>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
S 108

slawek-80

Użytkownik
Z ostatniej chwili

Orzeł bez Loktajewa / info za sportowefakty.pl

Na bet365 wisi jeszcze zakład -12pkt na Krosno po kursie 1,95. Przy takim osłabieniu trzeba wchodzić w to, a tym co postawili już handicapy dodatnie na Łódź radze wycofać póki jeszcze kursy są dostępne.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ten mecz ma już swoją historie.. ja go odpuszczam. W tej sytuacji handicapy powinny być cofnięte i rozliczone jako zwrot
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Z ostatniej chwili

Orzeł bez Loktajewa / info za sportowefakty.pl

Na bet365 wisi jeszcze zakład -12pkt na Krosno po kursie 1,95. Przy takim osłabieniu trzeba wchodzić w to, a tym co postawili już handicapy dodatnie na Łódź radze wycofać póki jeszcze kursy są dostępne.
365 juz usunal zaklady. Jedynie udalo mi sie zlapac 10 min temu za troche
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Ja handi nie rusze bo kursy slabe ale wypatrzylem cos innego...liczba podwojnych zwyciestw gosci...under 1.5 na Fortunie kurs 2.51 a na sts 1.52 o co kaman?za przysłowiową stówke puszcze po kursie 2.51typ ryzyko...ale jesli lodz nie wygra juniorskiego 5;1 to uwazam ze bez Loktajewa ciezko im bedzie smyknac 2 razy podwojna wygraną...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
S 108

slawek-80

Użytkownik
365 juz usunal zaklady. Jedynie udalo mi sie zlapac 10 min temu za troche
O 15.04 udało mi się postawić ostatnie zakłady na handi na Krosno z podpórką i po chwili zakłady zostały zawieszone. A co do postu kogoś wyżej że handicapy w takim przypadku powinno zostać cofnięte i rozliczone jako zwrot to żaden bukmacher tego nie robi. Ryzyko ich i tego co stawia.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Panowie przypominam, że niedawno podobny głos na forum był, jak się dowiedzieliśmy w ostatniej chwili o absencji MJJ. Ostatecznie ROW wywiózł z Gdańska remis z Giera i Tudziezem w składzie. Wstrzymalbym się więc przed ładowaniem kasy w handicapy Krosna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom