>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2021 (Rotterdam - 18-22.05.2021)

A 350

aslan

Użytkownik
Jak wcześniej pisałem Azerbejdżan będzie moim zdaniem w ścisłej czołówce pierwszego półfinału, w głosowaniu widzów, tak więc proponuję jeszcze że będą w pierwszej 3-ce @ 15 Uni realnie oceniam szansę na minimum 40 %.
Przy takiej wierze w Azerbejdżan skusiłbym się na kurs w STS na poziomie 5,00, że zajmą miejsce w pierwszej dziesiątce. Value wydaje się być większe niż w kontekście pierwszej trójki po kursie 15,00.

PS. Ja zagrałem :)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
A aslan nie wiem czy większe ale warto ...
Ale kurs na AZE runął do 1.33 -
edit: 1.25
Proponuję ponownie Norwegia - brak awansu @ 4 Uni live - kiepski odbiór u publiczności .
Ukraina pierwsza 3-ka @ 1,60 live - pewniak Uni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ładny spadek na live na awans Izraela. Do punktu wyjścia wraca Belgia i Rumunia. Rumunia w sumie fajny utwór ale wykonanie pozostawia sporo do życzenia. Kursowo te dwie się nie łapią, zobaczymy za moment.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Nie no brak awansu Rumunii kosztem tragicznej Belgii czy Ukrainy to lekka parodia.
Absolutnie się nie zgadzam.

No i cyk Chorwacja poza burtą, jakaś niespodzianka musi być i była. Dobrze że omijane gówno kursy rzędu 1,30.

Gratulacje dla wszystkich co grali na Belgię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Absolutnie się nie zgadzam.

No i cyk Chorwacja poza burtą, jakaś niespodzianka musi być i była. Dobrze że omijane gówno kursy rzędu 1,30.

Gratulacje dla wszystkich co grali na Belgię.
Podbijam. Belgijka wokal ścisły top, a Ukraina bardzo ciekawy content, obie propozycje imo półka wyżej od Chowarcji.

Ja się cieszę, że padło akurat na Chorwację bo nie wpadła mi w ucho piosenka Albiny, aczkolwiek typowałem ją do finału i jestem zdziwiony.

Jak ktoś pograł bet na win Malty w semifinal + Izrael i Norwegia @4,25 awans do trzeba będzie trochę poczekać na wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 350

aslan

Użytkownik
Nie no brak awansu Rumunii kosztem tragicznej Belgii czy Ukrainy to lekka parodia.
Też się kompletnie nie zgadzam. Belgia wystawiła jeden z najbardziej znanych zespołów w całej stawce, szanowany w całej Europie, z wokalistką, która naprawdę umie śpiewać i to pokazała. Jedyne czego można było się obawiać, to że estetyka Hooverphonic nie pasuje do Eurowizji, ale wyszło jak trzeba i ładne H2H trafione po kursie 2,73 (Belgia - Chorwacja). Wokalnie moim zdaniem to był numer 2 po Malcie, ale wiadomo, że nie tylko wokal decyduje.
Inne obserwacje:
- szkoda tej Norwegii, ten gość wszedł chyba ze względu na to, że ma syndrom Tourette’a i budzi współczucie,
- nadspodziewanie dobra Ukraina,
- nie wiem dlaczego w finale jest Rosja, kompletnie mi nie podpasowało to wykonanie,
- ten Azerbejdżan w pierwszej dziesiątce to teraz bardzo realny bet, cieszę się, że obstawiłem, zwłaszcza, że 5 ładnych Pań będzie zbierać premię za wygląd,
- Cypr miał być czarnym koniem i wszedł, ale to nie było dobrze zaśpiewane, może w finale będzie lepiej,
- ten Szwed z Konga śpiewał nieźle pierwszą część, na końcówkę nie starczyło siły, było mocno nieczysto, może się to odbić na głosach jury...
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
egreg 942

egreg

Użytkownik
Marzy mi się taka para h2h na finał - AZE - NOR , to będzie 100 % pewniak 1

Edit down:
Głosy jury były i są bardzo często nieprzewidywalne .
 
Ostatnia edycja:
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Trochę mi szkoda Roxen, z zeszłoroczną piosenką bez tej zbędnej choreografii myślę że by weszła do finału
A już w sobotę włoski magnes na głosy Europy :D Jestem bardzo ciekawy jak jury potraktuje tą piosenkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Trochę mi szkoda Roxen, z zeszłoroczną piosenką bez tej zbędnej choreografii myślę że by weszła do finału
A już w sobotę włoski magnes na głosy Europy :D Jestem bardzo ciekawy jak jury potraktuje tą piosenkę
To i tak jest względnie spokojny utwór. Długo się nie zapomni co wystawiła Islandia 2 lata temu. To był sztosik dopiero, teraz poszli konkretnie o 180 stopni na zespół w pidżamach co wygląda jak przedstawienie w przedszkolu.

Swoją drogą ciekawe kto wygra czwartkowy półfinał bo może to być właśnie Islandia. Ale do dzisiejszej stawki prócz Macedonii to czwartek wygląda strasznie bidnie. Polska o honor, żebyśmy tylko na ostatnim miejscu nie skończyli.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
To i tak jest względnie spokojny utwór. Długo się nie zapomni co wystawiła Islandia 2 lata temu.
Ależ przypomniałeś mi hicior! To było coś, a nie smuty o tym że dziewczyna Cię nie kocha. Prawie jak AWS w 2018. To jest ta nieprzewidywalność Eurowizji. Hatrið mun sigra!

Nie piętnuję tegorocznych reprezentantów Islandii, no ale nie umywają się do Hatari i ich odpałów (mni. flaga Palestyny)

Żeby nie był to mało wartościowy post to powiem tylko że STS dał już zakłady h2h na finał, dwa wyższe kursy rzuciły mi się w oczy - Niemcy - Hiszpania @ 2,89 oraz Belgia - Izrael @1,89. Pierwsza to oczywiście dwa kraje pierwszej piątki, w sumie wszystko o propozycjach z Niemiec (na minus) i Belgii (na plus) napisałem w poście miesiąc temu więc tam odsyłam.
Ale przecież jeszcze zanim sobotni finał to jeszcze jutro półfinały ;)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Z uporem maniaka proponuję nadal coś stawiać w stronę Azerbejdżanu w finale. To wciąż niedoceniana propozycja , ich występ wczoraj to był sztos, kursy są nadal mocno na nich zawyżone.
Trzeba zakładać że najprawdopodobniej skończą w top 10 i wciąż jest na to wysoki kurs (ponad 3) mimo że spadł. Proponuję jak ktoś może, dla podpórki top 15 @ 1,75 w Uni (tak na 95%) w razie gdyby jakimś "cudem" nie weszli do top 10. Ewentualnie poczekać jeszcze na jakieś h2h , na razie jest tylko z Rosją to nie polecam.
Tutaj jest wszystko idealnie skrojone na Eurowizję , będzie wiele punktów zarówno od widzów jak i jurorów.
 
Ostatnia edycja:
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Trzeba powiedzieć że Flo Rida robi robotę :D
Kto by pomyślał kilka lat temu że San Marino wypusći takiego bangera

 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Niech kto napisze ze piosenka Ukrainy nie wymiata. Dla mnie the best. To czy ma szanse na wygraną to już inna sprawa bo liczą się tu względy terytorialne ale trzeba być niezłym sztywniakiem aby komuś nie wpadła w ucho.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Niech kto napisze ze piosenka Ukrainy nie wymiata. Dla mnie the best. To czy ma szanse na wygraną to już inna sprawa bo liczą się tu względy terytorialne ale trzeba być niezłym sztywniakiem aby komuś nie wpadła w ucho.
Pierwszy raz slyszalem piosenki we wtorek na polfinale i pierwsze skojarzenie do Ukrainy to taki wiejski folklor mi naszedl do glowy.
Na pewno zwraca uwage bo nie bylaby tak wysoko stawiana ale osobiscie jakos bardziej moja uwage zwrocil np. Azerbejdzan
 
Do góry Bottom