>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2011/2012

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
RUDY nie sądzę że zagra ale nawet jak zagra to Ibaka to spory brak...Pocius jak nie wyjdzie to będzie też ciężej Realowi...
Ogólnie w takim meczu kurs 1.25 do 3.85 to moim zdaniem błędne oszacowanie poszczególnych start-upów i szans danego zespołu.
Dziwi mnie bardzo spadek kursów, może ktoś wie więcej niż my... Zdania jednak nie zmieniam i mam nadzieję że znajdę czas aby to spotkanie obejrzeć...
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
ze strony acb.com
El Real Madrid, que ha encadenado tres victorias consecutivas en la máxima competición continental ante el Anadolu Efes, el Spirou Belgacom Basket y el Emporio Armani Milán, podría contar con su estrella, Rudy Fernández, quien, debido a problemas con su visado, ha podido retrasar su viaje a Estados Unidos una vez resuelto el cierre patronal en la NBA----&gt;tłumaczenie Real Madryt, który przykuty przez trzy kolejne zwycięstwa w finale kontynentalnym Anadolu Efes przed Spirou Basket Belgacom i Emporio Armani Mediolan mógł liczyć na jego gwiazdę, Rudy Fernandez, który z powodu problemów z jego wiza została opóźnienia jego podróży do Stanów Zjednoczonych po raz rozliczone blokady w NBA.

Z tego co pisze wynika jednak, że Real będzie mógł liczyć na Fernandeza.Stąd kurs na Real taki niski.
Bez Farmera Maccabi zostaje z Ohayonem i dziadkiem Papalukasem na rozegraniu.
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Olympiakos vs Caja
Typ: M.Teletovic Over 19.5
✅ 32pkt ????
Kurs: 1.85
Buk: Sportingbet
Analiza:

Mirzy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze i jest najskuteczniejszym strzelcem w Eurolidze ze średnią 21,57 na mecz.
Poniżej przedstawiam jego zdobycze punktowe oraz ilość czasu spędzaną w trakcie meczu na boisku ????
Przeciwnik: Czas Gry PKT. za2 za3 za1
1 at Fenerbahce Ulker 35:55 23 6/11 3/7 2/4
2 vs Bennet Cantu 32:37 22 5/10 3/6 3/5
3 vs Olympiacos 35:51 20 3/10 1/6 11/13
4 at SLUC Nancy 38:08 24 4/10 5/12 1/3
5 vs Gescrap BB 36:15 26 4/11 3/5 9/13
6 vs Fenerbahce Ulker 31:36 12 2/5 2/5 2/2
7 at Bennet Cantu 34:15 24 3/7 4/8 6/8
Jak więc widać Mirza spędza dużo czasu na boisku i to od niego głównie zależy gra Caji do tej pory tylko raz nie pokrył overu, a stawiam na niego co kolejkę i narazie się nie mylę uważam że dzisiaj spokojnie zdobędzie kolejny raz ponad 20 pkt ????
Spotkanie: Charleroi vs Partizan
Typ: M.Macvan Over 15.5pkt
⛔10 pkt
Kurs: 1.8
Buk: Sportingbet
Analiza:


Dobrym typem na dziś powinien byc też Milan Macvan po odejściu Pekovica będzie dostawał napewno więcej piłek i moim zdaniem spokojnie pokryje over 15.5
jego zdobycze punktowe przedstawiają się następująco:
Przeciwnik: Czas Gry Pkt. za2 za3 za1
1 vs Anadolu Efes 22:27 14 2/6 3/4 1/1
2 at Maccabi Electra 33:28 14 6/7 0/3 2/2
3 vs Belgacom Spirou 30:33 15 6/6 1/4 0/0
4 vs Real Madrid 33:30 16 4/7 0/3 8/8
5 at EA7 Emporio Armani 33:50 18 4/6 2/4 4/5
6 at Anadolu Efes 32:03 15 4/8 1/1 4/4
7 vs Maccabi Electra 30:27 22 6/8 3/6 1/2
Już ostatnio oglądając mecz Partizanu zauważyłem że Milan jest bardzo dobrej formie spod kosza trafia praktycznie wszystko co ma trafić. Wobec odejścia z zespołu Pekovica ciężar zdobywania pkt. będzie musiał przejąć właśnie Macvan. Dziś napewno Partizan powalczy o zwycięstwo więc pkt muszą wpadać do kosza a jak łatwiej można je zdobyć niż spod kosza ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Euroliga koszykowka 8.12 20:45
Real Madryt - Maccabi Tel Awiw
typ; +8 pkt Maccabi
2.0
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu osmej kolejki euroligi Real Madryt na wlasnym parkiecie podejmie Maccabi Tel Awiw. Obydwie te druzyny zapewnily juz sobie udzial w dalszej rundzie euroligi, pozostala im wiec walka o jak najlepsza lokate, a co za tym idzie jak najlepsze rozstawienie w kolejnej rundzie. Sytuacja obydwu druzyn jest podobna, maja na swoim koncie tyle samo zwyciestw, ta ktora dzisiaj wygra obejmie przodownictwo w stawce grupy. W ekipie Realu nie wystapia juz Ibaka i Rudy, ktorzy z powodu zakonczenia lockoutu w nba wracaja do usa. Real przystapi wiec do tego meczu znacznie oslabiony, obaj zawodnicy byli pierwszoplanowymi postaciami. Kurs na Maccabi to zupelnie nie porozumienie, tym bardziej, ze w pierwszym meczu triumfowali zawodnicy z tel awiwu i tym bardziej, ze Real zagra w tym meczu w nie pelnym skladzie. Rowniez bilans spotkan pomiedzy obiema druzynami wskazuje raczej na przyjezdnych. Maccabi wygralo 2 z 3 ostatnich spotkan z Realem w Madrycie. Sadze, ze dzis Maccabi wywiezie cenne zwyciestwo z Hiszpanii.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Strona Realu podaje, ze Rudy raczej zagra a Ty piszesz, ze kurs super bo nie zagra Rudy, po co wprowadzasz w blad?
Moge prosić o link? Na stronie Realu znalazłem informacje że mecz z Valencią był ostatnim i gracze mówią klubowi &quot;farewell&quot;. Nawet nie są podani w składzie zespołu, być może w ogóle nie byli - nie wiem.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Koledzy nawet gdy Rudy będzie grał w tym meczu to kursy i tak są wedlug mnie zle oszacowane i co kto by nie napisał o tym spotkaniu to najlepszym typem jest handi +7,5 w strone Maccabi , patrząc na kursy 1,24 do 4,45 na Maccabi przy potencjale i osobie trenera Blatta to prezent wedlug mnie
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie chodzi o kursy teraz tylko o pisanie glupot. Jesli ktos nie wie czy dany gracz zagra czy nie to po co pisac i innym sugerowac. ACB, TDW i fora podaja, ze powinien zagrac.
 
bgn 5

bgn

Użytkownik
Wzrosty kursów są co najmniej zastanawiające, ale lada moment dowiemy się w czym rzecz ???? Pinnacle wycenia zwycięstwa Maccabi na @4,56 a to już naprawdę jest lekką przesadą, bynajmniej moim zdaniem ???? Poczekamy, do meczu pozostały trzy godziny i wówczas będziemy mądrzejsi i może dojdziemy dlaczego te kursy zaczęły tak windować.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Ale te kursy są rzeczywiscie zastanawiające mam nadzieje ze w tych kursach chodzi tylko o osobe Rudego chyba ze buki mają info o ktorych my nie wiemy w co wątpie
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
No tu jest tekst z jego facebooka:
Dado el retraso que he tenido con el visado, esta noche despedida definitiva en el partido de Euroliga ???? !!!!
czyli mniej więcej:

Biorąc pod uwagę opóźnienia jakie miałem z wizą, mecz w Eurolidze będzie pożegnalny ???? !

Mimo wszytko buki mnie zadziwiają, Maccabi to nie jest jakiś ligowy słabiak, liczę że Blatt ich tam poustawia, no i że Langford zagra tak jak w ostatnim ligowym, czyli skutecznie
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja myślę,że nie ma co kombinować skoro buki dają promocje świąteczne.Handi na Maccabi i tyle w temacie.Nie wyobrażam sobie aby Real wygrał bardzo wysoko.Izraelczycy to bardzo rutynowany zespół ze świetnym trenerem i sądzę,że jeśli przegrają to max 7 punktami
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Dobra...

widzę że dyskusja prowadzi i kreci się wokół Rudiego. Wszystko fajnie ale on to 20% Realu. Patrzymy kto jest tam dalej : pod koszem Tomic, Begić nie będą mieć łatwego zadania z Sofo i Eliyahu. Obydwaj podkoszowi Realu i Sofo uwielbiają łapać faule. Tutaj upatruję możliwości zrobienia przewagi po stronie Maccabi.

Ktoś już wspomniał o PG Maccabi i tym że to weterani. True ale w tym meczu to też może mieć znaczenia.

Ogólnie trzeba patrzeć na rzeczywistość i to jak to ma się do kursów... 1.20 Real to pełne zaniżenie. Zrozumiałbym jakby było 1.40...

Nie ma sensu się rozwodzić...wszystko zweryfikuje boisko. Osobiście liczę na dobrą obronę i zatrzymanie siły rażenia Realu który potrafi mieć przestoje.

Do usłyszenia po meczu....
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Mamy już trochę wyników które chyba co niektórych zaskoczyły a co niektórych bardzo ucieszyły...
Zacznę od gratulacji dla Dawid1982 bo trzeba mu oddać że trafił ładnie ✅. Połowicznie i ja miałem rację. Kurs 1.85 można było zaryzykować Galatę, a 1.50 to już była przesada. Po tym co widziałem z Kazaniem obawiałem się tego jednakże osłabienia Sieny były poważne ale okazało się nie na tyle aby gospodarze zwyciężyli.
Najbardziej in minus jak do tej pory zaskoczyła mnie Unicaja. Brose miała bardzo ładną skuteczność w najwazniejszych momentach za 3pts i to im pozwoliło ciągle kontrolować mecz.
CDN....
Boli mnie brak zastawienia deski przez Maccabi...sprawdziło się rownież przewidywanie moje co do szybkich fauli graczy podkoszowych obydwu drużyn...Real prowadzi ale mam nadzieję że będzie jeszcze ciekawie... Blatt chyba zapomniał o Miroticu ▶ robi on jesień średniowiecza i jako jedyny trzyma wynik. na 3min przed końcem 3Q jest już wiadomo kto wygra. Duża bura dla Maccabi za brak zastawienia własnej deski. Blatt na ⛔ bo nie widziałem taktyki na ten mecz. Czułem że będzie pod kosz ale po pierwszych 3min jak to wszystko prysło. Może Lior za szybko złapał faule. No i oczywiście niesamowity Mirotić ! MVP tej kolejki na 1000%.
Spirou czuję że to wygra. Partizan może mieć problem z faulami bo podstawowi mają już po 2. Przypadkowy 3 Macvana i może być ciężko się utrzymać w grze. Belgowie wrócili po początkowym przestoju... Mecz na styk. Bardzo dużo fauli ze strony Serbów. na 1.30 przed końcem +2 Spirou !
Ogólnie dzień na ????. Maccabi wtopa po całości, Galata pokazał rogi, Unicaja zaszokowała. Jedynie Spirou zgodnie z planem
Olympiacos - Caja Laboral ▶ 84-82
Unicaja - Brose Baskets ▶ 79-90
Belgacom Spirou - Partizan mt:s ▶ 84-79
Real Madrid - Maccabi Electra ▶ 88-64
FC Barcelona Regal - Unics ▶ 63-50
GS Medical Park - Montepaschi Siena ▶ 63-67
CO NASTĘPUJE :
Od tej chwili informacje na temat czegokolwiek związanego z koszykówką dla zainteresowanych wiadomo gdzie ;) Przestaję do odwołania udzielać się w dziale tematycznym ze względu na niestworzone pretensje. Dziękuję.

I jeszcze słowo dla tych wszystkich co mają &quot;problemy&quot; ▶ OGARNIJCIE SIĘ !!! To jest sport po pierwsze, po drugie jeżeli macie problem ze stratą jakiejkolwiek waluty to grajcie sobie na zapałki, po trzecie pretensje możecie mieć sami do siebie jeżeli straciliście za dużo. Dobór waszych stawek to nie moja &quot;broszka&quot;. Dzieciaki proszę was zachowajcie spokój i nie wylewajcie tutaj swoich żali...
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Milan-Spirou Charleroi
Typ: Milan -9
Kurs: 1.91
Buk: 5dimes

Stawka: 3/10

W pierwszym meczu Milan wygrał w Belgii 76-81. Muszą wygrać dziś żeby jeszcze mieć szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek. Do Nba odszedł Galinari ale nie jest to jakaś wielka strata w porównaniu z ubytkami Belgów, tym bardziej że już grali bez niego mecze. Charleroi ma wielkie problemy. Stracili swoją najwiekszą gwiazdę Demonda Maletta. Jest to dla nich pierwszy mecz bez tego zawodnika. Malett był najlepszym rzucającym, na parkiecie spędzał najwięcej minut. Oprócz niego trener nie może skorzystać z Randy Oveneke, Broyles (20min, 10ppg.) Beghin(18min 7.6ppg) Pewne problemy zdrowotne ma Shengelia(17min 7.9ppg) ale raczej pojawi się na parkiecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Galatasaray - Olimpija Lublana AH (0:22,5) 1 1.83
Dziewiąta kolejka Euroligi, mecz pomiędzy Tureckim Galatasaray Stambuł a Słoweńską Olimpiją Lublana. Zdecydowanym faworytem w tym meczu są gospodarze, którzy jeśli wygrają to spotkanie zagwarantują sobie awans z grupy. No i prawda jest taka że nie ma innej możliwości niż wygrana Galatasaray, a z racji na kilka niepowodzeń u siebie (przegrane z Unicksem, Barceloną i Sieną 4 punktami), oraz to ze hala będzie dziś na pewno wypełniona po brzegi liczę na wysokie zwycięstwo. Gospodarze mają bilans: trzy zwycięstwa i pięć porażek, goście jedno zwycięstwo i siedem porażek, w pierwszym meczu Galatasaray wygrał na wyjeździe z Olimpiją dziewięcioma punktami, by dalej liczyć się w walce o awans Słoweńcy musieli by wygrać to spotkanie przynajmniej tymi dziewięcioma punktami, inaczej i tak ich szanse będą minimalne. Jednak nie ma na to najmniejszych szans, w Lublanie mają ogromne problemy finansowe, opuściło ich kilku bardzo ważnych zawodników: Green, Capin, Woodside, Varda i Markota, natomiast pozyskali Mocnika. Są to ogromne osłabienia, do tego nadal do gry gotowi nie są Jagodnik i Muric, u gospodarzy nie wiadomo czy zagra Shipp. Dziś Turcy mają o co grać, wiedzą o co walczą, z tak osłabionym rywalem liczę dziś na pogrom.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Galatasaray Cafe Crown - Union Olimpija (Poniżej/powyżej: 138.5)
[email protected] ~ [80:59]

Trefl Sopot Union Olimpija Ljubljana 67 : 52 --&gt;119

Union Olimpija Ljubljana Montepaschi Siena 57 : 63 --&gt;120

FC Barcelona Union Olimpija Ljubljana 72 : 46 --&gt;118

UNICS Kazan Union Olimpija Ljubljana 81 : 51 --&gt;132

Union Olimpija Ljubljana Galatasaray Istanbul 70 : 79 --&gt;149


Union Olimpija Ljubljana Trefl Sopot 70 : 62 --&gt;132
Montepaschi Siena Union Olimpija Ljubljana 79 : 57 --&gt;136

Union Olimpija Ljubljana FC Barcelona 64 : 86 --&gt;150


Galatasaray Istanbul Montepaschi Siena 63 : 67 --&gt;130

UNICS Kazan Galatasaray Istanbul 72 : 61 --&gt;133

Galatasaray Istanbul Trefl Sopot 78 : 76 --&gt;154

Galatasaray Istanbul FC Barcelona 66 : 70 --&gt;136

Union Olimpija Ljubljana Galatasaray Istanbul 70 : 79 --&gt;149
Montepaschi Siena Galatasaray Istanbul 103 : 77 --&gt;180
Galatasaray Istanbul UNICS Kazan 64 : 68 --&gt;132

Trefl Sopot Galatasaray Istanbul 72 : 76 --&gt;148


Wiem, że Ljublana na wyjazdach strasznie mało rzuca ale linia myślę, że trochę nisko postawiona tym bardziej że w pierwszym meczu obie ekipy rzuciły 149. Ljublana jest najgorszą ekipą w grupie 4, ale Galata straciła najwięcej punktów po 8 kolejkach. Typ na farta, że tak powiem, bo myślę, że obie ekipy są w stanie rzucić min 140;-)

/fart początkującego;-)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Raczej jestem skłonny grać over na Galatasaray 81,5.Wczoraj myślałem nad tym typem i jednak myślę,że powinni rzucić te 82 przynajmniej.A wcale nie zdziwiłbym się jeśli union rzuci 50pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom