>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2020

Status
Zamknięty.
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Kursy byly z ewinner..
Natomiast dzis tak jeden mocny bet spróbuje i sam jestem go ciekaw

Sundstroem under 6.5 kurs 2 sts

Myslalem ze kurs bedzie spadac....a tymczasem rosnie....forma jest niewiadoma dla nas i dla bukmacherow...
Swoj typ opieram na tym ze poprostu Linus jest po potwornej kontuzji,facet ledwo uszedl z zyciem,mial wogole nie wracac ale jednak wrocil...pomijam juz fakt ze przed wypadkiem z jego forma roznie tez bywalo...

I teraz dubelki;
Kościuch over 10.5 kurs 1.7 fortuna
Kaczmarek under 7.5 kurs 1.5 fortuna
Kosciuch z ogromnym glodem jazdy i sadze ze moze dzielic i rzadzic w 1 lidze,po dziwnym sezonie w Toruniu,myslalem tu nad Thungatem ale ten ma tendencje do wykluczen i defektow😉Kaczmarek czy Nilson under hmm,jednak Kaczmarek trudniejszy uklad biegow...

Podzouks under 5.5 kurs 1.8 sts
Pieszczek over 9.5 kurs 1.57
Na te pare mocno licze i wchodze grubo
Pieszczek cos juz poczul rytm meczowy zwlaszcza w koncowce polnoc poludnie byl szybki...podzouks z roku na rok regres formy,facet ma dobre starty ale tor w Lodzi po lekkich opadach a on tego nie lubie wiec celuje w under
Aspegren under 5.5 kurs 1.67 sts
Bertnzon under 8.5 kurs 1.8 sts
Aspegren do tej pory nie zaistnjal i mam powazne obawy czy polska liga to nie za wysokie progi jednak,a Berntzon bardzo dobry ostatni sezon ale rywal tak silny ze zrobic 9 w 5 byloby sztuka...zobaczymy

Thorsell under 10.5 kurs 1.6 sts
J.Holder under 11.5 kurs 1.96 sts
Ryzykowna para ale kurs wychodzi ładnie-typ oparty na tym ze Jack moze przegrywac czy to z kulakowem czy bratem i bede sobie nawzajem odbierac punkty

Bieg juniorski gdansk-tarnow(-1.5) 1 kurs 1.75 sts
Przewiduje tutaj 3;3 wiec typ wchodzi,mysle ze Rempale zarowno Szczotka i Zupinski strzela😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
Najlepiej punktujący zawodnik (Pieszczek, Thorsell, Ljung, Gomólski, Nilsson, Kildemand) - Inny zawodnik @6.50 eWinner Mateusz Cierniak 13 punktów

Pierwsza kolejka to według mnie najlepszy czas, aby próbować sobie takich nietypowych zagrań, bo raczej ciężko nam cokolwiek przewidzieć. nie było sparingów, większość zawodników dopiero zaczyna poważną jazdę, a w składach obu drużyn są zawodnicy, którzy mogą zaskoczyć.
Jest to najbardziej wyrównany mecz I kolejki i nie przewidywałbym tu jakichś kompletów punktowych, raczej wyniki indywidualne będą wyrównane i stawiałbym, że najlepszy zakręci się w okolicach 12 oczek. Teraz kogo z poza wymienionej szóstki stać na najlepszy rezultat? Mam kilka typów.
Pierwszy to Rasmus Jensen, którzy przeszedł do Gdańska z zasypanej kłopotami Piły. Z dobrą średnią w II Lidze nie powinien mieć problemów odnaleźć się na zapleczu Ekstraligi. Umiejętności ma bardzo duże i kto wie, czy nie będzie w stanie jeździć na równi z liderami.
Druga opcja to Michał Gruchalski. Już senior, który przyszedł z Częstochowy. Nie do końca jednak wiem, jaki plan na niego ma trener Proszowski. Będzie jechał najpewniej spod "ósemki", jednak ile razy pojedzie ciężko przewidzieć. Wydaje mi się, że jeździec z takim potencjałem nie ma prawa czekać w parku maszyn na zapleczu Ekstraligi w której naprawdę przyzwoicie sobie radził jako junior i stawiam, że jednak będzie brał czynny udział w meczu.
Kolejne dwie opcje do pokrycia tego typu to Mroczka i Koza. Dość chimeryczni zawodnicy, ale potrafiący wystrzelić. Ernest może trochę mniej, za to Artur naprawdę miewał świetne mecze w sezonie 2019. Tor w Gdańsku chyba mu również odpowiada, bo w tamtym sezonie przed upadkiem w biegu 12 w trzech startach zdobył aż 8 oczek, więc kto wie, czy i on nie namiesza.
Ostatnią dość szaloną opcją jest Mateusz Cierniak, który zaimponował mi w niedawnym meczu Północ - Południe, kiedy to niemiłosiernie objeżdżał starszych i bardziej doświadczonych kolegów. Jest to chyba najlepszy junior w 1. Lidze i jeśli któremuś z seniorów Unii nie będzie szło to kto wie, czy Mateusz nie będzie miał okazji do 4-5 startów.
Skorzystam z kursu, jaki zaproponował eWinner, bo w porównaniu do konkurencji wygląda on naprawdę dobrze, gdyż u konkurencji oscyluje on w okolicach 4.00, więc przebitka jest naprawdę duża.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +158
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
No to ja z dzis podtrzymuje taki dubel:
Ovia-polonia 2 +12.5 fortuna kurs 1.62
Sundstroem under 6.5 kurs 1.7 fortuna juz spada niestety

W ostrovii sporo problemow organizacyjno-finsowych mimo ze sportowo i zwlaszcza sprzetowo wyglada to bardzo dobrze...polonia z kolei odwrotnie sportowo minimalnie gorzej ale organizycyjnie pan Kanclerz to poukladal bardzo dobrze,liczę ze Polonia zmiesci sie w handi,o Sundstroemie juz pisalem ciezka kontuzja i powrot do zuzla...

Dzis szukam wysokich kursow i tak patrze na sts fajne pojedynki znalazlem i sprobuje w przypadku remisu jest zwrot
Nowak-Michajlow 2 kurs 2.46 sts
Sundstroem-aspegren 2 kurs 2.68 sts
Pióro-kolodinski 1 kurs 2.1 sts
Klindt -Gapinski 1 kurs 1.57 sts ZWROT
Szostak-Bartoch 1 kurs 2.1 sts
Cyfer- Huckenbeack 2 kurs 2.13 sts
Puszczam te zdarzenia solo kursy fajne i mocno przesadzone moim zdaniem i to grubo wiec warto sprobowac....Michajlow to glowna gwiazda loko i zapewne pojedzie 5 razy a w mlodziezowym zapewne juz 3 pkt zgarnie...Sundstroem loteria ale ta kontuzja tu kursy powinny byc po rowno...
Zarowno Pioro i Kolodinski tylko na sobie zrobia punkty i jest duza szansa ze to wejdzie
Szostak na treningach objezdzal Gape i Okonia ale to kwestia psychiki czy sie nje spali ale kurs zacny
Najrówniej to para Cyfer-Huckenbeack moze byc cos kolo remisu to akurat najmniej pewna para ale po kursie 2.13 wejde w to😉
Na koniec
Gapa 10.5 under 1.94 Fortuna

Huckenbaeck over 5.5 kurs 1.8 Fortuna

Te 2 ostatnie typy dla zabawy w solo bo tak czuje poprostu
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Huckenbeck 5,5 w Fortunie i STS, 6,5 w Forbecie, 9,5 w ewinnerze. Ciekawe. ;)

Też wydaje mi się, że Polonia powinna ten handicap pokryć. Pewne "inside info" - jako drugi polski senior dziś Lampart. Czyli solidna druga linia. Podobnie Berge czy właśnie Huckenbeck i jedna strzelba w postaci Bellego. Orwat podobno mega szybki na treningach, Bartoch chyba też lepszy od juniorów Ostrovii. Lyager czekający, żeby zastąpić najsłabszego (albo np. dwóch najsłabszych, z RT ma 6 startów, więc może pojechać np. dwa razy za Brzozowskiego, dwa razy za Berge i jeszcze w dwóch nominowanych ;)). Ogólnie jest potencjał, żeby ten wynik trzymać.
 
S 61

SpeedwayFan

Użytkownik
Kamil Brzozowski over 3,5 1,60 Ewinner.pl
Dwa razy jedzie z bydgoskim juniorem. Myślę, że spokojnie pokryje linię po 3-4 starcie. Doskonale zna ostrowski tor i często tu bywał. Uznaję to za promocję.

Ostrovia wygra juniorski bieg 5,65 Ewinner.pl
Trudno przejść obok takiego kursu obojętnie. Sebastian Szostak to już jest materiał na dobrego zawodnika. Jeśli nie zje go stres, to jest spokojnie w stanie wygrać drugi bieg. Rywali nie ma wielkich, bardziej Orwata, bo Bartoch jest bardzo przeciętny. Tego ostatniego może być w stanie objechać drugi z juniorów Ovii. Mam nadzieję, że będzie to Poczta, bo najlepiej rokuje.

Nicolai Klindt najlepiej punktującym zawodnikiem meczu Ostrovia - Polonia 4,00 Ewinner.pl
Duńczyk kapitalnie jeździ na swoim owalu. W meczu Północ - Południe miał trochę pecha, ale widać, że "szafy" jadą. Spokojnie może zakręcić się w okolicach 13 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Jeszcze lepszym typem jest klindt lepszy od Gapy tylko kurs niski 1.57,gdzies tam puszcze jeszcze over Klindta...
Lepiej od Poczty rokuje Krawczyk takie moje zdanie....chlopaki jak na swoj wiek maja mega talent i moga wygrac bieg mlodziezowy tylko jak znam zycie glowna role odegra psychika a tu moze byc roznie...jesli za remis jest zwrot to po takim kursie mozna probowac😉
 
S 61

SpeedwayFan

Użytkownik
Jedziemy dzisiaj w mistrzostwach Ewinner.pl 1 ligi żużlowej.

Daniel Jeleniewski – Tomasz Gapiński 1 1,57 Iforbet.pl
Jeleń imponuje szybkością na początku sezonu. Bardzo dobrze zaprezentował się w meczu Północ – Południe, wczoraj też kompletny występ w Łodzi. Gapiński na drugi biegunie. Nie potrafi dogadać się ze sprzętem. Wczoraj narzekał po meczu w Ostrowie. Bardzo prawdopodobne, że dzisiejsze zawody potraktuje jako test.

Grzegorz Walasek – Rafał Okoniewski 1 1,40 Ewinner.pl szkoda słów na zachowanie pana Walaska, amator nie sportowiec (4 zamarkowane defekty na pierwszym łuku)
Walasek niby z bolącymi plecami, ale wczoraj latał w Ostrowie jak zły. Tego samego nie można powiedzieć o Okoniewskim. To zresztą startowiec, a w Bydgoszczy można powalczyć na dystansie. Spodziewam się, że będzie raczej tracił pozycje na dystansie niż zyskiwał i przegra z Walaskiem.

Jacob Thorssell – Matic Ivacić 1 1,35 Iforbet.pl
Kurs nie powala, ale Szwed jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem. Skandynawowie lubią ścigać się przy Sportowej. Słoweniec to zawodnik drugoligowy. W tej obsadzie zdobędzie pewnie 3-4 punkty.
 
Ostatnia edycja:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Szybki bet z rana,dla mnie wydaje mi sie bardzo mocny
Kostygow under 7.5 sts kurs 1.75
Cud😉...kostygow calkiem fajny mecz w lodzi....i stad ta linia zapewne...
Patrze na jego biegi i 2 pierwsze bardzo ciezkie...kolejne 2 latwiejsze co prawda ale jedzie bieg po biegu 10 i 11 wyscig...ja go biore taka pierwsza mysl byla....i uderzam,jedyny minus to znajomosc toru a ta u Kostiugovsa jest bardzo duza....do tego ta bryndza w skladzie seniorskim Loko...ale mimo to uwazam ze warto sprobowac....kurs zapewne poleci...ciekawe co wystawi Fortuna😉😉 sorki nie w tym temacie...ale moze pozostac?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Miałem podać jakieś fajne typy, ale nic mnie za bardzo nie przekonuje, więc zapraszam do dzielenia się pomysłami. ;)

Dla mnie Gdańsk "pewniaczek" kursy już pospadały. Loko jest w tym sezonie wyjątkowo słabe i nawet własny tor nie powinien pomóc. Gdańsk zbłaźnił się z Tarnowem, ale tam nie jechał Gomólski, bo miał problemy ze sprzętem. Jak tu pojedzie, to myślę że spokojnie to Zdunki wygrają.

Nie mam kompletnie przekonania co do Polonii. Już w II lidze nie kręciliśmy u siebie jakichś fantastycznych wyników, w sensie lepszych niż na wyjazdach (poza Poznaniem). Niby są mocni Francuzi, solidni Kai i Brzozowski, ale dziura na pozycji drugiego seniora i na juniorce może być bolesna. Łódź chyba mocna, pewnie na wyjazdach może im iść gorzej, szczególnie juniorom, ale tu mogą się pokusić nawet o zwycięstwo. Linie 6,5/8,5 na Łódź chyba do grania.

Nie przekonywało mnie Gniezno sezon temu, nie przekonuje i teraz. Oczywiście z wyszczególnieniem Pavlica, ale mają teraz tego Jakobsena na rezerwie, to może być mocny punkt. Juniorka chyba też nieco silniejsza, ogólnie Berntzon i Lahti wydają się mocni. Ostrów pokonał Polonię, ale czy było to tak przekonujące to nie wiem. Z drugiej strony Klindt chyba doszedł już do ładu ze sprzętem, jak jeszcze Walasek pojedzie swoje to niewiele już trzeba, żeby utrzymać wynik na jakieś -10/-12. Ogólnie kursy w meczach w Gnieźnie i Bydgoszczy moim zdaniem za bardzo w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja tak jak pisalem grubo w Kostyiugowa zlapany under 7.5 po kursie 1.75 FortunaGŁADKO😊😊
Mnie z kolei Gdansk nie przekonuje co nie zmienia faktu ze raczej ograja loko w sumie
Gdansk kurs 1.45
Bydzia 1.43
Gnezno 1.15
Wszystko z Fortuny daje nam Ako 2.38 na podwojenie i to sprobje opŕocz tego takie dubelki zaryzykuje bo kursy ladne

Gapinski under 7.5 Fortuna kurs 1.84
Kosciuch over 8.5 kurs 1.7 fortuna[/ICONPLUS]
Gapa bardzo nie lubi tego toru,o czym mowil w zeszlym roku i narazie radzi sobie tam slabo....Norbert dla mnie lider druzyny z lodzi w takich meczach musi kolo 2cyfrowki sie lapac

Gnjezno-Ostrow 1 po 4 biegach -2.5 kurs 1.65 fortuna
Bellego under 10.5 kurs 1.8 fortuna
Ta para ryzykowna ale fajne Ako wychodzi....mysle ze juniorzy z Gniezna zrobia roznice i po 4 biegach Gniezno bedzie wyzej prowadzic do tego Bellego ktory ma ciezkie biegi...czy jest juz takim liderem hmm watpie cos tam pogubi😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy lipca 2020 (1. miejsce)
  • #34
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Najlepiej punktujący zawodnik - A. Kudriaszow @5.00 Forbet 13 punktow

Na dziś próbuję zakład na spotkanie w ramach drugiej kolejki 1. Ligi pomiędzy Daugavpils a Wybrzeżem Gdańsk. To goście będą w tym meczu faworytem, po porażce z Tarnowem dziś muszę wygrać, pomimo własnego toru Łotysze nie wydają się już być tak silni u siebie, jak w minionej edycji. Zdunek ma ciekawy skład, jednak bez wielkich indywidualności, raczej ich siłą jest drużyna. Z Unią jeździli mocno nierówno, widać że jeszcze nie wszyscy są spasowani. Myślę, że dziś może być podobnie, choć punktowo powinno być lepiej. Idę więc indywidualny wynik gospodarzy, bo jest duża szansa na taktyczne z ich strony. Upatruję więc faworyta u Kudriaszowa, choć na inaugurację to Kostygow pokazał się z lepszej strony. Wydaje mi się jednak, że dziś to się nie powtórzy i to Andrzej pojedzie najlepiej w Lokomotivie.
Ogólnie patrząc na umiejętności i potencjał to właśnie ten zawodnik u Łotyszy wydaje się być najrozsądniejszą opcją. Uważam, że nie będzie on poziomem odstawał od faworytów, a biorąc pod uwagę jeszcze swój tor, może dziś "trzymać" wynik dla Daugavy.
Jego najgroźniejszymi rywalami u przyjezdnych o miano najlepiej punktującego mogą być na pewno Pieszczek i Kildemand, biorąc jednak pod uwagę tor, jak i potencjalne sześć biegów stawiam na Kudriaszowa po bardzo przyjemnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń
Najlepiej punktujący zawodnik w meczu - Wiktor Kułakow @5.00 Forbet 14 punktow

1. Liga mi od samego początku "żre", więc ponownie spróbuję podobny typ. Tym razem pojedziemy w Tarnowie, gdzie miejscowa Unia podejmie faworyta do wygrania ligi. Pomijam fakt, jak absurdalne są kursy na ten mecz, bo według mnie goście będą mieli tu wielki problem z wygraną, a 1.20 na ich wygraną wydaje mi się nieporozumieniem. U gospodarzy Mistrz 1. Ligi Peter Ljung, do tego nieobliczalni Koza, Mroczka, Nilsson oraz Mateusz Gzyl, którego najprawdopodobniej zastąpi Kaczmarek lub Gruchalski. Jakby się nie układało to jest Mateusz Cierniak. Teraz już piszę to bez wątpliwości, najlepszy junior na zapleczu, który śmiało wskakuje za któregoś ze starszych kolegów, a swój potencjał pokazał w Gnieźnie, gdzie na inaugurację był najlepszym zawodnikiem.
Ale do celu, bo nie gram tu wygranej Unii, a najlepiej punktującego zawodnika. Stawiam w tym becie na Wiktora Kułakowa, zawodnika który jest rozchwytywany przez ekstraligowe kluby. Najważniejszym aspektem w tym typie jest fakt, że Wiktor w zeszły sezonie jeździł w Tarnowie i był najlepszym zawodnikiem w lidze, więc tor zna doskonale, miał tu średnią biegową na poziomie 2.487. Goście zapewne zdają sobie sprawę, że będzie to dla nich ważny mecz i muszą być od początku skupieni na wykonaniu zadania, więc nie będzie tu taryfy ulgowej, a Wiktor to jedno z najlepszych ogniw w układance trenera Bajerskiego.
Buki faworyzują Ljunga za którego płacą 2.50 za postawioną złotówkę, co myślę nie jest adekwatne do realiów. Zapewne biorą pod uwagę ewentualne rezerwy taktyczne. Do takiej awizowany byłby najpewniej właśnie Duńczyk. Ja bym jednak na to nie liczył i myślę, że ten mecz będzie dość wyrównany i wszyscy zawodnicy będą mieli takie same szanse na największą ilość oczek. W takiej sytuacji szanse się wyrównują, a nawet większe daję Wiktorowi, bo Ljung pomimo iż pokazał się ze świetnej strony w Mistrzostwach 1. Ligi to chyba potencjałem nie dorównuje swojemu byłemu koledze z drużyny, choć nie chcę mu absolutnie nic ujmować, bo styl w jakim wygrał w Toruniu był imponujący.
Stawka, tor, wyrównany mecz i oczywiście kurs to sprawy, które przechylają szalę w tym typie na korzyść Rosjanina. Od początku sezonu kręci się blisko wokół czołówki, dziś pora aby w końcu wystrzelił. Warunki ku temu sprzyjają i nie mam wątpliwości, że Wiktor pojedzie dobry mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Unia - Apator
Typ - Toruń -6,5
Buk STS
Kurs1.8

Dziś krótko, z całym szacunkiem do Tarnowa ale dziś ich w tym meczu nie widzę o ile zaskoczyli w Gdańsku tak tutaj już tak optymistycznie nie patrzę. Koza Mroczka Kaczmarek to bomby która mogą wybuchnąć ale zazwyczaj takie alarmy kończą się niewypałem a tak na poważnie to nie są to zawodnicy którzy mogą stać równo z Miedziakiem Musielakiem czy Jackiem.
Więc jedzie Tarnów z pewniakiem Ljungiem oraz start owcem Nilssonem do tego Cierniak, który już już może mieć problem z IKSem oraz Kiełbasą, który ten tor zna. Ponadto brak wsparcia z uwagi na Rempałe który może potencjał ma ale go nie pokazuję.
Handicap toru upadł w chwili gdy mecz został oznaczony jako zagrożony. Toruń to dream team jak na te warunki i każda porażka to będzie sensacja

Cierniak under 7,5
Buk STS
Kurs 2,33

Na krótko - nie róbmy z młodego lidera. Jeśli wygra juniorski to zrobi to co się od niego oczekuję, następny start małe szanse na punkty a następnie bój o 1 z kiełbasą. jeśli byłby zmiany to również liczę na max 1-2 pkt. Jedyne czego się obawiam to taktycznej w 8 wyscig ale mimo to nie sadze aby młody talent zrobił dziś 8 pkt na tle tak silnego rywala.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis zaczne od betu dnia
A.Mroczka under 7.5 ewinner kurs 1.75GŁADKO☺☺
Biore u innych 6.5 wiec trzeba korzystac,nie sadze by Artur jechal z taktycznej,ciezki 1 bieg Artura i na tym opieram swoj typ jesli slabo wejdzie w mecz to lubi sie Artur zagotowac😉

Takie pary do tego zaryzykuje
Resovia-Widzew 2 kurs 2 fortuna
Unia-torun 2 kurs 1.32 fortuna

Getafe 2 1.75 kurs fortuna
Ch.Holder over 10.5 fortuna kurs.1.8

Ljung under 9.5 Fortuna kurs 2.22
Celta vigo x2 kurs 1.18 fortuna

K.Nilson under 7.5 kurs 1.7 ewinner
Stal-Gks k. 2 kurs 2.35 ewinner

T.Musielak over 5.5 kurs 1.45 Ewinner
Gryf-Gks Polkowice 2 kurs 1.19 Ewinner
Sivaspor-Gencelbirgi 1 kurs 1.6 Ewinner

Dzis taka mieszanka bo niestety tylko jeden mecz zuzla wiec trzeba bylo podobierac pilke i zespoly grajace o cos...
Holder w miare fajne zaczyna i licze ze zacznie od 3 potem stawka taka ze do 11 powinien dobic...
O Arturze pisalem...a Ljung no coz to jiz nie taki kiler i rywal mocny wiec po takim kursie mozna sprobowac...
Mysle jeszcze nad underem Cierniaka i overem Kulakowa ale to az tak oczywiste i proste ze podejrzewam ze moze byc nie wypal....wiec odpuszcze...fajnie wyglada over Musielaka i to bardzo polecam nawet moze 6.5 ja mam 5.5...
ZUZEL GŁADZIUTKO😉zobaczymy czy inne dyscypliny mi cos domkną😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +336
C 171

cinek773

Użytkownik
Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń
Najlepiej punktujący zawodnik w meczu - Wiktor Kułakow @5.00 Forbet 14 punktow

1. Liga mi od samego początku "żre", więc ponownie spróbuję podobny typ. Tym razem pojedziemy w Tarnowie, gdzie miejscowa Unia podejmie faworyta do wygrania ligi. Pomijam fakt, jak absurdalne są kursy na ten mecz, bo według mnie goście będą mieli tu wielki problem z wygraną, a 1.20 na ich wygraną wydaje mi się nieporozumieniem. U gospodarzy Mistrz 1. Ligi Peter Ljung, do tego nieobliczalni Koza, Mroczka, Nilsson oraz Mateusz Gzyl, którego najprawdopodobniej zastąpi Kaczmarek lub Gruchalski. Jakby się nie układało to jest Mateusz Cierniak. Teraz już piszę to bez wątpliwości, najlepszy junior na zapleczu, który śmiało wskakuje za któregoś ze starszych kolegów, a swój potencjał pokazał w Gnieźnie, gdzie na inaugurację był najlepszym zawodnikiem.
Ale do celu, bo nie gram tu wygranej Unii, a najlepiej punktującego zawodnika. Stawiam w tym becie na Wiktora Kułakowa, zawodnika który jest rozchwytywany przez ekstraligowe kluby. Najważniejszym aspektem w tym typie jest fakt, że Wiktor w zeszły sezonie jeździł w Tarnowie i był najlepszym zawodnikiem w lidze, więc tor zna doskonale, miał tu średnią biegową na poziomie 2.487. Goście zapewne zdają sobie sprawę, że będzie to dla nich ważny mecz i muszą być od początku skupieni na wykonaniu zadania, więc nie będzie tu taryfy ulgowej, a Wiktor to jedno z najlepszych ogniw w układance trenera Bajerskiego.
Buki faworyzują Ljunga za którego płacą 2.50 za postawioną złotówkę, co myślę nie jest adekwatne do realiów. Zapewne biorą pod uwagę ewentualne rezerwy taktyczne. Do takiej awizowany byłby najpewniej właśnie Duńczyk. Ja bym jednak na to nie liczył i myślę, że ten mecz będzie dość wyrównany i wszyscy zawodnicy będą mieli takie same szanse na największą ilość oczek. W takiej sytuacji szanse się wyrównują, a nawet większe daję Wiktorowi, bo Ljung pomimo iż pokazał się ze świetnej strony w Mistrzostwach 1. Ligi to chyba potencjałem nie dorównuje swojemu byłemu koledze z drużyny, choć nie chcę mu absolutnie nic ujmować, bo styl w jakim wygrał w Toruniu był imponujący.
Stawka, tor, wyrównany mecz i oczywiście kurs to sprawy, które przechylają szalę w tym typie na korzyść Rosjanina. Od początku sezonu kręci się blisko wokół czołówki, dziś pora aby w końcu wystrzelił. Warunki ku temu sprzyjają i nie mam wątpliwości, że Wiktor pojedzie dobry mecz.
O Panie przeciez Ljung to Szwed a nie Dunczyk. Gratulacje za kolejny dobry typ :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom