>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2011/2012

Status
Zamknięty.
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Armani Milano - Real Madryt
Typ: 2 1.75 betsson ✅✅✅

Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Dla Milano, żeby zachować szansę awansu do top 16 a dla Realu, żeby już mieć prawie zapewniony awans. Z tego co wyczytałem, w Milanie nie wystąpi Danilo Gallinari, który ucieka do USA, ze względu na koniec lokautu. Drugi strzelec drużyny - Malik Hairston jest kontuzjowany, przez to ich gra ostatnio się posypała (ostatnie dość wyraźne porażki w lidze i Eurolidze). Real Madryt bez Ibaki i Fernandeza. Ibaka jednak nawet nie zdążył złapać formy w Madrycie, a Fernandez częściej się leczył. Po stronie gości wciąż kilku świetnych graczy, z Rodriguezem, Llulem, Pociusem i Carrolem na czele. W pierwszym meczu padł wynik 85-78 dla Realu. Do typu skłoniły mnie ostatnie mecze Milanu. Katastrofa z Partizanem u siebie 65-69, z H. Tel Aviv 85-76 oraz ostatnia ligowa porażnka z Casertą 91-80. Być może drużyna nie wytrzymuje grania co 3 dni. Liczę, że Real pokaże jak w piłce najlepszą swoją grę ????

http://www.acb.com/stsacum.php?cod_equipo=MAD&amp;amp;cod_competicion=LACB&amp;amp;cod_edicion=56 Dodatkowo starystyki punktowe Realu.
 
bgn 5

bgn

Użytkownik
Unics - Galatasaray ▶ No Bet lub 2 . Jeżeli ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy zagra Zaza to wtedy jestem w stanie zagrać gości po niezłym kursie, a wtedy HC+6,5 wydaje się spokojnie do pokrycia. Obydwa zespoły mają bogactwo na obwodzie i tam rozegra się mecz. Jawai nie zagra dlatego Zaza i ta wiadomość wydaje się najistotniejsza. Czekam na info ;). W przeciwnym wypadku NB.
&quot;Zaza will probably play his last game on Galatasaray and he will try to do his best before go back to NBA.&quot; Info zaczerpnięte z jednej z zagranicznych stronek. Pewności nie ma odnośnie występu, ale póki co jedynie to znalazłem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Partizan - Maccabi
Typ: 2
Kurs: 1.62
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Tego meczu boję się ze względu na jedno. Hala Pionior. To jest moja największa obawa do tego meczu.
Nikola Pekovic prawdopodobnie rozegra ostatni mecz przed wylotem do USA w barwach Partizanu. Mimo, że bilety na to spotkanie były droższe niż zwykle - nikogo to nie zraziło. Ten zespół charakteryzuje walka. Zawodnicy, którzy walczą i dla nich aspekt finansów jest na drugim miejscu, gdy grają przed najlepszą publicznością w europejskim baskecie.
Po drugiej stronie zespół ze znacznie dłuższą rotacją, doświadczeniem, a przede wszystkim trenerem, który ustabilizował grę Maccabi na wyjazdach.
Obrona Maccabi również jest dobra, więc wg. mnie mogą zadecydować indywidualności, które są lepsze w ekipie z Izraela.
W takim meczu zapewne Macvan będzie chciał się pokazać jak najlepiej. Sezon zaczynał w Maccabi, jednak obie strony sie dogadały i zawodnik ostatecznie trafił do Belgradu, więc Blatt i byli koledzy będą wiedzieli o jego słabych stronach, by próbować go powstrzymać.
Dziś może być kolejka cudów, ale Maccabi powinno walczyć o zwycięstwo, bo Real depcze im po piętach w grupie.
Armani - Real
Typ : 2
Kurs: 1.69
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Podstawą do tego typu jest styl gry Realu. Obronę i zespołowy atak nie sposób porównywać do szarpanej gry zespołu z Włoch.
Milan ma zespół gwiazd, który na parkiecie kompletnie nie pokazuje swojego potencjału i umiejętności.
Real w pierwszym spotkaniu pokonał ekipę z Milanu 85:78.
Dla Realu, to ważny mecz, bo w grupie mają 2 miejsce z bilansem 4-2, a za ich plecami jest Efes z bilansem 4-3.
Milan zajmuje przedostatnie miejsce z bilansem 2-4. Uważam, że ten bilans jest jak najbardziej adekwatny do ich sposobu gry.
Nie łączę w typie, czy zawodnicy z NBA zagrają, w tym spotkaniu, czy nie.
Gdyby żaden z nich nie wystąpił i tak bym dalej trzymał się swojego typu.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samin1 524

samin1

Użytkownik
basketpicksnew gdy w Realu zabraknie Rudiego i Sergio to ten zespół przestanie grać. Taka moje zdanie i na pewno go nie zmienię. Dziś to oni w większej mierze przyczynili się do zwycięstwa.
Ta kolejka moim zdaniem pokazała nam kto będzie się liczył. I tak : Barcelona, Panathinaikos i CSKA to moi faworyci do F4. Na tą chwilę nie widzę 4 zespołu. Wszystko bardzo wyrównane. Armani moim zdaniem w końcowej fazie może jednak zamieszać. Paczka tam jest naprawdę ciekawa.
Ogólne wnioski postaram się ukazać w kolejnych kolejkach.
Pytanie czy Prokom wygra mecz ? Może kolejny z Unionem ? wiem jedno. Już dziś jestem pewien że będę grał na Union po myślę fajnym kursie. Spodziewam się że będzie wyrównany mecz.
E: Oczywiście mowa jest o Sienie a nie o Armani. Mój błąd który zauważył prorok89.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Szkoda Maccabi.Jednak Macvan i Pekovic wyrwali to zwycięstwo.Gdtby nie 2 faule niesportowe Maccabi w samej końcówce to mogliby jeszcze doprowadzić do dogrywki.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Armani moim zdaniem w końcowej fazie może jednak zamieszać. Paczka tam jest naprawdę ciekawa.
Człowieku przecież Amani z grupy nie wyjdzie.Odchodzi Gallinari i mają dwa mecze do Partizanu i Efesu, a grają jeszcze z nimi mecze wyjazdowe.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
CSKA Moscow vs. KK Zagreb ▶ mecz ma jednego faworyta. Wszystkie U/O to loteria. Można próbować punkty na poszczególnych zawodników rezerwowych bo myślę że pograją drugą piątką. CSKA bilans 7-0 a KKZ ma szansę jeszcze na awans więc może powalczyć... Może dodatni HC na gości ? wszystko zależy od linii.
Zalgiris Kaunas vs. Panathinaikos ▶ tutaj mam mieszane uczucia. Z jednej strony Panata która tak już chyba nie zmieni swojej pozycji i zostanie na drugiej i gospodarze którzy będą się starać zrobić wszystko aby wygrać ten mecz i przedłużyć szanse na awans. Dla mnie typowy NO BET. Jeżeli już to chyba wolałbym zagrać na gospodarzy. Nie ma co analizować gry i poszczególnych graczy. Tutaj zadecyduje dyspozycja dnia zawodników litewskich. Czy dobrze pamiętam że to w Zalgirisie się źle dzieje ? ...hm...
Anadolu Efes vs. EA7 Armani ▶ moim zdaniem gospodarze tej potyczki nie będą mieli łatwego zadania. Kurs 3.50 na gości przesada... jak wystawią HC to wtedy podejmę decyzję co z nimi zrobić.
Gescrap Bilbao vs. Bennet Cantu ▶ w sumie jedyneczka ale nie po takim kursie.
Asseco Prokom vs. U. Olimpija ▶ minął tydzień i muszę zmienić zdanie i grać na Asseco. U gości sporo zmian .... odchodzą amerykanie. Ratko nie wiadomo czy w tym meczu zagra... Ogólnie kurs na Prokom nie rozpieszcza ale wydaje mi się adekwatny do tej sytuacji. Nie spodziewam się fajerwerków ze strony obydwu zespołów. Mecz walki zakończony mam nadzieję zwycięstwem Prokomu. E: pisząc tego posta kurs był 1.30
SLUC Nancy vs. FB Ulker ▶ Zwycięstwo Ulkeru wydaje się realne i to bardzo. Ciekaw jestem jak Francuzi poradzą sobie bez Batuma...
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
ja rozumiem, ze w olimpii duzo zawirowań i obecnie sa osłabieni ale przeciez prokom to nie jest tuz i kurs na niego w granicach 1,1 to troche smieszne. jednak jak widze |+15,5 po 1,9 lub |+17,5 za 1,65 dla olimpii to mysle czy nie zagrac tego za większa kase
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kurs na Prokom jest 1,05 spodziewasz sie walki to graj handi na gosci. 16.5 to sporo tylko kim oni maja teraz grac? W Unionie do gry zostaje Capin, Bertans, Jagodnik(?), Rothbart, Thompson(?), i Blazic. Są jacys juniorzy w kadrze i niewiele wiecej.

Golubovic w Caji Laboral.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Roxanne podobno Olimpija przyjedzie takim składem: Kastrati, Micic, Capin, Rothbart, Blazic, Thompson, Salin, Bertans, Morina.Trzech z nich nie grało wcześniej wcale
Udner na union wynosi tylko 63,5 trochę mało.Zastanawiam się nad pierwszą kwartą -3,5
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
hehe szukamy czegoś w meczu prokomu. Salin jak odpali trójki to pierwsza kwarta dla Unionu. HC zmaleje i wtedy można coś pograć na Prokom. Ogólnie mecz nie do grania przed meczem....
Saso da radę i z takim składem powalczyć ;-)
E: Dalej uważam że w 1Q powalczą a potem popłyną... Od razu się nie położą. Patrząc realnie to HC -20,5 pts na Prokom może siąść...
tak jak mówię mecz nie do grania przed ...
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Dlaczego Vucevic ma nie grac?Bo miejscowa prasa podaje,że będzie grał.

vijesti.me tutaj macie,bo nie mogę linków wklejać.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Odnośnie spotkania Prokomu z Olimpiją...Jak dla mnie Prokom wygra to na pewno, ale HC linie 16,5 gram w stronę Olimpiji. Tak jak napisał Undertaker Prokom w tym sezonie to nie jest nawet silna drużyna. Są po prostu słabi jak na Euroligę i nie sądzę, żeby wygrali aż taką różnicą swój 1wszy mecz w Eurolidze w tym sezonie nawet z tak osłabioną Olimpiją. Choć z 2 strony jak zagraja od 1 do 40 minuty mega skon centrowani to mogą i tymi 20 pkt wygrać. Wykluczyć tego oczywiście nie można, ale osobiście gram jednak +16,5.
???? Asseco Prokom Gdynia - Olimpija (HC 0/+16,5) --&gt; 2 - 1,90 ✅ 67-52(Betsafe)
Są jacys juniorzy
No Roxanne ja bym jednak nie zaniżał tak bardzo juniorów ze Słowenii. Akurat w Olimpijii szkolenie młodzieży jest dość dobre rozwinięte. Fakt na Euroligę to może za szybko, ale mimo wszystko ;)
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Asseco Prokom Gdynia - Olimpija Ljubljana
Data: 07-12-11 20:45
Typ: 2
Kurs: 10
Bukmacher: Bwin
Analiza: Od razu rzucił mi się w oczy kurs proponowany nam tego dnia na drużyny z Ljubljany, jaki podają bukmacherzy. Nie jest to zła drużyna, a nawet zaryzykuję, że jedna z najlepszych w Europie. Poukładana z dobryki graczami, którzy potrafią zapewnić jej zwycięstwo w znacznie trudniejszych meczach niż ten z Prokomem, który w Eurolidze jeszcze nie wygrał. Ja jednak na nich postawie, ze względu na właśnie bardzo duży możliwy zysk. Nie odstrasza mnie kryzys finansowy, z jakim borykają się władze klubu ze Słowenii, a którego skutkiem było odejście kilku znanych koszykarzy. Odszedł między innymi ratko Varda, znany kibicom z Trójmiasta. Ratko wybrał ofertę Azowmaszu Mariupol i od teraz tam będzie grać. Co więcej z klubu odeszli: obrońca Dany Green oraz rozgrywający Ben Woodside. Niestety kontuzjowany jest Dino Murić, więc i on nie wystąpi w tym spotkaniu. Można liczyć za to na takich graczy jak: młody koszykarz z Finlandii, który na Eurobaskecie potwierdził swoją wysokąwartość. Oprócz Sasu Salina, ciężar gry na siebie musi wziąć lider zespołu Aleksandar Capin, a także David Bertans. Do dorobku, swoje &quot;trzy grosze&quot; dołoży zapewnie Amerykanin Deon Thompson. Ze znanych jest jeszcze Chorwat Damir Markota oraz Jaka Blazić. Bez wątpienia, Olimpija Ljubljana nie jest juz tak groźnym zespołem, jakim była jeszcze niedwano, jednak mimo wszystko pozostali gracze nie oddadzą tego meczu zbyt łatwo. Pozostali są także doświadczeni i grać w koszykówkę potrafię. Co prawda zespół uzupełni grono młodszych kolegów, którzy z Euroligą nie mają jeszcze zbyt wiele wspólnego, lecz mam nadzieję, że zdadzą ten &quot;egzamin&quot;. Prokom w Eurolidze przegrał wszystkie spotkania, a było ich sześć, natomiast Olimpija Ljubljana wygrała jeden z sześciu, a było to starcie w Słowenii z Prokomem, gdzie Olimpija Ljubljana wygrała 70:62. Oby teraz nie było rewanżu...
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Asseco Prokom Gdynia - Olimpija Ljubljana
Data: 07-12-11 20:45
Typ: 2
Kurs: 10
Bukmacher: Bwin
Analiza: Od razu rzucił mi się w oczy kurs proponowany nam tego dnia na drużyny z Ljubljany, jaki podają bukmacherzy. Nie jest to zła drużyna, a nawet zaryzykuję, że jedna z najlepszych w Europie.
???? Brak słów poprostu:-(
Takiego jechania po kursach i grania irracjonalnych meczy dawno nie widziałe.m
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Markota też nie zagra.Bertrans z tego co pamiętam wcale prawie nie grał.Zobacz sobie ostatni występ w lidze 50-78 bodajże w plecy.
4 zadowników którzy z pierwszego składu nie gra+kilku jest w składzie tylko żeby niezbędny limit wypełnić.Tam zostało 4 ludzi do grania.Prokom to na 100% wygra,ale czy jakoś bardzo wysoko to pewien nie jestem bo nie mają rezerwowych zbyt dobrych.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
???? Brak słów poprostu:-(
Takiego jechania po kursach i grania irracjonalnych meczy dawno nie widziałe.m
To nie pierwszy post taki Kokocza...
Fajnie ze stara się w jakiś sposób na forum jednak jego mecze to głównie wysokie kursy a analizy często mijają się z celem. Wystarczy prześledzić jego ostatnie posty.. Ma kilka zdań które cały czas używa w swoich postach.
Żeby Union Olimpija przyjechała w swoim &quot;pierwotnym&quot; składzie to przy takim kursie handicap z pocałowaniem ręki by brało sie jak i czysty win.
Jednak 4 graczy podstawowych wyjechało, atmosfera fatalna, bez wypłaty od 2 miechów podobno to o dwa czynniki za dużo.
Jednak kursy są tak niskie że nie ma za bardzo co grać. Zwycięstwo w jutrzejszym meczu jest dla mnie bezdyskusyjne jednak iloma punktami to już jest wielką niewiadomą.
Bym skłaniał sie na over punktowy Prokomu myślę że powinień być w okolicach 79pkt(jak narazie buki w których mam konto mają skromną ofertę)
Szkoda że to będzie dopiero 1 zwycięstwo jednak z takimi przestojami w grze nie było co liczyć na więcej.
Ten sezon na dwóch frontach już stracony, pozostanie liga w której także obornić tytuł nie będzie łatwo.
Owszem w VTB są szanse jakby ktoś czepiał się jednak góra jeszcze odniosą 2 zwycięstwa z Minskiem u siebie i jakieś tam po drodze zapewnie wpadnie
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Overu na Prokom raczej nie polecam.Teoretycznie jeśli w zespole gości wejdą rezerwowi to będą łatwo ogrywani przez poszczególnych zawodników,ale to jest Asseco-mają słabych rezerwowych i wcale nie jest powiedziane że jak ktoś wejdzie z ławki to nie zagra na 0.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm...środa już opisane więc jedziemy z czwartkiem ;-) chyba pędzę ale co tam...
GS Medical Park vs. Montepaschi ▶ mam po kursie 1.8 na gospodarzy i uważam że to był max. Po 1.55 to już nie jest opłacalne choć Siena osłabiona brakiem Mr. Bo i jak wiadomo Rimasa Kaukenas-a i Ksistofa Lavrinovic-a, ale dalej to Siena z Andersonem, Mossem, Rakocevicem, Zizisem. GS mieli już raz sprawić niespodziankę w poprzednim meczu a jak się skończyło to każdy wie. Ogólnie nie wyglądało to za dobrze. Teraz własna hala i pełna mobilizacja na osłabioną Sienę. Powinni ale ....
OLympiacos vs. Caja Laboral ▶ NO BET bez rozwodzenia się...
FC Barcelona Regal vs. Unics ▶ NO BET bo nie ma co kombinować przy takim meczu. Unics za słaby na cokolwiek.
Real Madrid vs. Maccabi Electra ▶ oba zespoły bardzo wyrównane. Jeden z najciekawszych meczy w tej kolejce i po raz kolejny ciężko wskazać faworyta. Bez Rudego i Ibaki to na pewno nie będzie ten sam Real. Sporo nie wiadomych z absencjami więc trzeba to szybko wyjaśnić. Czy zagram Pocius ?. Do tego mecz o pierwsze miejsce w tabeli. Będzie się działo.
Belgacom Spirou - Partizan ▶ Nie ma Nikola Pekovica nie ma Partizanu. Do tego Aciego nie będzie. Ogólnie mecz na przełamanie gospodarzy u siebie. Myślę że zrobią wiele aby to wygrać choć łatwo nie będzie....
FUCK FUCK FUCK......cofnęło mi stronę i kolejne analizy pies wziął... ????
Reasumując
Maccabi +6,5
Maccabi win
Spirou win
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom