>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2016/2017

Status
Zamknięty.
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Kursy już spadają, ktoś jeszcze ma jakieś przemyślenia ? Ten dział trzeba odświeżyć bo piszę w nim na krzyż 3 osoby. Zapraszam do podyskutowania ????
 
lukas88 323,4K

lukas88

Forum VIP
Chętnie podepnę się pod to co napisał miqer120, dobrze gada- polać mu ;)
Po kolei:
Presov - Elverum ✅✅✅
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 1,90
Marathon

Zapowiada się zacięte widowisko, gospodarze to typowy Europejski średniak, coś takiego jak Szachtar Doniec w piłce nożnej, nicy na krajowym podwórku wymiatają, ale na Europę nie wystarcza. Zespół gości to solidny Norweski zespół, jak wiadomo wszystkim którzy chociaż trochę interesują się szczypiorniakiem zespoły skandynawskie jak Szwecja czy Norwegia mimo braku w składzie plejady gwiazd radzą sobie bardzo dobrze na arenie międzynarodowej. Vikingowie słyną z żelaznej defensywy i kolektywu zespołu. W dotychczasowych spotkaniach LM goście pokonali nie byle kogo bo francuski Montpelier, zremisowali z Czechowskimi czy polegli nieznacznie na gorącym terenie w Skopje. Idę tutaj nieco ostrożniej niż kolega, podpierając się handicapem 1,5 bramki, bo za Słowakami przemawia własny parkiet, który w ręczniaku ma duże znaczenie.
Met. Skopje - La Rioja✅✅✅
Typ: 1X
Kurs: 2,03
Pinnacle

La Rioja to piekielnie silny zespół, tylko że na własnym parkiecie, wyjazdy już nie są tak rewelacyjne. Podobnie jest z Metalurgiem, nie od dziś wiadomo że w Macedoni gra się cholernie ciężko, przy niesamowitym tumulcie żywiołowych kibiców na trybunach. Mimo iż uważam że zespół Hiszpański ma więcej atutów sportowych idę w kierunku gospodarzy ze względu na własny parkiet.

Veszprem- Kiel
Ten mecz nie wiem jak ugryźć i go odpuszczam, wydaje mi się że Węgrzy powinni pokonać Kilończyków, jednak kurs: 1,3 przy tak zbliżonej klasie zespołów jest śmierdzącym ryzykiem, wystarczy dzień konia Landina czy Wolfa i będzie smród. Jeśli miałbym coś wybierać to handi +2,5 ✅na Kiel lub over bramkowy- może 53,5 ⛔po @ 1,74.
Braga- Bukareszt
Tutaj się nie wypowiadam bo za bardzo nie znam poziomu obu zespołów, ani nie miałem przyjemności oglądać żadnego spotkania w ostatnim czasie. Jednak czuję jakiś underowy wynik- może 63,5⛔ po @1,77.

Besiktas- Motor

Ciężki mecz jak dla mnie, nie widziałem w tym sezonie nikogo w akcji, Besiktas u siebie w poprzednim sezonie potrafił napsuć krwi THW czy Vespremowi a Motor na potrafił wywozić 2 pkt z wyjazdów z Metalurgiem czy La rRoja. Także nie ruszam tematu.
Vive- Celje
Typ: 1(-5)✅✅✅
Kurs: 1,6
Pinnacle

Idę zdecydowanie w kierunku Kielczan, którzy na własnym parkiecie potrafią osiągnąć niebotyczny poziom, do składu wraca Lijek, wrócił Bombac. Nadal brak Jureckiego ale jest Karol i zdaje się że Jurkiewicz wskoczył na swój poziom. Celje u siebie mogłoby powalczyć ale w Kielcach bez szans.

PPD Zagrzeb- Meshkov

Mecz nie do ruszenia jak dla mnie, Zagrzeb ciężki teren, Meshkov silny zespół, jak dla mnie poziom cholernie zbliżony i będzie decydować dyspozycja dnia, mecz na styku.
Montpelier- Czechowskie
Typ: 2(+4,5)✅✅✅
Kurs: 1,77
Marathon

Francuzi niewątpliwie faworytem, jednak Czechowskie potrafią gryźć parkiet i walczyć. Myślę że łatwo się nie poddadzą i będzie bardzo wyrównane spotkanie. Delikatnie idę w kierunku gości.

Holstebro- Nantes

Ciężko typować, średnio posiadam wiedzę na temat tych zespołów, jeśli miałbym coś ruszyć to delikatnie zwycięstwo gości.
Silkeborg- Wisła Płock
Typ: 2
Kurs: 1,97⛔⛔⛔
1xbet

Jak dla mnie value kolejki, zdecydowanie idę w kierunku nafciarzy, oglądałem ich ostatnie spotkania i naprawdę zrobili na mnie duże wrażenie, mimo tego że na początku sezonu w nich nie wierzyłem. Pechowa porażka z Barceloną, wywalczony punkt na Węgrzech z Veszprem, pełen podziw. Świetnie spisuje się nowy nabytek Mihć na skrzydle oraz Portugalczyk Duarte na rozegraniu. Swoje dokładają dynamiczni rozgrywający Zhitnikov i Tarabochia. Jakość na skrzydłach zapewniają Ghionea, Daszek i Wiśniewski.
Silkebork to przyjamnej jeden poziom niższa półka ręczniaka niż Wisła, spodziewałem się kursów na poziomie 1,5. Biorę to.....
Vardar- Szeged
Na papierze Vardar powinien wygrać to spotkanie, jednak kurs 1,2 nie wart gry, nie mam pomysłu na to spotkanie. Zapowiada się świetne widowisko, jedyne co mi przychodzi do głowy to jakiś over, bo hanid w jedną czy w drugą stronę to loteria.
PSG- Flensburg
Podobnie jak powyżej, na papierze PSG, drużyna kompletna, z 2-3 zawodnikami światowej klasy na każdej pozycji, uważam że lekko wygrają to spotkanie na własnym parkiecie. Paryżanie na własnym parkiecie gubią punkty niezwykle rzadko, nie sądzę by zgubili z Flensburgiem. Jak dla mnie delikatnie gry handi (-3) po @1,85​

Z Veszprem Wisełka grała u siebie./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dobra, dobra to ja wtrącam teraz swoje dwa grosze. ????
Tatran Presov - Elverum
Typ: Tatran @1,70 (jeszcze do złapania w Oddsring, ale na Bet już tylko 1,60) ⛔
Oddsring
Własna hala to prawie 90% atut w grupie &quot;średniej&quot;. Jeszcze żaden z zespołów tej grupy nie wygrał na wyjeździe. Maksymalnie przyjezdni ugrywali remis. Słowacy na wyjazdach klasycznie w czapkę przewidywane porażki z La Roją i Montpellier, za to u siebie pokonali pewnie Metalurg Skopje. Natomiast Norwegowie u siebie zremisowali z Niedźwiadkami z Rosji, a także pokonali francuskie Montpellier, na wyjeździe przegrywając w Macedonii z Metalurgiem. Oczywiście typ nie jest podawany metodą, jeżeli Tatran wygrał z Metalurgiem, a Elverum przegrało to Tatran ten mecz musi wygrać. Obydwa zespoły oczywiście nie mają w swoich drużynach gwiazd. Są to drużyny budowane na monolicie, zgraniu. W takich przypadkach jak piłka ręczna zazwyczaj pokazuje spotkanie dwóch drużyn tego samego typu premiuje gospodarzy, którzy wykorzystują atut własnej hali.
Veszprem - THW Kiel
Typ:Veszprem wygra różnicą 1-5 bramek forBet @2,25 ✅
Mistrzowie Węgier podejmują u siebie dzisiaj THW Kiel. Veszprem w swoją 40 rocznicę powstania klubu chce dalej śrubować rekord bez porażki na własnym parkiecie. W zeszłym sezonie nikt tutaj nie wygrał, remis wywiózł tylko Vardar, ale w pierwszym meczu playoffów Veszprem wywiozło z Macedonii 3 bramkową przewagę i kontrolowała rewanż. THW natomiast jest po dwóch ciężkich spotkaniach z Barceloną (porażka) i PSG (wygrana) no i spotkanie z Silkeborgiem wygrali tak jak można było się tego spodziewać. Veszprem nadal bez straty punktów wygrana z Kadetten i dwa remisy z Flensburgiem i ostatnio z Wisłą. Mam nadzieję, że dzisiaj pokażą sportową złość po remisie na wyjeździe w Płocku i na spokojnie pokonają THW.

ABC Braga - Dinamo Bukareszt
Typ: ABC Braga @1,60 Bet365 ✅
Spotkanie o podobnych cechach do analizy jak pierwsze wymienione. Spotkanie dwóch drużyn o zbliżonym potencjale. Opartym na rodzimych zawodnikach i zgraniu zespołu, stabilizacji. ABC Braga u siebie zanotowała wygraną z Holstebro, natomiast na wyjeździe minimalnie przegrała z Nantes i Besiktasem. To dobrze prognozuje. Natomiast Rumuni są jeszcze niepokonani. Zremisowali z Holstebro i Besiktasem wyrywając remis w ostatnich sekundach spotkania i wygrali z Motorem. Dla mnie wyniki osiągane przez zespół z Bragi jest większym wyznacznikiem ich potencjału niż zespołu z Bukaresztu. Vamos Uminho Braga!
Holstebro - Nantes
Typ: Nantes @1,65 Bet365✅
Spotkanie starych znajomych. W zeszłym sezonie obydwa zespoły spotkały się w ramach EHF Cup. Lepszy w tej rywalizacji okazał się zespół z Francji, który wygrał i u siebie i na wyjeździe. Ciekawostką jest fakt, że obydwa zespoły spotkały się również w playoffach EHF Cup w 2013 roku i również wygrało Nantes. Gospodarze grają w tym sezonie w kratkę, notują niepewne występy, odpadli już z pucharu Danii, a w LM z kolei mają na koncie tylko jeden punkt wywalczony po ciężkich bojach z powracającym do LM po latach Dinamo Bukareszt. Na wyjeździe dwa spotkania w plecy z Motorem i ABC Bragą. W Nantes doszło do zmian kadrowych przed sezonem, moim zdaniem in plus. Nantes będzie walczyć o 1 pierwsze w swojej grupie. Podawałem już wcześniej, że nikt jeszcze nie wygrał na wyjeździe w tej grupie LM, czas na pierwsze przełamanie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Teraz dokładka z EHF Cupu, duże promo jak dla mnie.
Spotkanie Csurgoi - Achilles Bocholt
Kosmiczna linia 32,5 na over bramkowy Csurgoi. Węgrzy awans mają już zapewniony i zwyczajnie nie będzie chciało im się grać. Analogiczna sytuacja jak mecz Górnika Zabrze, w którym padło ledwie 35 bramki. Na oficjalnej stronie Csurgoi można wyczytać, ze trener powinien dać szansę krajowym zawodnikom. W meczach Achillesa może i pada regularnie over 60 bramek, stąd ta linia, ale dzisiejszy mecz to będzie nuda i taktyczne szachy.
Csurgoi under 32,5 @1,8 forbet
Achilles Bocholt +7,5 @1,75 bet365

IZZY. Mało brakło a wszedł by mi kurs 27.0 na zwycięstwo Bocholtu i under w meczu, jeszcze chłopaki dały zarobić na kontrze, brawo za walkę!
Dukla Praga - Nexe Nasice
Spotkanie rewanżowe. Pierwszy mecz w Pradze zwyciężony przez gospodarzy 30:29. Obie drużyny są mocno overowe, a już zwłaszcza drużyna z Czech. Nexe muszą gonić wynik i podejdą do meczu silnie zmotywowani, pdoobnie jak przeciwnicy. Linia 55,5 w tym wypadku śmiesznie niska i zdecydowanie do pokrycia.

Over 55,5 @1,8 bet365


Timisoara - Arendal
Kolejne spotkanie wygrane tylko 1 bramką przez dzisiejszych gospodarzy. W tym wypadku kurs 4,40 na ekipę z Norwegii jest sporym value. Arendal nie odpuści i wg mnie nie są aż tak zdecydowanym dogiem jak twierdzą buki.

Arendal @4,40
bet365 ⛔ aczkolwiek nie zabraklo wiele

I jeszcze pytanie do Prezes96 - śledziłeś mecz Preszowa z Metalurgiem ? To wcale pewne zwycięstwo nie było - Metalurg prowadził już 10:2 i w sumie do końca o to zwycięstwo walczyli.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
delikatna porażka z VT Kielce ( ten mecz mogli nawet wygrać, gdyby nie przestój w II polowie)
Delikatna porażka 5 bramkami i 18- 10 w drugiej połowie dla Wive. To nie był przestój, tylko Kielce zaczęły grać na swoim poziomie. Nie neguję typu, ale analiza napisana pod typ. W ogóle druga 4 tej grupy jest bardzo wyrównana i ciężko typować wyniki między tym słabszymi zespołami. Ja jednak spróbuję w drugą stronę, mecz w Zagrzebiu, wczesniej u siebie porażka 2 bramkami z Szegedem, a więc sądząc po wyniku mecz w miarę wyrównany. W SEHA lidze radzą sobie bardzo dobrze, a jesli chcą wyjsć u siebie muszą wygrywać z zespołami tej klasy.
Jak dla mnie Zagrzeb.
Kursn1,75 ⛔

Przydałoby się trochę więcej składu w wypowiedzi i podany buk przy proponowanym kursie, ale jest potencjał ???? /Macko18

Wive - Celje
Liczba goli 2 drużyna
pow. 27,5
kurs 1,9
STS
Krótko, bo idę na ten własnie mecz. Wive od dłuższego czasu bez Jureckiego i Chrapkowskiego, dzisiaj także bez Kusa, więc srodek obrony nie istnieje. Kus absencja za niebieską kartkę z poprzedniego mecz, Chrapkowski - kontuzja. Byłem na Kristianstad, młody zespół a Wive w obronie słabiutko, 28 bramek straconych. Sądzę, że dzisiaj może być podobnie, a wynik zakręci się na ponad 60 bramkach. Ryzyko zakładu jest takie, że w bramce swietnie spisuje się Ivić, ale z drugiej strony Celje potrafiło wrzucić 30 bramek na wyjeździe RNL.
Zaryzykuję.

Niestety 2 połowa to popisy Ivica. ⛔

VIVE, ewentualnie ISKRA./Macko18
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Sobota wyszła pięknie nie ma co 5/5, teraz oby utrzymać te skuteczność.
Z LM 2 typy, jeden za wszystkimi, drugi na przekór wszystkim.
#1 Bjerringbro/Silkeborg - Wisła Płock
TYP : Wisła Płock @1,75 b365
O meczu już wszystko zostało napisane. Od siebie dołoże tylko fatalną dyspozycję Duńczyków we własnej lidze. Teren trudny, ale jeżeli Nafciarze są w stanie zatrzymać Veszprem, postraszyć PSG czy Barcelonę to spotkanie z Bjerringbro powinno być tutaj spacerkiem.
Do rozważenia również kurs @2,95 na Wisłę -3,5 na Oddsringu, ja jednak z racji nie posiadania tam konta, tego nie postawię.

I Holstebro - Nantes TYP : 1 @3,40 bet365

Kto wymyślił ten kurs ja się pytam. Od kiedy to Nantes jest światową potęgą aby dostać kurs 1,5 na ciężkim duńskim terenie w grupie, w której po 11 meczach nikt jeszcze nie wygrał wyjazdu. Duńczycy na własnej hali będą gryźć ziemię i w końcu wygrać mecz w LM. Sportowo co prawda Nantes wygląda trochę lepiej, ale atut własnej hali wyrównuje szansę w jutrzejszym spotkaniu, które będzie jednym z tych gatunku fifty/fifty a kurs 3,40 zdecydowanie warty zagrania.
W moim temacie pojawią się typy z EHF, niezbyt mi się chcę do każdego dopisywać tu analizę, a suchych typów w dziale nie podam. Powodzenia.
E1 : Dodatkowa propozycja dla bardziej odważnych to Wisełka HT/FT po 2,30.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - EHF Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: SKA Minsk - Alpla HC Hard
Typ: 2
Kurs: 6,00⛔⛔⛔
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moim zdaniem bardzo zawyżony kurs na ten mecz z którego zamierzam skorzystać póki jeszcze kursy nie pospadały (i tak już poleciały mocno w dół).
W pierwszym meczu Hard wygrał u siebie 28:25 i przyjeżdżają do Minska po awans. Są w świetnej formie, 10 meczy wygranych pod rząd!!! Czy to u siebie czy to na wyjeździe wygrywają dosyć wysoko większość meczy np. z Linz 40:27, z Fivers 37:30, z Ferlach 37:30, z Bruck 34:28 czy w poprzedniej rundzie w EHF Cup z Lions 28:17.
W goła odmiennej formie są ich przeciwnicy czyli SKA Minsk, przegrali 5 ostatnich meczy... W meczu towarzyskim zostali rozbici przez Górnik Zabrze 23:35 a ostatnio zostali rozbici u siebie z Viljandi 24:35.
Kurs bardzo wysoki na zwycięstwo gości i grzechem było by nie skorzystać.
Powodzenia.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Flensburg - Wisła Płock

TYP : Flensburg under 30,5 @1,8 forbet
✅ IZZY
Forbet wprowadził przyjemne przedmeczowe promo na dzisiejszy mecz. Mianowicie kosmiczna linia 30,5 bramek Flensburgu.
Z czym pierwszym kojarzy się nam Flensburg ? A no z defensywną grą, traceniem niewielu bramek, niezbyt wysokim tempem meczu.
A Wisła? Drużyna zawsze gotowa napsuć krwi faworytom.
Każdy tutaj zna poziom drużyn, nie widzę więc sensu pisać na ten temat litanii a skupię się na suchych statystykach :
Flensburg linię powyżej 30,5 bramek pokrył w tym sezonie w 4 meczach na 11 z : Hanowerem, Erlangen, Lemgo i Gummersbachem. 9,10,11 i 16 drużyna Bundesligi.
W LM, ani razu nawet do takiego wyniku się nie zbliżyli.
Statystyki Płocka pod tym względem byłyby zakłamane, bo jednak Nafciarze są hegemonem polskiej ligi. 33 bramki stracili z PSG ( bardzo ofensywny styl gry) i z Silkeborgiem co można traktować tylko jako wypadek przy pracy.

Spodziewam się wyniku w okolicach 27:22 dla Niemców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukas88 323,4K

lukas88

Forum VIP
19.10.2016 g. 18.30 Flensburg- Wisła Płock
Typ: 2(+6) ✅✅✅ gdyby nie 49% skuteczności Andersona, Wisła mogła to wygrać
Kurs: 1,73
Marathon
Stawka 5/10


Popieram poprzednika jeśli chodzi o ilość bramek strzelonych przez gospodarzy, ja jednak idę w stronę handicapu dla gości. Poprzedni mecz w wykonaniu Nafciarzy był tragiczny, jedynym zawodnikiem, który coś grał był Duarte. To co wyprawiał Tarabochia z Silkeborgiem to przechodziło ludzkie pojęcie, niedowierzałem że trener trzyma go na boisku, szereg przestrzelonych rzutów z 7-10 metra. Poza tym słabo funkcjonowała obrona i bramka. Wiślacy nie radzili sobie z dynamicznym rozegraniem i współpracą z kołem zawodników rywali. Jednak uważam że był to efekt rozluźnienia i zlekceważenia przeciwnika, dziś będą chcieli zmazać plamę i na 100% podejdą w pełni zmotywowani by coś ugrać w hali wicemistrza Niemiec, będzie o to trudno, ale walka będzie. Uważam że Flensburg wygra ale różnica 2-4 bramek.​
 
lukas88 323,4K

lukas88

Forum VIP
Niech się zacznie coś w końcu dziać w tym temacie przed następną kolejką EHF CL, zaczynamy….

22.10.2016 g. 20.00 PPD Zagrzeb- Vardar Skopje
Typ: 2 Żal komentować, to co Vardar robił w 2 połowie to masakra. w ostatnich 10 minutach 1 bramka....????
Kurs: 1,41
Marathon
Stawka 9/10


Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście, PPD to już nie ten sam zespół co przed sezonem, odeszło kilku kluczowych zawodników. Jak pokazują ostatnie wyniki na własnym parkiecie w LM, porażki z Szeged i Brześciem, zespołami, które w moim odczuciu są niższej klasy niż Vardar. Drużyna z Macedonii sukcesywnie co roku wzmacnia skład i buduje wielki zespół na miarę Veszprem. Uważam iż Cupić i spółka powinni spokojnie pokonać Chorwatów. Proponuję również pograć ostrożniej: 2 (-2,5) @ 1,91 Marathon 5/10

---------------------------------------------------------------------------

22.10.2016 g. 20.00 Motor- Braga
Typ: 2 (+3,5) Brak jednej bramki :-(⛔
Kurs: 1,76
Pinnacle
Stawka 6/10

Dziwnie wystawione kursy, nie rozumiem aż takiego faworyzowania Motoru, rozumiem że własny parkiet, ale poziom sportowy obu zespołów też ma znaczenia, a takiej przepaści w potencjale obu zespołów nie widzę, rzekłbym nawet że uważam Portugalczyków za lepszy zespół. Jedyne co zasługuje na pochwałę w wykonaniu gospodarzy w obecnym sezonie LM to remis u siebie z silnymi francuzami z Nantes. Poza tym wygrana z Holstebro, która wg mnie była obowiązkiem i porażki z Besiktasem i Bukaresztem.
Goście z kolei u siebie pokonali Bukareszt i Holstebro a na wyjeździe doznali dwóch dwubramkowych porażek z Nantes i Besiktasem.
Nie spodziewam się tutaj pogromu, liczę na zaciętą walkę, jednak po taki kursie muszę za drobne zaryzykować na gości: Typ: 2 @ 5,00 Marathon 1/10

---------------------------------------------------------------------------

22.10.2016 g. 20.00 Besiktas- Holstebro
Typ: 1✅✅✅
Kurs: 1,56
UNIBET
Stawka 7/10


Kolejny promocyjny kurs, Besiktas ku mojemu zaskoczeniu bardzo dobrze spisuje się w obecnych rozgrywkach, szczególnie na własnym parkiecie, ograli przecież Bragę i Motor. Goście z kolei to czerwona latarnia tej grupy, zresztą bardzo przeciętnie radzą sobie w rodzimej lidze i raczej tam powinni się skupić na odrabianiu strat bo LM i tak nie zwojują. Zdecydowanie idę w kierunku Turków.

---------------------------------------------------------------------------

22.10.2016 g. 19.00 Kristianstadt- Celje
Typ: 1 Stracona bramka na remis 3 sekundy przed końcem :-(⛔
Kurs: 1,98
UNIBET
Stawka 5/10


Po dwóch pierwszych kolejkach LM (z Vive i Vardarem) nie potrafiłem wyczuć tej drużyny, więc odpuściłem kolejne spotkania, jednak mecze z Zagrzebiem i RNL nakreśliły mi aktualny poziom Szwedów, który zwyżkuje mimo znacznych osłabieni przed sezonem.
Cejle jedyne spotkanie które wygrali to pojedynek z PPD u siebie, później przyszły porażki z RNL, Vardarem i Vive.
Szwedzi zagrają u siebie gdzie potrafią być cholernie groźni, o czym na początku sezonu przekonał się Vardar męcząc się do ostatnich minut. Celje to drużyna dwa poziomy niżej niż Vive i Vardar, również oceniam ich znacznie niżej niż solidnych i ambitnych Szwedów, stąd też mój typ w kierunku gospodarzy.

---------------------------------------------------------------------------

22.10.2016 g. 19.15 Barcelona- Veszprem
Typ: 2 (+1,5)⛔
Kurs: 1,9
Marathon
Stawka 5/10


Spotkanie dwóch potęg światowego ręczniaka, Barcelona kontra węgierski Veszprem. Bukmacherzy dość zdecydowanie faworyzują dumę Katalonii, jednak jest to tak zbliżony poziom że osobiście wystawiłbym kursy na poziomie 45%-15-40%, nie ma co narzekać tylko trzeba brać to co dają. Veszprem podobnie jak Vardar i Vive co roku wzmacnia skład bo transfery Kopljara, Ancina czy Gajicia, są in plus. Barcelona z kolei w moim odczuciu z roku na rok traci na wartości, co jednak na dłuższą metę przyniesie korzyść. To już nie ten sam zespół co za czasów Karabaticia, dodatkowo przed obecnym sezonem zespół opuścili ważni gracze tj. Kopljar, Sigurdsson, Sarić czy Gurbindo. Przyszli za to młodzi utalentowani zawodnicy jak: Anderson, N`Guessan czy doświadczeni Ristovski i Valera. Podstawowi zawodnicy jak Lazarov i Jicha nie są już najmłodsi i nie są już w stanie na pełnych obrotach ciągnąc grę zespołu przez całe 60 minut.
Reasumując spodziewam się świetnego widowiska, z możliwym każdym wynikiem, ze względu na poziom kursów idę w kierunku Węgrów.

---------------------------------------------------------------------------

23.10.2016 g. 16.50 Bjernbro- PSG
Typ: 2 (-5)
Kurs: 1,95
Marathon
Stawka 6/10


Pojedynek Dawida z Goliatem, goście muszą wygrac by nie tracić kontaktu do lidera, goście to moim zdaniem najsłabszy zespół grupy, mimo że zagrali świetny mecz z Wisłą, jednak duży wpływ na wynik miała TRAGICZNA postawa Wiślaków. W niedzielę nie przewiduję niespodzianki, PSG powinno pewnie przejechać się po Duńczykach, składów nawet nie ma co porównywać, jednak nazwiska i $ nie grają ale PSG to już na tyle doświadczony i zgrany zespół że nie powinien mieć najmniejszych problemów w Danii.​
 
W 70

wa1cha

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Barcelona powinna spokojnie poradzić sobie z Veszprem. Ba, gdyby Veszprem grał u siebie to co innego. W Barcelonie nie ma jakiegoś wyśmienitego dopingu, ale myślę że i bez tego Duma Katalonii powinna pokonać i upewnić swoje 1.miejsce w grupie.
Mój typ : Vive Kielce vs Locken. Bukmacherzy jako faworytów stawiają Kielczan, i dobrze, ponieważ Vive u siebie gra dobra piłkę . Mają świetnych piłkarzy co pokazują ostatnie ich wyniki chociażby w lidze i tak jak w przypadku z Barcelona powinni wygrać i upewnić swoje 1 miejsce w grupie.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Jedziemy!
Spotkanie: FC Barcelona - Veszprem
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365

Kursy na Barcelonę rosną w astronomicznym tempie. Kiedyś taki kurs na Dumę Katalonii byłby nie do pomyślenia w starciu z Węgrami, ale Barcelona to drużyna w przebudowie, która próbuje ogrywać w pierwszym składzie obok doświadczonych zawodników przyszłe, albo już obecne gwiazdy europejskiego i światowego handballu. Barcelona mnie w tym sezonie zaskakuje, spodziewałem się, że biorąc pod uwagę obecny potencjał nie będą tak mocni jak przed rokiem, a tu niespodzianka ciągną dobrze grę, komplet punktów jak na razie w lidze hiszpańskiej (cóż za niespodzianka ???? ), ale także komplet w Lidze Mistrzów. Po drodze pyknęli THW Kiel i Flensburg m.in., a oprócz tego sprali Kadetten i Wisłę, z którymi Veszprem się męczyło. Stawiam dzisiaj na zwycięstwo Katalończyków.

Spotkanie: Besiktas - Holstebro
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet

Spotkanie pomiędzy mocnymi i niepokonanymi u siebie Turkami z Holstebro, które jak na razie jest outsiderem w grupie D. Nie odnotowali nadal zwycięstwa na wyjazdach wszystko w plecy, u siebie zremisowali szczęśliwie z Dinamo Bukareszt, do tego dostali ostatnio strasznie z Nantes. Duńczycy na wyjazdach nie prezentują wysokiej formy, zanotowali tylko dwa zwycięstwa w lidze z Arhus i Randers, nikogo te wygrane nie przekonują. Dzisiaj Turcy moim zdaniem pewnie pokonają Holstebro.

Spotkanie: Dinamo Bukareszt - Nantes
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet365

Kolejne ciekawe spotkanie z miłym kursem do kombinacji. Francuskie Nantes będzie mierzyć się na wyjeździe z mistrzem Rumunii. Do tej pory Nantes spisuje się na arenie międzynarodowej najlepiej obok PSG., gdyż Montpellier nie gra najlepiej, a Chambery już odpadło z EHF Cup. Już kilka razy opisywałem transfery przeprowadzone przez włodarzy z Nantes, moim zdaniem są one in plus, co pokazuje przegląd sezonu. Nantes przegrało w tym sezonie tylko raz z...PSG. Rumuni natomiast wracają po długiej przerwie do Ligi Mistrzów, ale są do ruszenia. Grę ich &quot;ciągną&quot; bracia Esteki rodem z Iranu. Ale kadra Francuzów moim zdaniem ma większą wartość sportową, przewiduję dzisiaj drugie z rzędu zwycięstwo Nantes na wyjeździe.

Spotkanie: PPD Zagrzeb - Vardar Skopje
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,44
Bukmacher: Unibet

Bardzo przyjemny kurs do kombinacji w AKO, albo do dubelka. Mistrzowie Chorwacji w rozsypce, ostatnio rozstali się z trenerem Veselinem Vujovicem, teraz drużynę prowadzi duet asystentów Andrija Nikolić i Bożidar Jović. Pierwszy test wypadł po ich myśli, ale styl gry pozostawia wiele do życzenia (wygrana 27:22 z Tatranem Preszów, bardzo długo się z nimi męczyli, co nie świadczy o Chorwatach najlepiej). Ale bądźmy szczerzy, z czego wcześniej Veselin, a teraz nowy duet trenerski ma ulepić zespół? Zabrano najlepszych wyrobników przed sezonem, sprowadzono m.in. podstarzałego, chimerycznego Igora Voriego i weź tu graj. Moim zdaniem zespół z Macedonii wygraj dzisiaj pewnie z RK Zagrzeb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Swoje trzy grosze muszę dorzucić.
Spotkanie: Besiktas - Holstebro
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet
Kopia typu Prezesa. Od siebie polece jeszcze -2,5 Beskitas @2,0 na bet365. Przewiduję zdecydowane zwycięstwo Turków.U siebie są bardzo mocni, w tej edycji LM jeszcze nie pokonani.Zdecydowany hegemon swojej ligi. Duńczycy tragedia, oglądałem ich przedwczorajszy mecz ligowy i nic na lepsze się tam nie zmieniło. Na ciężkim tureckim terenie nie powinni mieć nic do powiedzenia.
Spotkanie: Presov - Czechowski
Typ: Czechowski -1,5
Kurs: 2,40
Bukmacher: iforbet
Typ do zagrania za lekką stawkę, bardziej intuicyjny.Słowacy grają u siebie, ale to chyba ich jedyny atut. W składzie sporo młodych chłopaków, którzy niezbyt sobie radzą.Czechowskie to bardzo solidna drużyna, która radzi sobie całkiem nieźle w LM. Presov był w stanie jedynie zwyciężyć Metalurg, w SEHA League kompletna tragedia.

Spotkanie: Dinamo Bukareszt - Nantes
Typ: 2 ✅ Farcik, ale mnie i tak pazerność zgubiła bo pograłem handi ???? .
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet365
Chyba największy pewniak dzisiejszego dnia. Nantes w wysokiej formie i w LM i w lidze. Dynamo ostatnio kryzys formy, zwłaszcza w lidze.
Motor - ABC Braga
Typ : under 62,5 @1,8 ✅
Buk : iforbet
Kosmiczna linia i nie widze opcji aby została pokryta.Rozumiem, że Braga bardzo overowa drużyna, ale bez przesady.Nie grają u siebie i nie są faworytem by forsować specjalnie tempo_Ostatnie mecze tych dwóch drużyn to mocno underowe wyniki ( 23:22 Motor i 22:24 Braga) czyli skuteczność też potrafi zawieść.
THW Kiel - Kadetten Schaffhausen
Typ : Kadetten +8,5 @1,76 ✅
Buk : iforbet
Kolejny typ z gatunku tych pewnych na dziś.Linia zdecydowanie za wysoka.Kadetten gra dobrą piłkę, nie mają nic do stracenia i na pewno powalczą. Kiel to drużyna underowa i nie widzę szans na szybkie rozjechanie się wyniku. Ostatnie mecze Niemców to męczarnie - nie wierzę, że oszczędzali się na Kadetten wygrywając jedną bramką zdobytą w ostatnich sekundach z Hanowerem.Jak dla mnie Kiel nie jest żadnym faworytem tej edycji LM 1/8 to wszystko na co ich może stać.
IFK Kristianstad - Celje

Typ : IFK Kristianstad @1,8
niewykorzystana ostatnia akcja, masakra.
Buk : iforbet

Mecz na trudnym szwedzkim terenie. Celje seria 5 porażek z rzędu i w żadnym meczu nie byli nawet w stanie zagrozić przeciwnikowi. Kristianstad oszczędzał się w przedwczorajszej ligówce.W LM też grają świetnie, przegrana 1 bramką z Rhein-Neckar i ogranie Zagrzebu. U siebie z Celje powinni nie mieć najmniejszych problemów.

Barcelona - Veszprem
To spotkanie odpuszczam - świetne do oglądnięcia, nie możliwe do wytypowania - jeśli juz to próbowałbym Barcelonę @1,7.
PPD Zagrzeb - Vardar
TYP : Vardar @1,35
Buk : iforbet
Tak jak Prezes wspomniał typ idealny do dubla. Zagrzeb się już wypalił i nie gra nic. Vardar -2,5 @1,7 też do gry.
EDIT + PODSUMOWANIE
Patrząc na Kristianstadt i Vardar zastanawiam się czy większym blamażem dzisiejszego dnia jest ręczna czy akcje Płocka i Legii w Ekstraklapie.
Beskitas nie zawiódł bardzo mi się podobał mecz. Brawa dla Preszowa widać ogromny progres. Nantes niestety zawiódł po całości, spokojnie mogę napisać, ze nie wygrali zaslużenie, trzeba to uwzględnić w następnej kolejce. Linia w Bradze była kosmiczna i typ bardzo bezpieczny, ale sam mecz nudny. Tak samo zawiodłem się na hicie Barca - Veszprem, spodziewałem się lepszego widowiska. Kadetten świetnie powalczyło, na stadionie świetna atmosfera zdecydowanie najlepszy mecz kolejki.
I troszkę dłużej o 2 ostatnich meczach. Brawa dla Kristianstadt i nie ma tu żadnego sarkazmu.Chłopaki walczyli jak lwy, to jest bardzo młody zespół i wierzę, ze z taką grą szybko będą piąć się ku górze. Dalej będe na nich grał. Szkoda, szkoda końcówki, nie wytrzymały nerwy. Mecz był zdecydowanie do wygrania, ale trudno wierzę, że Lindgren odpowiednio drużynę poustawia i szybko o tym feralnym remisie zapomną.
I jak Szwedzi pozytywnie, tak to co zrobił Vardar jest tragiczne.Parodia piłki recznej pod końcu. To jest doświadczony zespół z ambicjami i takie mecze nie powinny im się zdarzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Iskra Kielce-RNL 15-16 HT
RNL+1.5 HT 1.85 Unibet✅✅✅ IZZI

Szczerze mówiąc łapię się za głowę, jak ktoś poleca granie na kielczan po 1.40 w meczu z mistrzami Niemiec. Może w optymalnym składzie taki kurs byłby poprawny, ale nie przesadzajmy. Iskra gra od jakiegoś czasu co 3 dni, nie da się ukryć, że na razie wychodzi im to nieźle, ale moim zdaniem widać już tego skutki w ich grze. Nawet takie Zagłębie, które jeszcze kilka dni przed meczem w Kielcach musiało przekładać swój pojedynek z Pogonią potrafiło powalczyć z nimi dostając ostatecznie -6, jednak przez dłuższą część pierwszej połowy grali jak równy z równym. Do tego dochodzą problemy kadrowe. Paczas pauzował 2 tygodnie, jest możliwość, że wróci na ten mecz, jednak wiadomo, że może nie być gotowy na 100%, a przed urazem prezentował już bardzo dobrą formę. Nieobecność Dzidziusia jest już czymś normalnym, jednak niedługo Michał wróci i wtedy dopiero będzie można mówić o mocarnej Iskrze. Do tego dłuższy brak Walczaka, więc praktycznie konieczność gry z samym Aginagalde w ataku na kole. Lwy za to nieźle zaczęły sezon jeśli chodzi o Bundes, bo w LM faktycznie wyglądało to niemrawo. Remis z Pickiem da się jeszcze zrozumieć, ale porażka w Brześciu nie powinna im się zdarzyć, mimo iż Białorusini z sezonu na sezon rosną mocno w siłę. Ostatecznie nie zdecydowałem się na czyste granie w stronę Niemców, czy też handi na mecz, a celuję w pierwszą połówkę. Zauważyłbym, że ostatnio podopieczni Dujszebajewa rozkręcali się z czasem i najczęściej wyraźną przewagę budowali dopiero w drugich 30. minutach gry. Z Celje w Hali Legionów prowadzili +1 do przerwy, podobnie w Szegedynie. Z Górnikiem niby +8, ale do 15-20. minuty meczu gra była w miarę wyrównana, a swoją przewagę Iskra zbudowała w zaledwie kilka minut. Taki przestój nie powinien się zdarzyć Niemcom, którzy mają doświadczoną kadrę i nieprawdą jest, że postraszyć potrafi tam tylko Du Rietz. Na środku jest Schmid, który w ostatnich sezonach rozwinął się niebagatelnie. Na początku był to zwykły play-maker, robił grę, ale nie zagrażał rzutem. Od jakiegoś czasu u Szwajcara nie widać bojaźni, często odważnie idzie na rzut i jest realnym zagrożeniem nawet z 9. metra. Oprócz nich Mensah Larsen, chłopak bardzo chimeryczny, jednak jak ma swój dzień to potrafi niemiłosiernie karcić rywali zza przerywanej linii. Prawa połówka też nie jest jakaś słaba, bo przecież Reinkind i przede wszystkim Petersson pokazywali już na co ich stać. I na koniec pierwsza linia, gdzie Lwy nie pamiętają już o Uwe. Wrócił stary, dobry Gudjon i taki Manaskov większość czasu spędza na ławce, mimo że umiejętności ma niemałe. Do tego Groetzki na drugim skrzydle i Baena+Pekeler na kole. Zapomniałem jeszcze o bramce, gdzie obecnie pracuje szwedzki duet Appelgren/Palicka. Nie jest tak, że wychwalam RNL, które nomen omen jest obecnym mistrzem Bundes, jednak nie umniejszałbym ich umiejętności. Kurs 1.4 na Iskrę, która dalej jest w niepełnym zestawieniu, wygląda co najmniej, jakby do Kielc przyjeżdżał Pick z poprzednich sezonów, bądź Montpellier. Kwestia samego zwycięstwa nie jest tutaj taka oczywista, a wynik do połowy to jeszcze bardziej otwarta sprawa.
I do tego spróbowałbym drobnego poszukiwania wysokiego kursu w postaci:
HT/FT RNL/Iskra 8.75 OddsRing⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Na początek - zupełnie nie zgadzam się z uwagami Macko18 wychwalającymi RNL. Typu nie neguję bo do HT różnie być może, ale ostatecznie VIVE u siebie nie powinno mieć najmniejszych problemów, tak jak wczoraj Barcelona z Veszpremem. W bundeslidze owszem dają radę, porażka tylko z Flensburgiem.Ale na salonach LM wygląda to tragicznie.Wygrana 1 bramką z Celje gdy w 50 minucie przegrywali już 24:27. Wygrana 1 bramką z Kristianstadem, gdzie też to najciekawiej nie wyglądało. Remis z Szegedem i porażka z Meshkovem Brest. VIVE w LM, póki co nie pokonane, postraszyć był ich w stanie jedynie Szeged w dodatku na własnej hali.W Kielcach RNL nie powinien mieć nic do powiedzenia.
VIVE -2,5 @1,95 bet365

Bjerringbro vs PSG. Nad tym meczem chwilę przysiadłem.Myślałem o grze w stronę Duńczyków, ale to w jakiej formie znajduję się obecnie PSG zadecydowało. Mecz odpuszczam.

Elverum - La Rioja
Tutaj już z czystym sumieniem gram na Norwegów. O wyjazdowej formie Hiszpanów rozpisywałem się już wcześniej - nic w tej kwestii się nie zmieniło.Statystyki twardo mówią, kto jest faworytem dzisiejszego spotkania.

Elverum @2,35 bet365 to najlepszy typ dzisiejszego dnia.


Do zagrania dzisiaj zdecydowanie proponuje jeszcze +6,5 na Metalurg Skopje @2,0 bet365.
Skopje to zawsze będzie groźna drużyna, a tak wysoka z linia z byle Montpellier jest całkowicie nieuzasadniona. Zwłaszcza, ze Francuzi w Lidze Mistrzów nie błyszczą, a Skopje ograło przecież La Rioje i Elverum.
Trzeba sobie przerwę zrobić, bo ostatnio zbyt czerwono ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kilonia @1,55 unibet⛔ w koncu wygrana szkoda, ze dzisiaj ????
Wisła prezentuje sie godnie w LM,mimo jednego punktu zdobytego jednak dzisiaj nie powinni dac rady. Kilonia to zbyt doswiadczony i cwany zespol, ktory mimo lekkiego osłabiania sie w ostatnich latach, ciagle jest na topie a w zeszlym sezonie potrafili ograc Barce i omal nie zagrali w wielkim finale przeciwko Vive. Duvniak to rozgrywacz wielkiej klasy, Toft Hansen cwaniak na srodku a gracze Niemieccy w tej ekipie to wielka solidność. Oczywiscie Wisła potrafila zremsiowac u siebie z Veszpremem jednak wtedy Telekom zagrał na prawde slabe zawody i paru zawodnikow przeszło obok meczu. Kilonia w wypadku porazki spadnie prawdopodobnie na piate miejsce a Oni sobie na to nie pozwolą. W obecnym sezonie w LM wygrana z glownym faworytem czyli PSG, przegrana jednym golem w koncowce w Barcelonie, dwoma golami w twierdzy Veszprem oraz wygranie z outsiderami grupy.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
RNL-PPD Zagrzeb 25-24 Większość meczu prowadzenie -4, a w końcówce praktycznie powtórka z Vardaru....
RNL-3.5 1.71 Pinnacle
⛔
Rewanż za 1/8 poprzedniego sezonu, gdzie Lwy sensacyjnie odpadły. O awansie Chorwatów zadecydowały tylko, a praktycznie aż dwie bramki. O ile niewysokie zwycięstwo niemieckiej ekipy na wyjeździe w ogóle nie dziwiło, o tyle porażka w Mannheim dwoma trafieniami była czymś bardzo zaskakującym. Może i dzięki temu ekipa Jacobsena mogła skupić się na lidze i sięgnęli po pierwszy tytuł mistrzowski w historii klubu. W ten sezon weszli bez fajerwerków o czym już pisałem w analizie do meczu Lwów w Kielcach. Zagrzeb po zmianie trenera, jednak dalej uważam, że poza swoją halą tracą sporo. Mają sporo utalentowanych graczy, jednak RNL stawiam półkę wyżej. Obie drużyny wracają do gry po przerwie reprezentacyjnej, to może powodować trochę niewiadomych w kwestii tego meczu, jednak uważam, że taka linia jest warta spróbowania. Lwy ostatnio w LM świetny mecz w Hali Legionów, gdzie druga połowa pokazała na co ich stać. Iskra nie miała żadnego podejścia do nich. Zagrzeb też wygrał, ale w ogóle innych okolicznościach. Po trzech kwadransach niektórzy już pewnie spokojnie księgowali zwycięstwo Vardaru, jak i nawet handicapy w stylu tego na dzisiejszy mecz. Macedończycy jednak zatrzymali się, a piłkarze dawnej Croatii to wykorzystali, dzięki sprawili sporą sensację. Myślę, że jeżeli tutaj RNL ustawi sobie podobnie mecz i będzie prowadziło kilkoma bramkami, to nie odda tego w tak frajerski sposób i spokojnie dociągną pozytywny wynik dla tego typu do końca meczu.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Witam po krótkiej nieobecności.
Veszprem - Bjerringbro/Silkeborg
Każdy kto oglądał ostatnie mecze Telekomu musi przyznać, że wiele brakuje im do optymalnej dyspozycji. Sam oglądałem mecz z Szegedem i słusznie stawiałem na Pick. Bookmakerzy kierują się tutaj klasą zespołu, zapominając o jego obecnej dyspozycji. Oprócz porażki z Pick, Veszprem przegrał też z Barceloną, wymęczył zwycięstwo z Meshkovem, i wygrał z Nexe, gdzie Chorwaci stawili spory opór.Telekom w LM nie zachwyca, jeżeli wygrywa to niewielką różnicą ( Kiel, Kadetten!) czy też remisuje z Nafciarzami. Dzisiejszy przeciwnik to klasowa drużyna i kandydat do zwycięstwa ligi duńskiej. W przypadku gry na duńskim terenie szedlbym w zwycięstwo Duńczyków, jednak na węgierskiej ziemi proponuje dwa typy :
Bjerringbro +7,5 @1,75 forbet ✅
Veszprem wygra różnicą 1-3 bramek @5,0
✅
Meshkov Brest - Kristianstad
Meshkov w świetnej formie, dziś gra z nieobliczalnymi Szwedami. Klasycznie już w przypadku zespołu Kristianstad proponuje under, zwłaszcza, że Meshkov mecze wygrywa obroną, a i akcję są wolne. Kristianstad nie gubi piłek, rzadko zdarzają im się akcje typu &quot;run and gun&quot;, raczej wolniejsze rozegranie piłki, zwłaszcza, że ustawienie w obronie ekipy Meskova jest zazwyczaj bardzo dobre i ciężko znaleźć odpowiednią rzutową pozycje.

under 57,5 @1,75 bet365
⛔
Vardar - Vive Kielce
Boom, napisałbym spotkanie kolejki gdyby nie mecz PSG - Barcelona. No i forma obydwu zespołów.Nie no obecnie to nawet wolałbym obejrzeć Szeged z Celje. Serio. Mecz Kielczan z RNL, mecze Polaków w reprezentacji. Porażka. Vardar od zakrawającej na farsę porażki z Zagrzebiem również się męczy. Po meczu Kielczan z Legionowem mam jednak dobre przeczucia, szanse na mecz oceniam 50/50 dlatego typ na VT wydaję się sporym value.

Vive Kielce @3,1 bet365
⛔
ABC Braga - Motor Zaporoże
W związku z świetną dyspozycją Beskitasu w tym roku, Motor jeżeli chce myśleć o awansie musi ten mecz wygrać. Drużyna po przebudowie, ale solidny handball , brak większych błędów, może troszkę za dużo rzutów ze środka przez co w późniejszej fazie meczu obniża się znacznie skuteczność Ukrainców. Mimo to są faworytem tego spotkania, mają solidną defensywę, a to na drużyny, które rzucają w ciągu 10 sekund od rozpoczęcia akcji działa bardzo dobrze. Są faworytem w mojej ocenie i kurs @2,6 jest tu jakimś nieporozumieniem

Motor Zaporoże @2,6 365
✅
RK Celje - Pick Szeged
Forma Szegedu stabilna, Celje to liga niżej, nie rozumiem kursu. Możliwe jakieś rotacje w składzie o których nie wiem.
Pick -1,5 @2,05 forbet ✅

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Zagreb - VIVE​

Typ: VIVE -1,5 ✅✅✅

Kurs: 1,92 (Bet365)​

Mecz Champions League piłkarzy ręcznych, pomiędzy broniącym tytułu zespołem Mistrza Polski Vive Kielce a outsiderem grupy - mistrzem Chorwacji - PPD Zagrzeb. Zespół z Polski to jeden z faworytów tej edycji i jestem pewien że po dwóch porażkach z rzędu Vive wygra dziś pewnie i wysoko. Przegrywali ostatnio ze względu na brak kilku ważnych zawodników i wąską kadrę po tak dużej ilości kontuzji. Szczególnie widoczny był brak Michała Jureckiego. Co prawda Dzidziuś dziś jeszcze nie zagra, ale do pełnej dyspozyji wraca już Mariusz Jurkiewicz, Dean Bombac i Krzysztof Lijewski. Dobra gra Bombaca i Jurkiewicza szczególnie będzie ważna, bowiem braki na tej pozycji były najbardziej widoczne na tej pozycji. Oba po ciężkich kontuzjach nie byli jeszcze w najlepszej formie. Zagreb to zdecydowanie najsłabszy zespół tej grupy. Przegrali 5 na 6 meczy. Wygrali tylko z Vardarem u siebie i była to ogromna niespodzianka, bo Vardar to lider grupy, który wysoko wygrał również z Kielcami w ostatniej kolejce. Nie ma co brać pod uwagę wyników osiąganych w ligach, bowiem oba zespoły są absolutnymi hegemonami na krajowym podwórku. Dziś spodziewam się odrodzenia i przełamania ze strony Polaków i pewnego zwycięstwa w stolicy Chorwacji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Zagrzeb - Vive
Typ2
Kurs 1.35
Co tutaj Dużo mówic Vive jest Zdecydowanym faworytem tego meczu. Nie chcę mi.sie wierzyć, żeby ten zespół mógł przegrać trzeci mecz pod rząd. Podopieczni Duszebajeva muszą wręcz się zrealizować za wcześnie porażki, a najlepiej dobra i pewna wygrana. Nie da się ukryć, zemozliwosci ku temu mają i to spore. Zagrzeb przecież tutaj na pewno nie postawi trudnych warunków. Jeżeli podopieczni Duszebajeva będą wstanie zatrzymać Mandalinica to powinni pewnie i bez żadnych problemów ten mecz wygrać.
Dopisz bukmachera./Macko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom