>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2016/2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Naprawdę mogą się zdarzyć takie błędy sędziowskie w Lidze Mistrzów, czyli na najwyższym poziomie?! Jestem zszokowany, co te gwizdki zrobiły przeciwko Iskrze. Aginagalde ściągnięty do parteru przez Poteko, a oni dają ofens i dwie minuty(!!!). Ostatnia akcja to już kwintesencja. Polacy prowadzą atak, Słoweńcy wyszli wyżej, jeden z nich ustawił się bokiem do bramki, Zorman rozgrywa piłkę i wchodzi w kontakt z tym defensorem, a oni dali ofens... To jest wręcz chore i w sumie muszę współczuć tym, co grali na kielczan. Dawno czegoś takiego nie widziałem i jestem poruszony po prostu jako kibic polskiej drużyny w europejskich pucharach.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Sędziowanie to już powoli robi się &quot;normą&quot;. Jednak nie można tłumaczyć tej porażki tylko sędziowaniem. Mieli sporą przewagę i nie potrafili jej wykorzystać. Doprowadzili do nerwowej końcówki, a wiadomo było, że mogą lecieć gwizdki z kapelusza. Przegraliśmy i już. Bardzo ciężko teraz będzie o dobrą pozycję startową przed playoffami. Ale jeśli chcemy grać w F4 to lepiej teraz mocniejszych wyeliminować ;P
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
25.02.2017 g. 17.00 Telekom Veszprem- Wisła Płock
Typ: 2 (+5,5)⛔ jedna bramka :;/:
Kurs: 1,79
Marathonbet
Stawka 4/10

Wisła wyruszyła na podbój Węgier, zespół Veszprem to ekipa z którą Nafciarze lubią grać. Ostatnie mecze w Płocku, kończyły się remisami lub wygraną Wisły. Z kolei na Węgrzech wygrywają gospodarze ale są to zacięte pojedynki, które rozstrzygają się w ostatnich minutach, na takie też spotkanie liczę dzisiaj. Co prawda do Veszprem nie pojechali Wichary i de Toledo ale dobrze spisuje się Ivić i w bramce przecież jest Corales i młody Morawski, który też zna się na rzeczy. Poza tym do składu wrócił Rocha co jest dużym wzmocnieniem. Zapewne Wisła postawi na szczelną defensywę i będzie chciała sprawić niespodziankę.

Uważam że jest to spotkanie dwóch bardzo zbliżonych poziomami zespołów, i wystawianie kursów 1,14 na gospodarzy to nieco przesada.

Za drobne można ruszyć też mniejszy handicap i wygraną gosci:
Wisła +2,5 @ 3,00 Unibet 1,5/10
Wisła wygra @ 8,75 Bwin 0,5/10


--------------------------------------------------------------------


25.02.2017 g. 17.30 Vardar- Celje
Typ: 1 (-5) ZWROT
Kurs: 1,79
Marathonbet
Stawka 4/10


Liczę na ostre lanie Słoweńców w pojedynku z Macedńczykami. Fart na jakim wygrali z Viva to jakieś nieporozumienie. Swoją drogą że Vive poprzez własną głupotę straciło wysoką przewagę, a przy stanie -2 Celje dostało wiatru w żagle, sędziowie dołożyli swoje i wyszła katastrofa. Trzeba przyznać że Vive grało słabo w obronie i kiepski dzień mieli nasi bramkarze. Dziś naprzeciw Słoweńców silna defensywa Vardaru ze Sterbikiem w bramce. Vardar dysponuje niesamowitą siłą ataku z Dibirovem, Dujszebajevem, Cupicie, Canellasem czy Cindriciem. Pierwszy pojedynek zakończył się wynikiem 32-26 dla Vardaru, dziś osobiście liczę na róznicę ok 10 bramek.

Vardar (-7,5) @ 2,6 Unibet 2/10


--------------------------------------------------------------------


25.02.2017 g. 20.00 PSG- Kadetten
Typ: 1 (-8,5)⛔ jedna bramka :;/:
Kurs: 1,82
Marathonbet
Stawka 4/10


PSG mocno podrażnione po wpadce w pucharze Francji z Montpellier, gdzie dostali ostre lanie. Gwiazdozbiór z Paryża dziś będzie chciał wynagrodzić kibicom wpadkę i szwajcarzy mogą mieć dzisiaj gorzką lekcję handballu.
Kadeci to europejski średniak, ale na własnym parkiecie są jeszcze w stanie powalczyć, natomiast wyjazdy mają co najmniej średnie. Od Wisły dostali -7, od Barcelony -13.
Liczę dziś na wysokie zwycięstwo Karabaticia i spółki, gospodarze zapewne rzucą ok 35 bramek, a jak dobry dzień będzie miał Omeyer czy Gerrard to Kadeci mogą ledwo przekroczyć barierę 20 trafień.​
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
26.02.2017 g. 18.00 Vive Kielce- Pick Szeged
Typ: 1 (-2) ✅✅✅
Kurs: 1,78
Pinnacle
Stawka 8 j


Wczorajsze mecze nieco pechowo bo po jednej bramce brakło. Dziś zdecydowanie idę w kierunku Kielczan, którzy na własne życzenie i przy niemałej pomocy sędziów polegli z Celje. Dziś pierwsze spotkanie w tym roku w LM we własnej hali po dwóch wyjazdowych porażkach. Co prawda goście to bardzo solidny zespół, z wieloma świetnymi zawodnikami jak Balgh, Gorbok, Kallman, Sierra czy Buntić. Jednak Vive to absolutny Top 6 jeśli chodzi o europejski klubowy handball, tym bardziej we własnej hali potrafią wysoko ograć każdego. Do gry wrócił &quot;Dzidziuś&quot; co jest dużym pozytywem, zdrowi są Zorman, Lijek, Kola czy Bombac. Poza tym poprzedni mecz nie wyszedł Kieleckim bramkarzom, a na takim poziomie dwa słabe mecze z rzędu się rzadko zdarzają.
Reasumując wierzę w kielecką publiczność, podwójną motywację zespołu po dwóch porażkach i wyższą jakość sportową po stronie Vive.

Skład Vive Tauronu na mecz z Pick:

Bramkarze: Filip Ivić, Sławomir Szmal

Skrzydłowi: Manuel Strlek, Mateusz Jachlewski, Darko Djukić

Rozgrywający: Karol Bielecki, Dean Bombac, Piotr Chrapkowski, Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Paweł Paczkowski, Branko Vujović, Uros Zorman

Obrotowi: Julen Aguinagalde, Patryk Walczak, Mateusz Kus


Mój typ: Vive (-5) 33-28​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Kadetten - Veszprem


Kadetten handi +5.5 @ Bet365✅✅✅



13 kolejka Ligi Mistrzów, ostatni w tabeli Kadetten podejmuje 3 w tabeli Veszprem (Kadetten ma mecz mniej).
Kadetten z 2 punktami, Veszprem punktów 14, natomiast Kadetten u siebie- 2 pkt, Veszprem na wyjeździe 6, tylko 2 wygrane, 2 remisy i 2 porażki.
Natomiast to jest w sumie nawet mało ważne, jeżeli bierzemy pod uwagę handicapowe wyniki który właśnie podałem, sytuacja przedstawia się tak:
Veszprem na wyjeździe:
remis 24:24 z Flensburgiem
remis 28:28 z Wisła Płock
porażka 23:26 z Barceloną
porażka 24:28 z PSG
wygrana 29:24 z Bjerringrobro
wygrana 27:25 z Kiel

Ani razu nie wygrali z tych 6 meczów więcej niż pięcioma bramkami! Dodając, że aż 4 spotkań na wyjeździe nie wygrali wcale.



Kadetten u siebie:
porażka 24:25 z Bjerringro
porażka 25:35 z PSG
porażka 26:29 z Flensburgiem
wygrana 27:25 z Wisła Płock
porażka 25:30 z Kiel
porażka 24:31 z Barceloną

jak widać na 6 razy przegrali tylko dwa razy wyżej niż 5-cioma golami, z kim? Z Barceloną i PSG , czyli dwiema najsilniejszymi drużynami w tej grupie.
Dodajmy np, że Veszprem dwukrotnie przegrywało oba mecze z Barcelona i PSG! I to były ich &quot;jedyne&quot; 4 porażki w tym sezonie w LM, więc Kadetten więcej niż 5-cioma nie przegrywało u siebie z byle kim. Świetny typ! Świetny kurs! Polecam i pozdrawiam!


Wynik: 27:28
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co powiecie na granie na Paryż i Barcelonę dzisiaj?
Barca wydaje się naturalnym wyborem z tej serii spotkań Ligi Mistrzów. Ostatnio w niezłej formie, ograli Flensburg, który miał Mollera grającego na poziomie 47%. Kiel za to w dołku, polegli w Magdeburgu na tygodniu, a w zeszły weekend skompromitowali się na własnym parkiecie rzucając najmniejszą liczbę bramek w XXI. wieku na własnym parkiecie (21) i to z Silkeborgiem. Fakt, że duński bramkarz wyczyniał cuda i tylko ci co wybierali siódemkę kolejki wiedzą, jakim cudem on się tam nie znalazł, jednak tak klasowej ekipie jaką dalej są Zebry takie wpadki nie przystoją. FCB dalej walczy z PSG o tak cenne pierwsze miejsce, na razie pole position mają Katalończycy, którzy wygrywając dwa ostatnie mecze zachowują fotel lidera i bezpośrednio kwalifikują się do ćwierćfinałów. Barca ma wyjazd w Kilonii i Wisełkę u siebie, zaś Paryżanie grają dzisiaj u Nafciarzy i w następnej kolejce u siebie przeciwko THW. Ci sami przeciwnicy, ale lepszą konfigurację mają najpewniej ci drudzy. Szczerze mówiąc zastanawiałem się nad Barcą, ale to 1.8-1.9 mnie nie przekonuje. Nie zapominajmy kogo Gisalson ma w składzie. Duvnjak, czy Vujin potrafią sami wygrywać mecze, a Katalończycy nie są już takim monolitem jak za czasów Karabaticia i Rutenki. Niewątpliwie w obliczu ostatnich wydarzeń musza być tutaj uznawani za faworytów, ale osobiście nie czuję tego meczu. Co do pojedynku w Orlen Arenie, to Wisełka potrafiła już sprawiać niespodzianki, jak chociażby remis z Veszprem, czy ogranie Barcy jakieś 2 sezony temu. Czy tutaj ich stać na podobne dokonanie? Ciężko powiedzieć. Przybecki robi dobrą robotę, drużyna zgrywa się i wygląda to nieźle, ale PSG personalnie bije ich na głowę. Pisałem już kiedyś, że ekipa Serdarusicia to taki zlepek indywidualności. Tam każdy potrafi zagrać sam, bez pomocy kolegi. Ostatnio jednak potrafili wypracowywać drużynowo sytuacje, czego dowodem jest spora liczba bramek Nielsena z koła. Tego meczu również nie czuję, a po potknięciu na becie w stronę Barcy w Orlen Arenie staram się nie grać przeciwko Nafciarzom w ich hali.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna liga mistrzów
Data, godzina: 05.03.2017 18-00
Spotkanie: Wisła Płock - PSG
typ: PSG -2.5
Kurs: 1.80
Analiza:
To juz decydujace mecze w fazie grupowej w lidze mistrzów szczypiornistów. W Płocku kibice będą mieli nie lada gratke, bo na mecz z wislakami przyjeżdża wielkie PSG. Dla obu zespółow to wazne spotkanie, bo nafciarze wciąż nie sa pewni szóstego miejsca, natomiast Francuzi wciąż licza ze uda im sie zrownac punktami z Barceloną, a to daję pierwsze miejsce i bezpośredni awans juz do ćwierćfinału. A watpie by PSG odpuściło walkę do końca o pierwsze miejsce, wkoncu to zespół ktory mierzy w zwycięstwo w LM. A do Płocka przyjeżdżają w najsilniejszym składzie z gwiazdami handballu - Hansen, Abalo, Karabacic, Narcisse czy nieśmiertelny Omeyer w bramce. Wisła od lat nieźle prezentuje się w pucharach, ale jeszcze jej sporo brakuje do tych topowych ekip na Starym Kontynencie. Zdarza im sie sporo wpadek, tak jak w tym sezonie m.in. porazka ze Szwajcarami z Kadetten czy Silkeborg. W pierwszych meczu Wisła zaliczyła świetną pierwszą połowę, ale druga przebiegała juz pod dyktando gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali 33-30, a rewelacyjne spotkanie rozegrali Remili i Hansen, którzy zdobyli odpowiednio dziesięć i osiem bramek. Moim zdaniem dziś znów gora będą Francuzu, którzy zwyciestwem beda mocno naciskać Barcelonę, ktora ma ciężki wyjazd do Kiel. Stawiam na pewną wygraną PSG
Zawsze pamiętaj o podaniu bukmachera przy kursie./Macko18
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
09.03.2017 g. 19.00 PPD Zagreb- Celje
Typ: 2 (+3,5) ✅✅✅
Kurs: 1,92
Marathonbet
Stawka 6j


Zapowiada się ciekawe spotkanie na Bałkanach, chorwackie PPD podejmuje słoweńskie Celje. Oba zespoły ostatnio w wysokiej formie, Celje pokonało Vive czy też RNL, co było sporą niespodzianką. Zagrzeb z kolei dobrze radzi sobie u siebie:

25.02.17 CL PPD Zagreb Kristianstad 26 : 23
13.12.16 SEHA PPD Zagreb Vardar 28 : 26
10.12.16 SEHA PPD Zagreb Veszprem 27 : 23
01.12.16 CL PPD Zagreb Rhein-Neckar 25 : 21
22.11.16 SEHA PPD Zagreb Celje 28 : 27

Historia pojedynków pomiędzy tymi zespołami pokazuje że zawsze były to wyrównane spotkania:

14.02.17 SEHA Celje PPD Zagreb 29 : 32
22.11.16 SEHA PPD Zagreb Celje 28 : 27

09.03.16 CL PPD Zagrem Celje ?? : ??
24.09.16 CL Celje PPD Zagreb 30 : 28

27.02.16 CL PPD Zagreb Celje 24 : 23
26.09.15 CL Celje PPD Zagreb 20 : 21

30.11.13 CL Celje PPD Zagreb 26 : 20
21.09.13 CL PPD Zagreb Celje 24 : 21

Celje nigdy nie przegrało większą różnica niż 3 bramek. Dzisiejsze spotkanie jest meczem o stawkę, mianowicie o 6 miejsce w grupie premiowane awansem do kolejnej rundy. Oglądałem ostatnie spotkania Słoweńców i naprawdę obudzili się w drugiej części sezonu i stać ich na pokonanie Zagrzebia. Poza tym zauważam pewną zależność w spotkaniach pomiędzy tymi zespołami, którą zaznaczyłem w powyższym H2H. Dlatego też delikatne próbuję zagrania w kierunku gości:

Typ: 2:;/:
Kurs: 5,5
Marathonbet
Stawka 3j
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Liga Mistrzów
Godz: 19:00
Spotkanie: RK Zagrzeb - Celje Pivovarno
Typ: Under 50,5 bramki✅✅✅
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Idzie niesamowita masówka na RK Zagrzeb, spread początkowy wynosił (-1,5/+1,5) a obecnie wynosi już (-3,5/+3,5), dodatkowo linia under/over idzie również niesamowicie w górę, co dobrze świadczy dla kursów i mojego typu. Już wyjaśniam zagadnienie dlaczego tak ostro idę i ryzykownie. Patrząc na potyczki obydwu zespołów w SEHA Lidze typ nie ma prawa bytu. Ale w rozgrywkach firmowanych logiem Gazpromu RK gra praktycznie o prestiż (mistrzostwo w swoim kraju praktycznie pewne na 100%, a w SEHA Lidze jednym z pewników jest również udział w playoffach). Natomiast w LM, pod wodzą trenera Veselina Vujovica zwolniła strasznie tempo, mając bilans 0 zwycięstw i 4 porażki na 4 możliwe właśnie mecze, po czym słusznie podziękowano Czarnogórcowi za współpracę. Teraz natomiast możemy zaobserwować symptomy poprawy gry. Wygrane z Vardarem, Rhein Neckar, czy ostatnia bardzo kluczowa ze Szwedami. W tym ostatnim bardzo kluczowym aspektem była właśnie defensywa. Zespół ze stolicy Chorwacji grał spokojną, piłkę odwrotną od stylu run&amp;gun. Historyczny fakt jest taki, że w zeszłej edycji Ligi Mistrzów obydwa zespoły również mierzyły się ze sobą w grupie w meczu...takiej samej rangi. Wtedy padł wynik 24:23 po ciężkim meczu, gdzie obydwie drużyny skupiały się przede wszystkim na skrupulatnej defensywie. Dzisiaj przewiduję awans RK Zagrzeb, ale po bardzo ciężkim spotkaniu nie obfitującym w grad bramek. Kłaniam się nisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
11.03.2017 g. 16.00 Vive Kielce- Meshkov Brześć
Typ: 1 (-2,5)✅✅✅
Kurs: 1,78
Marathon
Stawka 6/10



Mecz o 2 miejsce w grupie dla Vive, sytuacja w grupie po ostatnich kilku niespodziewanych wynikach zrobiła się niezwykle ciekawa, gdyby nie wpadka z Kristianstadt, Vive mogło walczyć dziś o 1 miejsce. Jednak nie ma co gdybać, dziś do Hali Legionów z zawita Rastko Stojkovic i spółka. Kielczanie we własnej hali są niezwykle silni, i z dopingiem publiczności uważam ze wygrają dzisiejsze to spotkanie. Miałem pisać wczoraj analizę w kierunku gosci, ale poczekałem na dzisiejsze ruch kursów, bo miałem pewne obawy i słusznie. przy handi ok 5- bramek szedłbym w kierunku gości, ale przy 2,5 biorę Kielce.

Poza tym próbuję delikatnie:
Meshkov/ Vive HT/FT @ 9,00 !!! ✅✅✅✅ ✅Bet 365 2/10
Over 54,5 @1,72 Marathon 5/10 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
11.03.2017 g. 16.00 Vive Kielce- Meshkov Brześć
Typ: 1 (-2,5)✅✅✅
Kurs: 1,78
Marathon
Stawka 6/10



Mecz o 2 miejsce w grupie dla Vive, sytuacja w grupie po ostatnich kilku niespodziewanych wynikach zrobiła się niezwykle ciekawa, gdyby nie wpadka z Kristianstadt, Vive mogło walczyć dziś o 1 miejsce. Jednak nie ma co gdybać, dziś do Hali Legionów z zawita Rastko Stojkovic i spółka. Kielczanie we własnej hali są niezwykle silni, i z dopingiem publiczności uważam ze wygrają dzisiejsze to spotkanie. Miałem pisać wczoraj analizę w kierunku gosci, ale poczekałem na dzisiejsze ruch kursów, bo miałem pewne obawy i słusznie. przy handi ok 5- bramek szedłbym w kierunku gości, ale przy 2,5 biorę Kielce.

Poza tym próbuję delikatnie:
Meshkov/ Vive HT/FT @ 9,00 !!! ✅✅✅✅ ✅Bet 365 2/10
Over 54,5 @1,72 Marathon 5/10 ✅✅✅
Nie za bardzo wiem co działo się w II połowie bo musiałem wyjechać, ale pierwsza połowa ewidentnie pod dyktando Vive, tylko w końcówce, głupio stracili przewagę. Z tego co śledziłem wynik to ok 45 minuty było nieciekawie bo było 24-21 dla Meshkova, ale potem Vive rzuciło 7 bramek z rzędu.
Jak się skończyło to widzę i się cieszę. Oglądał ktoś 2 połowę i opisze jak to wyglądało że takie zmiany przebiegu meczu były?
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Oglądał ktoś 2 połowę i opisze jak to wyglądało że takie zmiany przebiegu meczu były?
Przy 24-21 dwie głupie straty gości i mega szybkie nasze kontry, do tego doszedł obroniony karny przez Kasę, kocioł się zrobił taki na trybunach jakiego daawno nie było. Goście się zagotowali i było po meczu. Swoje robiła obrona ze Sławkiem w bramce co uruchamiało szybkie ataki i najważniejsze, że były one skuteczne. Po 8 szybkich bramkach bez odpowiedzi Meshkov wiedział, że już nie jest w stanie odpowiedzieć i dokonaliśmy dzieła zniszczenia.
Tak to wyglądało z perspektywy sektora E (Młyna). Może ktoś ma inne zdanie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Dzisiaj na szybko i krótko bo jestem poza domem i pisze z telefonu. W Paryżu i Skopje dzisiaj mecze towarzyskie o pietruszkę, jednak zagrałem dzisiaj takie zakłady:
Vardar- Kristianstadt ✅✅✅
Over 60,5
1,80
Unibet
Stawka 3/10

Tak jak napisałem mecz o nic, oba zespoły z dużym potencjałem ofendyenym, spodziewam się szybkiego meczu w którym zespoły nie będą zbytnio przykładać się do twardej obrony.
PSG - Kiel ✅✅✅ Aż takiego pogromu się nie spodziewałem
Typ: 1 (-3)
Kurs: 1,76
Marathonbet
Stawka 2/10

Sparing w Paryżu zapowiada się ciekawie, zagrają dwie silne drużyny, co prawda stawki nie ma ale Paryski gwiazgozbior będzie chciał podbudowac morale pokonując kilonczykow. Skład jaki mają każdy wie, a THW wg mnie pod formą. Jak Francuzi zagrają na swoim poziomie może być +8
Że stawkami nie ma co szaleć bo mecze o pietruszkę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - EHF CUP
Godzina: 19:00
Spotkanie: Porto - Midtjylland
Typ: HA - 2,5 Porto ✅
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet

Porto będzie chciało zrehabilitować się Duńczykom za porażkę na ich parkiecie w pierwszym meczu. Midtjylland zupełnie bez formy. Przegrywają mecz za meczem i spodziewam się, że Porto na własnym parkiecie to wykorzysta i wygra co najmniej trzema bramkami

Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Nantes - PSG
Typ: HA +3,5 Nantes ✅
Kurs:1,45
Bukmacher: Unibet

Osobiście pograłem Nantes czystą 1 od razu jak zostały wystawione kursy na to spotkanie (kurs 4,60) oraz handi również po lepszym kursie. Nantes w znakomitej formie jest jak najbardziej w stanie, jeśli nie ograć to powalczyć jak równy z równym z ekipą z Paryża. Kibicuje im od początku sezonu i może ten typ jest trochę życzeniowy, ale po obejrzeniu ich poprzedniego meczu w tym sezonie (37-31) mam nadzieję, że postawią równie twarde warunki w dzisiejszym spotkaniu. Generalnie, można pomyśleć też na overem bo obie drużyny ładują ponad 30 bramek w ostatnich spotkaniach.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - EHF Cup
Godzina: 17:00
Spotkanie: GOG Handbold - Saint Raphael
Typ: 1
Kurs: 2,02
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jest to pojedynek duńsko-francuski w grupie A w europejskich rozgrywkach EHF Cup. Tabela tej grupy wygląda następująco:

Fuchse Berlin tutaj bez problemu zajmie 1 miejsce w grupie. O 2 lokatę w tabeli premiowaną awansem do kolejnej rundy walczą własnie zespoły GOG i Saint Raphael. Zwycięzca tego meczu mocno przybliży się do wyjścia z grupy. Ja w tym spotkaniu stawiam na gospodarzy. GOG w tym sezonie mocno mi imponuje swoją grą. Zespół ten jest bardzo ciężko ograć i jak już przegrywa to nie dużą różnica bramkową, walcząc do samego końca. W lidze duńskiej drużyna ta zajmuje 5 miejsce w tabeli i tak już zostanie do końca sezonu regularnego, bo została już tylko 1 kolejka przed play offami i nikt im nie zagraża, ani swojej pozycji ligowej też już nie są w stanie poprawić. Saint Raphael w lidze francuskiej jest na 4 miejscu. Tutaj jednak w tym spotkaniu GOG u siebie powinien wygrać. Cenię ten zespół bardziej niż drużynę francuską i u siebie przed własną publicznością liczę, że gospodarze sobie poradzą. Goście na wyjazdach bez jakiejś wielkiej rewelacji i już ze słabszymi zespołami niż GOG w lidze francuskiej ta drużyna przegrywała. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami GOG zwyciężył w hali rywala 36-32 więc tym bardziej dzisiaj przed własną publiką są w stanie zwyciężyć a kurs bardzo fajny zważywszy na to, że na wyjeździe okazali się lepsi. Oba zespoły raczej w najmocniejszych składach. GOG miał dzień dłużej na regenerację, bo swój mecz ligowy rozgrywał 21 marca a ich rywal z Francji grał 22 marca swoje spotkanie w lidze francuskiej. Ja tutaj liczę na duński zespół i dla mnie oni są w tym meczu faworytem i polecam grać na nich.
⛔ 28-32
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
25.03.2017 g. 20.45 Nantes- PSG
Typ: 2 (-1)
Kurs: 1,76
Marathonbet
5/10

Bratobójczy pojedynek w 1/8 EHF CL pomiędzy Nantes a PSG zapowiada się pasjonująco. Kilka tygodni temu na krajowym podwórku gospodarze wygrali z PSG aż 37-31. Jednak LM to inna bajka, inna motywacja itd. Za PSG na pewno przemawia skład, który jest silniejszy, dużo bardziej doświadczony na wyższym szczeblu oraz silniejsza ławka rezerwowych co może mieć duże znaczenie w 2 połowie.

Owszem nie można odmówić braku gwiazd w zespole Nantes bo nazwiska: Nyokas, Gurbindo czy Klein mówią wszystko, jednak uważam że PSG to jest pozom wyżej.

Uważam że drużyna z legendami światowego ręczniaka jak Omeyer, Abalo, Narcisse, Karabatić czy Hansen odniesie dzisiaj zwycięstwo i zrobi pierwszy krok do awansu do kolejnej rundy.

Alternatywnie:
PSG (-2) @ 2,20 Marathon 3/10
PSG (-3) @ 2,80 Marathon 2/10
Over 59,5 @ 2,00 Marathon 3/10



W drugim spotkaniu moim zdaniem nisko wystawiona linia, ja rozumiem że PPD notuje u siebie niskie wyniki, ale uważam że z Veszprem powinno paść ponad 50 bramek.​
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rhein-Neckar - Kiel
Typ: 1 ⛔ ( Duvnjak mial nie zagrac do konca sezonu i to glownie dlatego zagralem 1 a tu cudowne ozdrowienie ???? l
Kurs:1,52
Bukmacher: Bet365

Mecz rewanżowy play-offów w Lidze Mistrzów. Gra Kiel ostatnio do mnie nie przemawia. Dodatkowo mają kilka kontuzji podstawowych zawodników. W pierwszym meczu Rhein-Neckar kontrolowali wynik praktycznie przez całe spotkanie. W końcówce Kiel podciągnęło wynik, ale i tak miałem wrażenie, że końcówkę spotkania Lwy trochę odpuściły. Własny parkiet w tym spotkaniu na pewno doda im skrzydeł i liczę, że zwycięstwem przypieczętują awans do kolejnej rundy
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
RNL-THW Kiel 24-26
THW 4.50 1xbet✅✅✅
THW+3 1.83 1xbet✅✅✅ IZZI

Na start coś koło 3.00 na Zebry, a i tak już myślałem o czymś w ich stronę. Z biegiem czasu wszystko szło w stronę Lwów, więc tylko z korzyścią dla mojego tropu. Zdecydowanie faktem numer jeden za gospodarzami i obrońcami jednobramkowej zaliczki z pierwszego meczu jest brak Dule Duvnjaka, który najpewniej wypadł co najmniej do końca sezonu. Chorwat często ciągnął grę THW, jednak nie przesadzajmy. Gisalson dalej do dyspozycji ma wielu grajków z samego topu. Tak Vujin, jak i Weinhold są w stanie pociągnąć grę zespołu. Dochodzi Ekberg, który potrafi nie mylić się z karnych i rzucać z niewielkiego kąta. Solidne lewe skrzydło, a i tak głównie mój bet oparłbym na defensorach zespołu z Kilonii. Przede wszystkim Wiencek potrafi robić robotę, a do tego nie zapominajmy o Landinie i Wolffie. Przecież ci bramkarze także nieraz wygrywali w pojedynkę mecze, czy to w klubie, czy w reprezentacji. Najbardziej obawiałbym się o lewe rozegranie, jak i środek. Bylik i Nilsson nie zawsze potrafią zagrać na swoim optymalnym poziomie. To jednak nie daje aż takich argumentów, by taka marka była takim dogiem. Jasne, że mogą szykować się słabsze czasy dla THW, ale nie oznacza to, żeby aż tak deprecjonować ich możliwości. Po drugiej stronie reńskie Lwy, które przecież potrafiły grać tak słabo pod koniec fazy grupowej. Wyraźnie polegli w Celje i na własnym parkiecie przegrali z Pickiem. Ostatnie wyniki wyglądały trochę lepiej, ale zauważmy, że oprócz pierwszego meczu ekipa Jacobsena nie mierzyła się z jakimiś tuzami. Dodatkowo spojrzałby na pojedynki między topowymi siódemkami w Niemczech. Tam często własny parkiet nie daje wielkiego atutu i nieraz przyjezdni zgarniali pełną pulę. W pierwszym meczu widzieliśmy niewysoki wynik, więc myślę, że Lwy mogą próbować skupić się na bardzo szczelnej defensywie, żeby nie polec ewentualnymi bramkami na wyjeździe, a taki scenariusz powinien pozytywnie działać w stronę dodatniego handicapu na Zebry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
( Duvnjak mial nie zagrac do konca sezonu i to glownie dlatego zagralem 1 a tu cudowne ozdrowienie l
Widzisz, ja też założyłem, że nie zagra, a mimo to szedłem w stronę Zebr. Tutaj występ Dule w ogóle nie zaważył na losach tego meczu, bo główną rolę odegrali Landin w bramce, młodzi na lewej stronie i w środku oraz Weinhold+Vujin na prawej połówce. In minus Wiencek w ataku i Ekberg, bo gdyby oni jeszcze dołożyli swoje ze 100% sytuacji, to Kiel nie miałoby tu +2 i nie drżeliby do końca, tylko wygraliby jakimś spokojnym +5. Lwy za to zagrały bezbarwnie praktycznie na każdej pozycji. Były blaski palicki, który wyjął 3 karne i dobra gra Du Rietza, ale to za mało. Na bank interwencja Landina, kiedy to złapał w dwie ręce mocny rzut z biodra Schmida będzie w top5, a stawiałbym nawet, że będzie numerem 1, bo rzadko widzi się, żeby któryś z bramkarzy z taką łatwością wyłapał tak mocną próbę. W ćwierćfinale Zebry zagrają z Barceloną, a przypominam, że rok temu była podobna sytuacja i to nie wielka Barca grała później w Final4. Tutaj znowu Katalończycy będą murowanym faworytem. Nie mówię, że THW tutaj coś zwojuje, ale nie skreślałbym ich. Dzisiaj Duvnjak nie wniósł aż tak wiele do gry, ale jeżeli pociągnie dalej bez operacji i zagra na chociażby swoje 80% to będzie bardzo przydatny w tym pojedynku. Dopiero pierwszy pojedynek rewanżowy w 1/8 za nami, a już tyle emocji. W weekend kolejne dobre mecze, aczkolwiek już z większymi faworytami. Myślę jednak, że będzie w czym wybierać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom