>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2020

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Berge over 7,5 @1,7 forbet słabiutko, ale zaskoczył też Kanclerz z brakiem ZZ, mam nadzieję, że za to Gniezno pogrlaiście jak pisałem niżej
Dziwna linia i kurs. Na Fortunie 8,5, ale w pięciu startach, w betclicu 8, na ewinnerze nawet 9,5. Francuz coraz lepiej zna ścieżki na bydgoskim torze, w ostatnim meczu przywiózł 11 punktów w 6 startach, a byłoby nawet 13, gdyby nie defekt w jednym z biegów. Dziś może pojedzie nawet 7 razy (RT, ZZ)? Rywale mocni, ale przy 6-7 startach to naprawdę niewiele trzeba wozić. Do tego pierwszy bieg z juniorami, dwa punkty z urzędu, zostaje dorzucić 6 w 5 biegach (myślę, że to takie minimum). 7 bieg znowu junior, co prawda 2x w parze z Lampartem, ale zawodnicy Startu też są tu do objechania.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ode mnie taki dubel jeszcze

Szczotka-Pióro 1 kurs 1.5 sts
Berge-Brzozowski 1 kurs 1.52 sts

Mocne podwojenie...Szczotka bardzo fajnie jedzie plus Berge ma.latwieksze biegi mimo wszystko
Dla odwaznych spróbuje grubo na tzw czuja
Huckenbenck over 6.5 sts kurs 1.84kiedy jak nie dzis Kai...trudny poczatek ale im dalej w las tym latwiejsi troche
...powinien to ogarnac😉
 
Ostatnia edycja:
M 203

__macieq__

Użytkownik
Zdunek Wybrzeże Gdańsk (-6,5) vs Orzeł Łódź
Kurs u ruskiego to 2,05. Patrząc na skład gości to niemal same niewypały. Nowak - ostatni mecz u siebie dobry ale na wyjeździe to inna bajka. Z Bydgoszczą przywiózł całe 2 punkty. Jeleniewski w kratkę i tak lekko mówiąc nic specjalnego. W meczu z Bydgoszczą też 1 jedynki albo trójki...Łoktajew mało jeździł to i zagadka.
Wiadomo, że Kurtz i Tungate pewnie swoje przywiozą ale reszta składu nie ma stabilnego miejsca w drużynie, jeździ w kratkę. Teraz znowu mecz na wyjeździe, juniorzy nieco lepsi po stronie gospodarzy.
Spodziewam się, że ekipa z Gdańska ogarnie temat dzisiaj.
Kursy na czystą wygraną słabe, to niech będzie te -6,5.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Kanclerz chyba pijany, Ivacić zamiast Bellego, Gniezno nas rozniesie. Łapać czysto i handicapy, 40 to maks co Polonia ujedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 203

__macieq__

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno
W drugim meczu idę w kierunku gości, o ile mecz się odbędzie bo pogoda niepewna. Bez Bellego będzie ciężko - dzisiaj w składzie awizowany Ivacic acz pewnie Lyager za niego będzie jechał. Jakby nie było to u Gości solidna trójca: Berntzon, Lahti, Gała. Oskar Fajfer też potrafi powalczyć no i jeden z dwójki Jakobsen/Pavlic zależnie któremu będzie szło lepiej.
Juniorzy raczej nie będą atutem dla żadnej drużyny więc czysta dwójka po 1,63 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Kanclerz chyba pijany, Ivacić zamiast Bellego, Gniezno nas rozniesie. Łapać czysto i handicapy, 40 to maks co Polonia ujedzie.
-4,5 w Fortunie po 2,02 polapane.
Jestem w szoku taką decyzją. Nie chce płacić za zdobyte pkt najlepszym i ogranicza ich liczbę startów? Jak to logicznie wytłumaczyć ?
Myślałem że będzie ZZ i wtedy wychodziło mi że Gniezno wygra 4-6 coś w tym okolicach i portalem czystą wygrana gości. Ale w takim przypadku jak teraz to myślę że tu może się skończyć minimum 10pkt różnicy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
-4,5 w Fortunie po 2,02 polapane.
Jestem w szoku taką decyzją. Nie chce płacić za zdobyte pkt najlepszym i ogranicza ich liczbę startów? Jak to logicznie wytłumaczyć ?
Myślałem że będzie ZZ i wtedy wychodziło mi że Gniezno wygra 4-6 coś w tym okolicach i portalem czystą wygrana gości. Ale w takim przypadku jak teraz to myślę że tu może się skończyć minimum 10pkt różnicy.
Szczerze nie mam pojęcia. Może być tak jak mówisz, po wygranej z Łodzią dla nas najważniejsze są dwa mecze - z Dauga i Toruniem. Całą resztę można przegrać (łącznie z Toruniem) a i tak się pewnie utrzymamy.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Na dzis taki dubelek proponuje
Loko mniej 5;1 1.5 kurs 1.47 sts
Kulakow over 10.5 kurs 1.62 sts

Solo Gapinski under 6.5 sts kurs 1.84
Próbujemy watpie zeby szalal Tomek nantym torze i z takimi rywalami

Walasek under 4.5 sts kurs 2
Walasek po upadku....czy ma tyle ambicji...ale wogole na kim te punkty ma robic jedynie na swoich....a i tu moze byc ciezko...w soboty wazny mecz wiec nie sądze aby sie zabijal

Tarasienko under 9.5 sts kurs 1.88
Spora linia na Tarasienko wiec sprobuje,jemu tor w Ostrowie wybitnie lezal i buki chyba sie tym sugerowaly....linia do gry jak najbardziej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Na dzis taki dubelek proponuje
Loko mniej 5;1 1.5 kurs 1.47 sts
Kulakow over 10.5 kurs 1.62 sts

Solo Gapinski under 6.5 sts kurs 1.84
Próbujemy watpie zeby szalal Tomek nantym torze i z takimi rywalami

Walasek under 4.5 sts kurs 2
Walasek po upadku....czy ma tyle ambicji...ale wogole na kim te punkty ma robic jedynie na swoich....a i tu moze byc ciezko...w soboty wazny mecz wiec nie sądze aby sie zabijal

Tarasienko under 9.5 sts kurs 1.88
Spora linia na Tarasienko wiec sprobuje,jemu tor w Ostrowie wybitnie lezal i buki chyba sie tym sugerowaly....linia do gry jak najbardziej...
oni musza to czytac bo odrazu zbijaja kursy gnojki przeciez to jest niemozliwoscia ze dopoki nie dodales typow kursy staly, dodałeś i nagle spady
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
oni musza to czytac bo odrazu zbijaja kursy gnojki przeciez to jest niemozliwoscia ze dopoki nie dodales typow kursy staly, dodałeś i nagle spady
Przecież takie specjal bety jak na żużel, to tam jest marginalny limit albo jeszcze lepiej odrzucenie kuponu albo zaproponowanie mniejszej stawki ale od razu stoisz przed faktem dokonanym że kurs na chama szybko zmienili bez przyjęcia kuponu.

A jak się mylę to zrób fake beta na forum i będzie korzyść na na ten prawdziwy bet
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Akurat na Tarasienko kurs poszedł w forbet w górę na @2.00.
Cięzki typ, czy pojedzie tak jak ostatnio ? W Tarnowie tor specyficzny, chyba będzie jechał na nim pierwszy raz, upał dzisiaj w Tarnowie więc na pewno będzie beton, ciekawe, ciekawe.
 
S 61

SpeedwayFan

Użytkownik
Kim Nilsson – Kjastas Poudżuks 1 1,8 Totalbet.pl
Tarnowski tor może nie jest skrojony pod Szweda, ale w tej parze powinien okazać się lepszy. Poudżuks przed rokiem trzy punkty, teraz też w nie najlepszej formie, a kurs całkiem w porządku. Nilsson powinien dostać minimum 3 biegi na pokazanie się.

Apator Toruń – Ostrovia 2 +28,5 1,70 Totalbet.pl
Ostrovia porozbijana i niemrawa na wyjazdach, ale bez przesady. Te 17 punktów jest w stanie ujechać, bo 15 mają z urzędu. Liczę na bardzo dobry występ Klindta (12/6), mam też nadzieję, że za Walaska pojedzie Ellis, to na pewno wyszłoby na plus Ostrovii. W biegu młodzieżowym też liczę na 3-3, ew. 2-4 w plecak.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Kim Nilsson – Kjastas Poudżuks 1 1,8 Totalbet.pl
Tarnowski tor może nie jest skrojony pod Szweda, ale w tej parze powinien okazać się lepszy. Poudżuks przed rokiem trzy punkty, teraz też w nie najlepszej formie, a kurs całkiem w porządku. Nilsson powinien dostać minimum 3 biegi na pokazanie się.

Apator Toruń – Ostrovia 2 +28,5 1,70 Totalbet.pl
Ostrovia porozbijana i niemrawa na wyjazdach, ale bez przesady. Te 17 punktów jest w stanie ujechać, bo 15 mają z urzędu. Liczę na bardzo dobry występ Klindta (12/6), mam też nadzieję, że za Walaska pojedzie Ellis, to na pewno wyszłoby na plus Ostrovii. W biegu młodzieżowym też liczę na 3-3, ew. 2-4 w plecak.
Walasek dzisiaj jedzie potwierdził do klub z Ostrowa. Ellis będzie brany pod uwagę na kolejny mecz.
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Ode mnie dzisiaj taki dubel:
Aspgren poniżej 6,5 @2.00 forbet
Gapiński poniżej 6,5 @1,75 forbet

Aspgren raczej na wyjazdach nie błyszczy. Tarnów u siebie mocny. Dzisiaj ma ciężkie biegi. W pierwszym pojedzie z Gruchalskim i Nilssonem w parze pewnie z Tarasienko. Może tu zrobić punkt ewentualnie na Nillsonie, a i to nie jest pewne. Drugi bieg to już Cierniak Kostygow i Ljung, tutaj max 1 pkt na Kostygowie, ale marne na to szanse. Trzeci bieg z Nillsonem, Kozą i Kostygowem znów max 1 pkt. Czwarty bieg to Mroczka Puodżuks i znów Nillson i znów jak dla mnie max 1 pkt. Myślę że przy dobrych wiatrach zdobędzie 4 pkt - 7 nie ma szans.

Gapiński, no cóż Ostrów jedzie na pożarcie do Torunia, Gapa zaczyna od biegu z braćmi Cholderami oraz kolegą z drużyny Klindtem - 0 pkt.
Drugi bieg to młodszy z braci Cholderów, toruński młodzieżowiec oraz Grzegorz Walasek, o ile na młodzieżowcu zrobi punkt to na Walasku moze mieć już ciężko, chyba że nadal Grzegorza boli noga.
Następny bieg to Miedziak, bardzo szybki Kułakow i znowu Walasek - maź 1 pkt (ale znając waleczność Walaska nie będzie dzisiaj odpuszczał). Ostatni zasadniczy bieg to dwóch młodzieżowców oraz Tobiasz Musielak - Gapa powinien tutaj przywieźć 2 pkt. W rundzie zasadniczej powinien zdobyć max 4 pkt. Nawet jeśli pojedzie piąty bieg to na trójeczkę nie ma co liczyć :) Z fartem !
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Az zal nie sprobowac
Marciniec-Grzelak 1 kurs 1.88 sts
Marciniec z malego a grzelak z 4 pola w juniorskim chyba ze 2 zestaw wylosuja....obaj na tym samym poziomie ...Marciniec u siebie i lekko bardziej doswiadczony wiec warto sprobowac😉
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom