>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyróżnione posty

Eurowizja 2021 (Rotterdam - 18-22.05.2021)
To ja jeszcze napiszę taką puentę, niezwiązaną z zakładami. Zwycięstwo Włochów nie jest żadnym zaskoczeniem, a raczej naturalną koleją rzeczy. W 2011 roku powrócili do konkursu, a miejsce w szerokiej czołówce jest dla nich standardem. Jest to o tyle ciekawe, że pozostałe kraje wielkiej piątki zwykle zamykają stawkę. 0 punktów dla Wielkiej Brytanii chyba nikogo już nie dziwi - to największy outsider Eurowizji. To samo zresztą można powiedzieć o Hiszpanii. Niemcom i Francji zdarzają się...
Odp
99
Wyświetlenia
15363
Wyróżniony post
Eurowizja 2021 (Rotterdam - 18-22.05.2021)
Ja również oglądam Eurowizję i moje typy wyglądają tak: Norwegia TOP 10 @4.00 STS Jeszcze 2 dni temu było 5.40. Piosenkarz reprezentujący Norwegię cierpi na Zespół Tourette'a, a tiki nerwowe maskuje ciemnymi okularami, które nosi na scenie. Jego utwór ma głęboki przekaz, który kupuje dużą rzeszę fanów Eurowizji. Ponadto artystycznie prezentuje się bardzo dobrze - w 2020 roku był najczęściej odtwarzanym muzykiem w całej Norwegii, a sam pisał utwory dla Flo Ridy i Avy Max. Moim zdaniem może...
Odp
99
Wyświetlenia
15363
Wyróżniony post
Eurowizja 2021 (Rotterdam - 18-22.05.2021)
Fantastycznie, że zdecydowałeś się na założenie tematu, bo czas leci szybko. Mam nadzieję że w tym roku jak zwykle zbierze tu się paru ekspertów eurowizyjnych i razem ogramy buki konkretnie. Oby tylko dało się łączyć awanse do finału, nieprawdaż enrico? ;) Wszystko wskazuje na to, że w tym roku konkurs już zostanie zorganizowany, co bardzo mnie cieszy. Można gdybać co by było gdyby konkurs przed rokiem doszedł do skutku, na pewno byłoby niespodziewanie, bo jeszcze parę lat temu w życiu bym...
Odp
99
Wyświetlenia
15363
Wyróżniony post
Eurowizja 2021 (Rotterdam - 18-22.05.2021)
Temat zakładam sporo wcześniej,będziemy mieli więcej czasu na przedyskutowanie faworytów,swoich upodobań muzycznych oraz przemyśleń co do tegorocznej Eurowizji. Faworytem bukmacherów,na dzień dzisiejszy jest reprezentantka Malty - Destiny wykonująca utwór Je Me Casse.Do mnie osobiście propozycja nie trafiła,a patrząc na kurs 2.80 jaki wystawiła Fortuna jest lekko mówiąc,nie na miejscu. Kolejnym z faworyzowanej trójki jest 22 latek, reprezentujący Szwajcarię artysta Gjon's Tears,z piosenką...
Odp
99
Wyświetlenia
15363
Wyróżniony post
Do góry Bottom