>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

eWinner I liga 2020

Status
Zamknięty.
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Wczoraj lekka katastrofa ...dzis grubo wchodze w taki dubel
Thungate under 8.5 fortuna 1.8
Gruchalski over 6.5 fortuna 1.55
Grucha mocno nie doceniany uwazam ze chlopak ma naprawde papiery na dwucyfrowki,ostatnio na tle Torunia wygladal bardzo fajnie a tu rywal slabszy...
Thungate ponad 8 na Toruniu?hmm,ma forme chlopak ale raczej przy jezdzie Kurtza moze miec ciezkawo

Kutrz over 5.5 sts kurs 1.5
Berge under 6.5 sts kurs 1.88

Gdansk-Gniezno 1 kurs 1.45 Fortuna
Łęczna 2 kurs 1.32 Fortuna
Unia-Polonja 1 kurs 1.2 Fortuna

Łapie to rano bo potem kursy i linia pospadaja,Na Kurtza tylko 5.5?jesli ten zawodnik chce wrocic do eligi to takie linje powinien lamac na spokojnie..typ przeciwko Berge uwazam za bet dnia...nieznajomosc tego toru i mocny rezerwowy moze dac duza szanse na ten typ😉polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Trebel
B.Kurtz over6,5@1,80
O.Fajfer over 9,5@2,01
K.Brzozowski under 7,5@1,50

AKO: 5,43 STS

ad 1)Kurtz dosc silny parowy Kosciuch,który zna ten tor bardzo dobrze,ale Kurtz to zawodnik Ekstraligowy, fakt średnia nie miał najlepszą,ale on jeżdził w najlepszej drużynie od lat w dodatku często w parze z Emilem..
Dzieki nowej tabeli biegowej z Kosciuchem Brady pojedzie tylko dwa razy w dodatku może pojedzie z RT - STS liczy jak wiekszosc buków pierwsze 5 biegów - sadze,że Brady jak chce wrócić do Ekstraligi to musi punktować 10+ Toruń mocny,ale Lodz nie po to wypozyczała Kurtza,żeby zdobywał punkty tylko na swoich partnerach z pary. Trzymac wynik dla Lodzi powinno trio Kosciuch-Kurtz-Tungate bo reszta bedzie raczej tłem.
ad 2) Fajfer jeszcze nie tak dawno startował w Gdańsku z powodzeniem - pasuje mu ten tor - ostatnio w Gdańsku zrobił 15pkt w 6 biegach! Linia 9,5 uwazam,że dobrze wystawiona,ale stac tego zawodnika na zdobycz 10+.
Pojedzie w parze z Jakobsenem (Pavlic oddaje swoje biegi) tak wiec nie powinien tracic punktów na parowym.
ad3) niski kurs,ale to chyba bet dnia XD Brzozowski to zawodnik 2 ligowy linia 7,5 na Tarnow?
W dodatku tylko raz pojedzie z juniorem i nie bedzie mial na kim zdobywac punkty..
2x biegi z Lampartem,ktory zna tor w Tarnowie dobrze i Brzozowski raczej od niego nie bedzie lepszy no i może przegrywać z każdym seniorem gospodarzy jak i juniorem (Cierniak).
I bieg brzozowskiego na parę Koza-Rempala i pojedzie z Orwartem i to bedzie jego najlatwiejszy bieg to dajmy na to,że nawet go wygra to 3pkt, jego 2 start na Mroczke-Gruchalskiego z Lampartem.. Brzozowski 0pkt, 3 start na Ljunga-Rempale z Lampartem no to może Rempale wyprzedzi to daje 4pkt po 3 biegach max. Jego 4 programowy bieg chyba najtrudniejszy bo pojedzie z Bellego na parę Mroczka-Nilsson - no i tu chyba bedzie znów ostatni jak pojedzie - Bydgoszcz wtedy pewnie bedzie przegrywała +6 i będą RT tak wiec maks co ja widze dla Brzozowskiego to (3,0,1,0,-).
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Berntzon under 10.5 fortuna kurs 1.75 zlapany teraz zaledwie 1.4
Brzozowski under 7.5 fortuna kurs 1.8 zlapany teraz juz tylko 1.6
Leca kursy...myslalem zeby dodac grubo under Fajfera byl kurs 2.23 ale teraz 1.6 wiec to sie nie kalkuluje tym bardziej ze coraz bardziej ze wzgledu na znajomosc toru moze byc over....
Brzozowski tak jak kolega powyzej napisal zaden pewniak...a Bertnzon ma chyba najtrudniejszy uklad biegow i na tym opieram swoje szanse..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
T. Musielak zdobędzie najwięcej punktów w meczu @13.00 Ewinner
Orzeł Łódź +18.5 pkt. @2.80 STS
Poniżej 4.5 podwójnych zwycięstw Apatora @2.45 Ewinner


Jedzie 1. Liga, która póki co siedzi mi, jak nic innego. Próbuję więc ponownie dość odważnie trzy single na pierwszy mecz Apatora z Orłem. Wydaje mi się, że po dobrym meczu w Tarnowie torunianie trochę inaczej podejdą do tego meczu. Bardziej pewni, bo pewność siebie muszą mieć po pogromie Unii. Łodzianie to jednak nie ogórki i myślę, że będą chcieli pokąsać faworytów.
Dobrą lokatą wydaje mi się typ na Tobiasza Musielaka. Przy takim kursie pobieram go bez zastanowienia po rozważnej stawce. Tobiasz póki co jest jednym z większych rozczarowań Apatora, jednak to dobry i mądry zawodnik. W Tarnowie było już lepiej niż na inaugurację. Widać, że bardzo chce. Dziś ma świetną szansę, aby zaliczyć w końcu dwucyfrówkę i mam czutkę, że to może być ważny mecz dla Tobiasza w którym powinien dorównywać swoim kolegom, a kto wie może i pojedzie najlepiej w meczu. Dla mnie niezła opcja na ten mecz.
Kolejne dwa typy są trochę od siebie zależne. Przeanalizowałem wszystkie biegi i wydaje mi się, że trzy, maks cztery podwójne wygrane to wszystko na co będzie dziś stać gospodarzy. W wielu biegach jest zawodnik, który może pomieszać szyki i o te dwa oczka powalczyć. Czy to Tungate, czy Jeleniewski są na poziomie faworytów i uważam, że są w stanie jechać z nimi na równi przez co o 5-1 będzie trudno. Wynikiem, który powinien się powtarzać częściej może być 4-2, również bieg juniorski może się tak skończyć, bo Pióro powinien poradzić sobie z Marcińcem. Jak będzie, zobaczymy. Jeśli nie będzie wielu podwójnych wygranych Apatora to i handicap w stronę gości powinien się udać. Widzę zawodników, którzy mogą trzymać wynik dla gości, wydaje mi się, że przy pierwszej możliwości taktycznej będzie ona wykorzystana, bo Orzeł będzie chciał tu przegrać, jak najniżej i opcja dawania szans słabszym raczej nie wchodzi w grę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pierwszy mecz jedzie, jeden typ w grze, choć będzie ciężko bo Orzeł w kratkę. W międzyczasie badam dwa kolejne starcia i też idę wyłącznie w single o wyższych kursach, mam nadzieję, że uda się podtrzymać skuteczność. Śpią Kurtz i Jeleniewski. Pióro poniosła fantazja dwukrotnie i mógł chłopak sobie zrobić krzywdę.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Remis w biegu juniorskim @3.40 Ewinner
Oskar Fajfer najlepiej punktujący zawodnik w meczu @3.65 Ewinner
A. Gała poniżej 5.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.61 Fortuna
Kildemand - Berntzton 2 (pierwsze 5 startów) @2.33 STS

Pieszczek - Fajfer 2 (pierwsze 5 startów) @2.61 STS


Na ten mecz trochę więcej typów, bo przemyśleń więcej. Dobry kurs na remis w biegu juniorskim. Obie ekipy nie stoją juniorami i wydaje mi się, że remis jest tu najbardziej prawdopodobny, choć bukmacherzy dość solidnie faworyzują gospodarzy. Wydaje mi się, jednak że tylko i wyłącznie będą oni mieli przewagę toru, bo umiejętności bardzo podobne.
W dwóch typach promuję Fajfera. Liczę na jego dobry występ i sześć biegów, bo może być podczas tego meczu moment, kiedy taktyczna może zostać spożytkowana przez przyjezdnych a to znacznie zwiększy szanse w jednym z moich przewidywań.
Adrian Gała może mieć dziś kłopot. Jedzie z piątką i ma strasznie trudne biegi. Niezły kurs i można spróbować bo trzecie miejsca to powinno być maksimum jego możliwości.
Najbardziej ryzykowny typ na Berntztona. Kildemand na razie trochę nierówno, ma trudne pierwsze biegi i jeśli tu słabo zapunktuje to potem będzie trudno to odrobić. Oliver od początku sezonu świetna, równa forma. Może być dziś oddechem dla gości. Kurs trochę nieadekwatny, bo ja tu nie widzę tak dużej przewagi Petera.
 
Ostatnia edycja:
S 61

SpeedwayFan

Użytkownik
Pontus Aspgren powyżej 7.0 Iforbet.pl 1,92 8
Przerwę te jałowe dyskusje. Dzisiaj spodziewam się w Ostrowie meczu do jednej bramki, ale bardziej na 18-20 punktów niż tak jak wskazują linie buków. Pamiętam dobrą jazdę Aspgrena w Ostrowie, kiedy jeszcze występował w barwach Wandy Kraków. Generalnie Skandynawowie lubią ostrowskie lotnisko. 8 punktów przy ewentualnej taktycznej nie powinno stanowić problemu.
 
Ostatnia edycja:
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Nooo czekalen na te perelke w Ostrowie dzis...pogoda 33 stopni ladny beton sie kroi...
Ovia-loko 2 handi +22 oraz +24 kurs 1.7 oraz 2 sts
Gapinski under 11.5 sts kurs 1.84 bet dnia
Kuddiaszow over 7.5 sts kurs 1.7
Michailow over 4.5 sts kurs 1.75
Oraz sproboje Cyfer kurs 2 sts under 9.5 takie pozycje wybralem,ze wzgledu ze problemy techniczne brak neta analize lekką zalacze pozniej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
dzisiaj tylko jeden mecz w Ostrwie

Gapinski mniej 11.5 sts 1.75
Tomek wiadomo u siebiue bedzie mocny ale po pierwsze ma ciezkie biegi bo jedzie z Walaskiem x2 Klindem i Kudriszowem X2 wiec jest na kim tracic a po drugie jezeli Ostrow bedzie mial duza przewage mysle ze Tomek i Nikoali moga oddac biegi w nominowanych juniorom

Michalov wiecej 4.5 kurs 1.55 sts
junior z Lotwy musi byc jednym z liderow tego zespolo jezeli chca ugrac tu ponad 30 pkt w biegu 2 powinien przywiez mloda pare z Ostrowa a pozniej nie jest na staconej pozycji zeby nie ograc Aspgrena lub Cyfera w innym biegu moze tez zastapic slabych Kostygova i Podjuksa
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kończąc tę niepotrzebną dyskusję. K krejos o reputację zapytaj tych, co ją przyznają. Ja nikogo o nią nie proszę, choć miło jest wiedzieć, że ktoś już przed rozpoczęciem meczu docenia Twój wysiłek większy, bądź mniejszy. Uwierz, moje reputacje przyznawane są częściej przed rozegranym spotkaniem niż po nim. Inna sprawa to po co ktokolwiek ma wchodzić w tyłek moderatorowi? Człowieku ja tylko staram się pilnować tu jako takiego porządku, ja nikomu nie rozdaję prezentów za reputację, ani nie rzucam banami, bo ktoś mi jej nie dał. Jestem takim samym użytkownikiem, jak Ty i reszta, tyle tylko, że mogę wykasować post w którym ktoś łamie regulamin.
To jest forum, tu poza suchymi typami ważniejsza jest dyskusja i dzielenie się przemyśleniami, wyciąganie własnych wniosków. Piszę to chyba po raz setny, ale widzę, że nadal wielu z Was, wchodzi tu, spisuje typy, a jak tylko któryś nie wejdzie to wylewa swoje żale, jakie były one słabe. Jest tu wielu żużlowych fachowców, kto jest na forum dłużej to doskonale wie o kim mowa. Oni się jednak nie udzielają, czytają co sobie piszemy, ale się nie udzielają. Ich konta są cały czas aktywne, zaglądają do działu, ale nic tu nie piszą, bo po co? Żeby wystawiać się na lincz? Po to, aby po 2-3 nieudanych typach reszta dzieciaków albo pseudofachowców wieszała na nich psy? Grają sobie więc sami swoje typy, bo kompletnie nic nie zyskają tym, że podzielą się nimi z innymi, a tylko ryzykują stratę nerwów i niepotrzebne dyskusje z ludźmi, których poziom intelektualny zbliżony jest do ameby. Wiecie co? Wcale im się nie dziwię. Poczytajcie sobie ten dział 6-7 lat temu. Tu kipiało, gotowało się od pomysłów, rad i dyskusji. A teraz? Jest może 10 użytkowników, którzy potrafią podyskutować o żużlu. Nie każdy jest w tej dziedzinie fachowcem. Jeden wie więcej, drugi mniej. Ale jednak się udzielają i nie boją wyrazić swojego zdania.
Nie wiem o co poszło z kolegą krejos, ale ja to powtarzam co Ty od 2-3 lat... W każdym dziale tematycznym jest podobnie od 2-3 lat (nie można tego tłumaczyć pandemią)... Jak kiedyś grała primera devision było z 5-6 stron na kolejkę... Obecnie są 1-3... Podobnie w innych działach... Nawet w LM marniutko... Wchodzi ktoś z nowo zarejestrowanym kontem lub/i małą ilością postów/pkt reputacji i jedzie po typerze i to personalnie... A jak mu się zwróci uwagę pisze, że on przecież się świetnie zna, ale dotąd tylko obserwował i że pkt reputacji czy ilość postów o niczym nie świadczą... Otóż świadczą... ! Ja już powoli zaczynam tęsknić jak mnie wyzywano od debili jak pisałem np. o wyższości ligi hiszpańskiej nad angielską, ale oprócz wyzywania były też jakieś uwagi MERYTORYCZNE, a teraz najczęściej jest - nie znasz się, piszesz głupoty i koniec komentarza... Wielu dobrych typerów odeszło bo się namęczyli, zrobili niezłą analizę, która miała ręce i nogi, a ktoś wchodził i pisał jedno zdanie w stylu piszesz głupoty, dochodziło kolejnych paru mu podobnych i zamiast dyskusji o typie była dyskusja o pkt reputacji, o typerze, o tym gdzie gra i za ile itd itd...

Ludzie do cholery - czy wy chcecie zarabiać kasę czy leczyć swoje frustracje ? Jeśli chcecie zarabiać kasę i ktoś poda błędną analizę to np. napiszcie, że taki, a taki zawodnik będzie grał przeciw trenerowi albo, że żona mu się puściła, albo drużyna balowała cały wcześniejszy dzień, ale nie piszcie, że typer pisze głupoty... Jeśli będzie kilka osób i każdy coś podpowie można wypracować całkiem dobry typy i wygrać pieniądze... Przecież tu tylko o to chodzi... Wierzę, że tak niebawem będzie i forum wróci do tego co było dawniej przy jednoczesnym moderowaniu i usuwaniu hejterów i niekulturanych i niekonstruktywnych wypowiedzi...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Na pewno już nie Poznań - PSŻ nie dogadał się na ciecia co można się było spodziewać z Morrisem ale także z Miskowiakiem i Porsingiem

Dla mnie awans uzyska ktoś z dwójka Krosno - Opole
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ale po raz kolejny Poznań ściąga ciekawych zawodników. Naprawdę mocno im kibicuję, bo sporo dobrego robią dla żużla. Jakobsen, Bellego, Hjemland może pójść ich drogą moim zdaniem.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
rztz.jpg

Pojawiły się kursy na inaugurację II ligi - chyba trochę zaskakujące...

Czy I i II liga nie powinny mieć osobnych tematów?
Ekstraliga ma temat na każdą kolejkę, a tu trochę tak wszystko wrzucone do jednego worka.
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Jakie przemyślenia odnośnie Rzeszów Opole ? W barwach drużyny z Rzeszowa na pozycji Juniora Marcin Turowski z GKM Grudziądz
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj w meczu Rzeszów Opole myślę dac na

Legowik mniej 8.5 kurs 1.84 sts hubert dzisiaj ciężkie biegi ma prócz pierwszego ale i tam jedzie z Turowskim i Elisem i też wydaje mi się że tylko 4 biegi pojedzie

Lauchbam więcej 8.5 kurs 1.57 sts gość z Grudziądza na tle zawodników z 2 ligi w 5 biegach musi przywieź 9 pkt zwrot
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ellis 10 lipca zlamal nadgarstek tak na marginesie wiec jestem ciekaw czy i jak pojedxie....w opolu pojedzie Tonder lub Pawliczak....
Rzesza-Opole 1 kurs 1.8 sts
Hmm w Opolu zapewne wskoczy Niedzwiedz tylko za kogo ...ide w rzeszow bo sporo treningow na swoim torze mieli a to w dobie pandemii spory handicap😉

Łegowik under 8 5 kurs 1.84 sts

Lachbaum over 8 5 kurs 1.57 sts ZWROT
Sporo jazdy tzn treningow ma glownie za soba i pare biegow wiec na 2 lige powinno to starczyc...

Masters under 10.5 kurs 1.8 sts bet dnia ZWROT dla mnie...w Ostrowi bardzo kiepsko jechal na treningach wogole chyba 2 razy byl na torze w tym roku😉

Pedersen under 10.5 kurs 1.4 stsniziutki kurs ale do dubla np z eligi jak znalazl
Dobre wejscie w 2 lige😊😀
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Teraz ten temat będzie dotyczył tylko I ligi, na II ligę założyłem nowy temat. Będzie przejrzyściej.

 
D 762

Dornfelder

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk (-0,5) bieg juniorski 2 @1,57 STS
Na eWinnerze kurs 1,33. Ja się nie zastanawiam, poobijany Orwat i Błażykowski to półka niżej niż Żupiński. Alan ma obowiazek poradzić sobie z Mateuszem.

Krystian Pieszczek powyżej 9,5 @1,62 STS
Miał mieć za przeciwnika w pojedynku liderów Davida Bellego. David jest połamany i będzie prawdopodobnie ZZ. Pieszczek szybki w pierwszych meczach sezonu (zaliczył małą wpadkę na Łotwie, ale tak to niemal bezbłędny).
 
Ostatnia edycja:
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
M. Gruchalski (TAR) poniżej/powyżej 7.5 punktów (liczy się pierwszych 5 startów)
Poniżej 7.5 # 1,83 betfan 9 pkt

Jakoś nie widzi mi się dobry występ Michała na torze w Gnieźnie. Co prawda w dwóch domowych meczach pokazał się z bardzo dobrej strony przywożąc 7+1 z Toruniem i 11 z Bydgoszczą, ale tutaj mamy wyjazd i moim zdaniem nie będzie już tak kolorowo. Start to po Toruniu drugi kandydat do awansu, głównie ze względu na bardzo mocny skład seniorów, o czym przekonała się już w tym sezonie Ostrovia. Michał jedzie dzisiaj w parze z Nilssonem, który kiedyś jeździł w barwach Gniezna i myślę, że z tej pary to on powinien lepiej punktować.


D. Lampart (BYD) poniżej/powyżej 9.5 punktów (liczy się pierwszych 5 startów)
Poniżej 9.5 # 1,83 betfan 10 pkt

Wysoka linia na Dawida, pewnie ze względu na jego wynik z meczu przeciwko Łodzi. Czy dzisiaj będzie równie dobrze? Śmiem wątpić. Choć na razie w Gdańsku na miarę swoich możliwości jedzie tylko Krycha Pieszczek, to liczę w końcu na przebudzenie pająka Kildemanda, któremu tor w Bydzi powinien sprzyjać. Do składu wraca też kapitan Mikkel Bech, który też ma dużo do udowodnienia, więc Dawid naprawdę ma z kim dzisiaj przegrywać.
 
Ostatnia edycja:
M 203

__macieq__

Użytkownik
Start Gniezno - Unia Tarnów (+12,5) 1,75
Gruchalski i Koza ostatnio dobrze jechali, więc liczę na to, że się obudzili chłopaki. Cierniak dzisiaj najlepszym juniorem w meczu, stabilna jezda - też swoje przywiezie. Ljungowi może brakuje do wymarzonego lidera drużyny ale jak na I Ligę raczej nikt mu nie może odmówić umiejętności. Nilssona i Mroczkę ma kto zastępować na taktycznych. Nie dostrzegam tu dużej różnicy i wydaje mi się mecz na styku o co dodatkowo łatwiej mając juniora który kręci koło 10 punktów na mecz. Dla seniorów zostanie ~30 punktów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom