>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Tarnow to jakis nieśmieszny zart w tym sezonie :D dla nich to juz nie widze ratunku. 8 biegów zadnej trójki. Na livie nie śledze,ale około -16 będzie gdzies Janik 3,1 i teraz znowu darmowy punkt
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tarnow miał być dzisiaj mega zmobilizowany a tu Thongate prowadzi cały bieg i ostatni wiraz Wojdylo go objezdza. Później ten Thongate w następnym biegu napędza się i zalicza bandę. Iversen jako RT przyjeżdża ostatni. No i Janik się z nimi bawi. Plus defekt Mroczki. Dramatycznie się to ułożyło i mamy 40-20. A i Lebiedev i Szczepaniak i Musielak są poza zasięgiem Tarnowian dzisiaj calkowicie
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Tarnow miał być dzisiaj mega zmobilizowany a tu Thongate prowadzi cały bieg i ostatni wiraz Wojdylo go objezdza. Później ten Thongate w następnym biegu napędza się i zalicza bandę. Iversen jako RT przyjeżdża ostatni. No i Janik się z nimi bawi. Plus defekt Mroczki. Dramatycznie się to ułożyło i mamy 40-20. A i Lebiedev i Szczepaniak i Musielak są poza zasięgiem Tarnowian dzisiaj calkowicie
Jak już to iversen został wyprzedzony przez wojdyle
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
mamy spadkowicza - mecz można przegrać zawsze, ale styl walkę ambicję zostały już w Tarnowie. Szkoda bo myślę ze nikt z obecnych nie spodziewał się -30 dla Krosna. Juniorzy słabi a to że Janik wygrał to tylko pokazuje jak słabi są tarnowscy juniorzy bo janik trzymal się tak kierownicy kurczowo jakby miał ją złamać
Walczymy dalej:)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Curzytek -3.5 myślę że również jest tu spory potencjał ;) w biegu juniorskim 2 lub 1 A później gdzieś pewnie maksymalnie 1 pkt zdobędzie.
+++
Post automatycznie złączony:

A według mnie Rydlewski jeśli wyjdzie tak jak w ostatnim meczu z pod taśmy to punkty u siebie może dowieść a te starty ma dość dobre. Jednak nie wiadomo jak jego noga po ostatnim upadku i czy wogóle on dziś pojedzie. Ale ja 1-5 w tym biegu nie widzę.
Post automatycznie złączony:

I pojdę dziś trochę pod prąd i gram Krosno -8.5 po 1.65 na ewinner.
I gra pod prąd się dziś oplacała
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Tarnów to profanacja umysłu. Czyli co rok pierwsze kolejki wchodzą później rosyjska ruletka, ja odpuszczam do fazy play off..
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Screenshot_20210524-092120_STS.jpg

Ja próbuje dziś tak ;)

oraz
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Emocje nie opadają a już koljene kursy

Rybnik - Gniezno
Rybnik -20
ewinner
1,70 Nie zawsze jest niedziela...ale myśle ze mało kto się spodziewał takiego wyniku. Nauczka na przyszłość a i ksiegowa ROW zadowolona

No inaczej zagrać nie można i krótko bo praca. Gniezno jedzie na wycieczkę i raczej nie będzie to krajoznawcza. Szybka i do domu. Kevin i Pan dziennikarz to dziury których sie nie załata przy równym składzie Rybnika. Nawet juniorami się nie mogą podeprzeć.
P.S Pozdrowienia dla Pani księgowej z Rybnika jutro- będzie trochę pracy

I drugi typ
Ostrów - Gdańsk
+10 Gdańsk Postawili się aczkolwiek mogli by trochę mniej nerwów mi zjeść
Sts
1.75

Nie róbmy z Ostrowa potęgi dlatego lekko na Gdańsk trzeba pograć. Ostrów dziś z Pocztą więc szanse na juniorce trochę się wyrównały. Potem mamy emerytów Walaska i Gapę co mogą nie muszą zrobić wyniku. Do tego dwóch mocnych liderów Klindt i Olivier, którzy będą dbać o wynik. A na przeciwko solidna ekipa ze słabymi juniorami ale mocnymi seniorami którzy na papierze są mocni ale coś w Gdańsku nie gra i pora te klocki naprawić bo PO mogą odjechać przez głupie straty punktów z Łodzią czy Rybnikiem gdzie mogą zapomnieć o bonusie. skład Jamróg Kułakow Pieszczek Jensen powinien walczyć za dwóch by zmazać wstydliwe porażki i walczyć o PO. U-24 JEST NIE DO PORÓWNANIA w Ostrowie W woffi2013 ale gdy 4 seniorów pojedzie jak należy to Grucha nie jest dla mnie ważną układanką tej maszyny.

P.S lekko lekutko zagram na Gdańsk 5.65 Pierwsze dwa biegi ustawiły mecz. Szkoda W Pieszczka bo szli na 1-5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
A 350,3K

adams235

Znawca - Żużel
Ja bym z tak duzym handi Ostrovii nie gral...no ale zobaczymy...
Ja widze narazie perelke w postaci
Szostak under 5.5 kurs 1.84 sts
Jak mu nie spadna jakies punkty darmowe to 3 w mlodziezowym i potem jedynie w zasadzie w 12 szansa na punkty...linia zawyżowa...
Hellstroem Bangs under 2.5 kurs 2.01 sts ZWROT
Piekny kurs,typ ryzykowny,zapewne dostanie szanse choc mysle i liczylem ze puszczą Kevina Fajfera bardziej....watpie aby ten zawodnik byl w stanie ukłuć kogoś z rybnika....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ja bym z tak duzym handi Ostrovii nie gral...no ale zobaczymy...
Ja widze narazie perelke w postaci
Szostak under 5.5 kurs 1.84 sts
Jak mu nie spadna jakies punkty darmowe to 3 w mlodziezowym i potem jedynie w zasadzie w 12 szansa na punkty...linia zawyżowa...
Hellstroem Bangs under 2.5 kurs 2.01 sts
Piekny kurs,typ ryzykowny,zapewne dostanie szanse choc mysle i liczylem ze puszczą Kevina Fajfera bardziej....watpie aby ten zawodnik byl w stanie ukłuć kogoś z rybnika....
Fajfer będzie jechał za Kildemanda A Hellstroem jako junior.
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Fajfer będzie jechał za Kildemanda A Hellstroem jako junior.
Nie wprowadzamy kolego w błąd - Pan baengs nie może startować na pozycji juniora ani takiego juniora zastępować z uwagi na brak polskiej licencji

Znając życie dostanie 1 max 2 szanse w połowie zawodów i to wszystko kurs na under do gry
 
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Ostrovia - Wybrzeże

Wyścig juniorów - Ostrów @ 1,60 eWinner 5-1

Wypadł podstawowy junior Ostrowa i za niego pojedzie Jakub Poczta. Zawodnik bez większego doświadczenia, ale zeszły sezon w PLŻ2 odjechany. Przejechać 4 kółka potrafi. Buk wystawiając ten kurs zapomniał chyba, że Wybrzeże jedzie z absolutnym wirtuozem sportu żużlowego - totalnym nowicjuszem na pozycji juniorskiej ze względu na kontuzję Gryszpińskiego.
Jeśli uważacie, że wczoraj Ratajczak w Lesznie spóźniał starty - to zobaczycie na przykładzie Amadeusza - nowy wymiar spóźnionego startu... Nie wierzę również w to, że Alan pokona Szostaka na jego własnym torze. Nie zdziwi mnie również wynik 3:2

Kulakov over 11.5 @ 1,60 eWinner 13(3,3,2*,1,3,1)

Jazda bez fajerwerków jeśli chodzi o widowisko, ale swoje jak przystało na lidera robi. Średnia biegowa 2,519 to bardzo solidny wynik. W razie czego pierwszy do taktyka by ratować spotkanie. Jeśli nie będzie lało i tor nie zrobi się nadto wymagający to linia na spokojnie do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Nie wprowadzamy kolego w błąd - Pan baengs nie może startować na pozycji juniora ani takiego juniora zastępować z uwagi na brak polskiej licencji

Znając życie dostanie 1 max 2 szanse w połowie zawodów i to wszystko kurs na under do gry
A to przepraszam mea culpa, zmylił mnie speedwaynews. Ja dzisiaj raczej delikatnie spróbuje handi w kierunku Gdańszczan gdzie prezes się już gotuje i handi w kierunku Startu. Są osłabieni ale czy Kildemand jakoś super jeździ w tym sezonie? Śmiem wątpić. Zagadka jednak jak po dzwonię będzie jeździć Fajfer. Jak odpali to plus 20 spokojnie pokryją. Tym bardziej, że Lahti jest w formie. I to dla mnie jedyny sensowny typ na dziś gdzie włoże jakieś pieniążki. Lahti over 7,5 @1.70 S sts. Chłop się fajnie zaprezentował w Pardubicach, więc jazda na obcym torze mu nie przeszkadza. Na pewno pojedzie w nominowanych a i biegów nie ma specjalnie trudnych, praktycznie w każdym spokojnie te 2 pkt może przywieźć. Reszta za drobne i może coś się wyhaczy na live. No i poczekajmy jeszcze na ofertę ewinner bo oni potrafią super kwiatki wystawić tak jak wczoraj Musielak h2h z iversen po 2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
A to przepraszam mea culpa, zmylił mnie speedwaynews. Ja dzisiaj raczej delikatnie spróbuje handi w kierunku Gdańszczan gdzie prezes się już gotuje i handi w kierunku Startu. Są osłabieni ale czy Kildemand jakoś super jeździ w tym sezonie? Śmiem wątpić. Zagadka jednak jak po dzwonię będzie jeździć Fajfer. Jak odpali to plus 20 spokojnie odkryją. Tym bardziej, że Lahti jest w formie. I to dla mnie jedyny sensowny typ na dziś gdzie włoże jakieś pieniążki. Lahti over 7,5 @1.70 S sts. Chłop się fajnie zaprezentował w Pardubicach, więc jazda na obcym torze mu nie przeszkadza. Na pewno pojedzie w nominowanych a i biegów nie ma specjalnie trudnych, praktycznie w każdym spokojnie te 2 pkt może przywieźć. Reszta za drobne i może coś się wyhaczy na live. No i poczekajmy jeszcze na ofertę ewinner bo oni potrafią super kwiatki wystawić tak jak wczoraj Musielak h2h z iversen po 2.
Odpali Fajfer ale zostaje drugi Fajfer odpali Lahti ale zostaje Dziennikarz. U-24 porównywalna nie masz juniorów no dla mnie źle to wygląda. W takich meczach obawiałbym się bardziej tego że jedni lub drodzy mogą zrobić nominowane jako bieg Numer 2:)
 
jozzy22 566,7K

jozzy22

Użytkownik
Hellstroem Bangs under 2.5 kurs 2.01 sts
Piekny kurs,typ ryzykowny,zapewne dostanie szanse choc mysle i liczylem ze puszczą Kevina Fajfera bardziej....watpie aby ten zawodnik byl w stanie ukłuć kogoś z rybnika....
Musieluscie nieźle przyłożyć bo juz jest TYLKO 1.4
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Wyszperałem jeszcze Fajfer under 9.5 @1.80 @ewinner 10.Chłop ma bardzo ciężkie biegi. Po dzwonku w Rybniku może być mu bardzo ciężko urwać te 10 oczek. W 3 Jakobsen i Jensen. W 7 Gomólski i Holta. W 10 Łogaczow. W 13 Holta i Jensen. Naliczyłem jakies 5pkt. Wiadomo jeszcze nominowany Ale tam ogórki tym bardziej nie pojadą. Jedynie jakaś taktyczna może tu popsuć typ na moje oczywiście.

Sándor Tihanyi Sándor Tihanyi wgl nie wątpię w zwycięstwo gospodarzy Ale nie liczę też na jakiś pogrom typu wczorajszego w Krośnie.
 
Ostatnia edycja:
W 858

woffi2013

Użytkownik
I drugi typ
Ostrów - Gdańsk
+10 Gdańsk
Sts
1.75

Nie róbmy z Ostrowa potęgi dlatego lekko na Gdańsk trzeba pograć. Ostrów dziś z Pocztą więc szanse na juniorce trochę się wyrównały. Potem mamy emerytów Walaska i Gapę co mogą nie muszą zrobić wyniku. Denny Kaczmarek (jeśli to on pojedzie) który już czeka na galę Najmana. Do tego dwóch mocnych liderów Klindt i Olivier, którzy będą dbać o wynik. A na przeciwko solidna ekipa ze słabymi juniorami ale mocnymi seniorami którzy na papierze są mocni ale coś w Gdańsku nie gra i pora te klocki naprawić bo PO mogą odjechać przez głupie straty punktów z Łodzią czy Rybnikiem gdzie mogą zapomnieć o bonusie. skład Jamróg Kułakow Pieszczek Jensen powinien walczyć za dwóch by zmazać wstydliwe porażki i walczyć o PO. U-24 porównywalne ale gdy 4 seniorów pojedzie jak należy to Grucha nie jest dla mnie ważną układanką tej maszyny.

P.S lekko lekutko zagram na Gdańsk 5.65
No Gruchalski porównywalny z Hansenem w obecnej formie obu to dosyć mocno pojechane po bandzie. Gdańsk bez Gryszpińskiego a to jest chyba jeszcze większe osłabienie niż Krawczyk u gospodarzy, bo Poczta u siebie coś powinien pojechać i na pewno lepiej niż Szulist.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom