>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tarasenko under 14 @1.66 bet365

Spoko bet jak dla mnie. Tarasenko w tym sezonie jeszcze nie zrobil takiej linii , a dzis rywal nie jest latwy i ma z kim przegrywac biegi. Moze nie miec okazji do wyjechania 6 razy na tor co tylko zwieksza prawdopodobienstwo wejscia tego typu.
Z/Z za Bellego, więc 6 razy pojedzie na pewno, a może nawet i 7.
 
A 519

ajjj

Użytkownik
Tarasenko under 14 @1.66 bet365

Spoko bet jak dla mnie. Tarasenko w tym sezonie jeszcze nie zrobil takiej linii , a dzis rywal nie jest latwy i ma z kim przegrywac biegi. Moze nie miec okazji do wyjechania 6 razy na tor co tylko zwieksza prawdopodobienstwo wejscia tego typu.

Nie będzie w Bydgoszczy zz za Bellego? Jesli będzie to Tarasienko moze miec 7 biegow.

Z innej beczki bet 365 na -6 Rybnika placi 1.83, stsbet +6.5 Ostrowa 2.85, wiec fajnu surebet wychodzi :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Tarasenko under 14 @1.66 bet365

Spoko bet jak dla mnie. Tarasenko w tym sezonie jeszcze nie zrobil takiej linii , a dzis rywal nie jest latwy i ma z kim przegrywac biegi. Moze nie miec okazji do wyjechania 6 razy na tor co tylko zwieksza prawdopodobienstwo wejscia tego typu.
Chyba zz będzie za Bellego więc 6 razy pojedzie a może nawet 7 o ile się nie mylę
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Kurcze przeoczylem ten fakt ;) Nie sledze tak bardzo 1 ligi i nie zwrocilem uwagi. Tak czy siak typ poszedl i licze na plus
 
W 71

whitered1920

Użytkownik
Orzeł - Polonia 2 kurs 2.61 efortuna ❌


Polonia jest w gazie po wygranej w Gnieźnie. Jeleniewski jeździł tutaj kilka lat. Oprócz Lyagera wszyscy w gazie. Aczkolwiek rok temu Lyager zrobił dobry wynik na torze w Łodzi.
Łodzianie o nic już nie walczą. Polonia zmotywowana walką o play-off.
Czuję, że dzisiaj się zepną i wygrają.


Lyager over 6.5 1.40 efortuna❌

Andreas jeździ kiepsko w tym roku, ale myślę, że na torze w Łodzi gdzie jest dość dużo walki Lyager na dystansie będzie mijał przeciwników. Ma kilka biegów z juniorami, więc linię powinien machnąć

Do dubla daje Rybnik - Ostrów - 6.5 Rybnik 1.75❌ efortuna

Rybnik powinien ich zrobić wysoko.
 
Ostatnia edycja:
G 34,2K

gkskubik

Użytkownik
Abstrahując od typów na te spotkania to nie zgodzę się z twierdzeniem, że Łodzianie - ale i inne drużyny w każdej lidze - o nic nie walczą. Jako całość o byt czy miejsce w tabeli może i nie. O pieniążki leżące na torze jak i kontrakty na kolejny sezon już tak. Szczególnie u takiego Witka Skrzydlewskiego, który jest jaki jest - można go lubić lub nie - ale od lat to solidny płatnik i jednak zawodnicy chcą u niego jeździć.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Panowie gram na zwycięstwo zawodnika w danym biegu w tym zjeb...... bukmacherze EWINNER .Obsada biegu się zgadza.Jeden z zawodników dotyka taśmy i wskakuje za niego junior.Bukmacher nie uznaje trafionego typu i daje mi ZWROT twierdząc ,że był zmiana .Czy to zgodne z regulaminem ??? dziękuję z góry za pomoc
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Panowie gram na zwycięstwo zawodnika w danym biegu w tym zjeb...... bukmacherze EWINNER .Obsada biegu się zgadza.Jeden z zawodników dotyka taśmy i wskakuje za niego junior.Bukmacher mi trafionego typu daje mi ZWROT twierdząc ,że był zmiana .Czy to zgodne z regulaminem ??? dziękuję z góry za pomoc
Dla mnie to robienie ludzi w uja, bo nie było zmiany przed 1 startem. Wiesz zmiana niby była i tutaj ciężko będzie coś ugrać niestety...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Krosno-Ostrów 1 kurs 2 ewinner
Szybko biore bo na sts zaledwie 1.45 wiec chce skorzystac na roznicy kursu,ogolnie w krosnie pada podobno wiec mecx albo przeloza albo pojada na bardzo przyczepnym i w trudnych warunkach...to stwarza wieksze szanse Krosnu,do tego nie chce mi sie wierzyc ze moja Ostrovia wygra 2 mecze pod rzad na wyjezdzie z takimi rywalami rybnik i krosno...to tak na szybko przemyslenia
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Rohan Tungate powyżej 11.5. Temat bardzo prosty, niech już nie robi sadzy i plamy, niech pokaże swoją wartość na torze bo narazie to słodko pierdza z Gortatem. Jak on nie zrobi 12 pkt to 65:25 mur beton
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Krosno-Ostrów 1 kurs 2 ewinner
Szybko biore bo na sts zaledwie 1.45 wiec chce skorzystac na roznicy kursu,ogolnie w krosnie pada podobno wiec mecx albo przeloza albo pojada na bardzo przyczepnym i w trudnych warunkach...to stwarza wieksze szanse Krosnu,do tego nie chce mi sie wierzyc ze moja Ostrovia wygra 2 mecze pod rzad na wyjezdzie z takimi rywalami rybnik i krosno...to tak na szybko przemyslenia
nie dość ,że kurs tragiczny to analiza idealna pod gości.3 kurs na gości to prezent .Ostrów na każdym torze sobie poradzi ,a tym bardziej na przyczepnym!!!!!!!!!!!!!!
 
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Kurs tragiczny????kurs równe 2 na Krosno uważam za bardzo dobry kurs i mnie w pełni zadowala,lepsze to niz 1.45...to ze Ostrów jezdzi swietnie to wiem,ale nie może wygrywac wszystkiego...jak jezdzi Ostrów na przyczepnym po opadach pokazal mecz z Gnieznem przerwany gdzie Grzesiu zrobil 2 sliwki....ja idę grubo w Krosno czy sie opłaci to zobaczymy biznes to biznes mimo ze calym sercem jestem za Ostrovią
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Szczepaniak over 6.5 ats kurs 1.84
Bet dnia jak dla mnie...Mateusz zawsze zalicza dobre wystepy przeciwko Ovii...jest podwojnie zmobilizowany a linia niska takze atakuje
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 604,6K

jozzy22

Użytkownik
Szczepaniak over 6.5 ats kurs 1.84
Bet dnia jak dla mnie...Mateusz zawsze zalicza dobre wystepy przeciwko Ovii...jest podwojnie zmobilizowany a linia niska takze atakuje
Ale zbijasz dziś te kursy. Ledwo wrzucisz juz lecą na łeb na szyję. Dziady chyba stwierdziły ze trzeba obserwować żużel na forum bukmacherskim
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Ja powiem tylko tyle, że nasi najlepiej czują się właśnie na takim dobrze namoczonym torze przygotowanym przez pogodę. Boję się tego meczu z naprawdę mocnym Ostrowem, ale jeśli mamy wygrać to właśnie na takim owalu jaki jest dzisiaj w Krośnie. Stawiał nie będę, bo nie trzeba mi dodatkowych emocji, ale mimo wszystko stawiałbym na Krosno i overy właśnie Szczepaniaka i Wojdyło.
 
M 13,2K

mumin89

Użytkownik
Z dzisiejszcych meczy takie typy gram

Wontin mniej 4.5 no sorki ale na kim ma przywiez punkty sklabitki jest a rywal mocny nawet K.Fajfer niby najslabszy ale i tak go powinien przywiez mnije kurs 1.80 sts
Kildemand wiecej 6.5 wiem ze Peter bo dzwonie ale juz normalnie jezdzi bieg 4 dosc latwy 7 pkt przeciwko takiej slabiej druzynie do obowiazek sts kurs 1.60
K.Fajfer ladnie sie ostatnio zaprezernwoal bieg 12 dosc latwy pozniej takich zaowndikow jak Mroczka i wyzej Wontin musi przywozic
kurs 1.57 sts i bardzo ładnie poszlo w tym meczu chociaż o kevina się bałem

Gapa mniej 9.5 sts kurs 1.75 Tomek w super formie ale wlasnie rywal mocny tor trudny a juz swoj wiek ma i w parze z Walaskiem na nim pkt moze tracic ciezko bedzie o 10 pkt
Hansen wiecej 7.5 sts kurs 1.70 jedno z obajwien Ostrowa super jezdzi w parze z Klindem ktory sezon ma slabitki do tego bieg 12 dosc latwy 8 pkt w zasiegu porażka po całości Hansen
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Jak patrze na ten tor w Krosnie to hmm logiczne byloby pogranie
Gapa under 9.5 kurs 1.7 sts
Szostak under 4.5 kurs 1.75 sts

Overy kildemanda lub k.fajfera sa logiczne ale raczej jeden z nich nie zalapie sie do nominowanych i kursy juz cieniutkie wiec moze sie skonczyc na 6 pkt...
Myslalem nad Musielakiem lub Lebedievem overami ale lotysz upadek wczoraj a Musielak ma wysoka linie a tor moze byc taki ze przypadek zdecyduje wiec nie pogram tego...
 
Ostatnia edycja:
neutralny 487,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Widzę, że Panowie czepiliście się dziś meczu w Krośnie, a niewiele typów na mecz w Gnieźnie, a moim zdaniem to właśnie to spotkanie jest lepsze pod typy, bo w Krośnie według mnie może wydarzyć się absolutnie wszystko i kompletnie nie wiem, jak ugryźć ten mecz.
Na pojedynek Startu z Unią od siebie proponuję:
Unia +24.5 pkt. @1.70 Fortuna
Mroczka powyżej 5.5 pkt. @2.01 STS
Rempała powyżej 2.5 pkt. @1.95 Betclic
Ogólnie typy w kierunku gości, bo po prostu gorzej w Tarnowie być już nie może i liczę na to, że dziś w końcu coś drgnie. Handi na Unię oraz overy Mroczki i Rempały. Mroczkę po prostu obecnie stać na wiele więcej niż pokazuje, tor w Gnieźnie bardzo mu leży, linia nie jest wygórowana, więc dla mnie dobra opcja. Akcje Rempały również stawiam wysoko, bo według mnie to lepszy junior od Koniecznego, jak dla mnie faworyt nawet do trójki w juniorskim, a być może coś jeszcze złapie po drodze.
Klindt powyżej 5.5 pkt. @1.55 STS
Jedyny zakład, który pobieram z Krosna to własnie over Klindta. Doświadczony zawodnik, lubi ten tor i według mnie jaki on by nie był to spokojnie 5.5 pokryje. Na resztę w Krośnie nie mam pojęcia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Czy Gniezno wygra roznica 21pkt lub wiecej-----NIE KURS 1.85 STS LIVE
No nic czekamy na szlagier w Krośnie...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom