>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie puchary 2016/2017

Status
Zamknięty.
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Co do Górnika to na pewno za drobne można próbować zagrać na gości bo Górnik prezentuje się wybitnie nierówno, czy będzie chciało im się biegać jak i tak nie awansują? Ciężko wyczuć.

Ja osobiście wolę uderzyć w drugi mecz EHF Cup mianowicie Benfica- Azoty.
Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 34-29, dzisiaj rewanż na Portugalskiej ziemi. Moim zdaniem kurs na Portugalczyków to promocja, @ 1,65 w Marathonbet biorę w ciemno. Benfica to 3 zespół ligi portugalskiej, na własnym parkiecie maja bilans 6-0-0, potrafili ostatnio ograć Bragę która gra w LM, czy też latem ograli co prawda towarzysko ale zawsze Czechowskie niedźwiedzie.
Co do Azotów, to jak już wielokrotnie wspominałem 3 siła polskiej ligi, jednak wydaje mi się że poza Vive i Wisłą nie mamy zespołów, które mogą powalczyć w Europejskich pucharach. Azoty szczególnie mocne są u siebie, jeśli chodzi o wyjazdy to nie prezentują się już tak rewelacyjnie. Poza tym warto dodać że są po ciężkim meczu z Vive w tygodniu, który zakończył się dopiero po dogrywce. O tym jaki wpływ na kondycję drużyny mają takie spotkania przekonała się wczoraj Wisła, która &quot;siadła&quot; w końcówce spotkania przez co poległa z Kadetami.

Reasumując uważam że Azoty przegrają dziś w Portugalii, szczerze mówiąc obawiam się że dostaną dziś ostre bęcki i nie awansują do kolejnej rundy

27.11.2016 g. 17.00 Benfica- Azoty
Typ: 1✅✅✅
Kurs: 1,65
Marathon
Stawka 7 j


Alternatywnie
Benfica (-2) @2,16 Marathonbet 3/10✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Widzę lukas, że trzymasz stronę przygłupów z Przeglądu, którzy pisali, ze po 5-bramkowym zwycięstwie Azoty oddaliły się od awansu. Głupota straszna i dobrze, że sam klub poruszył tę sprawę. Wprawdzie plus 5 to nie to samo, co plus 11 Finów przyjeżdżających do Zabrza, jednak to dalej dobra zaliczka przed rewanżem, tym bardziej, że personalnie to puławianie wyglądają o niebo lepiej. Co to za argument, że Portugalczycy ograli Czechowskie Niedźwiedzie, skoro nie jest to już ten zespół, co jeszcze kilka lat temu? Wtedy jeszcze trzymali prawie całą reprezentację, teraz jeżeli ktoś się tam wybije, to od razu go nie ma. Drugi sort rosyjskich szczypiornistów i tyle. Braga? Bądźmy poważni, to jest ta druga Liga Mistrzów, a połowa zespołów stamtąd miałaby problemy w Pucharze EHF z takim Fuchse, czy KIFem. Co do samych Azotów, to po to mają szeroką kadrę i praktycznie po dwóch zawodników na każdą pozycję, żeby dawać radę grać na wysokiej intensywności. Szczerze mówiąc myślałem, że sobie odpuszczą mecz w Kielcach i zagrają na większym lajcie, ale powalczyli i zabrali z Hali Legionów bardzo pozytywny wynik. Wszyscy podkreślali, że liczy się dla nich rewanż z Benficą i ja dalej w to wierzę. Obecnie puławianie mają dobrą kadrę, Łyżwa po ograniu się w 1. lidze wrócił i fajnie wkomponował się ponownie w ekipę. Jest Prce, który zawsze gwarantuje wysoki poziom w drugiej linii, do tego Przybylski, dla którego najbliższe miesiące będą niezwykle ważne, bo to m.in. na jego barkach będzie spoczywało pociągnięcie gry naszej reprezentacji. Pierwsza linia też bardzo dobra i do tego bramka z Vadimem. Nie pokuszę się tutaj o żaden typ, bo +4.5, czy +5.5 dające Azotom awans jest po biednym kursie, jednak z pewnością nie mówiłbym tutaj, że Portugalczycy zleją u siebie Polaków i pewnie awansują dalej. Obecnie ekipa Kurowskiego to zespół z europejskimi ambicjami i nie ma miejsca na jakieś głupie odpadnięcia, jak w poprzednich latach.
 
W 35

wygraj.ubuka

Użytkownik
EHF CUP
Górnik Zabrze - Riihimäen Cocks
Typ: Górnik -4.5 ⛔⛔⛔
Kurs: 1,80 Oddsring

Górnik w Finlandii przegrał wysoko 30:19. Nasi nie sa zainteresowani za bardzo pucharem EHF z ktorego nie ma ani prestizu ani kasy. Po reformie superligi tez jest wiecej spotkan na krajowym podwórku wiec górnicy tu skupią swoje siły. Jednak u siebie przegrac z finami to byłby wstyd. Druzyna ze skandynawii to mistrz swojego kraju i jak na finskie warunki graja całkiem ciekawy handball. Jednak nie oszukujmy sie w Pucharze EHF wszystkie dwumecze maja podobny przebiega i kieruja sie zasada: MECZE U SIEBIE SIE WYGRYWA.
DACKO ADAMUSZEK BUSHKOV TOMCZAK GROMYKO GLINSKI SLUIJTERS KRYNSKI NIEDOSPIAŁ.. nazwiska nie graja jednak co jak co ale Zabrze ekipe ma mocna.
Wygrana 5 bramkami jest niemal pewna a po takim kursie warto wejsc za wieksze pieniadze.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
EHF CUP
Górnik Zabrze - Riihimäen Cocks
Typ: Górnik -4.5
Kurs: 1,80 Oddsring
Górnik w Finlandii przegrał wysoko 30:19. Nasi nie sa zainteresowani za bardzo pucharem EHF z ktorego nie ma ani prestizu ani kasy. Po reformie superligi tez jest wiecej spotkan na krajowym podwórku wiec górnicy tu skupią swoje siły. Jednak u siebie przegrac z finami to byłby wstyd. Druzyna ze skandynawii to mistrz swojego kraju i jak na finskie warunki graja całkiem ciekawy handball. Jednak nie oszukujmy sie w Pucharze EHF wszystkie dwumecze maja podobny przebiega i kieruja sie zasada: MECZE U SIEBIE SIE WYGRYWA.
DACKO ADAMUSZEK BUSHKOV TOMCZAK GROMYKO GLINSKI SLUIJTERS KRYNSKI NIEDOSPIAŁ.. nazwiska nie graja jednak co jak co ale Zabrze ekipe ma mocna.
Wygrana 5 bramkami jest niemal pewna a po takim kursie warto wejsc za wieksze pieniadze.
Chłopie, zluzuj trochę i nie mów komuś, że ma typ na Górnik grać za większe pieniądze. Górnik ledwo ledwo pokonuje Legionowię, Wybrzeże, a dziś mierzy się z Cocks, które jak równy z równym grało z Gorenje Velenje przewyższającym finansowo i kadrowo Górnikiem. Żadnego lania dzisiaj nie będzie...
Edit. Piszesz, że Górnik skupi się na rozgrywkach PGNiG, gdzie jest więcej spotkań, olewając EHF Cup, a za chwilę mówisz, że jednak dzisiaj żadnego odpuszczania nie będzie... Zdecyduj się
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
W meczu Azotów ja bym ponownie poszedł w over. Co prawda buki troche zmądzeli i podnieśli linie ale dalej jest ona do gry. Półtora roku temu w pierwszej konfrontacji Azotów z Benfiką dwa razy powyżej 60 goli. Tydzień temu mecz w szybkim tempie, dużo goli po kontrach i 63 gole. Myślę że dziś będzie podobnie i ok 60 padnie.
over 57,5 1,85 bet 365
over 59,5 2,65 sts
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Macko owszem widziałem ten artykuł, ale podobnie jak ty się z Nim nie zgadzam. Mam jednak świadomość, Benfika u siebie postawi ciężkie warunki, nie twierdzę że zleją Azoty, lecz mam tego typu obawy, zresztą gdyby Benfica była jakimś leszczem to zapewne dostałaby w pierwszym meczu -15 a nie -5. Już nie raz Polskie zespoły przekonywały się że 5 bramek zaliczki to jak 1-0 w piłce nożnej, czyli nic. Chociażby pamiętny mecz Wisły z Vardarem. Poza tym zakładając że będzie mecz na styku to w końcówce Azoty mogą odpuścić a Benfika zagra o zwycięstwo dla kibiców. Mam świadomość ciekawego i mocnego składu Azotów, ale czy to wystarczy na wyjeździe na Benfikę??? Zobaczymy, ważne żeby nie było więcej niż -4.....
 
W 35

wygraj.ubuka

Użytkownik
Chłopie, zluzuj trochę i nie mów komuś, że ma typ na Górnik grać za większe pieniądze. Górnik ledwo ledwo pokonuje Legionowię, Wybrzeże, a dziś mierzy się z Cocks, które jak równy z równym grało z Gorenje Velenje przewyższającym finansowo i kadrowo Górnikiem. Żadnego lania dzisiaj nie będzie...
Edit. Piszesz, że Górnik skupi się na rozgrywkach PGNiG, gdzie jest więcej spotkań, olewając EHF Cup, a za chwilę mówisz, że jednak dzisiaj żadnego odpuszczania nie będzie... Zdecyduj się
part1 Nie ma kolego takiej druzyny jak Legionovia tylko KPR Legionowo. Gorenje wygrało z nimi 3bramkami. Byli dla nich kolejnymi frajerami do golenia a nastepnego dnia grali mecz o awans z Presovem wiec chcieli wygrac jak najmniejszym nakladem sił. Dla Finów takie mecze to swieto i podeszli pewnie jak do finału mistrzostw swiata. Dzis Górnik wygrywa a finowie graja dalej w pucharach. I wszyscy sa zadowoleni.
part2 Górnik sie skupi na Superlidze bo dzisiaj odpadnie z EHF Cup. ODPADNIE PO PEWNYM ZWYCIESTWIE. Czytaj ze zrozumieniem a nie sie czepiasz.
Pozdrawiam

ZWRACAM HONOR. SPOTKANIE WYGLADAŁO JAK PRZEDSEZONOWY SPARING. WY RZUCCIE BRAMKE NAM MY RZUCIMY WAM A WY GRACIE U SIEBIE TO WYGRAJCIE JEDNA. Mój portfel zdecydowanie ucierpiał mam nadzieje ze wy nie stawialiscie. Pozdrawiam
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Widzę lukas, że trzymasz stronę przygłupów z Przeglądu, którzy pisali, ze po 5-bramkowym zwycięstwie Azoty oddaliły się od awansu. Głupota straszna i dobrze, że sam klub poruszył tę sprawę. Wprawdzie plus 5 to nie to samo, co plus 11 Finów przyjeżdżających do Zabrza, jednak to dalej dobra zaliczka przed rewanżem, tym bardziej, że personalnie to puławianie wyglądają o niebo lepiej. Co to za argument, że Portugalczycy ograli Czechowskie Niedźwiedzie, skoro nie jest to już ten zespół, co jeszcze kilka lat temu? Wtedy jeszcze trzymali prawie całą reprezentację, teraz jeżeli ktoś się tam wybije, to od razu go nie ma. Drugi sort rosyjskich szczypiornistów i tyle. Braga? Bądźmy poważni, to jest ta druga Liga Mistrzów, a połowa zespołów stamtąd miałaby problemy w Pucharze EHF z takim Fuchse, czy KIFem. Co do samych Azotów, to po to mają szeroką kadrę i praktycznie po dwóch zawodników na każdą pozycję, żeby dawać radę grać na wysokiej intensywności. Szczerze mówiąc myślałem, że sobie odpuszczą mecz w Kielcach i zagrają na większym lajcie, ale powalczyli i zabrali z Hali Legionów bardzo pozytywny wynik. Wszyscy podkreślali, że liczy się dla nich rewanż z Benficą i ja dalej w to wierzę. Obecnie puławianie mają dobrą kadrę, Łyżwa po ograniu się w 1. lidze wrócił i fajnie wkomponował się ponownie w ekipę. Jest Prce, który zawsze gwarantuje wysoki poziom w drugiej linii, do tego Przybylski, dla którego najbliższe miesiące będą niezwykle ważne, bo to m.in. na jego barkach będzie spoczywało pociągnięcie gry naszej reprezentacji. Pierwsza linia też bardzo dobra i do tego bramka z Vadimem. Nie pokuszę się tutaj o żaden typ, bo +4.5, czy +5.5 dające Azotom awans jest po biednym kursie, jednak z pewnością nie mówiłbym tutaj, że Portugalczycy zleją u siebie Polaków i pewnie awansują dalej. Obecnie ekipa Kurowskiego to zespół z europejskimi ambicjami i nie ma miejsca na jakieś głupie odpadnięcia, jak w poprzednich latach.
Macko, tak jak podkreślałem w poprzednich postach, mam ogromy szacunek do Ciebie i Twojej wiedzy odnośnie piłki ręcznej, jednak (nie tylko do Ciebie ale i innych guru na tym forum) mam jedną może nie uwagę a prośbę:
Nie traktuj jak idiotę i dyletanta, każdego kto wyrazi na tym forum swoje zdanie, niekoniecznie spójne z Twoją opinią. Sorry ale niestety tak odbieram twoje uwagi odnośnie np. moich postów na temat meczu Flensburga z Kiel czy dzisiejszego pojedynku Azotów z Benfiką. Nigdy nie uważałem się za eksperta w dziedzinie ręczniaka, jednak od kilku lat śledzę europejski handball i oglądam sporo spotkań i mam swoje pewne wnioski i opinie, którymi w miarę możliwości czasowych staram się dzielić na tym forum. Jak widać, czasami bywają one trafne jak w przypadku wspomnianych spotkań. Tak jak nie uważam się za eksperta w tej dziedzinie, nie czuję się w niej również totalnym dyletantem i laikiem, bo &quot;coś tam&quot; wiem w tej kwestii. Naprawdę od wielu lat śledzę to forum, od pewnego czasu staram się coś do niego wnosić, często korzystam z Twoich typów szczególnie ręczniaka bo o tenisie nie mam bladego pojęcia, a nie lubię grać czegoś o czym nie wiem nic.
Dlatego podkreślam jeszcze raz swoją prośbę, nie krytykuj zdania innych na &quot;dzień dobry&quot; bo masz inne, tylko wyraź swoje. Bo jak widać nie każdy jest alfą i omegą i również ty się czasem mylisz jak każdy i średnio to wygląda jak jedziesz po kimś po podaniu typu przed meczem, a potem wychodzi że jednak to ta druga strona miała ciut więcej racji. Póki co jeszcze każdy w tym kraju ma prawo do swojego zdanie (chociaż nie wiadomo jak długo przy obecnych rządach ojca Jarosława), tak więc wyrażajmy je na spokojnie bez narzucania swojego zdania &quot;Ja tak myślę i ta ma być&quot; bo brzmi to nieco jak motto naszego rządu &quot;Prawo prawem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie&quot;. Ja osobiście mam już kilkadziesiąt wiosen na karku, &quot;X&quot; różnych bredni się naczytałem na tym i nie tylko na tym form i osobiście mam &quot;wyje.....&quot; (czytaj: są mi obojętne) takie uwagi i ostra krytyka, ale może to zniechęcić młodych chłopaków, którzy raczkują w bukmacherce, chcą coś nowego wnieść do tego forum bo &quot;coś &quot; wiedzą i mają jakieś przemyślenia. Mnie taka &quot;krytyka&quot; napędza i motywuje do głębszej analizy, jednak nie jeden &quot;młokos&quot; po takiej &quot;czapie&quot; od Ciebie czy innego moda oleje temat i da sobie spokój, mimo iż może się okazać że to jednak od miał rację. To chyba tyle, mam nadzieję że moja grzeczna prośba znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości.... albo dostanę bana za to że napisałem co myślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Fakt, może moje posty mają za mocny ton, ale głównym ich przesłaniem nie jest krytyka, a bardziej wyrażenie mojej opinii, której jestem pewien. Taka porażka nie sprawia, że zawsze stwierdzę, że się myliłem, bo tak nie jest. To jest sport i tutaj może zdarzyć się wszystko i nie wszystko będzie się dało poprzeć racjonalnymi argumentami. Tak jak powiedziałem, moje reakcje nie są w 100% prawidłowe, więc postaram się nad tym popracować i to z pewnością mogę obiecać. Co do niemieckich derbów to czepiałem się bardziej niektórych stwierdzeń, bo z mojej perspektywy wyglądało to trochę inaczej. A co do Azotów to miałem i dalej mam o nich wysokie mniemanie. Dla mnie są naprawdę mocną ekipą i szczerze mówiąc odpadnięcie po raz kolejny z taką Benficą to blamaż. Nie ogarniam tego jak mając w głowie awans wychodzą i zaczynają od 1-7. Tacy doświadczeni zawodnicy... Nic, przynajmniej skupią się na lidze i pucharze, a to może dać nam ciekawe mecze na naszym podwórku.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Vive Tauron Kielce vs Rhein-Neckar Löwen

Po nieco ponad dwumiesięcznej przerwie powraca Velux EHF Liga Mistrzów, a z nią mecze obrońcy tytułu z sezonu 2015/16 – KS Vive Tauron Kielce. „Na dzień dobry” mistrzowie Polski naszpikowani byłymi i obecnymi reprezentantami kraju, zmierzą się na wyjeździe z Rhein-Neckar Löwen i właśnie z tej okazji BETSSON przygotował specjalną ofertę dla wszystkich fanów szczypiorniaka! Wystarczy, że postawisz 30 PLN na czwartkowe spotkanie, a każda bramka rzucona przez zawodników Tałanta Dujszebajewa to 3 PLN na Twoim koncie. A jako, że Vive Kielce nie ma problemów ze skutecznością, to jest to naprawdę świetna oferta!

Mistrzowie Polski przystępują do czwartkowego meczu z pewną istotną przewagą. Vive Kielce wróciło bowiem do gry po zimowej przerwie i w 2017 roku rozegrało już dwa – wygrane z resztą – starcia. Podopieczni trenera Dujszebajewa z kwitkiem odesłali najpierw Piotrków Trybunalski w PGNiG Superlidze 30:19, by później ograć w Pucharze Polski SRS Czuwaj Przemyśl wynikiem 40:26. Te dwa starcia, choć rozgrywane z rywalami z niższej półki od Rhein-Neckar Löwen, pokazały, że po zimowej przerwie Kielczanie mają głód w zdobywaniu bramek i są w niezłej formie. Z drugiej strony mamy Niemców, których dyspozycja może być niespodzianką, bowiem trzecia ekipa Bundesligi nie rozegrała jeszcze w tym roku meczu.

Tałant Dujszebajew z pewnością będzie chciał odegrać się Rhein-Neckar Löwen za porażkę odniesioną w Kielcach. Wtedy to Lwy wygrały zdecydowanie, bo aż 26:34 i zakończyły tym samym idealny start Vive w EHF Lidze Mistrzów, które wcześniej wygrało cztery kolejne spotkania. Najskuteczniejszym zawodnikiem mistrzów Polski był w tamtym pojedynku Karol Bielecki, autor ośmiu bramek. To właśnie na skuteczność naszego narodowego bombardiera i Julena Akizu Aguinagalde liczy Dujszebajew. Bielecki rzucił do tej pory 39 bramek, a Hiszpan – najskuteczniejszy piłkarz Vive – ma na swoim koncie 43 trafień. Jeżeli więc obrońcy trofeum chcą wywieźć z Mannheim jakąś zdobycz punktową, to ta dwójka musi zagrać dobre zawody.

Drużyna Lwów, choć świetna w ofensywie, często ma problemy w obronie i zwykła tracić wiele bramek. Wystarczy jeden rzut oka na ich pięć ostatnich meczów, by zobaczyć, że nie są to mistrzowie defensywy. Porażka z Magdeburgiem, który rzucił aż 35 bramek i cztery wygrane, ale z wieloma straconymi golami – kolejno – 26, 27, 25 i 28. Oznacza to, że jeżeli Vive Kielce miałoby powtórzyć wyczyn najsłabszej z ekip mierzących się ostatnio z Rhein-Neckar Löwen, to na Twoje konto powędrowałoby dodatkowe 75 PLN.
Sytuacja w Grupie B jest jak na razie w miarę spokojna. Stawce przewodzi mistrz Polski i triumfator zeszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, jednak do rozegrania zostało jeszcze pięć meczów i jeżeli Kielczanie chcą uniknąć nerwówki, to powinni przypieczętować awans jak najszybciej. Czy podopieczni Dujszebajewa postawią kolejny krok w kierunku fazy pucharowej, wygrywając z Rhein-Neckar Löwen i rzucając przy tym sporo bramek?

Graj z nami
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
A to trzeba gdzieś się zapisywać do promocji czy wystarczy postawić ? Do usunięcia później
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Meshkov Brest - Szeged
Typ: 2
Kurs: 2,18
Bukmacher: :Unibet:
Analiza:

Przed nami 10 kolejka Ligi Mistrzów w Piłce ręcznej, w tej kolejce Białoruski Meshkov Brest podejmuje u siebie Węgierski Pick Szeged.
Brest rozegrał 9 spotkań - 3 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki u siebie rozegrali 4 pojedynki z tego wygrali 2 spotkania, 1 remis i 1 porażka.
Przegrali z Vive Kielce 24:29, zremisowali z Celje 29:29 natomiast wygrane niespodziewane odnieśli z Rhein-Neckar 30:28 i 32:27 z Kristianstad.
Pick Szeged na wyjeździe rozegrali również 4 spotkania z czego 3 razy wygrali i tylko 1 raz przegrali, polegli z mega mocnym Vardarem 27:30, natomiast wygrali z Zagreb 26:24, z Celje 31:25 i Kristianstad 29:21.
W pierwszym meczu Węgierski zespół pokonał u siebie Brest 24:22.
Pick Szeged mają świetną sytuację w grupie, zajmują Oni 2 miejsce tuż za Vive Kielce a przed takimi zespołami jak Vardar czy Rhein-Neckar, Brest ma bezpieczną 5 lokatę i myślę, że na tej pozycji pozostaną do końca.
Zdecydowanie lepszych piłkarzy mają goście, w swoim zespole mają takie gwiazdy światowego handballa jak: D. Buntić, Petrus, Gorbok, Kallman, Skube czy Sego natomiast w zespole gospodarzy znam tylko byłego kołowego Vive R. Stojkovica, D. Rutenka oczywiście nie mylić z S. Rutenką, M. Babichev lecz są to tylko solidni piłkarze ręczni.

Kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych na ten mecz, moim zdaniem powinny być z goła odmienne ale skoro są takie jakie są to ja ten kurs pobieram.

Powodzenia.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
postawiłem, jako nowy użytkownik na Betsson na zespół niemiecki 30zł. To oczywiście na plus, ale bonusu nie otrzymałem. Coś dziwnego.
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Celje - Vive Kielce

19.02.2017 19:00​
Kurs na Vive ostro spada w dół i tak powinno być do do godziny 19, kielczanie od początku byli faworytami w grupie B i nie sądzę by po paru porażkach i średnik początku coś się zmieniło, jeśli myślą o bezpośrednim awansie do ćwierćfinałów muszą dziś wygrać. Celje wygrało tylko 1 mecz z 10, nie grają źle i często ocierają się o punkty ale temu młodemu zespołowi jednak czegoś brakuje w tych końcówkach.
W ekpie Tauronu Kielce zabraknie Tobiasa Reichmanna i Mateusza Kusa, a na urazy narzekają Krzysztof Lijewski i Julen Aginagalde, ale różnica poziomów nadal jest ogromna i o 2 punkty powinniśmy być spokojni, stawiam tu czysty win Vive, nie polecam handicapow w żadną stronę linia ustawiona bardzo nisko (2,5) a tu jak w wielu spotaniach w Celje mecz może sie roztrzygnąć w ostatnich minutach.
Vive Kielce
@1.37 Bet365

końcówka fatalna w wykonaniu Vive, roztrwonili kilku bramkową przewagę

Kristianstad - Rhein-Neckar


19.02.2017 17:30

Lwy na trudnym terenie w trudnych warunkach, tak szybko można zacząć tą analize. W zespole Rhein-Neckar zabraknie paru grajków ale za nich zobaczymy dwóch debiutantów.
Kim Ekdahl Du Rietz niedawno ogłosił koniec kariery, szwed już parę lat temu zakończył karierę w reprezentacji a dziś 27 latek będzie miał pewnie po raz ostatni zagrać na terenie swojego kraju, jak sam mówi piłka ręczna przestała go cieszyć.
Rhein-Neckar grają strasznie w kratkę przegrywają na własnym parkiecie z Vardarem po to żeby dokładnie 11 dni później wygrać 3 bramkami z liderem (wciąż mowa o Vardar Skopije) na początku grudnia przegrywają z przeciętnym PPD Zagrzeb żeby po przerwie reprezentacyjnej wygrać z mistrzem Polski. Gra Kristianstad jest dużo bardziej ułożona jest to solidna ekipa nie dająca pograć przeciwnikom gdy grają u siebie, w lidze nie są zbyt gościnni i z bilansem 11-0-0 na własnej hali są wysoko w tabeli, nie daleko szukać ostatnich spotkań H2H, w pierwszej rundzie lepsza okazała się drużyna z Niemiec ale tylko 1 bramkę (30:29). Ekipy zmierzyły się ze soba również 2 lata temu, wtedy to bukmacherzy podobni oceniali szanse a pojedynek zakończył się 3 bramkową wygraną szwedów, dziś nie zabraknie emocji, mam nadzieję że do samego końca obstawiam gospodarzy z niewielkim handicapem

Krisianstad +3,5

@1,78✅✅✅ Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: EHF CUP
Godzina: 20:30
Spotkanie: Porto - Goppingen
Typ: HA +0,5 ⛔
Kurs: 1.90
Bukmacher: betsson
Porto uczestnik zeszłorocznej edycji ligi mistrzów (w której bilans meczy u siebie to 5-0-0) z triumfatorem poprzedniej edycji pucharu EHF. Porto niezwykle mocne u siebie. Goppingen to drużyna, która owszem trzyma niezły poziom, ale w meczach wyjazdowych w tym sezonie nie idzie im zbyt dobrze. Fakt, że przegrywali z mocnymi przeciwnikami, ale uważam, że Porto tym bardziej grające na własnym parkiecie również zalicza się do kategorii tych mocnych i będzie chciało za wszelką cenę wykorzystać ten atut, tym bardziej, że przegrali oni pierwszy mecz grupowy z duńczykami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom