>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie dla mnie złoto dzisiaj to, ze tarasienko będzie kończyć na pierwszej lub drugiej pozycji. Czyli jeżeli będzie trzeci w jednym wyścigu to już kupon przegrany. Ja po kursie 2.75 atakuje ze tak może się zdarzyć. Ma się z kim ścigać ;) a kurs był już 2.90 ale niestety spadł. Zieloności.

ps. Uważam ze nawet może jechać 6 razy
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Pogoda mówi ze teraz w Bydgoszczy pada ale od 17-18 juz tylko 5 procent szans na opady. Może ktoś z forum wie jak bardzo teraz pada i czy mecz jest do objechania?
 
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pogoda mówi ze teraz w Bydgoszczy pada ale od 17-18 juz tylko 5 procent szans na opady. Może ktoś z forum wie jak bardzo teraz pada i czy mecz jest do objechania?
Z tego co wiem to już nie pada, jednak w dzień padało i tor jest trochę mokry. Stąd dwie godziny obsuwy. Jeśli już nic nie spadnie z nieba to powinni odjechać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pogoda mówi ze teraz w Bydgoszczy pada ale od 17-18 juz tylko 5 procent szans na opady. Może ktoś z forum wie jak bardzo teraz pada i czy mecz jest do objechania?
Duże ryzyko.
Tor po opadach, Bellego w formie, do tego ma za rywali Klindta i Berntzona więc nie byle kogo.
Wyjaśnij mi dlaczego Tarasienko miałby jechać 6 razy i dlaczego uważasz to za korzyść dla twojego typu :D

Edit: aaa dobra, Ty chcesz zagrać na NIE. Niedopatrzenie z mojej strony.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Duże ryzyko.
Tor po opadach, Bellego w formie, do tego ma za rywali Klindta i Berntzona więc nie byle kogo.
Wyjaśnij mi dlaczego Tarasienko miałby jechać 6 razy i dlaczego uważasz to za korzyść dla twojego typu :D
Bo Ostrów to wygra ;) i będzie prowadzić sześcioma punktami. Jakiś jeden bieg może mu jie wyjsc a kurs jest bardzo zachęcający. Poziom 1 ligi jest wyrównany.. tarasienko to nie zmarzlik. Ma z kim się ścigać, berzton, gapa potrafi tam jechać, klindt, bellego, lyager, zengota
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Ja gram under 5,5 Walaska po kursie 2,16 w Fortunie.⛔ Przed rokiem w Bydgoszczy ledwo 3 punkty, dzisiaj tor po opadach, biegów łatwych nie ma, jest się z kim ścigać, Grzesiu już uważa na kości na starość. Kurs fajny, ryzykuję.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Podbijam typ Z zabix00 o Tarasence. Przy takich warunkach naprawdę będzie mu ciężko skończyć wszystkie biegi na pierwszych dwóch miejscach, tym bardziej po jego ostatnich wybrykach. Choć sam nie liczę na 6 biegów to uważam, że to był fajny zakład. Piszę był, bo rano pograłem go za 2.75, a teraz już wisi po 2.10. Jednak nawet przy takim kursie chyba bym to ponownie spróbował. :)
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Nie znając kursów typowałem spokojne zwycięstwo Polonii i nie spodziewałem się kursów na win większych jak 1,40, ale teraz jak widzę 1,90 na to zdarzenie (ok. 1,80 z podpórką na remis) to już taki pewny nie jestem, ale z drugiej strony nie można przejść obok takiego kursu obojętnie. Pytanie tylko czy warto postawić już teraz przed meczem, czy poczekać na live? Bo moim zdaniem jeżeli nie pójdzie masówka na Polonie to jeszcze lepszy kurs nawet z handi dodatnim na Polonie złapiemy na live gdyż spodziewam się że przez większość meczu Polonia będzie przegrywać i szalę zwycięstwa przechyli na swoją korzyść dopiero w 3 ostatnich biegach.

Czyli gram zachowawczo win Polonii po 1,90 i za 10% stawki podpórkę na remis po kursie 13,0 i czekam na rozwój sytuacji na live. /bet365/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

46-44 Tak jak przewidywałem Polonia cały czas przegrywała i rozstrzygnęła wszystko w ostatnim biegu.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Tak sobie myśle i stawiam na gapinskiego z walaskiem 1 kurs 1.83. Walasek po deszczu nie pojedzie, zazwyczaj kiedy są wymagające warunki on odpuszcza totalnie.. gapa Walczak i ma słabsze wyścigi

ps. Typ z Tarasienko już 2.00
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ten Tarasienko to 2 poziomy wyżej od reszty, gdyby mógl jechać Przyjemski to Polonia wzielaby to 10 pkt, bo ten chlopek Gąsior to wkład do plastronu.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Wadim Tarasienko powyżej 10,5 @1,57 - 1xbet 12 pkt

Wadim tor w Krosnie zna znakomicie, forma dopisuje, a możliwe że będzie miał szansę pojechać i 6 razy. 11 to minimum, które powinien zrobić jeżeli Polonia ma utrzymywać się przy życiu.

Bieg 1: Musielak, Bellego, Wojdylo
Bieg 6: Curzytek, Zengota, Lebiediew
Bieg 9: Musielak, Zengota, Szczepaniak
Bieg 11: Musielak, Milik, Gąsior

Wadim jest w stanie przywieźć komplet, ale nawet jeżeli gdzieś słabiej pojedzie to spodziewam się minimum 10 punktów przed nominowanymi.
 
Ostatnia edycja:
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Tarasenko, on dosłownie fruwa po naszym torze, a jego obecna forma jest jeszcze wyższa niż przed rokiem. Wadim zakręci się koło kompletu, więc jak się gdzieś pokaże linia 11,5 to też polecam grać po wyższym kursie.

Solidnie też wygląda over 7,5 Andreasa Lyagera po 2,01 w Fortunie. Lubi tor w Krośnie, pamiętam jak jeszcze w barwach Polonii Piła w 2019 roku był dosłownie nie do złapania, a pomylił się dopiero w 15. wyścigu.

Co do Krośnian to na treningach brylował Vaclav Milik. Atomowe starty po których uciekał wszystkim o pół prostej. Tutaj jednak aż tak pewny jego overa nie jestem, bo Vaszek jest chimeryczny, a dodatkowo tor po wczorajszych opadach może być już inny niż na sparingu z Rzeszowem.

Jeszcze ciekawostka - na wspomnianym sparingu z Rzeszowem bardzo szybki był junior Aleks Rydlewski. Nie dawał najmniejszych szans reszcie juniorów, a nawet Patryka Rolnickiego odstawił na konkretną odległość. Ciekawy jestem jego występu w juniorskim biegu, bo chłopak ma problemy z psychiką i w meczach nie potrafi niestety pokazać tego co na treningach.

PS. Do boju Wilki !!!
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Tarasienko najlepiej punktujący w meczu @2.25 iforbet / @2.30 eWinner
Wykluczenie w 1 biegu przez brak deflektora okazało się kluczowe dla powodzenia zakładu. Pech.

Dzisiaj zdecydowanie w kierunku Wadima. Kilka słów tutaj:
 
Ostatnia edycja:
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Dzis to obawiam sie, ze chyba zadnego meczu nie bedzie niezaleznie od miasta patrzac na pogode.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Na razie jest zachmurzone niebo, ale nie pada. Od 11ej nawet słońce ma się pokazywać, klub na facebooku przekazał, że mecz niezagrożony.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mecz się pewnie nie odbędzie, ale trudno, najwyżej będą zwroty.

Wojdyło over 5,5 | 1,75 w forbet

Wojdyło lepszy od Zengoty | 2,01 w STS

Wojdyło (+1) lepszy od Zengoty | 1,75 w Fortuna

Po wczorajszej kompromitacji z Żupińskim strach coś pisać żeby nie zapeszyć ale zaskakuje mnie niedocenianie Wojdyły przez bukmacherów. Zacznę od rozpiski biegów:
1. Tarasienko, Musielak, Bellego, Wojdyło
5. Wojdyło, Bellego, Milik, Gąsior/Sajdulin
10. Błażykowski, Wojdyło, Lyager, Milik
12. Zengota, Curzytek, Bartoch, Wojdyło

Wojdyło to nie byle gość co skończył wiek juniorski i wypełnia kevlar. W zeszłym sezonie średnia 2,350 pkt/bieg, co prawda tylko w 2 lidze ale Polonia to nie Leszno czy Wrocław. Z układu biegu wynika, że te 4 punkty na juniorach powinien przywieźć. Do tego bieg z przeciętnym Zengotą i mamy blisko linii. Ja próbuję.

Do tego bezpośrednie h2h przeciwko Zengocie. Grzesiek ewidentnie przeżywa jakiś kryzys. Jeżeli odpali Sajdulin to nie wiadomo czy w ogóle odjedzie 4 biegi. A ma z kim przegrywać dziś:
3. Lyager, Milik, Zengota, Lebediew
6. Lebediew, Zengota, Curzytek, Tarasienko
9. Musielak, Tarasienko, Szczepaniak, Zengota
12. Zengota, Curzytek, Bartoch, Wojdyło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Prognozy wcale tak źle nie wyglądają. Na chwilę obecną się sprawdza, do tego ma wiać silny wiatr, więc może to tylko pomóc. Wilki na FB twierdzą, że mecz się odbędzie, ale akurat marketingi w klubach sportowych to wiedzą mniej niż kibice :D

Screenshot_2021-05-02-08-16-52-352_com.android.chrome.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom