>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eurowizja 2021 (Rotterdam - 18-22.05.2021)

I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Od 2009 (dalej wstecz nie sprawdzałem) Polska przyznała tylko raz 12 pkt Ukrainie (2018) tak więc tego ... Choć należy im się, ale to tylko moje subiektywne zdanie.
Od 2016 roku, od kiedy jest podział punktów jury i telewidzów - dostali od nas "dwunastkę" 2x (na 3 próby). Wyjątkiem jest 2017 rok, kiedy byli gospodarzem i mieli małe szanse na sukces. Jeżeli w 2018 roku Melovin, który zajął 17. miejsce w konkursie, dostał od polskich widzów "dwunastkę" - to ja nie widzę powodów, czemu w tym roku miałoby być inaczej, skoro Ukraina zalicza się do szerokiego grona faworytów.

W latach 2009 - 2015 punkty od widzów i jury były kombinowane, zatem to, co nadrobili telewidzowie - zostało przeważnie kasowane przez jurorów. Plus oczywiście wtedy jeszcze nie było ich u nas tak wielu. Później wyglądało to tak:

2016 - 12
2017 - 2 (jako gospodarz, bez większych szans)
2018 - 12
2019 - Ukraina nie brała udziału

Mój zakład dotyczy zwycięstwa wśród telewidzów. Ilu Ukraińców pracuje w Polsce? Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Ok - przesadziłem z tym 100%, ale po kursie 1.62, to to wręcz trzeba zagrać.
 
Ostatnia edycja:
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Ja polecam zagrać takie ako na STS, póki jeszcze kurs wisi
sts.png

Dla porównania Unibet mają 1.33 na oba kraje w top 10
unibet.png

No i jeszcze na koniec rodzynek, który wygląda obiecująco
sts_serbia.png

Szwecja w tym roku jakaś taka mdła. Dawno już nie było u nich tak słabej piosenki i przeciętnego wykonawcy. Ostatnich kilka lat zawsze byli w gronie faworytów, a teraz ciężko będzie o Top 10.
Odnośnie Serbii, to widzę potencjał w głosach telewidzów. Urodziwe trio grupy Hurricane ma już 3,6 mln wyświetleń na yt z drugiego półfinału. Dla porównania Tusse ma ich tylko niecałe 700 tysięcy, a występował w pierwszym półfinale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
egreg 942

egreg

Użytkownik
@ I isaacofuluru
No ok faktycznie przepraszam , nie wiem jak przeoczyłem ten 2016 , raczej powinno to wejść, a bardzo bym chciał.( ale nie dlatego że to zagrałem)

Ze swej strony mam kolejną propozycję: najlepsza pozycja z krajów bałkańskich: Serbia @ 3.5 Uni
Serbia dostanie znacznie więcej głosów od widzów niż Grecja czy Bułgaria , a od jurorów niewiele mniej.
Można też pewniejszy top 15 @ 1.85 Uni . edit Ten bet trzeba zgrać grubo bo jest na 99%.

edit:
@ patraul19 patraul19
bet na parę Serbia - Szwecja proponowałem wcześniej , ale pełniej go uzasadniłeś.

Tak patrząc jeszcze jakie kraje zrobiły największą furorę na YT to warto spróbować coś takiego:
Najwięcej punktów z teległosowania
Ukraina @ 4.50
i Rosja @ 67

Edit: Down
Nie brał bym pary Rosja - Azerbejdżan bo tu różnie może być, zamiast tego lepiej dać Serbia - San Marino @ 2,89 co nam daje wg aktualnych kursów @ 8,89
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jako, że można łączyć zakłady h2h w STS to pograłem sobie do wcześniejszych swoich dwóch typów taką taśmę:

Włochy vs Malta: 1 @1.42 ✅
Rosja vs Azerbejdżan: 2 @2.01⛔
Ukraina vs Islandia: 1 @1.32⛔
Grecja vs Norwegia: 1 @1.88✅
AKO @7.08 STS⛔


Powodzonka :)
 
Ostatnia edycja:
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Ja polecam zagrać takie ako na STS, póki jeszcze kurs wisi
Pokaż załącznik 8838
Teraz mamy kurs 2.25, ale muszę przyznać że i tak warto. Świetnie wyłapałeś, zdecydowane value i raczej wejdzie - oba kraje zakręcą się około miejsc 7-8.

Paradoksalnie podam teraz typ... Przeciwko Twojemu, który przecież pochwaliłem. Zdecydowanie do grubszej gry.
22.05.2021 21:00
Eurovision Specials
Kraj Nordycki w TOP3? NIE @ 1,42 10/10 Betsafe/Betsson

Już wczoraj wpadł mi w oko ten typ, wtedy jeszcze po kursie 1,51, ale spadło. I nic dziwnego, bo w moim mniemaniu szansa na podium dla któregoś z nordyckich państw jest praktycznie zerowa. Islandia, Finlandia, Szwecja i Norwegia - sporo już zostało napisane o tych nacjach w tym roku, więc nie będę analizował każdej z propozycji. W każdym razie Norwegia i Szwecja są za słabe, ewentualnie Islandia i Finlandia mogą być wyżej, ale jest tyle rywali że zupełnie nie widzę ich aż na podium. Mamy faworyzowanych Włochów, Maltę, Szwajcarię, Francję, czarnego (dosłownie) konia z Ukrainy. Te państwa powinny się znaleźć w TOP5. Absolutnie nie ma tam miejsca na kogoś z krajów nordyckich, tymbardziej w TOP3.
Zdecydowanie polecam do gry i tak jak napisałem wcześniej - miejsca 5-10 jak najbardziej w zasięgu Islandii i Finlandii, ale na podium za duży tłok. Norwegia i Szwecja pewnie poza dziesiątką, podium im nie grozi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
To ja wrzucę jeszcze taką luźną alternatywę.

Kto otrzyma 12pkt od telewidzów z Polski? - Islandia @50 STS

Po takim kursie chyba warto to rozważyć. W 2019 "dwunastkę" wysłaliśmy właśnie na Islandię. Co prawda wtedy nie startowała Ukraina, ale tak do końca nie można tego bagatelizować. Co ciekawe - Islandczycy zbierają duże oklaski od użytkowników wykopu, którzy przeważnie kpili z tego konkursu. Kto wie, ilu takich kryptofanów Islandii i samej Eurowizji u nas jest. Ich przewagą może okazać się też nagranie ze studia (z powodu covid-19 nie przyjechali do Rotterdamu) w którym dźwięk niesie się lepiej, niż po prawie pustej hali koncertowej.
 
kamillo1989 13

kamillo1989

Użytkownik
Belgia - Serbia @1,83 betx

Myślę, że warto to pograć. Dla Belgii już samym sukcesem jest awans do finału. Serbia może się podobać a i w televotingu mogą liczyć jak zwykle zresztą na wsparcie Bałkanów (oczywiście nie tak jak kilka lat temu ale jakieś punkty na pewno dostaną). U jurorów też myślę, że Serbia dostanie więcej punktów. Value bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Belgia - Serbia @1,83 betx

Myślę, że warto to pograć. Dla Belgii już samym sukcesem jest awans do finału. Serbia może się podobać a i w televotingu mogą liczyć jak zwykle zresztą na wsparcie Bałkanów (oczywiście nie tak jak kilka lat temu ale jakieś punkty na pewno dostaną). U jurorów też myślę, że Serbia dostanie więcej punktów. Value bet.
Z całym szacunkiem - ale u jurorów to na pewno więcej punktów dostanie Belgia, która pod względem artystycznym przywiozła w tym roku jeden z najlepszych kawałków w stawce. Zgodzę się, że w głosowaniu widzów Serbia będzie miała wyraźną przewagę. Ale czy dostatecznie dużą?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kamillo1989 13

kamillo1989

Użytkownik
Z całym szacunkiem - ale u jurorów to na pewno więcej punktów dostanie Belgia, która pod względem artystycznym przywiozła w tym roku jeden z najlepszych kawałków w stawce. Zgodzę się, że w głosowaniu widzów Serbia będzie miała wyraźną przewagę. Ale czy dostatecznie dużą?
Pisanie o tym, że w przypadku Eurowizji stanie się coś "na pewno" jest z całą pewnością nadużyciem. ;) Zobaczymy jak będzie, dla mnie ta para i ten kurs jest błędem bukmachera. ;)
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
To jest nic innego jak lokata, ładować na maxa ile kto może. Gdzie jeszcze takie coś można postawić ?
W Betssonie nie chcą mi nawet 100 zł przyjąć ręcznie.
Gdyby nie było Islandii - to tak, ale oni mogą namieszać.


Pisanie o tym, że w przypadku Eurowizji stanie się coś "na pewno" jest z całą pewnością nadużyciem. ;) Zobaczymy jak będzie, dla mnie ta para i ten kurs jest błędem bukmachera. ;)
Wszędzie tak jest, ale nie chodziło mi o dosłowne "na pewno".

Prawie na pewno Belgia dostanie więcej punktów od jury, niż Serbia - teraz dobrze?
 
A 350

aslan

Użytkownik
Gdyby nie było Islandii - to tak, ale oni mogą namieszać.




Wszędzie tak jest, ale nie chodziło mi o dosłowne "na pewno".

Prawie na pewno Belgia dostanie więcej punktów od jury, niż Serbia - teraz dobrze?
No powiedzmy sobie szczerze, że gdyby jury przyznało więcej punktów Serbkom to byłaby to ich kompromitacja. Wokalistka Hooverphonics to jeden z najczystszych głosów tej edycji, niestety nie robi na scenie żadnego show - może w parze z Rafałem Brzozowskim by Jej wyszło, gdyby Ona śpiewała, a On tańczył :)

Tak czy owak,nawet jeśli w głosowaniu widzów Serbki pokonają Belgię, to myślę, że w głosowaniu jury musi być dokładnie odwrotnie i zgadzam się z przedmówcą.
 
kamillo1989 13

kamillo1989

Użytkownik
Gdyby nie było Islandii - to tak, ale oni mogą namieszać.




Wszędzie tak jest, ale nie chodziło mi o dosłowne "na pewno".

Prawie na pewno Belgia dostanie więcej punktów od jury, niż Serbia - teraz dobrze?
Wybacz, że się czepiam ;) ale nadal źle ;) Znowu napisałeś "prawie na pewno" a to bardziej Twoje odczucia ;) Dużo lepiej byłoby jakbyś napisał "moim zdaniem/tak uważam/tak przeczuwam Belgia dostanie więcej punktów od jury niż Serbia ;)
 
kamillo1989 13

kamillo1989

Użytkownik
Na tym forum każdy post jest tylko i aż czyjąś opinią. To jest chyba oczywiste i już nie czepiajmy się o dobór słów.
Jasne, tylko chciałem zwrócić uwagę na jeden fakt o którym Panowie mam nadzieję, że nie zapomnieliście. ;) Nie gramy tutaj na piosenki, które nam osobiście się podobają. ;) Gramy tak, by wygrać ;)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Gdyby nie było Islandii - to tak, ale oni mogą namieszać.
W głosowaniu jury być może będą blisko top 3 ale tam się nie znajdą , w głosowaniu widzów niestety będą daleko za podium , niestety bo ta piosenka bardzo mi się podoba (najbardziej po ukraińskiej).
Do podium zabraknie im minimum 100 pkt , tak czy siak ten zakład to ewidentny błąd buka.
 
Ostatnia edycja:
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Nawiasem mówiąc jakby ktoś wolał posłuchać pana Artura Orzecha zamiast komentatorów tvp to polecam sobie załączyć jego transmisję na yt, a w drugim oknie wersję jutubową Eurowizji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
egreg 942

egreg

Użytkownik
Tylko przypadkiem nie sugerujcie jego opiniami pod względem szans poszczególnych wykonawców. Pod tym względem facet nie ma żadnego wyczucia. 😄

Uwaga Serbia może nawet wygrać w televotingu @ 50 Uni (jeśli nie Ukraina)
 
Ostatnia edycja:
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jak Wasze wrażenia po występach finałowych? :)

Finlandia sporo zyskała, obecnie na 4. miejscu wg Uni.

Ja osobiście nie rozumiem zachwytów nad Serbkami, ot zwykły kawałek. Osobiście bardzo chciałby zwycięstwa Włochów lub Francuzki - nie potrafię wybrać, obie propozycje zupełnie różne, ale przy tym na świetnym poziomie. Tylko nie Malta! :cautious:

A tak z ruchów kursów, do gry myślę na live tripel - Norwegia v Grecja 1 @1,75, Finlandia v Bułgaria 1 @1,25 i Litwa v Cypr 1 @1,47. W STS ako bez podatku @2,83
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Jak Wasze wrażenia po występach finałowych? :)

Finlandia sporo zyskała, obecnie na 4. miejscu wg Uni.

Ja osobiście nie rozumiem zachwytów nad Serbkami, ot zwykły kawałek. Osobiście bardzo chciałby zwycięstwa Włochów lub Francuzki - nie potrafię wybrać, obie propozycje zupełnie różne, ale przy tym na świetnym poziomie. Tylko nie Malta! :cautious:

A tak z ruchów kursów, do gry myślę na live tripel - Norwegia v Grecja 1 @1,75, Finlandia v Bułgaria 1 @1,25 i Litwa v Cypr 1 @1,47. W STS ako bez podatku @2,83
Akurat Finów, czyli zespołu Blind Channel słucham od 4 lat, więc dla mnie żadna nowość. Spodziewałem się, że pójdą w górę. Szkoda Islandczyków, ten Covid zaprzepaścił ich szanse, bo widziałem w nich czarnego konia, może nawet Top 3. Teraz będzie o to bardzo ciężko, kamery też ich nie rozpieszczają.
 
Do góry Bottom