>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2021 (Rotterdam - 18-22.05.2021)

egreg 942

egreg

Użytkownik
Zgadzam się , wymiata, dla mnie jest też najlepsza, ale jak będzie ? kto wie ?. Może być prawdziwym czarnym koniem i na ich zwycięstwo można sobie zagrać dla zabawy , kurs 9 jest tego warty.
Ich ewentualna wygrana nie będzie dla mnie zaskoczeniem i jest całkiem realna ...
Owszem propozycje Włoch czy Francji są mocne, ale brakuje im tego czegoś wyjątkowego co ma piosenka z Ukrainy , a wokalistka ma coś w sobie takiego, że wcale nie musi fikać na scenie a i tak pod względem scenicznym robi wrażenie .
A Malta ? owszem , być może wygra, ale tylko u jurorów , bo widzowie spuszczą ją poza podium.

Co do drugiego półfinału jakoś nie ma propozycji, bo faktycznie nie bardzo jest co grać. Może brak awansu Danii @ 1.45 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
egreg 942

egreg

Użytkownik
Masz na betsson po 1.72, ja już pograłem bo pownie zbiją do 1.3-1.4
No myślę że nie zbiją , a nawet jeszcze mogą wrosnąć , bo ogólnie u bukmacherów szanse AZE są wciąć niżej notowane niż NOR, tak więc tutaj kursy powinny być nieco wyższe , ale i tak się opłaca. No ja tam za bardzo nie pogram bo limity na wszystko 5 zł.
 
H 301

hanek56

Użytkownik
No myślę że nie zbiją , a nawet jeszcze mogą wrosnąć , bo ogólnie u bukmacherów szanse AZE są wciąć niżej notowane niż NOR, tak więc tutaj kursy powinny być nieco wyższe , ale i tak się opłaca. No ja tam za bardzo nie pogram bo limity na wszystko 5 zł.
Skoro szanse AZE mają wzrastać to kursy będą spadać tak czy nie :) Dla mnie i tak warto tym bardziej że bez podatku
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Czy będą spadać to ja bym nie powiedział. Dzis odsłuchałem wykonanie Azerbajezdzanu z 1.polfinalu i dla mnie top10 nie będzie
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Skoro szanse AZE mają wzrastać to kursy będą spadać tak czy nie :) Dla mnie i tak warto tym bardziej że bez podatku
Szanse wzrosły i to bardzo po występie (kursy na top 10 spadły z 6 na 3) , teraz są stabilne i po 2 półfinale się to nie zmieni. Kursy mogą spaść, ale dopiero na live po występie w finale.

@arOnek po czym to wnioskujesz , widziałeś jaka jest popularność na YT ? ile lajków w porównaniu do reszty ? własna subiektywna ocena nie ma tu nic do rzeczy ...
Drugi półfinał znacznie słabszy , szanse na top 10 są ogromne a na top 15 czy wygraną z Norwegią to już prawie pewniak.
Owszem u jurorów nie będzie top 10, ale u widzów może być nawet top 5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
S 108

slawek-80

Użytkownik
Ale kompromitacja po naszym występie. Wycie i nic poza tym, no chyba że się nie znam bo dla mnie bardzo słaaabo.., top3 ale od końca.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
No to popłynąłem na Austrii... że taka żałosna Mołdawia awansowała to nie mam pytań
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
No nie, patrząc na reakcje na YT to tragedii nie było ... mówię o występie Brzozowskiego. Top 3 od końca raczej nie będzie.
Post automatycznie złączony:

No to popłynąłem na Austrii... że taka żałosna Mołdawia awansowała to nie mam pytań
Sory że piszę to po fakcie ale jak zobaczyłem jakie są reakcje na YT po ich występie ( były zaskakująco złe, a wcześniej oceny u dziennikarzy nie były zbyt dobre ) to w ostatniej chwili postawiłem na brak ich awansu @ 2 na live.
Radzę na finał patrzeć na live co się dzieje na YT i porównywać , to daje jako tako pojęcie jak będą głosować widzowie.
 
Ostatnia edycja:
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Z jednej strony cieszy mnie fakt pewnego awansu Francji do finału, z drugiej irytuje. Irytacja wynika z faktu, iż sporo oglądających może zbyt późno docenić Barbarę, która i tak występuje w drugiej połówce sobotniego finału, co za tym idzie może dostać sporo mniej głosów. Druga strona medalu - brak występu w półfinałach pompuje kursy na inne reprezentacje, Malta po swoim wtorkowym występie wychodzi na drugie miejsce wśród faworytów. W moich oczach Voila wybija się wokalem wysoko ponad wszystkimi. Trzymam się mocno swojej opinii sprzed miesiąca, Barbara Pravi z Francji wygra w tym roku Eurowizję ( 5.50 STS )
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Panie i Panowie mam pytanie, czy podczas transmisji w półfinałach podawane były awanse krajów w kolejności zdobytych punktów, czy też losowo? Bo taka Finlandia jako ostatnia zakwalifikowała się w czwartek do wielkiego finału, a więc uzyskała najmniej głosów?
 
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Panie i Panowie mam pytanie, czy podczas transmisji w półfinałach podawane były awanse krajów w kolejności zdobytych punktów, czy też losowo? Bo taka Finlandia jako ostatnia zakwalifikowała się w czwartek do wielkiego finału, a więc uzyskała najmniej głosów?
We wtorek i dzisiaj kolejność podawana losowo, szczegółowe wyniki półfinałów poznamy po finałowych rozstrzygnięciach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
no i mamy running order na finał
San Marino jako ostatni piękny prezent top 10 bardzo realne
Włosi jako 24 moim zdaniem tu będzie top 1 w televotingu u jury jak będzie tego nie wie nikt. Jak będzie można obstawiać televoting to pewnie puszczę na Włochy chyba że będzie słaby kurs
moim osobistym zwycięzcą 2 półfinału była Portugalia, jakoś wcześniej przeszedłem obok tej piosenki obojętnie a dziś mnie piosenka oczarowała. U jury myślę wysoko będzie punktowana
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Nie widzę top 3 Dla Malty, ani top 10 dla Portugalii i San Marino, po prostu moim zdaniem może zabraknąć głosów od widzów ( w tych 3 przypadkach)
Natomiast widzę póki co jedną perełkę h2h:
Serbia - Szwecja @ 3.04 STS
Hype na Serbię jest wręcz zadziwiający, a Szwecja bardzo przeciętnie jeśli chodzi o odbiór widzów jak i fachowców.
Radzę też rozważyć top 10 Serbii @ 5,5 lub top 15 @ 2,5 Uni

Ps Kicz niesamowity (pod każdym względem) no ale co poradzić skoro się ludziom podoba :) trza to wykorzystać
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ja zagram sobie dwa typy. Ogólnie Eurowizję śledzę od małego dziecka, ale nigdy nie analizowałem jej pod kątem bukmacherskim, spróbujemy powalczyć :D

Włochy zwycięstwo @4.00 BETFAN ✅
Izrael pozycje 1-10 @9.00 Fortuna⛔


Coś wydaje mi się, że w tym roku wygra bardziej szalona propozycja. Dwa lata temu pamiętamy spokojny utwór Holendra, może tym razem włoski rock? Trzeba przyznać, że sam utwór, jak i charakteryzacja bardzo rzucają się w oczy i występują praktycznie na samym końcu co minimalnie zwiększa ich szanse. Myślę, ze wraz z Francją będą łeb w łeb walczyć o zwycięstwo.

Trochę zdziwiły mnie tak wysokie kursy na Izrael. Okej, może nie jest to jakiś nadzwyczajny kawałek, ale radiowy, przyjemny do codziennego odsłuchania. Poza tym wiele mówi się ostatnio w mediach o Izraelu. Ludzie chcą show, widać, że rozkręca widownie, czy to się przełoży na głosy? Liczę, że tak i top 10 jest do zrobienia z takim utworem. W internecie sporo pochwał, zobaczymy, bo kurs niezły.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +167
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Ja również oglądam Eurowizję i moje typy wyglądają tak:

Norwegia TOP 10 @4.00 STS

Jeszcze 2 dni temu było 5.40. Piosenkarz reprezentujący Norwegię cierpi na Zespół Tourette'a, a tiki nerwowe maskuje ciemnymi okularami, które nosi na scenie. Jego utwór ma głęboki przekaz, który kupuje dużą rzeszę fanów Eurowizji. Ponadto artystycznie prezentuje się bardzo dobrze - w 2020 roku był najczęściej odtwarzanym muzykiem w całej Norwegii, a sam pisał utwory dla Flo Ridy i Avy Max. Moim zdaniem może być nawet w top3 w głosowaniu widzów - a to dlatego, że Skandynawia ma wspólny rynek muzyczny. Danii w finale nie ma, a Szwecja stoi wyjątkowo nisko (praktycznie co roku jest faworytem). Niby Finowie się wyróżniają, ale coś mi mówi, że Włosi zabiorą im głosy od fanów mocniejszych brzmień. Jak dla mnie TOP 10 niezwykle realne.

Grecja TOP 10 @3.75 STS

Mój drugi czarny koń. Co ciekawe - w Fortuna stoi już po 1,75. Grecja ma chyba najciekawszą scenografię. Ten trik ze znikającymi tancerzami jest świetny. A że ma to znaczenie - przekonaliśmy się w 2018 roku, kiedy bardzo wysokie miejsce zajęła Mołdawia z fatalną piosenką, ale za to świetną choreografią. Poza tym Grecja ma za sobą Cypr i połowę Bałkanów - oni zawsze plasują się wysoko. 12 punktów zgarną pewnie też od Holandii, bo Stefani od dziecka właśnie tam mieszka i robi tam karierę w showbizie. Poza tym - piosenka chwytliwa, taka w sam raz na "guilty pleasure". Coś mi mówi, że ludzie za tym pójdą.

Z kategorii pewniaków:

Kto otrzyma 12 punktów od telewidzów z Polski - Ukraina @1.62 STS

To jest insider. Polska rokrocznie przyznaje 12 punktów Ukrainie (a raczej sami sobie przyznają). W głosowaniu widzów jest to pewne na 100%, a i jury też bywa propolityczne i dba o dobre stosunki z sąsiadem. Piosenka bardzo podoba się widzom (mi osobiście nie), ale nie zdziwiłbym się, gdyby wygrała cały konkurs.

Z kategorii H2H:

Włochy - Malta: Włochy @1.50 Fortuna
Francja - Malta: Francja @1.65 Fortuna


Maltę widzę poza top5. Nie pierwszy raz zresztą jest tak, że ten, kto prowadzi w notowaniach od marca - na końcu kończy poniżej oczekiwań. Malta na żywo wypada kilka razy gorzej, niż w klipie wideo. Geograficznie i kulturowo jest odizolowana od Europy - żaden sąsiad nie przyzna jej gratisowych punktów. Jest tylu lepszych artystów, że ona po prostu musi przepaść. Francja wygra głosowanie jury, Włosi zapewne dostaną najwięcej punktów od widzów. Jak dla mnie pewniaki - też dlatego, że Malta występuje z 6. Z kolei zarówno Włochy, jak i Francja wylosowały miejsca na końcu stawki - które są potężnym handicapem. Środkowe utwory zwykle giną - ani w pierwszym, ani w drugim półfinale szóstki nie weszły do koncertu finałowego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +937
egreg 942

egreg

Użytkownik
Kto otrzyma 12 punPolska któw od telewidzów z Polski - Ukraina @1.62 STS

To jest insider. Polska rokrocznie przyznaje 12 punktów Ukrainie (a raczej sami sobie przyznają).
Od 2009 (dalej wstecz nie sprawdzałem) Polska przyznała tylko raz 12 pkt Ukrainie (2018) tak więc tego ... Choć należy im się, ale to tylko moje subiektywne zdanie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom