>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa 2020

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dostałem prośbę o rozdzielenie tematów I i II ligi i uznałem to za dobry pomysł. Dział kwitnie, więc zapraszam Was do podawania typów na spotkania najniższej ligi. Typy wraz z analizami albo chociaż przynajmniej krótkim uzasadnieniem.

Pytania, luźna dyskusja itd. - LINK

Typy Live (na gorąco, w czasie trwania spotkań) - LINK

🛵
 
D 762

Dornfelder

Użytkownik
Wadim Tarsienko powyżej 10,5 @1,52 STS
Wadim ostatnio jako gość w NPLŻ zgarnął komplet bez żadnych problemów. Rywale z Ostrowa przyjeżdżali dobry parę metrów za nim. Teraz na domowym torze, gdzie poziom dzieli przepaść nie wierzę, że nie uzyska średniej na bieg wyższej niż 2,0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Rew under 4.5 sts kurs 1.7

Rose under 4.5 sts kurs 1.75

Karpov under 9.5 sts kurs 2.1

Karpov-Krcmar 2 sts kurs 2.22
Krcmar sporo zawodow objezdzil w czechach wiec jest wyjezdzony i po takich kursach proboje na Rewa i Rosa kursy leca bo to promocja od buka...niewiem na kim ci zawodnicy moga robic pkt jeszcxe na torze w krosnie...dodam ze Rew jest po koszmarnej kontuzji tez...
Dla odwaznych jeszcze Drozdz over 6.5 sts kurs 1.84
W ostatniej chwili dalem Balinsiego under 7.5 fortuna o 11;30bo dopiero o 11;20gdzies wskoczylg pkt na fortunie....buki nie ogarniaja 2 ligi😊😊😊ja mam grubo oby tak dalej😊
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Jak narazie duże rozbieżności w liniach na mecz 2 ligi Poznań - Wittstock
Mój typ dałem w typach dnia - Poznań wygra z AH -26,5 nie ma co ukrywać Wittstock zostanie dziś rozgromiony pomimo,że nawet Poznań odbył chyba tylko 1 trening na nieco przebudowanym torze to takie nazwiska jak Birkemose,Suchecki,Skupień,Jasiński(g) czy Woelbert gwarantują pokaźna zdobycz punktową jak na 2 ligę. Łatwiejszego meczu mieć nie będą bo Rawicz ma lepszych zawodników.

POZNAN -26,5 (1,72)


BETCLIC -26,5
EWINNER -32,5
STS -26,5
FORTUNA - jak narazie bez LINII
iFORBET - również bez linii
LVBet- brak kursów na 2 lige na tą chwile
Totalbet -32,5 i zenujacy kurs 1,60
Totolotek -26,5

nie pamietam juz jaki buk,ale mial linie koscielski over5,5pkt i juz zdjeta :D
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dzisiaj spotkanie Wolfe Wittstock - RzTŻ Rzeszów, typów póki co brak więc pozwolę sobie na moją propozycję.

A.Ellis powyżej 11.5 pkt (10 pkt)
Kurs: 2.00
Bukmacher: iforbet

W innych bukach kurs dużo niższy :cool:
Pierwszy mecz w Rzeszowie świetny, szykuje się do jazdy w I lidze więc tutaj trzeba potwierdzić formę i moc. Myślę, że powalczy o komplet :cool: Niestety nie byłem w stanie zweryfikować czy jeździł na tym torze kiedykolwiek, jeśli macie jakieś linki do takich statystyk będę wdzięczny za info.
Mam nadzieję, że gospodarze nie wywiną jakiegoś numeru i mecz się odbędzie ;)(y)

edit/
Szkoda 6 biegu gdzie Adam stracił 1 pkt na ostatnich metrach...potem jeszcze była szansa ale jako taktyczna jechał Hansen...trudno (n)
 
Ostatnia edycja:
M 11,3K

mumin89

Użytkownik
Adams235 dzisiaj jakie przemyślenia na temat w Rawiczu ja myślałem dac wolberga więcej 8.5 lider ekipy z Poznania ktoś musi przywozic pkt oraz smektala mniej 13.5 pkt w forbecie
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie jedzie jednak Smektała (i bardzo dobrze, puszczanie takiego gościa w drugiej lidze to przegięcie), więc szybko póki buki nie zareagują:

Lidsey over 12,5 @2 betclic Tylko punkt stracony
Poznań +14,5 @1,98 efortuna
[niestety zdjęli zanim zdążyłem pograć] ledwie, bo początek meczu fatalny, potem lepiej, ja połapałem +16,5 na betclicu ale po dużo niższym kursie (1,4)

Lidsey pozoim wyżej od wszystkich rywali, jak obędzie się bez defektów/taśm to jest tu spokojnie komplet ujechać.
 
Ostatnia edycja:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Sorki ze tak pozno ale ja mam zlapane handi na poznan oraz over Woelberta 8.5 tylko te 2 typy mnie interesowaly z tego meczu😉
 
Ostatnia edycja:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Opole-Krosno 2 kurs 1.45 sts do dubla

Drozdz over 6.5 kurs 1.75 sts

Tarasienko under 11.5 sts kurs 1.75
K...co za pech w ostatnim Opole pomylili kaski i pkt za darmow mu wpadlt
I ryzykowny typ
Pedersen-Krcmar 2 kurs 2.22 sts

Tonder over 4.5 kurs 1.8 sts bez silników byl

Bach under 7.5 kurs 1.8 sts
 
Ostatnia edycja:
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Bieg juniorski hc -1,5 Krosno @2,22 STS
Post automatycznie złączony:

Tutaj liczę minimum na 2-4 na Krosno i wygrana Cierniaka a Wojdyło powinien sobie poradzić z Krzykowskim
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom