>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Krosno - Tarnów Brak spirit brak liderów brak szczęścia chyba zanmy już spadkowicza. Wielki ból bo myslałem że na podobnym torze Tarnów powalczy. Problem leży gdzie indziej.
Typ Tarnów +10
Kurs 1.94
Buk STS

Kto by pomyślał Krosno liderem. Krosno które lata była najsłabszym klubem w Polsce i obiektem drwin. Dziś mają swoje 5 minut i wysoko pokonają Unie.... nie czekaj właśnie chyba nie. Krosno myślę że dość pewne siebie podejdzie do meczu. Kibicom z Podkarpacia jak się czyta komentarze też odbiło i coś brzęczą o E-lidze. Żarty na bok bo mecz zacny

Ostatnio Tarnów ledwo żył z Ostrowem atmosfera we władzach napięta klub jedną nogą w 2 lidze wraz z upadłością a Ty stary Sandorze idziesz w Unię?

Tak - dziś idę w Unie z dwóch kluczowych powodów. Pierwszy z nich to jak zawsze przy analizach juniorzy. Młodzież z Krosna jest ewenementem w 1 lidze, ona nie jest najsłabsza może ktoś mnie zgani ale uważam, że tym zawodnikom powinny zostać odebrane licencje żużlowe z uwagi na potencjalne stwarzanie niebezpiecznych sytuacji na torze. Sam stanie na starcie grozi upadkiem. Rydlewski Janik to są nieporozumienia i oddaję im szacunek za treningi walkę wyrzeczenia no ale nie każdy może być żużlowcem. Brat Curzytek też wirtuozem nie jest a próbowano go tylko sprzedawać w pakiecie co na szczęście się nie udało. Kolejne nazwisko o którym się mówi a mleka nie daję. Ok Może ktoś powie że Tarnów też tak ma i tu przyznam rację juniorzy Tarnowa powinni być jedną z lepszych par ale tak nie jest. Jednak zauważyłem, że tam gdzie słaba para juniorów jak np w Bydgoszczy Tarnów potrafi wygrać bieg nr 2 - 5-1. I na to mocno liczę na zwycięstwo w juniorskim Reasumując juniorzy powinni wynik dobrze rozpocząć potem ze strony Krosna mamy gwarancję biegowego 3-3 przez 4 biegi gdzie wystąpią juniorzy bo nie wierze ze Krośnieńskie Wilczki pokonają jakiegoś seniora bez literek

I drugi argument PUK i TUNGATE w składzie. co to da? Da możliwości taktyczne i to bardzo duże. To kolejne dwa biegi przy dobrym układzie taktycznym możliwością wygrania 1-5 jadąc bieg Puk-Rohan. Seniorzy Krosna bardzo silini u siebie, jednak dziś w kilku biegach przy stranieri Uni mogą mieć kłopot, klucz do pokrycia handi? Ciułanie punktów przez 2 linie gdy jadą z liderem z pary.

Trzeci malutki powód wczoraj podobno była jakaś mała imprezka dla poprawy morali. Kto wie, może przy bezbłędnym Puku i Rohanie przy wygranym juniorskim i 6-7 pkt Kozy i Mroczki Unia pokusi się o niespodziankę?

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Krosno - Tarnów
Typ Tarnów +10
Kurs 1.94
Buk STS

Kto by pomyślał Krosno liderem. Krosno które lata była najsłabszym klubem w Polsce i obiektem drwin. Dziś mają swoje 5 minut i wysoko pokonają Unie.... nie czekaj właśnie chyba nie. Krosno myślę że dość pewne siebie podejdzie do meczu. Kibicom z Podkarpacia jak się czyta komentarze też odbiło i coś brzęczą o E-lidze. Żarty na bok bo mecz zacny

Ostatnio Tarnów ledwo żył z Ostrowem atmosfera we władzach napięta klub jedną nogą w 2 lidze wraz z upadłością a Ty stary Sandorze idziesz w Unię?

Tak - dziś idę w Unie z dwóch kluczowych powodów. Pierwszy z nich to jak zawsze przy analizach juniorzy. Młodzież z Krosna jest ewenementem w 1 lidze, ona nie jest najsłabsza może ktoś mnie zgani ale uważam, że tym zawodnikom powinny zostać odebrane licencje żużlowe z uwagi na potencjalne stwarzanie niebezpiecznych sytuacji na torze. Sam stanie na starcie grozi upadkiem. Rydlewski Janik to są nieporozumienia i oddaję im szacunek za treningi walkę wyrzeczenia no ale nie każdy może być żużlowcem. Brat Curzytek też wirtuozem nie jest a próbowano go tylko sprzedawać w pakiecie co na szczęście się nie udało. Kolejne nazwisko o którym się mówi a mleka nie daję. Ok Może ktoś powie że Tarnów też tak ma i tu przyznam rację juniorzy Tarnowa powinni być jedną z lepszych par ale tak nie jest. Jednak zauważyłem, że tam gdzie słaba para juniorów jak np w Bydgoszczy Tarnów potrafi wygrać bieg nr 2 - 5-1. I na to mocno liczę na zwycięstwo w juniorskim Reasumując juniorzy powinni wynik dobrze rozpocząć potem ze strony Krosna mamy gwarancję biegowego 3-3 przez 4 biegi gdzie wystąpią juniorzy bo nie wierze ze Krośnieńskie Wilczki pokonają jakiegoś seniora bez literek

I drugi argument PUK i TUNGATE w składzie. co to da? Da możliwości taktyczne i to bardzo duże. To kolejne dwa biegi przy dobrym układzie taktycznym możliwością wygrania 1-5 jadąc bieg Puk-Rohan. Seniorzy Krosna bardzo silini u siebie, jednak dziś w kilku biegach przy stranieri Uni mogą mieć kłopot, klucz do pokrycia handi? Ciułanie punktów przez 2 linie gdy jadą z liderem z pary.

Trzeci malutki powód wczoraj podobno była jakaś mała imprezka dla poprawy morali. Kto wie, może przy bezbłędnym Puku i Rohanie przy wygranym juniorskim i 6-7 pkt Kozy i Mroczki Unia pokusi się o niespodziankę?

Powodzenia
Podbijam typ też uważam, że dzisiaj Wilki nie będą miały łatwo. Tarnowianie do Krosna mają rzut beretem to i zmęczenia być nie powinno.
Od siebie dorzucę tylko pkt Bobra bo na moje chłop trochę już potrenował miał kilka dobrych startów spod taśmy z Ostrovią i widać było, że jest szybkość. Czegoś jednak brakowało i wydaję mi się, że Oskar nad tym popracował z mechanikami, przeanalizował biegi i dzisiaj będzie mocnym punktem swojego zespołu. Chyba nikt nie musi mobilizować się w Tarnowie bo wiadomo o co jadą. Linia niziutka to i wydaję mi się, że spokojnie do pokrycia. Tarnowianie tych pkt potrzebują jak tlenu. Oskar o tym wie.

O.Bober over 3,5 @1.84
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Curzytek -3.5 myślę że również jest tu spory potencjał ;) w biegu juniorskim 2 lub 1 A później gdzieś pewnie maksymalnie 1 pkt zdobędzie.
 
A 355,5K

adams235

Znawca - Żużel
Ja gram wynik po 4 biegach
Krosno(-3.5)- Tarnów 2 kurs 1.8 sts
Tez mysle ze Tarnów sie postawi i to mocno zwlaszcza na poczatku...z biegiem czasu i patrzac na uklad biegow krosno moze odjechac,ale zakladam ze tarnow chociaz 4;2 pyknie juniorski,w 1 biegu Iversen,a w 3 Thungate,w 4 biegu znowu junior....takze zaryzykuje grubo...juz wczoraj o takim typie myslalem...i dzis pobieram...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 355,5K

adams235

Znawca - Żużel
Rydlewski under 1.5 kurs 1.5 sts ZWROT
Sportowo nie ma szans...jedynie jakas kupa na torze moze spowodowac ze typ nie wejdzie
Koza over 4.5 sts kurs 1.7
Jesli nie bedzie taktyka za niego i pojedzie swoje biegi to sa realne szanse na wejscie tego typu
Thungate under 10.5 kurs 1.84 superbet
Zaryzykuje linia na 5 biegow a 13 piekielnie trudny bieg,do tego gdzies wjedzie jako taktyczna...do tego po kontuzji...linia na styk
Zobaczymy jak to wyjdzie,w kuluarach mowi sie o duzej mobilizacji Tarnowa na ten mecz wiec moze byc ciekawy mecz...
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jak dla bet dnia wynik po 4 wyścigach +2.5 na Tarnów. Po cichu liczę ze 5-1 przywiozą w biegu juniorskim, a już 3-3 na 99% jeżeli nie będzie żadnego wypadku. Rydlewski się w luk nie potrafi złamać.. jakie macie opinie co do meczu psz Poznań ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jak dla bet dnia wynik po 4 wyścigach +2.5 na Tarnów. Po cichu liczę ze 5-1 przywiozą w biegu juniorskim, a już 3-3 na 99% jeżeli nie będzie żadnego wypadku. Rydlewski się w luk nie potrafi złamać.. jakie macie opinie co do meczu psz Poznań ?
A według mnie Rydlewski jeśli wyjdzie tak jak w ostatnim meczu z pod taśmy to punkty u siebie może dowieść a te starty ma dość dobre. Jednak nie wiadomo jak jego noga po ostatnim upadku i czy wogóle on dziś pojedzie. Ale ja 1-5 w tym biegu nie widzę.
Post automatycznie złączony:

I pojdę dziś trochę pod prąd i gram Krosno -8.5 po 1.65 na ewinner.
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Wilki Krosno -Unia Tarnów

Typ Unia Tarnów +12.5 pkt

Kurs 1.55

Bukmacher Forbet


Wiadomo że Unia Tarnów jest na samym dnie w ligowej tabeli i przez wielu ta ekipa typowana jest już teraz jako główny kandydat do spadku, ale ja bym jeszcze tego nie przesądzał. Widzę w Krośnie wyrównane spotkanie. Wraca Tungate jest Iversen. Na juniorce jest układ dość wyrównany zwłaszcza że jak piszą koledzy powyżej Rydlewski to jest dramatyczny junior na ten moment. ( O ile ten zawodnik pojedzie bo przecież upada w każdym meczu i to nawet po kilka razy i z tego co pamiętam ostatnio nieźle się poobijał).
Z drugiej strony Wilki w gazie, Musielak latający, Andrzej Lebiediew dobra forma do tego Milik, Wojdyło. Ekipa gospodarzy jest mocna ale zdeterminowana Unia może to utrzymać handi 12 pkt korzystając choćby z zmian które dadzą Iversen i Tungate. Na niesodziankę w postaci zwycięstwa gości nie ma raczej co liczyć ale walka powinna być.

Nie zdarza mi się rozliczać typu w czasie trwania spotkań ale to co pokazują Tarnowianie to jest Tragedia przez duże T Także raczej szans na utrzymanie tego handi nie ma. Trzeba tylko uczciwie przyznać że Janik odjeżdża bardzo dobre zawody i Rydlewski będzie odstawiony na dłuższy czas. No i cóż po tym co dziś pokazuje Unia, mogę tylko się zgodzić że jadą autostradą do 2 ligi
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jeden typ mnie bardzo dziwi .. Iversen nie odjechał żadnego meczu, w Krośnie chyba nawet nie jeździł, silniki dopasowane od razu ? Po kontuzji, a tu typ Musielak-Iversen 1 kurs 2.00.. widzę, ze buki sami już nie wiedza jak wystawiać pary, powiedziałbym ze na zdrowy rozsądek musielak będzie lepszy..
 
Ostatnia edycja:
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Jeden typ mnie bardzo dziwi .. Iversen nie odjechał żadnego meczu, w Krośnie chyba nawet nie jeździł, silniki dopasowane od razu ? Po kontuzji, a tu typ Musielak-Iversen 1 kurs 2.00.. widzę, ze buki sami już nie wiedza jak wystawiać pary, powiedziałbym ze na zdrowy rozsądek musielak będzie lepszy..
Też to pogralem w ewinnerze, wydaje mi się całkiem logiczne
 
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Musielak powyżej 11.5 pkt. @2.08 Fortuna
Musielak na próbie tory wyglądał świetnie, widać że jest dziś ponownie szybki i nie widzę dziś dla niego rywali. W fazie zasadniczej może przegrać tylko z Tungatem i PUKiem, choć z tym drugim niekoniecznie. W nominowanym nawet niech przyjedzie drugi, moim zdaniem przy takim kursie zdarzenie warte gry, bo Tobiasz zdecydowanie obecnie przewyższa tę ligę.

Szczepaniak wygra indywidualnie minimum jeden bieg- NIE @4.00 eWinner
Spróbuję takiego wariata. Szczepaniak, którego trochę przerosła Ekstraliga nie jest tak szybki jak wskazują na to jego numerki. Trzeba mu oddać , że ma dobre starty, jednak poza meczem z Orłem na trasie w tym sezonie nie imponuje. Skuteczność tego typu zależne jest od dwóch spraw. Po pierwsze - Musielak ponownie nie będzie Mateusza chronił, bo w tym sezonie to normalka, że Szczepaniak pędzi z przodu, a szybszy Tobiasz broni, aby go nikt nie dogonił. Jeśli Mati nie wyskoczy dziś spod taśmy to myślę, że i jego kolega nie będzie na niego czekał. Druga sprawa to bieg czwarty, słabo obsadzony, jednak któryś z kolegów pisał tu już o Boberze, więc kto wie, może Oskar da radę i powiezie rywala.
Może domu za ten typ nie zastawię, ale na drobne po takim kursie spróbuję, bo zawodnik Wilków nie do końca mnie przekonuje, choć go bardzo lubię, bo to sympatyczny gość.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
No to mamy niespodzianke :D Jak narazie to juniorzy robią mecz Wilką
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Janik kot :D w ostatnim meczu ledwo jechal , a tutaj wygral w calkiem ladnym stylu biegu juniorski po kursie 51 . Wow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom