>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2016/2017

Status
Zamknięty.
S 47

szymonex0

Użytkownik
Co sądzicie o pograniu jakiegoś handi w stronę Schaffhausen? Myślę,że za wysoki kurs na nich.

Dlaczego tak sądzisz? Jakie są Twoje argumenty za tym? Ciężko jest się odnieść innym, jak zadajesz suche pytanie. Jeżeli chcesz dostać odpowiedź, to najpierw przedstaw swój punkt widzenia na ten mecz./Macko18
 
lukas88 323,9K

lukas88

Forum VIP
17.11.2016 g. 19.00 RNL- Vardar
Typ: 2 (+0,5) ✅✅✅
Pinnacle
Kurs: 1,93
Stawka 6j


Mecz za kilka minut wiec na szybko, RNL w moim odczuciu po odejściu Uwe straciło na wartości 30 %, ten zawodnik znaczył bardzo wiele dla tego zespołu. Przed sezonem nie poszaleli jakoś specjalnie na rynku transferowym by uzupełnić lukę. Zespół Vardaru bardzo mądrze prowadzony i rozbudowywany sukcesywnie co roku. Przeplatanka młodych, zdolnych zawodników z doświadczeniem. Oba zespoły mierzyły się w poprzednich kolejkach z Vive i zdecydowanie lepszym zespołem w tych pojedynkach był Vardar. RNL wygrało z kielczanami w dużej mierze dzięki bardzo słabej postawie naszych zawodników. Z kolei Vardar narzucił swoje tempo, za którym nie nadążała Kielecka defensywa przez co stracili aż 40 bramek. Uważam iż mimo solidnej obrony RNL, Vardar załaduje im ponad 30 bramek, przez co można śmiało uderzać w over linia 55 jak najbardziej do łyknięcia.


17.11.2016 g. 19.00 Wisła Płock- Kaddeten
Typ :2 (+5,5) ⛔ jedna bramka ????
Kurs: 1,81
Pinnacle
Stawka 5j


Tutaj również kilka słów, Wisła na pewno faworyt, tylko czy aż taki??? Rozumiem pokonali Kiel, ale skazywani na pożarcie Szwajcarzy na wyjeździe dostali tylko -3 bramki. Spodziweam się wyrównanego spotkania, bez żadnej demolki.

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nantes-Motor Zaporoże 32-34
Motor+3.5 1.85 b365
✅✅✅
W poprzedniej kolejce Francuzi pomęczyli się na własnym parkiecie z Dynamem. Swoje dorzucił bramkarz Rumunów, który fajnie ciągnął rzuty ze skrzydła. Przez dłuższy czas to przyjezdni prowadzili grę i byli kilka bramek do przodu. W końcówce jednak Nantes przycisnęło i wyciągnęli zwycięstwo. Motor za to pojechał do Portugalii, gdzie zdemolował Bragę. +13 na wyjeździe wygląda imponująco. Wcześniej była mowa w dziale, że w tej &quot;drugiej&quot; Lidze Mistrzów własny parkiet odgrywa ważną rolę. Z czasem to się trochę zatarło i widzimy coraz więcej bardzo dobrych wyników przyjezdnych. Motor solidny skład z kilkoma zagranicznymi zawodnikami. Mają świetnego reżysera w osobie Barysa Puchowskiego. Raz, że potrafi super poprowadzić grę, ale dwa, że często sam kończy akcje rzutem. Do tego Szelmienko na prawym rozegraniu i Seroka na skrzydle. Reszta także potrafi trzymać jakiś poziom. Nantes oczywiście z fajnym składem, ale dla przykładu Klein ostatnio na skrzydle prezentował się wręcz słabo. Myślę, że zobaczymy tutaj bardzo wyrównany mecz na wzór tego pierwszego na Ukrainie, gdzie padł remis 26-26, a w obliczu tego handi +3.5 przy takim kursie wydaje się ciekawą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Witam,
pytanie do ekspertów jak widzą szansę Azotów jutro? Typ pasuje mi do dubla, a kilka aspektów przemawiających za naszą drużyną jest (własny parkiet, transmisja TV, komplet publiczności)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam,

pytanie do ekspertów jak widzą szansę Azotów jutro? Typ pasuje mi do dubla, a kilka aspektów przemawiających za naszą drużyną jest (własny parkiet, transmisja TV, komplet publiczności)
Ze względu na prowadzenie transmisji nie będzie standardowego kompletu, bo część dwóch sektorów zostanie przeznaczona na miejsce dla kamer. Poza tym transmisja nie jest czymś specjalnym, żeby to było dodatkowym argumentem za daną drużyną. Nie widziałem w ogóle Benfici, więc nic nie doradzę.
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Dla mnie bardzo ładnie wyglądającą opcją na ten mecz jest over 53.5 bramki, to nie liga, tu nie będzie szybkiego odjazdu na początku meczu i oszczędzania sił w 2 połowie. W tamtym roku Benfica pokazała się jako niezwykle ofensywna drużyna w Puławach i myślę że dzisiaj nie będzie inaczej, a i Azoty mocniejsze niż rok temu
E: Grali w 2015 więc ???? Ale racja, to było 2 sezony temu
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Nie w tamtym roku a 2 lata temu. Nie wiem jak gra gości wygląda teraz ale wtedy grali bardzo szybką radosną piłkę. W Puławach było 29:37 dla gości,rewanż mininimalnie dla azotów ale wynik też był overowy. Faktycznie przy takich liniach warto chyba pójść w over.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Bjerringbro/Silkeborg - Barcelona
TYP : Barcelona i over 56,5 @2,15 forbet
Walcząca o 1 miejsce Barcelona mierzy się dziś na wyjeździe z ekipą Bjerringbro, która walczy o awans z grupy. Faworyta nie muszę tutaj przedstawiać. Nie wyobrażam sobie, że Barcelona tego spotkania nie wygra, więc w analizie skupie sie na drugiej części typu, to jest na overze. To ile rzuca bramek Barcelona, wie każdy. Natomiast Duńczycy grając z overowymi drużynami dotrzymują tempa, przykład mecz z PSG. W LM rzucają średnio 26,3 bramki na mecz. Barcelona średnio 28,6. Tutaj spotykają się drużyny preferujące szybsze tempo i przy zachowaniu zwykłej skuteczności, mecz zakończy się wynikiem overowym.
Veszprem - PSG
TYP : Psg @2,2 forbet
O pewnym kryzysie Veszprem pisałem już przed meczem z Bjerringbro, gdzie się nie myliłem. PSG jest na fali, przewodzi grupie w LM, ostatni mecz przegrali we wrześniu.Taki kurs jest tu nieporozumieniem, z którego należy skorzystać.
Elverum - Metalurg Skopje
TYP : Elverum -2,5 @1,95 forbet
Metalurg to drużyna własnej hali. Na wyjazdach nie wygrali od 5 meczy, rzadko w ogóle przekraczając granicę 20 bramek. Dziś powinno być podobnie, na norweskim terenie Metalurg nie powinien istnieć.
I jeszcze bez analizy ( spieszę się do pracy) polecam zagrać Flensburg po @2,75 bet365 w spotkaniu z Kiel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Veszprem - PSG
TYP : Psg @2,2 forBet
O pewnym kryzysie Veszprem pisałem już przed meczem z Bjerringbro, gdzie się nie myliłem. PSG jest na fali, przewodzi grupie w LM, ostatni mecz przegrali we wrześniu.Taki kurs jest tu nieporozumieniem, z którego należy skorzystać.
W Pinnku masz 2.51 na czystą wygraną mistrzów Francji, a 2.22 na DNB, więc tam są znacznie lepsze kursy do złapania. Ogólnie nie jestem przekonany dzisiaj do niczego, ale też uważam, że gra w stronę PSG może być opłacalna. Madziarzy w dołku, jednak nie orientowałem się jak wygląda sytuacja kadrowa obu ekip.
I jeszcze bez analizy ( spieszę się do pracy) polecam zagrać Flensburg po @2,75 Bet365 w spotkaniu z Kiel.
Szkoda, że nic nie napisałeś o tym meczu, bo o tej rywalizacji można by spokojnie stworzyć książkę. Derby, które bardzo często są wyrównane. Tydzień, czy dwa tygodnie temu Zebry wygrały po dziwnym meczu. Wikingowie potrafili już prowadzić 6-cioma trafieniami, żeby ostatecznie przegrać jednym. 20 sekund przed końcem THW miało piłkę i prowadzenie, ale stracili ją i Flensburg miał kontrę. Najpierw Wolff obronił rzut z lewego skrzydła (bodajże Mahe), jednak piłkę złapał jeszcze Svan, który został sfaulowany i mieliśmy rzut karny, do którego podszedł Eggert. Duńczyk jednak nie wytrzymał presji i trafił w słupek zawalając wynik swojej drużynie. Jestem jednak pewien, że drużyna Vranjesa podejdzie do tego meczu mega nakręcona i żądna rewanżu. Kiel to w ogóle inna ekipa niż przed laty. Odmłodzili skład i nie zawsze ich gra funkcjonuje tak jak powinna. Flensburg wręcz odwrotnie. Dokonali kapitalnych transferów i teraz ich kadra prezentuje się imo wyśmienicie. Ostatnio wrócił Lauge, który nota bene został odrzucony u Zebr. Wikingowie mają wyrównaną całą kadrę i to może być klucz do sukcesu.

E: W ekipie Zebr brakuje Bilyka, a u Wikingów Svana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukas88 323,9K

lukas88

Forum VIP
23.11.2016 g. 18.30 Flensburg- Kiel
Typ: 2 (+3) IZZZZI✅✅✅
Kurs: 1,74
Marathon
Stawka 7j


Dziś rewanżowe spotkanie w ramach EHF Champions League pomiędzy Flensburgiem a THW Kiel. W niedzielę chyba ku zaskoczeniu wszystkich Kilonia u siebie dostała ostre bęcki 22-30, co moim zdaniem było sporą niespodzianką. Mimo iż trener Vrajes oszczędzał w tym spotkaniu swoich liderów Mogensena, Svana oraz Kentina Mahe to i tak jego zespół pokonał THW. Duża zasługa w tej porażce to bardzo słaba skuteczność rzutowa zawodników Gislasona, najgorszy mecz w sezonie rozegrał Duvnjak, który rzucił tylko 1 bramkę na 6 prób, w drugiej połowie dramatycznie grali Weinhold i Vujin. Nie wierzę w drugi tak słaby mecz Kiloni i tak rewelacyjny występ Flansburga. Uważam że będzie to spotkanie na styku i kursy na poziomie 1,4 na gospodarzy to nieporozumienie albo podpucha buków.
Zdecydowanie idę w tym spotkaniu w kierunku gości, dlatego też powyższy handicap, poza tym po tak promocyjnym kursie żal nie spróbować takiego zakładu:

Typ: 2 ✅✅✅
Kurs: 4,25
Marathon
Stawka 3 j

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mogensena, Svana oraz Kentina Mahe
Nie zauważyłeś, że Ljubo gra cały sezon w taki sposób, że w danym meczu gra wybrana czwórka-piątka rozgrywających i często czy Mogensen, czy Gotfridson siedzą cały mecz na ławie? Co do Svana to nietrafne spostrzeżenie, bo nie było go nawet na ławce, dlatego też cały mecz grał Radivojevic. Dobrze, że dostał szansę, jednak pomylił się w kilku klarownych sytuacjach. Co do zwycięstwa Wikingów na wyjeździe, to nie była to żadna sensacja, ewentualnie niespodzianka, że wygrali tak pewnie, chociaż tak jak pisałem wcześniej już w poprzednim ich spotkaniu Flensburg potrafił prowadzić sześcioma trafieniami i tylko przez swoją niekonsekwencję przegrali jedną bramką.
 
lukas88 323,9K

lukas88

Forum VIP
Nie zauważyłeś, że Ljubo gra cały sezon w taki sposób, że w danym meczu gra wybrana czwórka-piątka rozgrywających i często czy Mogensen, czy Gotfridson siedzą cały mecz na ławie? Co do Svana to nietrafne spostrzeżenie, bo nie było go nawet na ławce, dlatego też cały mecz grał Radivojevic. Dobrze, że dostał szansę, jednak pomylił się w kilku klarownych sytuacjach. Co do zwycięstwa Wikingów na wyjeździe, to nie była to żadna sensacja, ewentualnie niespodzianka, że wygrali tak pewnie, chociaż tak jak pisałem wcześniej już w poprzednim ich spotkaniu Flensburg potrafił prowadzić sześcioma trafieniami i tylko przez swoją niekonsekwencję przegrali jedną bramką.
Macko18 z całym szacunkiem do Ciebie i Twojej Handballowej wiedzy, ale nie bardzo widzę powiązanie pomiędzy twoim wpisem a moim, mam wrażenie że odnosisz się do czegoś zupełnie innego, albo na szybko czytałeś mój post i nie do końca go zrozumiałeś. Zgadzam się że Lubo rotuje i mam tego pełną świadomość i dlatego Mogensen i Svan siedzieli na trybunach a Mahe na ławie Dlatego nie bardzo wiem co jest &quot;nietrafnego&quot; w stwierdzeniu że byli oszczędzani. Podobnie piszesz że zwycięstwo wikingów to nie była żadna sensacja, tylko co najwyżej niespodzianka. Ok tylko co to ma wspólnego z moimi słowami „....co moim zdaniem było sporą niespodzianką...”
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Macko18 z całym szacunkiem do Ciebie i Twojej Handballowej wiedzy, ale nie bardzo widzę powiązanie pomiędzy twoim wpisem a moim, mam wrażenie że odnosisz się do czegoś zupełnie innego, albo na szybko czytałeś mój post i nie do końca go zrozumiałeś. Zgadzam się że Lubo rotuje i mam tego pełną świadomość i dlatego Mogensen i Svan siedzieli na trybunach a Mahe na ławie Dlatego nie bardzo wiem co jest &quot;nietrafnego&quot; w stwierdzeniu że byli oszczędzani. Podobnie piszesz że zwycięstwo wikingów to nie była żadna sensacja, tylko co najwyżej niespodzianka. Ok tylko co to ma wspólnego z moimi słowami „....co moim zdaniem było sporą niespodzianką...”
Fakt przeczytałem to z lekkim nieogarnięciem, bo robiłem to dość szybko. W głowie zostało mi to &quot;ku zaskoczeniu wszystkich&quot;, co skojarzyło mi się z pewnego rodzaju sensacją. W takim razie mogę się przyczepić tylko do sytuacji ze Svanem. Wydaje mi się, że nie mógł zostać od tak wysłany na trybuny, gdyż to ważne ogniwo zespołu i sam Radivojevic na prawym skrzydle to zbędne ryzyko. Wnioskowałbym z tego, że Lasse miał jakiś uraz.
 
lukas88 323,9K

lukas88

Forum VIP
Podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami przed jutrzejszymi spotkaniami EHF Champions League, po kolei:

Pierwsze spotkanie, które zwróciło moją uwagę to pojedynek Węgierskiego Szeged ze Szwedzkim Kristianstadt.

26.11.2016 g. 18.15 Szeged- Kristianstadt
Typ: 2 (+8)✅✅✅
Kurs: 1,74
Marathonbet
Stawka 6 j


1,05 na Szeged, fascynujący kurs na Węgrów, nic tylko grać..... Moim zdaniem bukmacherzy nie doceniają Szwedów, którzy co prawda są słabsi niż przed rokiem ale to ciągle groźny zespół. Przekonało się o tym chociażby RNL, które wygrało 30-29. Szeged ok, są piekielnie silnym i rozwojowym zespołem, mają w swoim składzie szereg gwiazd jak: Balogh, Sego, Buntić czy Gorbok. Kristianstadt to z kolei skandynawska mieszanka Szwedów, Norwegów i Islandczyków. Należy zwróćić uwagę na Torbringa, Gudmundsona czy Arnasona, którzy nie są anonimowymi postaciami.
Pierwsze spotkanie przed tygodniem zakończyło się wysokim zwycięstwem jutrzejszych gospodarzy 29-21, lecz należy zwrócić uwagę że do ok 40 minuty Szwedzi utrzymywali kontakt 3-4 bramek, po czym nastąpił przestój i Szeged rzuciło 5 bramek z rzędu i było pozamiatane. Uważam że Szwedzi podejdą to tego meczu niezwykle zmotywowani i szczelną i agresywną defensywą będą chcieli ugrać jak najlepszy wynik.

------------------------------------------------------------------

26.11.2016 g. 20.00 Kadetten- Wisła Płock
Typ: 1 (+1,5) HT⛔
Kurs: 1,80
Unibet
Stawka 5 j


Kadeci świetnie prezentowali się w pierwszym pojedynku w Płocku, do jakiejś 25 minuty nawet prowadzili 1-2 bramkami. Mecz ustawiły zmarnowane piłki w końcówce 1 połowy, które pozwoliły odskoczyć Wiślakom przed przerwą na 3 bramki, co spowodowało bardzo dobrą pozycję wyjściową w 2 połowie. Gdyby Szwajcarzy wykorzystali chociaż jedną sytuację pod koniec 1 połowy mecz mógł dalej toczyć się na styku.
Jutro Szwajcarzy na pewno postawią trudne warunki, podobnie jak było w meczu z Flensburgiem gdzie jeszcze 2 minuty przed końcem był wynik 26-27.
Co do Wisły to od lat jest to drużyna nieobliczalna, potrafi walczyć jak równy z równym z najlepszymi albo męczyć się z przeciętniakami. Poza tym Wisła na wyjazdach traci 30% swojej wartości co pokazał chociażby mecz w Dani z Silkeborgiem. Uważam że Kadeci stają jutro przed ogromną szansą na pierwsze punkty, zapewne łatwo nie będzie ale uważam że stać ich na to.

Alternatywnie:
Typ: Kadetten (+3)✅✅✅
Kurs: 1,77
Pinnacle
Stawka 4j

Typ: Kadetten DNB✅✅✅
Kurs: 3,65
Pinnacle
Stawka 1j


EDIT: Ważna informacja http://www.handballnews.pl/pokazWiadomosc/545_znamy_sklad_orlen_wisly_na_kadetten_brakuje_skrzydlowego.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
26.11.2016
Liga Mistrzów
Kadetten – Wisła Płock
Typ: Wisła Płock @1.45 Bet365
Wynik:

Kolejna kolejka Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Wisła Płock udaje się na trudne spotkanie do Szwajcarii, z którego według mnie wróci z tarczą. Możliwe, że wygrają jedną bramką, a cała sprawa rozstrzygnie się w ostatniej akcji meczu. Nafciarze są obecnie w bardzo dobrej dyspozycji. W sobotnim starciu muszą postarać się o punkty. Bo punkty są bardzo potrzebne, aby pozostać dalej w rozgrywkach. Przeciwnik jest jak najbardziej do ogrania. W spotkaniach ligowych wyglądają bardzo pewnie, grają ciekawie w ataku, a zarazem skutecznie w obronie. Ostatnio w bramce bardzo dobrze spisuje się Rodrigo Corrales. Wisła stanowi kolektyw, jakiego dawno nie było w tym zespole. Mecz powinien być wyrównany, jednak w ostatecznym rozrachunku to goście wyjdą z tego starcia zwycięsko.
A co o meczu z MMTS-em? Nie widać w nim było jakiegoś zmęczenia, które rzutowało na to, że w końcówce to Kwidzynianie dogonili Nafciarzy i doprowadzili do historycznych rzutów karnych? Płocczanie grają co 3 dni już od dłuższego czasu i nie będzie to rzutowało na końcówkę meczu?

Zmęczenie to jest jedna sprawa, natomiast umiejętności to druga. Dobry zespół będzie potrafił wytrzymać trudy spotkania i obronić się własną grą.
W takim razie jak to było z MMTSem, skoro niewątpliwie to Nafciarze mają większe umiejętności?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
La Roja +3,5 @1,75 unibet
Czerwoni pojawią sie dzisiaj w Montpellier. Jest to mecz na szczycie. Potencjał obu ekip nie jest tak rozny zeby dawac kursy w granicach 4,5 na La Roje. Siła obu ekip jest porownywalna, ze wskazaniem na Francuzow. Na neutalnym terenie za pewne kurs byl by w granicach 1,7 na Montpellier. Glownym powodem tak wysokiego kursu na gosci jest ich,zresztą tak samo Montpellier, jest ekipą swojego parkietu. Mysle, ze zal nie sprobowac bo podobnie buki walneły kosmiczny kurs na Kilonie w tygodniu i kto zagral ten byl szczesliwy. Tam mialem 1,6 na +3,5.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Kadetten Shafhausen - Wisła Płock
Z całym szacunkiem ale kursy na ten mecz są lekkim nieporozumieniem. Dla Nafciarzy jest to niezwykle ważny mecz, który po prostu muszą wygrać. Mecz z MMTSem trzeba puścić w niepamięć,takie wpadki się zdarzają, dziś wystarczy spiąć się i zwyciężyć. Kurs 1,4 to zdecydowana promocja.

Wisła Płock @1,4 forbet
dramat
Gram to w dublu z Montpellier.Francuzi na własnej hali są nie do zatrzymania od 30 marca, wliczając w to zwycięstwo z PSG. La Rioja zaś jest drużyną, która na wyjazdach radzi sobie raczej średnio. Powinno skończyć się oklepem, ale lepiej bezpiecznie zagrać czyste zwycięstwo gospodarzy.
Montpellier @1,3 bet365

Na uwagę dzisiaj zdecydowanie zasługuje również RNL po @4,25 w całorocznym. Drużyny na podobnym poziomie, a taki kurs to lekka przesada.Mecz powinien być wyrównany a taki kurs zachęca co do zagrania.

Pick Szeged - Kristianstad
TYP : Kristianstad +7,5 @1,75 bet365

Mógłbym tu zacytować wypowiedź lukasa. Oglądając mecze Szwedów widać poprawę, jest to młody i bardzo ambitny zespół. Na samym początku tej edycji EHF pisałem, ze tak wysokie handicapy będą regularnie zabijane. Dzisiaj nie powinno być inaczej.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Kursy rosną jak szalone, więc trzeba brać póki gorące.
Górnik Zabrze - Cocks (Puchar EHF)
Typ: X2 ⛔ 30:29 mimo że Cocks juz wyszło w końcówce na prowadzenie...
Kurs: @4,50 Unibet
Typ: 2 ⛔
Kurs: @7,0 Betano
Absurd goni absurd w Górniku. Zwolnili Józka, bo niby miał odmienną wizję budowania drużyny, a tą odmienną wizją po prostu była chęć awansu do fazy grupowej EHF Cup, na co zarząd się nie zgodził, gdyż w Zabrzu brakuje najzwyczajniej w Świecie pieniędzy na to. Zatrudnili Rysia Skutnika, którego bilans jak na razie jest fatalny. 2 zwycięstwa takie na styk, ledwo ledwo z Legionowią i Wybrzeżem, do tego porażki z Vive, Azotami i Gwardią. Co do zespołu mistrza Finlandii, jest to krajowy hegemon. W tym roku odważnie zapukał do bram LM, oglądałem spotkanie ich z Gorenje Velenje i mało brakło, a zespół z SEHA Ligi, bardzo doświadczony w europejskich pucharach odpadł by. Mają doświadczonych zawodników z przeszłością w: Vardarze Skopje, FC Porto, SKA Mińsk, Meshkovie Brest, St Petersburgu, Chekhovskie Miedviedi, Motor Zaporozhye i tak można wymieniać. Do tego zawodnicy, którzy w reprezentacji Finlandii sprawili niespodziankę przyczyniając się walnie do pokonania Austrii: Ronnberg i Tamminen. Reasumując jutro będziemy świadkami ciekawego meczu, w którym moim zdaniem Górnik Zabrze ponownie ulegnie mistrzowi Finlandii (o losie świadczy to też o poziomie krajowego szczypiorniaka...) Powodzenia ;)
PS. Rysiu Skutnik jest mistrzem w przegrywaniu wygranych awansów. Dla przypomnienia zeszły rok, Azoty i mecz z Pfadi Winterfurh (chyba dobrze piszę, przytaczam z pamięci). Sroga porażka w obydwu meczach. O ile w Szwajcarii można jeszcze zrozumieć, to u siebie dostali bodajże 7, czy 8 bramkami...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom