentami i przedstawił mu jak to wygląda, jakie ma informacje, i akurat z nim się w tej kwestii zgadzam.

Ponadto.. z żadnego typu się nie tłumaczył. Koza akurat faktycznie to był jeden z niewielu, który mógł w tym meczu swoje punkty dołożyć do dorobku drużyny. No + fakt, że najlepszy Bober na koniec zakończył udział w karetce,a liderzy nie dojechali. Cóż, sport.
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Cisnął gościa? Weź może rozpęd, albo się przejdź i ochłoń. Nie musiał się zgadzać z jego argumentami i przedstawił mu jak to wygląda, jakie ma informacje, i akurat z nim się w tej kwestii zgadzam.

Ponadto.. z żadnego typu się nie tłumaczył. Koza akurat faktycznie to był jeden z niewielu, który mógł w tym meczu swoje punkty dołożyć do dorobku drużyny. No + fakt, że najlepszy Bober na koniec zakończył udział w karetce,a liderzy nie dojechali. Cóż, sport.
No to sobie przeczytaj jak chlopa prowokował i zaczepiał. Widzę, że ma tu stado popleczników z moderacja na czele. Kółko wzajemnej adoracji.
Post automatycznie złączony:

Sándor Tihanyi Sándor Tihanyi czekamy jak przeprosisz chłopa i przyznasz mu rację
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
No to sobie przeczytaj jak chlopa prowokował i zaczepiał. Widzę, że ma tu stado popleczników z moderacja na czele. Kółko wzajemnej adoracji.
Post automatycznie złączony:

Sándor Tihanyi Sándor Tihanyi czekamy jak przeprosisz chłopa i przyznasz mu rację
Jeśli moderator usnie ten post to z góry przepraszam ale ja już nie rozumiem w ogole sytuacji w okół mojej osoby w tym dziale.

antypolak antypolak Powiedz m człowieku czego Ty chcesz? Dowaliłeś się do mnie a nawet nie dyskutowałem z Toba. oczekujesz przeprosin i nie wiadomo czego jeszcze z jakiej racji? I czemu mówisz o sobie w liczbie mnogiej per czekamy?

Wiesz ja mogę nawet przeprosić bo nie mam z tym problemu, tylko wtedy gdy czuje że zawiniłem. W tym wypadku tego nie zrobiłem
Po raz kolejny proszę o wskazanie w którym miejscu obraziłem/cisnąłem/prowokowałem użytkownika którego tak bronisz?

Powtarzam Ci po raz kolejny coś czego nie rozumiesz - prowadziłem za każdym razem z każdym użytkownikiem merytoryczną dyskusję. Przeglądając jednak Twoje posty mam wrażenie ze nie znasz tego pojęcia

Pokazujesz mi jaką jesteś niedojrzałą emocjonalnie osobą.

Po raz kolejny napisze ze ja dyskutuję i przedstawiam swój plan widzenia. ale tego się nauczyłem w Polsce, że jak ktoś z kimś dyskutuję i drugiemu brakuję argumentów to wyzywa/ucieka/lub zmienia temat

P.S Dziekuję za reputkę i Twoj poziom rozmowy który zawarłeś w komentarzu

Dziękuję za zabranie głosu różnica między nami jest taka że mnie bronią typy które w większości są trafjne i potwierdzone albo informacjami z 1 ręki lub analizą. Ciebie nawet to nie broni bo patrząć na Twoją gistorie gier to hokej zameniałeś na czerwone minusy. I tutaj kończe bo typerem patrząć w histrie jesteś słabym za to prowokatorem nie szanującym ludzi najlepszym
 

Załączniki

U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Tak na szybko.
Tarnów +24.5 po 2.33
Juniorka w miarę wyrównana ale jednak trochę bardziej w stronę Tarnowa. A rybnik myslę że trochę odpsući i da szansę zawodnikowi którego dziś mają na rezerwie wiec nie spodziewam się aby pojechał jakoś niesamowicie, oraz liczę na to że liderzy Tarnowa wkońcu będą chcieli jechać i coś pokażą.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
W 71

whitered1920

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Rybnik ( -26.5) - Tarnów 1 1.84 efortuna

Unia rozbita totalnie, długi wobec zawodników. Dzisiaj ma jechać Dawid Lampart, który nie ma co się oszukiwać jak zrobi 5 punktów w tym meczu to będzie sukces. Rybnik nie jest w wymarzonej formie, ale wynik będzie iscylował 60-30 . Tarnów totalnie rozbity przez kontuzje. Odjadą ten mecz by szybko o nim zapomnieć
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Rybnik ( -26.5) - Tarnów 1 1.84 efortuna

Unia rozbita totalnie, długi wobec zawodników. Dzisiaj ma jechać Dawid Lampart, który nie ma co się oszukiwać jak zrobi 5 punktów w tym meczu to będzie sukces. Rybnik nie jest w wymarzonej formie, ale wynik będzie iscylował 60-30 . Tarnów totalnie rozbity przez kontuzje. Odjadą ten mecz by szybko o nim zapomnieć
Uważaj, bo zaraz Sandor napiszę, że się nie zgadza. Przecież w Unii jest super A później to już tylko krótka droga do bana :)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Jeśli sędziowie nie będą dawać kartek za taką jazdę, to będą tego typu zdarzenia, że specjalnie zamykają "furtkę" zawodnikom wyraźnie szybszym. PUK po raz kolejny wylądował w szpitalu...

Edit:

Jednak dostał żółtą - do usunięcia
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Malo i krótko gram ale ktoś mi wytłumaczy stsa ? Raz robi tak raz tak. Iversen wyjechał na tor , fakt więcej nie pojechał. Zagrałem z nim Trofimova za 2.33 na korzyść Wiktora. I zwrot . Ostatnio już nie pamiętam co to było i zakład był wygrany a analogiczna sytuacja
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Tak na szybko.
Tarnów +24.5 po 2.33
Juniorka w miarę wyrównana ale jednak trochę bardziej w stronę Tarnowa. A rybnik myslę że trochę odpsući i da szansę zawodnikowi którego dziś mają na rezerwie wiec nie spodziewam się aby pojechał jakoś niesamowicie, oraz liczę na to że liderzy Tarnowa wkońcu będą chcieli jechać i coś pokażą.
Zakład na + i to bez Iversena więc jestem naprawdę zadowolony. Co do samego wypadku według mnie Trofimov powinien otrzymac czerwoną kartkę i w tym meczu już nie pojechać, bo to co zrobił to było bezmyślne.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Malo i krótko gram ale ktoś mi wytłumaczy stsa ? Raz robi tak raz tak. Iversen wyjechał na tor , fakt więcej nie pojechał. Zagrałem z nim Trofimova za 2.33 na korzyść Wiktora. I zwrot . Ostatnio już nie pamiętam co to było i zakład był wygrany a analogiczna sytuacja
Gdyby PUK był wykluczony w tym biegu, miałbyś wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Uważaj, bo zaraz Sandor napiszę, że się nie zgadza. Przecież w Unii jest super A później to już tylko krótka droga do bana :)
Czemu szukasz zaczepki? tak bardzo nie masz swojego życia, że przez kilka dni żyjesz tym czekając tylko na dogodny moment, aby pisać o temacie zakończonym? Forum juz żyło swoim życiem.

Nawet jeśli komuś pisze ze się nie zgadzam to robię w to sposób merytoryczny - teraz to ja polecam Tobie słownik bo ewidetnie nie znasz tego słowa. Tak bardzo boli CIe ban dla osoby która o drugim człowieku piszę że jest NIKIM? Umiesz tak komuś powiedzieć? Myślę że tak, bo widocznie jesteś z nim po tej samej żenującej lini kultury, bo ja nigdy bym tak do nikogo nie powiedział. No tak ale w internecie myślisz że CI wolno, że wolno Ci mieć nick który wypiera się swojej narodowości. Że możesz tu być bezkarny słowem i czynem - do czasu.

Polecam moje posty to dobra lektura byś zrozumiał , że typu nie opierałem i nie używałem słów, że w Unii jest super wtedy mój typ opierał się na czymś innym, a dyskusja dotyczyła sposobu pseudo zarządzania klubem z Tarnowa, ale tego nie zrozumiałeś. szkoda, albo nie, nie szkoda mi nawet jeśli nie rozumiesz słowa pisanego, które wynosi się w szkole podstawowej.

Teraz napiszę drukowanymi literami GDZIE SĄ TWOJE ŻUŻLOWE TYPY? Czyżbyś umiał tylko komentowac i hejtować? Przykre, nawet bardzo przykre. Chętnie zagram coś od Ciebie jednak mogę tego tutaj się nie doczekać.

Co do dzisiejszego meczu, to myślałem podobnie jak @Hiroo i sam poszedłem w tym kierunku jak w załączeniu mój kupon, jednak po Twoim wpisie nie żałuję, szkoda tu podawać typy jak hiena tylko czeka. Co więcej ta hiena nawet nie musi mieć mojej obecności.


Screenshot_25.png

antypolak antypolak ? Wiesz co? Dział Hokeja Cie pozdrawia:) Wróć do typów dawno minusów tam nie było.

Pozstałym życze miłych wrażen podczas wieczornego hitu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Łódz - Ostrów
Typ: Ostrów wygra 44-46 Piękny meczyk!
@2.80 STS

A wiec tak, STS jako jedyny wystawił taki wysoki kurs, reszta buków wystawiła kursy w okolicy 2.15 a więc już to sporo znaczy że STS trochę przesadził. Co do moich przemyśleń to Ostrów ma w swoim składzie Szostaka czyli najlepszego juniora 1 ligi który punkty moze urwać nawet seniorom. Poczta również się nieżle spisuje więc mam nadzieję że swoje pojedynki juniorskie zwyciężą. Zawodnik U24 myslę że również jest lepszy po stronie Ostrowa, a seniorzy myślę że są w miarę wyrównani. Dodatkowo wczoraj podobno popadało w Łodzi więc z pewnością tor nie będzie wyglądał tak jak to sobie wymarzyli więc atut toru na pewno się zmniejszy. Więc podsumowując kurs 2.80 jest według mnie przesadzony ponieważ Ostrów nie jest wcale słabsze od Łodzi ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Zaraz spotkanie więc szybko.

Becker over 7,5 @ 1,60 eWinner 11(3,3,1,1,3)
Becker over 8,5 @ 1,75 forBet

Zawodnik odnalazł się w Łodzi. Jak na U24 ciuła swoje punkty, a czasem jedzie nawet ponad stan. Bardzo dobry ostatni mecz z bardzo zmotywowanymi - aż za nadto - gdańszczanami 3,2,w,1,3. Ma potencjał i uważam, że dzisiaj pokryje obie linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Krosno - Gdaśnk
Typ: Krosno -16.5 ostro popłynąłem, sorki
Kurs: 3.34@

Według mnie Krosno na tą chwilę posiada najlepszą drużynę w 1 lidze i nikt kto przyjedzie do Krosna nie wywiezie stąd nawet 40pkt. Co do samych zawodników to jedyną przewagę gdzie może mieć Gdańsk to formacja juniorska, jednak nawet tego nie był bym taki pewien. W ostatnim czasie juniorzy z Krosna spisują się nieżle i potrafią zrobić punkty szczególnie u siebie na torze. Więc liczę na remis jeśli chodzi o juniorów. Co do zawodnika U24 to Gdańsk go praktycznie nie ma. Na tej pozycji jeżdzi Gruchalski lub Fienhage u tego pierwszego średnia 0.9 a drugiego 0.5, więc naprawdę mają problem na tej pozycji. W krośnie natomiast na tej pozycji jeżdzi Wojdyło który spisuje się bardzo dobrze u siebie na torze (średnia 1.9 u siebie na torze). Co do formacji seniorskiej to również przewagę w tym aspekcie mają Wilki. W ostatnią środę odbył się turniej IMP w Krośnie, z drużyny z Gdańska zjawił się Pieszczek oraz Jamróg, ten pierwszy zrobił 3 pkt natomiast drugi 2pkt. Natomiast zawodnicy z Krosna, Musielak (13pkt) Szczepaniak (11PKT) i mam nadzieję że dziś będzie podobnie i sam Kułakow nie da radę zrobić korzystnego wyniku dla Gdańska ;)

Według mnie 55-35
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 335,1K

adams235

Znawca - Żużel
Mecz w Krosnie i niby oczywista oczywistosc...ale nie dla mnie...Krosno jedzie swietnie ale w koncu moze wpasc w pulapke...uwazam ze Gdansk dzis sie postawi i mocno powalczy...licze ze taktycznymi Kulakow,Jamróg i wreszcie Jensen odpala a handi dosyc pokazne...wiec ide w kierunku Gosci...
Krosno-Gdansk 2 +14.5 kurs 1.50....+12.5 kurs 1.75 ......+10.5 kurs 2.16 Fortuna
Milik under 9.5 kurs 1.94 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
@Hiroo głowa do góry. Twój typ wydawał się logiczny patrząc na to co do tej pory jechało Krosno. Spadli ostro na ziemie, ale może wybierają sobie rywala do PO jak ktoś lubi teorię spiskowe. Dziś szedłem raczej drogą Adamsa tak jak CI pisałem na PW co przyniosło korzyść.

Krosno jechało swoje ale przydarzył się słabszy mecz Szczepanowi i brak 10+ Tofika też była znacząca, jednak największy bohater meczu nie pojechał w nominowanym. Grucha zrobił mecz i jego biegi konczyły się wynikami 2-4,2-4 i 1-5 i wydaję się że 4 na PO już poznaliśmy.

Jak na Krosno to bardzo fajny widowiskowy mecz i cieszy oko, że kolejny ośrodek wstał z kolan. Czekamy na Świętochłowice, Warszawę Piłę czy Kraków, zawsze to lepsze niż niemieckie Wilki czy tam inne Diabły.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom