>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Dla mnie jedynym wartym betem przynajmniej narazie o ile mecz sie odbedzie to zwycięstwo Wilków
Wilki-Polonia 1 kurs 1.45 Fortuna
Niski kurs ale do dubla juz bardzo fajny mi podbija tennis do meczu Ymer-Kolar 2 kurs 1.88Fortuna ewentualnie sam set Kolara nie jest zly....
Ciekawie wyglada tez Błazykowski under 2.5 kurs 1.67 sts wiec to zagram pewnie...oraz Bellego under 9.5 kurs 2.1 Fortuna
Hmmm 1 bieg pojedynek Musielak-Tarasienko 1 kurs 2.22 sts..wow co za kurs warto spróbować pojedynek loteria na samym poczatku do tego Tarasienko stracil silnik ostatnio...w krosnie tez przeciez nowa nawierzchnia😉
Wartym uwagi jest over 9.5 Musielaka kurs 1.7 ale niewiem czy to zagram bo ten kurs mnie nie powala na kolana na Fortunie..
LEKKO☺mam nadzieje ze ktoś pogral ze mna i zarobił coś😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Co do samego meczu to powinien się odbyć;) Już nie pada ponad 30 minut I zaczyna się przejasniac A do tego Dość silny wiatr.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Troche nie na temat ale widze fajne perelki juz na jutro a kursy pospadaja pewnie...
Walasek under 8.5 kurs 1.8 Ewinner, no miodzio kurs☺patrze na jego biegi i uwazam ze bardzo trudno mu bedzie...
Jacobsen over 7.5 kurs 1.75 Ewinner

Lahti under 10.5 kurs 1.65 Ewinner

Walasek-Kildemand 2 kurs 1.8 Ewinner pojedynek
I zapewne jakies handi na Start zagram narazie 8.5 dawaja i chyba to w dublu z Krosnem dzis warto wejsc...
Napewno ta oferta jest lepsza i ciekawsza niz ta dzisiejsza przynajmniej ja tak czuje😉
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Pogoda przygotowała tor i o ile odbędzie się spotkanie to nie do końca można przewidzieć jak się potoczy. Dzisiaj ze stawkami nie będę szaleć. Pogram kilka zdarzeń aby przed TV lepiej się oglądało.

Krosno -2,5 @ 1,60 eWinner
Krosno -4,5 @ 1,95 eWinner

Milik under 9,5 @ 1,70 eWinner (0,3,3,1,2)
Tarasienko over
12.5 @ 1,75 eWinner (w/defl,3,2,2,3,2) - aj ci mechanicy...

Curzytek over 2,5 @ 1,57 STS (2,0,1)

Dość ciekawe spotkanie nam się szykuje gdzie do beniaminka - szybko wzmocnionego - po pierwszej porażce przyjeżdża bardzo solidna ekipa z pewnymi dziurami. Kontuzja Adriana mocno pokrzyżowała szyki gościom. Akcja z wpisywaniem do programu zawodnika "na sztukę" i zastępowaniem go rezerwą na razie na wiele się nie zdała. Zarówno kangur McGinness jak i młody Łotysz szału wizualnego, a tym bardziej punktowego nie zrobili. Dzisiaj z ósemką pojedzie młody Sajdulin i może trochę zasypać wyrwę po Gale. Stawiam jednak na kilku punktowe zwycięstwo gospodarzy. W trójkę u siebie Polonia dała radę w ostatniej chwili przechylić szalę, na wyjeździe będzie o wiele trudniej. Vadim jeśli nie zaliczy literek to będzie ciężki do ugryzienia - stąd idę w dość wysoki over w jego kierunku. Nie wiadomo co z jego kolejnymi silnikami - bo jak wiemy ten złoty się zatarł - ale zna kąty krośnieńskiego owalu i powinien dać radę.

Zastanawiam się co pokaże na domowym torze drewniany Vacek. Czech nieobliczalny gdzie nie rzadko w programi wpisujemy 0,3,0,3,w,3. Świetne wyścigi przeplata beznadziejnymi błędami. Widać gorącą głowę i brak pewności. Idę w kierunku underka.

Lyager, Milik, Zengota, Lebiediew
Wojdyło, Bellego, Milik, Sajdulin
Błażykowski, Wojdyło, Lyager, Milik
Milik, Sajdulin, Musielak, Tarasienko

Czech nie będzie miał lekko, łatwo i przyjemnie. U23 - Wojdyło w zespole gospodarzy na prawdę ładnie odnalazł się w tej drużynie i nawet na nim Milik może gubić punkty, nie mówiąc już o przeciwnikach i swojej psychice.

Na koniec Curzytek... Cóż mogę powiedzieć - no słaby jest.. Jednak znajomość toru i prawdziwi wirtuozi z jakimi będzie miał do czynienia pod taśmą nie wykluczają, że te 3 punkty ogarnie. W drugim biegu Rydlewski pewnie zniknie pod bandą, Błażykowski świeżo po kontuzji. Jedynie Bartoch defekt i wykluczenie mogą zabrać mu przynajmniej 2 punkty. W następnym swoim biegu chłopak nie poszaleje, ale w XII ma znowu Bartocha. Kurs niski i niepewny, ale i linia mizerna.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Jak ktos w zagranicznych gra to w 365 stoi Krosno po @1.57.
Biore z pocalowaniem w raczke
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Zengota over 5.5 ? On nawet u siebie nie moze pokryc tego overka co dopiero na wyjeździe ;D
Przestań komentować głupio, już nie pierwszy raz podważasz kogoś typ. Jeżeli zengota nie zrobi 5 pkt to z 40pkt nie wyjdzie Polonia. Ja uważam ze jeżeli zengi dołoży 7-8 pkt to będzie mecz na styku. Potem napisze analizę, pozdrawiam
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Nikogo nie podważam po prostu lubię zuzel i sie na tym znam :) założyłem konto jakos z miesiac temu i przejrzyj moje typy za nim cos napiszesz. "Nie pierwszy raz" Nie bylo mnie dlugo przez takich jak Ty , pozdrawiam i bywam :)
Ode mnie krosno z handi 4.5 forbet 1.85
Zengota under 6.5 po 1.75 tez forbet

Moze tez pisze to dlatego ze Zengota chyba najlepiej zarabiającym zawodnikiem zaplecza ekstraligi, a jedzie gorzej jak solidna 2 linia. :) do tego start w parze z Wadimem no jakos tego nie widzę.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Również nie za bardzo rozumiem jak Zengota ma jakikolwiek over zrobić. Sezon na razie fatalny. Jedyny przyzwoity mecz w Gdańsku. Dzisiaj moim zdaniem wyjedzie maksymalnie 4 razy, bo:

Bieg 1: Lebiediew, Milik, Lyager
Bieg 6: Lebiediew, Tarasienko, Curzytek
Bieg 9: Musielak, Tarasienko, Szczepaniak
Bieg 12: Curzytek, Bartoch, Wojdylo

Ostatni bieg ratuje mu tutaj skórę, ale widzę maksymalnie 4 punkty jeśli nie posypią się literki dla rywali. Ma cholernie ciężkie biegi.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Zengota over 5.5 kurs 1.85. Dlaczego tak gram ? Ponieważ.. Krosno niby jest mocne, ale strasznie faluje. Pierwszy bieg wielka niewiadoma, milik słaby.. lyager 3 lub 0.. drugi bieg dostaje przeciwko juniorowi. 12 bieg 2 juniorów i wojdylo. Uważam, ze po 4 serii zengi będzie już miał pokryta linia. Racja, początek sezonu fatalny, ale właśnie powinien w takich meczach był pierwsza linia, a nie druga.. jak on nie zrobi tych 6 pkt to go zlinczują ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 137

Karion22

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nikogo nie podważam po prostu lubię zuzel i sie na tym znam :) założyłem konto jakos z miesiac temu i przejrzyj moje typy za nim cos napiszesz. "Nie pierwszy raz" Nie bylo mnie dlugo przez takich jak Ty , pozdrawiam i bywam :)
Ode mnie krosno z handi 4.5 forbet 1.85
Zengota under 6.5 po 1.75 tez forbet

Moze tez pisze to dlatego ze Zengota chyba najlepiej zarabiającym zawodnikiem zaplecza ekstraligi, a jedzie gorzej jak solidna 2 linia. :) do tego start w parze z Wadimem no jakos tego nie widzę.
Zabawne to "bo się na tym znam", to nikt nie może się nie zgodzić z moim typem. Szkoda, że jak typy ci nie wchodzą to tak szybko ich nie roliczasz, jeśli w ogóle to robisz
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Na zdrowy rozum więcej argumentów przemawia za underem Grzegorza. Pisanie o tym, że w takim meczu cokolwiek powinien jest wróżeniem z fusów. Buczkowski, Kasprzak czy Woryna w każdym meczu POWINNI a nic nie robią, o żadnym linczu nie ma mowy.
Nie wiem dlaczego Zengota cokolwiek powinien w meczu wyjazdowym przeciwko bądź co bądź silnej drużynie.
Zrobił 4+1 przeciwko przeciętnej Ostrovii i to na swoim torze. Czy w takim meczu nie POWINIEN pojechać lepiej? ;)

Fotka toru z godz. 14 ze sportowychfaktów




Na kamerce mocny deszcz, mecz zagrożony
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na zdrowy rozum więcej argumentów przemawia za underem Grzegorza. Pisanie o tym, że w takim meczu cokolwiek powinien jest wróżeniem z fusów. Buczkowski, Kasprzak czy Woryna w każdym meczu POWINNI a nic nie robią, o żadnym linczu nie ma mowy.
Nie wiem dlaczego Zengota cokolwiek powinien w meczu wyjazdowym przeciwko bądź co bądź silnej drużynie.
Zrobił 4+1 przeciwko przeciętnej Ostrovii i to na swoim torze. Czy w takim meczu nie POWINIEN pojechać lepiej? ;)

Fotka toru z godz. 14 ze sportowychfaktów




Na kamerce mocny deszcz, mecz zagrożony
No to Pany nie ma co mrozić kasy. Mecz się raczej nie odbędzie. Co do rozliczania typów to jest to żałosne, że jak typy wejdą to jeszcze mecz się nie skończył a już rozliczone. Gorzej jak nie wejdą wtedy zapominamy o temacie, śmieszni jesteście w większości pod tym względem...
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Dosłownie jedna chmura przyszła nad miasto, z okna widzę na horyzoncie błękitne niebo. Niech to szlag!
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Zalozylem tu konto nie dla jakis reputacji czy zeby z kims sie spierac o typy. Tylko po to, aby ugrać cos u buka i przekazac swoja wiedze na temat tej nie łatwej do typowania dyscypliny. :)
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Jak ktos w zagranicznych gra to w 365 stoi Krosno po @1.57.
Biore z pocalowaniem w raczke
Ja poczekam na pierwszy bieg bo licze że Polonia go wygra i kurs na Krosno pójdzie w góre do ok. 1,70. Następne biegi na korzyść Krosna, Polonia będzie ratować się rezerwami ale moim zdaniem przegra. Dla mnie kurs -4pkt na Krosno po 2,05 na bet365 jest też do grania. Do tego jeszcze pewniejsze dla mnie prowadzenie Krosna po 8 biegach po kursie 1,72. To Polonia będzie tu gonić przez prawie cały mecz.
Nie ma co się łudzić że kolejny wynalazek w Polonii zdobędzie jakieś punkty. Do tego juniorzy 1pkt. z urzędu i mamy wynik końcowy w granicach 50-40.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Tak na szybko Tarasienko przegra z kimś w swoim biegu do 13 biegu. Dość ciekawy typ po kursie 2.40. Po cichutko liczę ze już w pierwszym biegu utrze mu nos Musielak :))) ale stawka spokojna. Uważam, ze w tych warunkach przełożenia będą loteryjne, ktoś trafi, wiec typ do zaryzykowania jak najbardziej
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
S 108

slawek-80

Użytkownik
Tak na szybko Tarasienko przegra z kimś w swoim biegu do 13 biegu. Dość ciekawy typ po kursie 2.40. Po cichutko liczę ze już w pierwszym biegu utrze mu nos Musielak :))) ale stawka spokojna. Uważam, ze w tych warunkach przełożenia będą loteryjne, ktoś trafi, wiec typ do zaryzykowania jak najbardziej
Typ popieram w 100%. Też natknąłem się na ten zakład na ewinner.pl i lekko mnie zdziwił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom