>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

eWinner I liga 2020

Fortuna bonus
A 2K

adams235

Użytkownik
Ja zlapalem rano takie cudo
Polonia mniej podwojnych zwyciestw 2.5 under sts kurs 1.57 potem spadlo do 1.37...no niewierze ze polonia jest w stanie az 3 razy klepnac gdansk 5:1
Bydzia-Gdansk 2 sts kurs 1.5
Polonia bez Bellego...w gdansku duze cisnienie,sredni start sezonu i sadze ze Gdansk to bierze

Pieszczek over 9.5 sts kurs 1.65
Lider i dobre pola startowe wiec kupuje...na fortunie juz linia 10.5

Orwat-Zupinski 2 sts kurs 1.57
Orwat poobijany....zupinski ma niezle starty...czesto tez na mlodziezowkach tam bywal wiec ide grubo w niego

Lampart under 9.5 sts kurs 1.84
Duzo jazdy Dawida...dzis ciezki rywal i ciezki uklad biegow dla niego

Mroczka under 5.5 sts kurs 1.8

Bertnzon under 10.5 sts kurs 2

Kurtz over 8.5 sts kurs 1.75

Walasek under 8.5 sts kurs 1.8

Gapinski under 6.5 sts kurs 1.8

Okoniewski over 6.5 kurs 2 sts
Tak to widze do dubla warto pograc win lodzi mysle ze 10.5 albo 8.5 po nizszym kursie spokojnie mozna dobrac ....ovia nie ujedzie 40 pkt to tak na szybko...[/ICONPLUS]

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Gucci Mane 11,7K

Gucci Mane

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Poznań/Valetta
Orzeł Łódź przywita Ostrovię, której kręgosłupem drużyny jest, jak złośliwi mówią, trójka emerytów. W Ekstralidze nie dawali już rady, więc przeszli klasę niżej. Walasek, Gapiński i Okoniewski to można powiedzieć już legendy polskiego żużla. Cała trójka mocno zapisała się w historii speedwaya w naszym kraju. Walasek i Gapa świetnie pokazali się w ostatnim meczu przeciwko Łotyszom. Ten pierwszy przegrał tylko raz, kończąc mecz wynikiem 13+1, Gapiński natomiast 10+1. Over Okonia odpuszczę, kurs to tylko 1.60 i to w forBET gdzie trzeba zabulić 12%. On nie radzi sobie od początku sezonu i już chyba powoli będzie zjeżdżał do bazy i pewnie już jesienią zawiesi kevlar na kołek ostatecznie. Gapiński i Walasek jednak kuszą overem. Spodziewam się dobrego wyniku Orła, przez co trener Staszewski będzie mógł puścić 6 razy zarówno Gapę jak i Grega. Myślę, że to na ich barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za w miarę bliski wynik, żeby w domu powalczyć o wygraną i bonus, i nie zawiodą dziś na łódzkim torze.

Wiem, że kursy nie rzucają na kolana i generalnie nie tykam nic poniżej 1.70 (ostatecznego, już po podatku), ale tu widzę możliwość podwojenia wkładu na overach obu zawodników.

Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów
Typ: Grzegorz Walasek powyżej 9.0
Kurs: 1.83 (po uwzględnieniu podatku: 1.61)
Buk: forBET

Typ: Tomasz Gapiński powyżej 6.5
Kurs: 1.70 (po uwzględnieniu podatku: 1.49)

M 40

__macieq__

Użytkownik
Orzeł Łódź (-10,5) - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 1,8
U gości Walasek, Gapiński, Okoniewski - średnia wieku ponad 40 lat i nie bez powodu Panowie jeżdżą w 1 Lidze szukając tu jeszcze trochę pieniążków. Skład gospodarzy całkiem zacny. Tungate nawet z Apatorem na wyjeździe zrobił 10 punktów w ostatnim biegu wygrywając z Holderami. Andersen w Toruniu też pokazał przygotowanie i ma szansę tu zakręcić się koło dwu-cyfrówki.
Idąc dalej mamy Jeleniewskiego i Kościucha, którzy jeżdżą myślę na miarę oczekiwań i raczej nie zawodzą (zwłaszcza ten drugi).
Jeżeli przebudzi się Kurtz to na spokojnie można brać nawet wyższe handi.
Juniorzy myślę na podobnym poziomie, więc ci startujący u siebie pewnie zaprezentują się nieco lepiej.
Podsumowując - nie widzę tu argumentów gdzie goście mogliby się zbliżyć.

B 3,6K

barlo123

Użytkownik
Orzeł Łódź przywita Ostrovię, której kręgosłupem drużyny jest, jak złośliwi mówią, trójka emerytów. W Ekstralidze nie dawali już rady, więc przeszli klasę niżej. Walasek, Gapiński i Okoniewski to można powiedzieć już legendy polskiego żużla. Cała trójka mocno zapisała się w historii speedwaya w naszym kraju. Walasek i Gapa świetnie pokazali się w ostatnim meczu przeciwko Łotyszom. Ten pierwszy przegrał tylko raz, kończąc mecz wynikiem 13+1, Gapiński natomiast 10+1. Over Okonia odpuszczę, kurs to tylko 1.60 i to w forBET gdzie trzeba zabulić 12%. On nie radzi sobie od początku sezonu i już chyba powoli będzie zjeżdżał do bazy i pewnie już jesienią zawiesi kevlar na kołek ostatecznie. Gapiński i Walasek jednak kuszą overem. Spodziewam się dobrego wyniku Orła, przez co trener Staszewski będzie mógł puścić 6 razy zarówno Gapę jak i Grega. Myślę, że to na ich barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za w miarę bliski wynik, żeby w domu powalczyć o wygraną i bonus, i nie zawiodą dziś na łódzkim torze.

Wiem, że kursy nie rzucają na kolana i generalnie nie tykam nic poniżej 1.70 (ostatecznego, już po podatku), ale tu widzę możliwość podwojenia wkładu na overach obu zawodników.

Typ: Grzegorz Walasek powyżej 9.0
Kurs: 1.83 (po uwzględnieniu podatku: 1.61)

Typ: Tomasz Gapiński powyżej 6.5
Kurs: 1.70 (po uwzględnieniu podatku: 1.49)
Walaska over 8.5 masz na fortunie po 2.16

niccolo7 312

niccolo7

Użytkownik
Miasto
Galicja
Lokomotiv Daugavpils - Apator Toruń
Lokomotiv Daugavpils +20,5 pkt # 2,05 betfan (39-51)

Wczoraj Dawid Lampart swoją szarżą w 13 biegu zabrał mi ładną sumkę, więc liczę, że Łotysze dzisiaj ją odrobią. Toruń to tegoroczny absolutny hegemon pierwszoligowych torów, nie sądzę by przegrali jakikolwiek mecz w tym sezonie. Niektórzy twierdzą, że mają skład na ekstraligę, ale jak dla mnie ekstraligowy poziom prezentuje tam tylko młodszy z braci Holderów i może Kułakow. Stary Holder i Miedziak jeżdżą jako goście ligę wyżej i cudów tam póki co nie pokazują, ale wiadoma sprawa, że na pierwszoligowym froncie będą wymiatać. Natomiast bardzo słabym punktem jest w Toruniu juniorka i tu upatruję dużą różnicę na korzyść długopisów. Poza tym w składzie miejscowych znów ma się pojawić Tarasienko, który ostatnio dał niezły show w Ostrowie - 15 pkt w 6 startach. Zwycięstwo Apatora nie podlega żadnej dyskusji, bo mimo że to pierwsza konfrontacja tych klubów w historii, to mają na tyle klasowych zawodników, że na pewno dadzą sobie radę. Inną kwestią pozostają rozmiary tej wygranej i tu moim zdaniem 20 punktowy hc zostanie obroniony przez gospodarzy. Ostatnio byli skazywani na pogrom w Ostrowie, ale głównie za sprawą wspomnianego Tarasienki postraszyli dość mocno gospodarzy i myślę, że dzisiaj też napsują trochę krwi faworytom z Torunia.

Po informacji o absencji Wadima i pierwszej serii startów za wesoło nie było, ale o dziwo Łotysze pokazali charakter.

Ostatnia edycja:
A 2K

adams235

Użytkownik
Aspegren under 5.5 sts kurs 1.75 zlapany teraz juz spada
Gram bo za bardzo nie ma co....a ma ciezki uklad biegow i do tego jedzie z Tarasienko o ile ten wystapi😉
Michailow over 4.5 sts kurs 1.57
Zaryzykuje .....dla mnie ma chlopak potencjal nawet na ogranie jednego z seniorow Apatora...licze ze pojedzie 4 albo 5 biegow
Musielak over 6.5 kurs 1.7 sts
Kursy spadaja...musielak tam zazwyczaj dobrze jezdzil i dzis licze na to samo😉

D 443

darter180

Użytkownik
Mihailov + Gusts wspólnie zdobędą over 6,5 punkta @1,57 ewinner Trochę inaczej, niż miało być, bo to Gusts wiódł prym, a Michailov zawiódł, ale typ zaliczony

Chyba jedyna przewaga Łotewskich zawodników nad Toruniem to juniorzy. Mihailov praktycznie lider drużyny. Gusts też ten sezon dobry i szczególnie u siebie robi przewagę. Moim zdaniem Mihailov tu pojedzie minimum 5 razy.
Już w biegu juniorskim zakładam 4:2 (myślę, że będzie 5:1, ale jakby Kopeć urwał 2 punkty to lepiej się zabezpieczyć)
W zasadzie jak dobrze pójdzie to po biegu czwartym możemy mieć zakład rozliczony na plus. Mihailov jedzie z Kopciem, Kostygovem i Holderem i myślę, że tam dołoży 2 punkty. W 12 Gusts na Marcińca też zapunktuje. W najgorszym przypadku młodzież powinna zrobić tylko swoimi biegami te 7 punktów na luzie. Ale dodajmy do tego, że Mihailov pojedzie rezerw na 90%. Ze swoimi seniorami może oprócz Kudriashova i Tarasienki wygrywa na luzie. Przed Miedzińskim czy Holderem też na tym torze klękać nie będzie.

Ostatnia edycja:
D 259

Dornfelder

Użytkownik
Miasto
Bydgoszcz
Kto lepszy? Tarasenko+Kudriaszow-Kułakow+Musielak (wszystkie starty się liczą) 2 @1,55 iforBET
Na szybko, bo zaraz start. Kułakow jest w stanie zakręcić się w okolicach kompletu, Musielak też jest w stanie zdobyć dwucyfrową sumkę. Z drugiej strony niezły ostatnio Tarasenko i Kudriaszow, który ma wahania formy. Można śmiało zagrać do jakiegoś dubelka.

EDIT: Tarasienko nie jedzie, zwrot

Skoro Tarasienko nie jedzie, to łapię kursy na Toruń.
Toruń (-20,5) @1,75 STS
Toruń (-22,5) @2,22 STS