>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

eWinner I liga 2020

Status
Zamknięty.
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja zlapalem rano takie cudo
Polonia mniej podwojnych zwyciestw 2.5 under sts kurs 1.57 potem spadlo do 1.37...no niewierze ze polonia jest w stanie az 3 razy klepnac gdansk 5:1
Bydzia-Gdansk 2 sts kurs 1.5
Polonia bez Bellego...w gdansku duze cisnienie,sredni start sezonu i sadze ze Gdansk to bierze

Pieszczek over 9.5 sts kurs 1.65
Lider i dobre pola startowe wiec kupuje...na fortunie juz linia 10.5

Orwat-Zupinski 2 sts kurs 1.57
Orwat poobijany....zupinski ma niezle starty...czesto tez na mlodziezowkach tam bywal wiec ide grubo w niego

Lampart under 9.5 sts kurs 1.84
Duzo jazdy Dawida...dzis ciezki rywal i ciezki uklad biegow dla niego

Mroczka under 5.5 sts kurs 1.8

Bertnzon under 10.5 sts kurs 2

Kurtz over 8.5 sts kurs 1.75

Walasek under 8.5 sts kurs 1.8

Gapinski under 6.5 sts kurs 1.8

Okoniewski over 6.5 kurs 2 sts
Tak to widze do dubla warto pograc win lodzi mysle ze 10.5 albo 8.5 po nizszym kursie spokojnie mozna dobrac ....ovia nie ujedzie 40 pkt to tak na szybko...[/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Orzeł Łódź przywita Ostrovię, której kręgosłupem drużyny jest, jak złośliwi mówią, trójka emerytów. W Ekstralidze nie dawali już rady, więc przeszli klasę niżej. Walasek, Gapiński i Okoniewski to można powiedzieć już legendy polskiego żużla. Cała trójka mocno zapisała się w historii speedwaya w naszym kraju. Walasek i Gapa świetnie pokazali się w ostatnim meczu przeciwko Łotyszom. Ten pierwszy przegrał tylko raz, kończąc mecz wynikiem 13+1, Gapiński natomiast 10+1. Over Okonia odpuszczę, kurs to tylko 1.60 i to w forBET gdzie trzeba zabulić 12%. On nie radzi sobie od początku sezonu i już chyba powoli będzie zjeżdżał do bazy i pewnie już jesienią zawiesi kevlar na kołek ostatecznie. Gapiński i Walasek jednak kuszą overem. Spodziewam się dobrego wyniku Orła, przez co trener Staszewski będzie mógł puścić 6 razy zarówno Gapę jak i Grega. Myślę, że to na ich barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za w miarę bliski wynik, żeby w domu powalczyć o wygraną i bonus, i nie zawiodą dziś na łódzkim torze.

Wiem, że kursy nie rzucają na kolana i generalnie nie tykam nic poniżej 1.70 (ostatecznego, już po podatku), ale tu widzę możliwość podwojenia wkładu na overach obu zawodników.

Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów
Typ: Grzegorz Walasek powyżej 9.0
Kurs: 1.83 (po uwzględnieniu podatku: 1.61)
Buk: forBET

Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów
Typ: Tomasz Gapiński powyżej 6.5
Kurs: 1.70 (po uwzględnieniu podatku: 1.49)
Buk: forBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 203

__macieq__

Użytkownik
Orzeł Łódź (-10,5) - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 1,8
U gości Walasek, Gapiński, Okoniewski - średnia wieku ponad 40 lat i nie bez powodu Panowie jeżdżą w 1 Lidze szukając tu jeszcze trochę pieniążków. Skład gospodarzy całkiem zacny. Tungate nawet z Apatorem na wyjeździe zrobił 10 punktów w ostatnim biegu wygrywając z Holderami. Andersen w Toruniu też pokazał przygotowanie i ma szansę tu zakręcić się koło dwu-cyfrówki.
Idąc dalej mamy Jeleniewskiego i Kościucha, którzy jeżdżą myślę na miarę oczekiwań i raczej nie zawodzą (zwłaszcza ten drugi).
Jeżeli przebudzi się Kurtz to na spokojnie można brać nawet wyższe handi.
Juniorzy myślę na podobnym poziomie, więc ci startujący u siebie pewnie zaprezentują się nieco lepiej.
Podsumowując - nie widzę tu argumentów gdzie goście mogliby się zbliżyć.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Orzeł Łódź przywita Ostrovię, której kręgosłupem drużyny jest, jak złośliwi mówią, trójka emerytów. W Ekstralidze nie dawali już rady, więc przeszli klasę niżej. Walasek, Gapiński i Okoniewski to można powiedzieć już legendy polskiego żużla. Cała trójka mocno zapisała się w historii speedwaya w naszym kraju. Walasek i Gapa świetnie pokazali się w ostatnim meczu przeciwko Łotyszom. Ten pierwszy przegrał tylko raz, kończąc mecz wynikiem 13+1, Gapiński natomiast 10+1. Over Okonia odpuszczę, kurs to tylko 1.60 i to w forBET gdzie trzeba zabulić 12%. On nie radzi sobie od początku sezonu i już chyba powoli będzie zjeżdżał do bazy i pewnie już jesienią zawiesi kevlar na kołek ostatecznie. Gapiński i Walasek jednak kuszą overem. Spodziewam się dobrego wyniku Orła, przez co trener Staszewski będzie mógł puścić 6 razy zarówno Gapę jak i Grega. Myślę, że to na ich barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za w miarę bliski wynik, żeby w domu powalczyć o wygraną i bonus, i nie zawiodą dziś na łódzkim torze.

Wiem, że kursy nie rzucają na kolana i generalnie nie tykam nic poniżej 1.70 (ostatecznego, już po podatku), ale tu widzę możliwość podwojenia wkładu na overach obu zawodników.

Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów
Typ: Grzegorz Walasek powyżej 9.0
Kurs: 1.83 (po uwzględnieniu podatku: 1.61)
Buk: forBET

Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów
Typ: Tomasz Gapiński powyżej 6.5
Kurs: 1.70 (po uwzględnieniu podatku: 1.49)
Buk: forBET
Walaska over 8.5 masz na fortunie po 2.16
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Lokomotiv Daugavpils - Apator Toruń
Lokomotiv Daugavpils +20,5 pkt # 2,05 betfan (39-51)

Wczoraj Dawid Lampart swoją szarżą w 13 biegu zabrał mi ładną sumkę, więc liczę, że Łotysze dzisiaj ją odrobią. Toruń to tegoroczny absolutny hegemon pierwszoligowych torów, nie sądzę by przegrali jakikolwiek mecz w tym sezonie. Niektórzy twierdzą, że mają skład na ekstraligę, ale jak dla mnie ekstraligowy poziom prezentuje tam tylko młodszy z braci Holderów i może Kułakow. Stary Holder i Miedziak jeżdżą jako goście ligę wyżej i cudów tam póki co nie pokazują, ale wiadoma sprawa, że na pierwszoligowym froncie będą wymiatać. Natomiast bardzo słabym punktem jest w Toruniu juniorka i tu upatruję dużą różnicę na korzyść długopisów. Poza tym w składzie miejscowych znów ma się pojawić Tarasienko, który ostatnio dał niezły show w Ostrowie - 15 pkt w 6 startach. Zwycięstwo Apatora nie podlega żadnej dyskusji, bo mimo że to pierwsza konfrontacja tych klubów w historii, to mają na tyle klasowych zawodników, że na pewno dadzą sobie radę. Inną kwestią pozostają rozmiary tej wygranej i tu moim zdaniem 20 punktowy hc zostanie obroniony przez gospodarzy. Ostatnio byli skazywani na pogrom w Ostrowie, ale głównie za sprawą wspomnianego Tarasienki postraszyli dość mocno gospodarzy i myślę, że dzisiaj też napsują trochę krwi faworytom z Torunia.

Po informacji o absencji Wadima i pierwszej serii startów za wesoło nie było, ale o dziwo Łotysze pokazali charakter.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Aspegren under 5.5 sts kurs 1.75 zlapany teraz juz spada
Gram bo za bardzo nie ma co....a ma ciezki uklad biegow i do tego jedzie z Tarasienko o ile ten wystapi😉
Michailow over 4.5 sts kurs 1.57
Zaryzykuje .....dla mnie ma chlopak potencjal nawet na ogranie jednego z seniorow Apatora...licze ze pojedzie 4 albo 5 biegow
Musielak over 6.5 kurs 1.7 sts
Kursy spadaja...musielak tam zazwyczaj dobrze jezdzil i dzis licze na to samo😉
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Mihailov + Gusts wspólnie zdobędą over 6,5 punkta @1,57 ewinner Trochę inaczej, niż miało być, bo to Gusts wiódł prym, a Michailov zawiódł, ale typ zaliczony

Chyba jedyna przewaga Łotewskich zawodników nad Toruniem to juniorzy. Mihailov praktycznie lider drużyny. Gusts też ten sezon dobry i szczególnie u siebie robi przewagę. Moim zdaniem Mihailov tu pojedzie minimum 5 razy.
Już w biegu juniorskim zakładam 4:2 (myślę, że będzie 5:1, ale jakby Kopeć urwał 2 punkty to lepiej się zabezpieczyć)
W zasadzie jak dobrze pójdzie to po biegu czwartym możemy mieć zakład rozliczony na plus. Mihailov jedzie z Kopciem, Kostygovem i Holderem i myślę, że tam dołoży 2 punkty. W 12 Gusts na Marcińca też zapunktuje. W najgorszym przypadku młodzież powinna zrobić tylko swoimi biegami te 7 punktów na luzie. Ale dodajmy do tego, że Mihailov pojedzie rezerw na 90%. Ze swoimi seniorami może oprócz Kudriashova i Tarasienki wygrywa na luzie. Przed Miedzińskim czy Holderem też na tym torze klękać nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 762

Dornfelder

Użytkownik
Kto lepszy? Tarasenko+Kudriaszow-Kułakow+Musielak (wszystkie starty się liczą) 2 @1,55 iforBET
Na szybko, bo zaraz start. Kułakow jest w stanie zakręcić się w okolicach kompletu, Musielak też jest w stanie zdobyć dwucyfrową sumkę. Z drugiej strony niezły ostatnio Tarasenko i Kudriaszow, który ma wahania formy. Można śmiało zagrać do jakiegoś dubelka.

EDIT: Tarasienko nie jedzie, zwrot

Skoro Tarasienko nie jedzie, to łapię kursy na Toruń.
Toruń (-20,5) @1,75 STS
Toruń (-22,5) @2,22 STS
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Na szybko dzisiaj Brzozowski mniej 8.5 nie no Kamil miał być liderem ekipy Bydgoszczy ale średnio mu to idzie dobre mecze przeplata slabymi ostatnio 9 pkt dzisiaj nie wydaje mi się żeby z mocną ekipa z Gniezna zdobył taka sama ilość pkt kurs 1.80 w sts

Jeleniewski więcej 5.5 daniel może nie jeździ jakoś super ale no sorki 6 pkt powinien przywieź mając dosc słabo obsadzony bieg 12 kurs 1.70 sts


Tungate 8.5 więcej lider ekipy z łodzi najlepszy zawodnik nie schodzi poniżej 10 pkt dzisiaj też powinien pokazać swoją jakoś
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Na szybko dzisiaj Brzozowski mniej 8.5 nie no Kamil miał być liderem ekipy Bydgoszczy ale średnio mu to idzie dobre mecze przeplata slabymi ostatnio 9 pkt dzisiaj nie wydaje mi się żeby z mocną ekipa z Gniezna zdobył taka sama ilość pkt kurs 1.80 w sts

Jeleniewski więcej 5.5 daniel może nie jeździ jakoś super ale no sorki 6 pkt powinien przywieź mając dosc słabo obsadzony bieg 12 kurs 1.70 sts


Tungate 8.5 więcej lider ekipy z łodzi najlepszy zawodnik nie schodzi poniżej 10 pkt dzisiaj też powinien pokazać swoją jakoś
Jeleniewski może i ma słabszy bieg 12 (swój ostatni), chociaż jedzie w nim również Bech, ale za to trzy poprzednie biegi ma dość dobrze obsadzone, może mieć ciężko o 6 pkt.
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Ode mnie dzisiaj dwa fajne typy.
M. Bech under 5.5 @2,16 STS

Bech pojechał w sumie jeden mecz w tym sezonie na wyjeździe z Bydgoszczą i zdobył tam marne 4 pkt, a byłoby 3 gdyby nie defekt Bydgoszczanina na pierwszym miejscu tuż przed metą. Dzisiaj bardzo ciężki mecz dla Gdańska, wcale się nie zdziwię, jeśli Bech po pierwszej "śliwce" zostanie zastąpiony. Fajny kurs i warto go pobrać.

Do tego tak jak wyżej kolega napisał Brzozowski under 8,5 niestety kurs spadł już w STS na 1,55, zaczekam na inne buki może wystawią coś lepszego :)

EDIT : Bech podnieśli linie na 6,5 @2.01 a na Brzozowskiego obniżyli linię do 6,5 :(
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Brzozowski to bet dnia undet 8.5 sts kurs 1.55
Fortuna under 7.5 kurs 1.65 wiec tu tez pogram
Dla mnie warte gry
Kildermand over 9.5 kurs 1.88 fortuna[/ICONPLUS]
Nowak under 6.5 kurs 1.85 Fortuna

Andersen under 5.5 sts kurs 1.8 ZWROT

Fajfer over 6.5 sts kurs 1.88

Jakos tak polapalem cudow nie odkryje jak powiem tam gdzie undery to analiza ciezkich biegow mi wychodzi....Fajfer ma dobre pola startowe i sadze ze moze ogarnac....ogolnie zagram tez dubel
Gdansk 1.37 start 1.57 ako 2.15 na sts
Ciekawe czy mecze dojda wogole do skutku😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Gdańsk- Łódź 2 3,50
Łódź (+4,5) 2,08

Fortuna

Pogoda nie rozpieszcza i myślę że gosp dzisiaj mogą mieć problem. Wcześniejsze mecze ich ma własnym torze nie wyglądały jakoś rewelacyjnie. O ile Pieszczek i Kildemand swoje przywiozła to reszta już jest sporym znakiem zapytania. Bech jeździ jakoś tak niemrawo i nie sądzę aby nagle miało to się zmienić. Gomolski słabiutko. Jensen punktowal solidnie ale jeździł z innym nr. Dzisiaj ma bardziej wymagający nr, cięższe biegi i nie ciężko będzie utrzymać podobny poziom (8-9pkt).
Plus dla gosp to powinien być występ juniorów którzy według mnie mają sporą przewagę nad przyjezdznymi.

Goście z Łodzi mają dwie armaty w postaci Tungate i Kurtza. Do tego solidny Jeleniewski i Andersen. Jedynie znakiem zapytania jest dla mnie występ Nowaka. Co innego jazda na torze w Łodzi gdzie punktuje super a co innego wyjazd. Nie mniej forma jest i liczę że kilka oczek dorzuci.
Ciekaw jestem jak wypadnie Pióro bo chłopak ma potencjał. W Bydgoszczy pokazał się z bardzo dobrej strony gdzie zdobył 5pkt i stoczyl kapitalna walkę na dystansie z Bellego. W Toruniu chlopak się chyba zagotowal i zaliczył 2x wykluczenie ale starty też miał tam niezłe.
Każdy pkt juniorów (oczywiście nie licząc 2 biegu gdzie z urzędu mają pkt) dzisiaj będzie na wagę zwycięstwa i liczę że kilka ich ubierają .
Mecz na styku się zapowiada. Patrząc na seniorów pewniejsi i równiejsi goście. Oby tylko juniorka nie zrobiła zbyt dużej różnicy i Orzeł to wygra.

D.Lampart najlepiej punktujacy zawodnik meczu 3,00 Forbet

Lampart dzisiaj 6 a liczę że nawet 7x pojawi się na torze. W Bydgoszczy póki co 10+1 i 11+3. Kto może mu zagrozić? Z drużyny Polonii nie widzę takiego zawodnika a goście Berntzon, Lahti i być może Gala. Z tym,że ta trójka pojedzie 5x a Dawid 6 lub 7 Co jest niezłym handicapem w tym przypadku. Po takim kursie uważam że warto zaryzykować.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom