>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Co w tym dziwnego? Logiczne, że bukmacherzy reagują na informacje. Fortuna też zawsze śpi, a momentalnie z 2.03 blokowali i aktualnie 1.63 na zwycięstwo
Dokładnie. Co w tym dziwnego? teraz nie opłaca się grać. Typ do grania był gdy było powyżej 2 a już wogole ciesze sie gdy ktoś ze mną złowił 2,65 na czysty win

No ale gdy ktoś czeka na oficjalne informację klubowe to potem nie ma co zbierać:)

Potwierdzają się na chwile obecną moje informację, że Kima Nilssona nie ma w Tarnowie, więc skład Uni wygląda tak: Iversen Mroczka Koza Woetin Bober Rempala Konieczny przeciwko Bertzonowi Klindtowi Walaskowi i juniorom Szostak Krawczyk oczywiscie to sport ale na papierze wygląda to słabo
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tarnow - Ostrow
Typ Ostrow
Kurs 2,65
Buk STS

Krótko i na temat
Tarnowa dziś nie ma i na tym meczu nie będzie. Nie jedzie Rohan. Nie ma za niego Z/z Nie jedzie (PRAWDOPODBNIE) za niego Kim Nilsson i jesli to prawda to za niego do składu wskazuje Bober. Do Niego Puk Koza Mroczka i juniorzy. Na przeciw ostrow z solidna juniorką i o ile jeszcze Dawid Rempala w Tarnowie zaczal cos jechac to Konieczny stanal w miejscu na przeciwko Szostak Krawczyk powinni ich ogarnac a nawet jesli to Ostrow ma przewage na seniorce - Walasek Bertzon Klindt powinni ogarnąć bycia pewniakiem do punktów W Tarnowie jeden lider aw ostrowie moze byc ich 3. Druga linia to solidny gapa i Kaczmarek ktory jest drewniany ale mysle ze ma cos do udowdnienia Unii.Marnie wygląda Tarnów gdzie Jest lider Iversen i potem 2 linia Koza Mroczka a potem Woetin z Boberem czy nawet Nilssonem to dramat w prównaniu ich do w/w składu Ostrowa.

Przy takich osłabieniach i randze meczu o utrzymanie nie widzę dziś Unii w Tarnowie

P.S Ponadto ponoć wczoraj tam lało tor nie będzie handicapem
Brawo, takie informacje się ceni!

Nie wiem tylko czy zgodziłbym się, że zlany tor nie będzie handicapem, mam spore wątpliwości co do Gapińskiego i Walaska na ciężkich torach, ale ostatnio w Bydgoszczy dali radę.
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
A.Woentin - O.Bober (kto więcej punktów w meczu) 1 1.70 ⛔ obok Koniecznego najgorszy zawodnik dzisiejszego meczu
Jeśli mnie pamięć nie myli to Bober nie odjechał żadnego meczu ligowego w całym 2020 roku. Dzisiaj według informacji wskakuje do programu w miejsce Tungate'a, a Woentin w miejsce Gzyla. Pierwszy start Oskara po długiej przerwie, a mimo wszystko Woentin już coś w jaskółczym gnieździe pojeździł. Patrząc w program to po dwóch startach Szwed powinien mieć minimum 2,1 a Oskar prawdopodobnie 0,1. Pierwszy do zmian taktycznych będzie Polak, bo to, że w czasie meczu Ostrów będzie miał przewagę minimum 6 punktów jest w miarę pewne. Kurs zachęcający do gry.
 
Ostatnia edycja:
A 340,8K

adams235

Znawca - Żużel
Woentin over 4.5 kurs 1.84 sts
Kiedy jak nie dzis? Jest szansa na 5 startów tego zawodnika...

Bet dnia spróbuje Szostak under 3.5 kurs 1.8 sts
Oraz Hansen under 7.5 kurs 2 sts...po takim kursie wchodze grubo...jest szansa ze pojedzie Kaczmarek z bieg lub dwa a jesli tak to uwazam ze Staszewski mistrzem taktyki nie jest i moze wyjsc ze Hansen zaliczy 4 starty....hm zobaczymy trzeba szukac jakis takich kursów gdzie jeszcze trzymaja fason...czlowiek sie mniej wkurza przynajmniej...bo te spadki sa juz irytujące
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Woentin over 4.5 kurs 1.84 sts
Kiedy jak nie dzis? Jest szansa na 5 startów tego zawodnika...
Dobrze kumam , ze Woentin dzisiaj minimum 3 starty zaliczy?
Jako zawodnik u24 moze tylko raz byc za niego RT. Ewentualnie juniorzy mogliby za niego jezdzic ale nie sa wcale lepsi zeby go zastepowac.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dobrze kumam , ze Woentin dzisiaj minimum 3 starty zaliczy?
Jako zawodnik u24 moze tylko raz byc za niego RT. Ewentualnie juniorzy mogliby za niego jezdzic ale nie sa wcale lepsi zeby go zastepowac.
Dokładnie za zawodnika U24 może być tylko raz RT, chyba że zastąpiłby go ktoś z juniorów lub nr 16
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Woentin over 4.5 kurs 1.84 sts
Kiedy jak nie dzis? Jest szansa na 5 startów tego zawodnika...

Bet dnia spróbuje Szostak under 3.5 kurs 1.8 sts
Oraz Hansen under 7.5 kurs 2 sts...po takim kursie wchodze grubo...jest szansa ze pojedzie Kaczmarek z bieg lub dwa a jesli tak to uwazam ze Staszewski mistrzem taktyki nie jest i moze wyjsc ze Hansen zaliczy 4 starty....hm zobaczymy trzeba szukac jakis takich kursów gdzie jeszcze trzymaja fason...czlowiek sie mniej wkurza przynajmniej...bo te spadki sa juz irytujące
W etoto jest ustawiona na 8,0, tak więc nieco lepsza po porównywalnym kursie @ 1,95

Edit:

Co sędziowie wyprawiają w tym roku to głowa mała. Hansen rusza się pod taśmą i po wyjściu z 1 łuku jest ostatni, a sędzia powtarza bieg i dostaje ostrzeżenie...Po czym wygrywa w powtórce.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Lyager najlepiej punktującym zawodnikiem @7.50 eWinner
ROW -4.5 pkt. @3.34 STS
Remis w biegu juniorskim @2.65 eWinner

Żarty się skończyły :) . A tak serio dawno nie próbowałem wyższych kursów, więc pierwszy dzisiejszy mecz gram dość grubo, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Na początek stawiam na wygraną ROWu. Polonia mnie niestety nie przekonuje, Bellego jak dobrze zaczął tak z każdym meczem słabiej, Stalkowski z Zengotą licho, a przy życiu Polonię trzymają Wadim i Lyager. Rybniczanie bardziej wyrównana kadra i jakby nie było osoba Marka Cieślaka, który jest ligowym wyjadaczem i zawsze potrafi dorzucić coś ekstra, bo na ligowym żużlu "zjadł zęby".
W ROWie piątka seniorów, która pewnie zapunktuje całkiem nieźle, do tego solidni juniorzy, naprawdę kursy mnie trochę zdziwiły, dlatego próbuję odważny handicap w kierunku ROWu.
Myślę, że warto wykorzystać tak wysoki kurs na Lyagera jako najlepiej punktującego. Jego największym konkurentem do tego tytułu będzie na pewno Tarasenko, jednak Wadim ostatnio miewa problemy, poza tym kurs 2.00 jest kompletnie nie wart ryzyka. Oczywiście to żadne pewniak, po prostu uważam, że kurs na Andreasa jest znacznie za wysoki.
Poza wynikami meczowymi typuję również remis w biegu juniorskim, choć buki faworyzują gości. Wyścigi juniorskie w tym sezonie to jedna wielka kolizja. Tudzież i Giera to odważni jeźdźcy, a co za tym idzie dość "kolizyjni". Stawiam, że bieg drugi przyniesie sporo emocji, a któryś z gości ponownie się zagotuje. A jeśli któryś nie trafi ze startem to bardzo możliwe, że pierwszy start spod taśmy skończy się już na pierwszym łuku. W kierunku wygranej Polonii nie ma co wariować, jednak remis przy takim kursie ja spróbuję zagrać.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
wyjdzie tyle, ze nie pojada, juz burzowo i pada, a po 13 ma dosc mocno padac wiec watpie by dzis zawody objechali
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Troszkę za mało czasu ale pogoda podczas tego weekendu będzie sprzyjać gościom. Idę w kierunku Rybniczan bo samym Tarasienką i Lyagerem na moje Bydgoszcz tego nie uciągnie zwłaszcza w taką pogodę. Miejmy nadzieję, że mecz się odbędzie bo w Bydgoszczy pogoda kiepska.
Rybnik @2.12 S sts
Gomólski over 6.5 @1.75@sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Panowie, nie znam się na tym sporcie w ogóle, ale chyba to co się stało w Bydgoszczy to jest gruba akcja
 
K 137

Karion22

Użytkownik
A co się stało, pierwszy raz 2x 5:1 widzisz? Daj spokój. Choć w sumie sam miałem ROW live @2.80 za 350 i zerknąłem tylko na wynik po 13 i mówię teraz będą czary, ale dwa razy to nie sądziłem :p
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
A co się stało, pierwszy raz 2x 5:1 widzisz? Daj spokój. Choć w sumie sam miałem ROW live @2.80 za 350 i zerknąłem tylko na wynik po 13 i mówię teraz będą czary, ale dwa razy to nie sądziłem :p
tak jak pisałem, nie znam się na żużlu, ale 2 ostatnie biegi i wygrana zmieniła właściciela., dwaj najlepsi w ekipie gospodarzy jada na dwa ostatnie miejsca i przegrana ... nie ukrywam miałem Rybnik na kuponie, ale po 13 biegach tylko sytuacja 2 podwójnych zwycięstw gości robiła mi kupon., może dlatego podchodzę w ten sposób do tematu....
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Co za koncówka w Bydgoszczy, przegrać wygrany mecz , Cieślak po raz kolejny udowodnił ze ma swietnego nosa, ktory to już raz tak genialnie taktycznie wygrywa mecz . W szoku jestem jak Gomólski zaczął jechac przy Cieślaku , koles odjezdza sezon życia. Coż Bydgoszcz od kilu spotkan jedzie trzema zawodnikami, tyle ze z Ostrowem po prostu liderzy wygrywali wszystko i to wystarczyło. Dzis troszke słabiej ale ile mozna wymagac zeby co mecz Tarasienko Bellego , Lyager robili w okolicach kompletu. Jedyny winowajca tego meczu to Zengota, koles który dwa lata nie jezdził, a kontrakt chciał jeden z najwyzszych w lidze.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Akurat Zengi w nieco w zeszłym sezonie uratował im tyłek. Nie wieszałbym na nim psów - brakuje również u nich 5 zawodnika. Dziwne, że na wyjazdach robi dobre punkty. W Krośnie na przyczepnym torze zrobił ok 10 punktów.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ludzie o czym wy gadacie jaki wygrany mecz przegrali. Mecz cały czas na styku tylko i wyłącznie bo zawodził Jepsen Jensen. W Polonii 3 zawodników którzy coś jadą za dużo tam zależy zwłaszcza od Tarasienki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom