>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Tak z ciekawości zapytam, zagrałem sobie taśmę taką jak na dole, nie zbyt często obserwuje żużel czy sprawa z tym deflektorem to po prostu zapominalstwo u Tarasienki czy jednak takie rzeczy się dzieją w stronę wyrobienia sobie jakieś przewagi? Rozumiem że chroni tych z tyłu
 
Ostatnia edycja:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tak z ciekawości zapytam, zagrałem sobie taśmę taką jak na dole, nie zbyt często obserwuje żużel czy sprawa z tym deflektorem to po prostu zapominalstwo u Tarasienki czy jednak takie rzeczy się dzieją w stronę wyrobienia sobie jakieś przewagi? Rozumiem że chroni tych z tyłu
Deflektor jest obowiązkowym elementem wyposażenia sprzętu żużlowego. Za jego zamontowanie odpowiedzialni są mechanicy, do których zawodnik w tej kwestii ma zazwyczaj pewność że temat ogarnęli. Oni mają to w nawyku, że musi być bo inaczej nici z punktów i pieniędzy. Dlatego niezwykle rzadko zdarza się aby u profesjonalnego żużlowca przydarzyło się akurat takie wykluczenie. Ostatnim takim wykluczeniem jaki jestem w stanie przywołać w pamięci był brak deflektora też w polskiej lidze w 2019 roku . Wtedy to Jordan Stewart został poszkodowany w ten sposób - on to jednak bardziej hobbysta i mechaników z górnej półki też nie posiada. Oni byli zadowoleni, że koła i sprzęgło zamontowane...


Co do dzisiejszego jedynego spotkania

Krosno -8,5 @ 1,65 forBet

Krosno - 10,5 @ 1,95 forBet

Wojdyło over 7,5 @ 1,6 eWinner 1,0,1,2

Curzytek over 2,5
@ 1,57 STS 0,3,1,0

Znowu widzimy się dzisiaj u krośnieńskich Wilków. Pogoda sprzyjająco się zapowiada i tor powinien przypominać drugą część wczorajszego spotkania i być zdecydowanie większym atutem gospodarzy. Spotkanie dzień po dniu w tym samym miejscu nie powinien być argumentem mówiącym o jakimś zmęczeniu zawodników. Zwycięstwo którejkolwiek drużyny da jej przynajmniej chwilowe pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek. Gospodarze po wyjazdowym falstarcie w Rybniku, wywieźli dwa punkty z Ostrowa, a wczoraj wrócili na domowy tor i pomimo przeciwności pogodowych pewnie pokonali bydgoskie Gryfy. Goście dwa spotkania i dwie wygrane,w tym z Rekinami - jednym z kandydatów do finału ligi. Nie wiadomo jednak co zawodnicy po treningach i spotkaniach tylko u siebie pokażą na długim krośnieńskim owalu. Wg mojej opinii nie więcej niż wczoraj bydgoska Polonia. Drużyna gospodarzy po wzmocnieniach wygląda bardzo solidnie. Musielak jako lider, Szczepaniak, Milik i Lebiediev - wyrównana trójka trzymająca poziom i zawodnik U23 Wojdyło, który wczoraj był jednym z bohaterów. Dla niektórych był to szok, że Patryk rozstawiał po kątach rywali. Jeśli jednak spojrzymy w statystyki to zobaczymy, że w zeszłym sezonie (liga niżej) w krośnie wykręcił 2,350 pkt/ bieg. Tu nie ma niespodzianki i jego over dzisiejszy biorę z pocałowaniem ręki.

Nowak, Musielak, Kurtz, Wojdyło
Wojdyło, Kurtz, Milik, Becker
Dul
, Wojdyło, Loktajev, Milik
Kościuch, Curzytek, Sroka?
, Wojdyło

Pogrubiłem zawodników w zasięgu Patryka, a kto mu zabroni strzelić u siebie Kurtz'a czy Saszkę i przed nominowanymi pokryć linie? On nie musi być liderem, ale solidny wyrobnik, który solidnie punktuje.

Znowu over w kierunku Curzytka. Nie chodzi o umiejętności zawodnika, ale znowu o anty umiejętności rywali. Tak jak wczoraj w II biegu może stracić oczko na lepszym w parze z Łodzi - w tym wypadku stawiam, że będzie to Dul. W VI śliwka, a następnie szansa na kolejny punkt w wyścigu XII gdzie zmierzy się ze Sroką lub znowu z Dulem z rezerwy taktycznej. Linia niska - 3 punkty w zasięgu.

Nie przekonuje mnie aktualnie druga linia zawodników z Łodzi. Kościuch czy Nowak mieli w zeszłym roku dużo niższą średnią wyjazdową, a ten sezon u siebie rozpoczęli bez fajerwerków. Becker to nie jest jeszcze wyjadacz. Loktajev i Kurtz będą trzymać wynik, ale pewnie obaj pod komplet nie pojadą, a to powinno dać pokrycie handicapu proponowanego przez buki.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, rzuciło mi się w oczy +12.5 na Łódź. Później wrzucę analizę, wojdylo już nie pojedzie tak jak wczoraj. Krosno nie jest takie silne jak bukom die wydaje
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Typu nie neguję, bo sam twierdzę, że łatwo z Łodzią mieć nie będziemy, ale wczorajszy występ Wojdyło to uwierz mi, że to nie był jednorazowy wyskok i przypadek. Patryk uwielbia tor w Krośnie, kolejny raz pobił rekord. W teamie ma takiego jednego człowieka dzięki któremu dosłownie lata po naszym torze - Ryszarda Pielę. Wojdyło zdecydowanie może powtórzyć wczorajszy występ.
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Osobiscie wtrące 3 grosze i uważam że na tym etapie ciezko bedzie Lodzi dobic do 40,ale handi nie ruszam ze wzgledu na juniorów ktore obie ekipy maja slabiutkie nawet z lekka przewaga lodzi...
Ale inny typ rzucil mi sie w oczy
Łoktajew under 9.5 kurs 1.75 sts moze ktos rzuci wiecej gdzies..ZWROT
Zaryzykuje...ostatnio Saszka powazny dzwon chyba w Danii o czym wielu niewiedzialo...na przelozony mecz w Gnieznie w czwartek byl wycofany z moich informacji wynika, wiec mimo ze minelo pare dni napewno ze zdrowiem nie bylo ok,normalnie bym tego nie gral...ale tu musze spróbowac kurs tez jeszcze fajny,a tor do latwych nie nalezy...
Ciekawy rozstrzal na Kosciucha na sts 4.5 a na ewinner 8.5😉chcialem jakis under ale wstrzymam sie co jeszcze Fortuna pokaze...bo 4.5 za malo liczylem na okolice 7pkt...
Bet dnia dla mnie Szczepaniak over 5.5 kurs 1.84 Sts....po takim kursie biore szybko...wydaje mi sie ze biegi które ma są w miarę,do tego zawodnik z potencjalem i jak nie z Łodzią to z kim...wczoraj przyzwoicie,rozeznanie jest wiec uwazam ze linia do zrobienia jak najbardziej...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Wojdyło - Kościuch 1 @1.75 etoto (liczy się 5 pierwszych startów)
Totalny klops dzisiaj. Ale tor zupełnie nie pod Patryka dzisiaj. Mijanek jak na lekarstwo. Ogólnie początek mają słaby w moim wykonaniu.

Zestawienie Patryka, który znakomicie czuje tor w Krośnie z typowym średniakiem w osobie Kościucha. Według mnie spokojnie Patryk to bierze. A możliwa jest też taktyczna za Kościucha, co tylko może ułatwić powodzenie zakładu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wojdyło - Kościuch 1 @1.75 etoto (liczy się 5 pierwszych startów)

Zestawienie Patryka, który znakomicie czuje tor w Krośnie z typowym średniakiem w osobie Kościucha. Według mnie spokojnie Patryk to bierze. A możliwa jest też taktyczna za Kościucha, co tylko może ułatwić powodzenie zakładu.
Co do tego typu to kurs naprawdę super, nawet patrząc na linie to na Patryka jest over 7.5 po 1.5 natomiast na Kościucha 5.5 po 1.60. Valuve w tym typie napewno jest.
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Wojdyło over 7,5 pkt @1,60 ewinner. Popieram wyżej typy na Patryka. Kościuch najlepsze lata ma za sobą , wczoraj 11 pkt Patryka, zmeczony jakos nie powinien być handicap jest nie do gry bo to sie skonczy 10-12 pkt dla Krosna. Łodzianie maja problemy z zestawieniem juniorów dziś.
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Popieram tym na Szczepaniaka. Wczoraj 5 punktów, nie był zadowolony i sam zawodnik ma nadzieję, że dziś będzie zdecydowanie lepiej. Biegi, w których jedzie rzeczywiście wydają się w miarę łatwe. Linia 5.5 biorę! Aczkolwiek zostało tylko w BETFAN @1.75. Reszta ma linie 6.5-7, a to bym odpuścił mimo wszystko

3,3 - 6 już po dwóch startach ✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź
Orzeł Łódź +12.5 pkt. @1.55 Forbet
Kościuch powyżej 6.5 pkt. @1.94 STS
Dul poniżej 2.5 pkt. @2.61 STS

Wczorajszy mecz w Krośnie dla większości chyba dość udany. Dla mnie również, spróbuję więc coś dorzucić od siebie na dziś.
Widzę, że większość idzie w kierunku ponownej wysokiej wygranej Wilków. Ja jak zawsze pod prąd i choć stawiam, że Orzeł przegra to jednak liczę, że nie aż tak wysoko.
Ogólnie odnoszę wrażenie, że linie są za bardzo skierowane ku gospodarzom i można wyłapać fajne kursy na overy zawodników gości. Wybrałem z tego grona Kościucha, bo podoba mi się, jak Norbi sobie radzi w tym sezonie. Dobry mecz z Unią, gdzie zaliczył osiem punktów, jednak "dał ciała" w nominowanym, a szkoda bo mógł się pokusić o lepszy wynik. Poza tym tylko pięć oczek z ROWem, które również są mylące, gdyż Kościuch w pierwszym starcie został wykluczony. Słusznie, niesłusznie, nieważne. Zaliczył również wywrotkę w nominowanym, gdy miał duże szanse na drugie miejsce. Widać, że jest naprawdę dość szybki, jednak póki co trochę za dużo jest u niego technicznych błędów. Dziś patrzę na jego biegi i "na sucho" wychodzi mi jakieś osiem punktów. Buki z resztą również dziwnie rozstrzelone, linie od 6.5 do 8.5 w zależności od liczby biegów, kursy na pięć startów od 1.60 do 1.95, więc jak na polskie warunki to spora rozbieżność. Stawiam, że zawodnik Orła da radę, bo wygląda dobrze, a jego wyniki nie do końca odzwierciedlają jego możliwości, bo w obu meczach jego cyferki mogły być znacznie lepsze.
Do tego dorzucam Dula, bo już raz mnie "nie zawiódł" i kiepsko pojechał z Tarnowem, gdzie miał chyba łatwiejsze zadanie niż dziś. Mateusz póki co zdobył 5 punktów, wszystkie w biegach juniorskich, dziś w starciu z Curzytkiem nie daję u szans, bo Bartek mimo że wczoraj wynik słaby to prędkość miał dobrą. Co prawda przegrał pierwszy bieg z Bartochem, jednak miał bardzo słaby start, a na torze nadrobił do Nikodema bardzo dużo i brakło mu dosłownie okrążenia, aby go łyknąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Panowie jeszcze jedna sprawa. Nie było mnie wczoraj na forum, ale bardzo mnie zasmuciła Wasza "dyskusja" po meczu w Krośnie. Przerabialiśmy ten temat już milion razy, ale powtórzę się ponownie.
Nie negujemy typów po meczu. Jeśli komuś się jakiś typ nie podoba niech napisze o tym przed spotkaniem, może wywoła to jakąś normalną dyskusję, to doprowadzi do wspólnych wniosków. Nie życzę sobie, aby w tym dziale pojawiały się typy tekstu "i co teraz wielki typerze?". Rok w rok jest to przerabiane, choć kultura słowa u wszystkich jest dużo większa niż w latach ubiegłych.
Kolejna rzecz. Jeśli ktoś podał dwa dobre typy z rzędu niech nie czuje się "bogiem bukmacherki" i nie krytykuje wszystkich wokół, szczególnie, tak jak napisałem po rozegranym meczu. Jak chcecie, dyskutujcie sobie o typach przed meczem. Sam czasem z kimś się sprzeczałem, bo nie popierałem jego typu. Co prawda teraz robię to rzadko, bo zazwyczaj podajecie rozsądne przemyślenia, których się po prostu nie można czepić.
Proszę tylko o szanowanie siebie nawzajem i zalecam dyskusję przed, a nie po spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 137

Karion22

Użytkownik
Panowie jeszcze jedna sprawa. Nie było mnie wczoraj na forum, ale bardzo mnie zasmuciła Wasza "dyskusja" po meczu w Krośnie. Przerabialiśmy ten temat już milion razy, ale powtórzę się ponownie.
Nie negujemy typów po meczu. Jeśli komuś się jakiś typ nie podoba niech napisze o tym przed spotkaniem, może wywoła to jakąś normalną dyskusję, to doprowadzi do wspólnych wniosków. Nie życzę sobie, aby w tym dziale pojawiały się typy tekstu "i co teraz wielki typerze?". Rok w rok jest to przerabiane, choć kultura słowa u wszystkich jest dużo większa niż w latach ubiegłych.
Kolejna rzecz. Jeśli ktoś podał dwa dobre typy z rzędu niech nie czuje się "bogiem bukmacherki" i nie krytykuje wszystkich wokół, szczególnie, tak jak napisałem po rozegranym meczu. Jak chcecie, dyskutujcie sobie o typach przed meczem. Sam czasem z kimś się sprzeczałem, bo nie popierałem jego typu. Co prawda teraz robię to rzadko, bo zazwyczaj podajecie rozsądne przemyślenia, których się po prostu nie można czepić.
Proszę tylko o szanowanie siebie nawzajem i zalecam dyskusję przed, a nie po spotkaniu.
Ale tu nie chodziło o rozliczanie typu po meczu :) Gość jest tak zadufany w sobie, sam pisze, że się zna, a zaraz twierdzi, że Zengota zrobił over, bo starty i nic więcej :D tak się argumentuje wtopy. to samo z rozliczaniem typów, plusów wie jak używać i to tylko tyle.
Również pozdrawiam i zieloności dzisiaj wszystkim!
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Kochani, rzuciło mi się w oczy para Milik-Loktajev typ 2 kurs 2 !. Milik również jedzie w parze z Wojdylo .. Milik to chodząca bomba tykająca, pierw 3 a potem 0. Jezdzi w kratkę. Loktajev zawsze szarpie dość ostro i mega walczak. Podejrzewam, ze pojedzie 6 razy. Jeżeli ktoś ma zawalić mecz to właśnie Milik. Loktajev i Kurtz to siła Łodzian, z 10pkt myśle, ze zdobędzie..

Krosno-Łódź +12.5 typ 2. Aż takiego pogromu to nie powinno być.. Łódź na dzień dzisiejszy jest silniejsza od Bydgoszczy, juniorzy myśle, ze więcej dadzą niż z Bydzi.. na live po 4 pierwszych wyścigach na pewno będzie mniejsze handi na Łódź. Ogólnie nie mam pomysłu na ten mecz, słabe kursy dali. Może nas podglądają ha ha ha. Pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wojdyło lepszy niż Milik
2,13 w STS

Pisałem wczoraj o Wojdyle, over zrobił łatwiutko, po 4 biegach płatny komplet, jedynie w ostatnim biegu dnia nieco słabiej choć punkt urwał po ładnej walce i ścince. Dodatkowo pobity rekord toru co tylko potwierdza jak dobrze czuje się Wojdyło na domowym torze. Myślę, że dziś, podobnie jak wczoraj, zdobędzie więcej punktów niż drewniany Wacek, który w jednym meczu potrafi zdobyć wszystkie cyferki w programie.
Standardowo rozpiska biegów:

Wojdyło:
1. Nowak, Musielak, Kurtz, Wojdyło
5. Wojdyło, Kurtz, Milik, Becker
10. Dul, Wojdyło, Łoktajew, Milik
12. Kościuch, Curzytek, junior Orła, Wojdyło

Milik:
3. Łoktajew, Milik, Kościuch, Lebediew
5. Wojdyło, Kurtz, Milik, Becker
10. Dul, Wojdyło, Łoktajew, Milik
11. Milik, Becker, Musielak, Nowak

Jak widać dwukrotnie przyjdzie się zmierzyć w parze zawodnikom Wilków co może nieco pokrzyżować szyki, ale poza tym Wojdyło ma łatwiejszy bieg 12. Milik, tak jak ktoś tu wcześniej pisał, jest pierwszym którego można typować do rozczarowania. Gdzieś punkty pogubi. Podsumowując, nie jest to bet 10/10 ale uważam, że kurs jest na tyle zachęcający że spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Długo się zastanawiałem co tutaj w dzisiejszym meczu puścić ale patrząc po ofercie i biegach uważa, że cholerne ciężkie biegi ma Łoktajew. Dodatkowo jak ktoś tu mądrze napisał chłop zaliczył dzwona w Norwegii. Oglądałem wczoraj całe spotkanie gospodarzy z Bydgoszczą i jestem pod wrażeniem ich jazdy a zwłaszcza Wojdyły. Polonia to nie ogórki a chłopaki szybko rozstrzygnęli na swoją korzyść. A więc przeglądając biegi Łoktajewa:
Na początek Lebediew i Milik którzy rozkręcali się wczoraj z biegu na bieg a Lebediew wręcz po nim latał. Daje mu tu maks 1 pkt.
W 7 Musielak poza zasięgiem i groźny Szczepaniak więc 1 maks 2 pkt.
W 10 Wojdyło i Milik więc pewno 1 pkt.
W 13 Lebediew i Kurtz poza zasięgiem no i punkt na Szczepaniaku.
Na moje powinien się zakręcić około 6 -7 pkt.
Linia under 9,5 spokojnie do gry. Ale ja zaatakuje wyżej Under 8,5 @2,16 STS
W Fortunie fajne H2H Z Kurtzem -1 @1.70 Fortuna
Milik +1 @1.80 Fortuna
Dodatkowo Wojdyła wygra z Łoktajewem w 10 biegu@1,94 STS
Na koniec więcej pkt w meczu Curzytka niż [email protected] STS

Liczę, że chłop w 2 biegu u siebie złapie choćby o 1 pkt więcej niż młodzieżowiec Orła.
//SZYSTKO ZWROT
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom