>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2011/2012

Status
Zamknięty.
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Sluc Nancy - Bennet Cantu
Typ: over 150
Kurs: 1.89
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10 ✅ 76:75 ✅ 4.45j
{Euroliga, 20:45}

Gospodarze dzisiejszego meczu w grupie A zajmują przedostatnie miejsce z bilansem 2-3. Goście natomiast są na drugim miejscu z bilansem 3-2.
Nancy w Eurolidze na pięć spotkań, wszystko zakończyło się pokryciem lini over. W domu rzucają średnio 88 punktów, a tracą 79.
Cantu na wyjazdach rzuca średnio 71 punktów, a traci 77.
Ogólnie średnie statystyki gospodarzy, to średnie 82 punkty w ataku, a 84 punkty tracone w obronie.
Goście w ataku średnio 73 punkty, a w obronie tracą 71. Ich bilans over/under, to 3-2.
Pierwszy mecz, pomiędzy tymi zespołami zakończył się zwycięstwem gospodarzy, czyli Cantu 80:69.

Real Madryt - Spirou
Typ: over 158
Kurs: 1.90
Buk: betsafe
Stawka:5/10 ✅ 93:89 ✅ 4.5j
{Euroliga, 19:00}

Spirou - Real 76:100. To wynik z pierwszego bezpośredniego spotkania pomiędzy tymi zespołami.
Dlaczego dziś ponownie over? Przede wszystkim Real zachowuje wciąć szansę na zwycięstwo w grupie. Warunek jest taki, że u siebie z takimi rywalami muszą wygrywać.
Spirou ma problemy z powrotem z ataku do obrony. Jednak na swoim parkiecie kontry Realu potrafią być zabójcze. Warunek? Muszą mieć skuteczność. Jednak przed swoją publicznością powinni wejść mocno w mecz, aby pokazać rywalom, kto tutaj będzie rządzić. Nie przewiduję, aby tutaj najsłabsza ekipa w Hiszpanii postawiła się dłużej niż 2/2,5 kwarty. Spirou ma bilans 1-4, a bilans &quot;małych punktów&quot; -48.
Bilans over/under, w ostatnich pięciu meczach gospodarzy, to 5-0, a gości 4-1.
Real u siebie notuje średnio 95 punktów w ataku, a traci 81 punktów w obronie.
Spirou na wyjazdach rzuca średnio 73 punkty, a traci 80.
Ogólne średnie zdobycze ekipy z Hiszpanii, to 90 punktów rzuconych w ataku, a 81 tracą w obronie.
Zespół z Belgii notuje średnio 73 punkty, a traci w obronie 74.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

mastom82

Użytkownik
Moje typy na dziś: Panata, Bamberg i Maccabi - 6,5 pkt.
Panata na wyjezdzie z Unicaja, prawdopodobnie bez Joel Freeland i EJ Rowland, podstawowych graczy - duże osłabienie.
Bamberg - solidna drużyna, na Zagrzeb powinna wystarczyć, nawet na wyjeździe powinni sobie poradzić.
Maccabi u siebie z Armani. Handi powinni z nawiązką pokryć. Do tej pory Maccabi u siebie może nie wygrywali dużą różnicą, ale Armani w dołku tak sądzę po ostatniej porażce i dziś także zejdą przegrani z parkietu minimum 7 pkt.
Polecam!
 
A 63

adachno

Użytkownik
...
Panata na wyjezdzie z Unicaja, prawdopodobnie bez Joel Freeland i EJ Rowland, podstawowych graczy - duże osłabienie.
...
Freeland dzis bedzie gral, Rowland raczej dzis nie zagra. Co potwierdza oficjalna strona Malagi
 
M 0

mastom82

Użytkownik
Nawet jak Freeland zagra to i tak chyba nie będzie w pełni sił, skoro dopiero w ostatniej chwili ogłosili że może zagrać.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Cantu 3.15 5/10

Debilny kurs, nawet nie napisze ze to 2 rowne ekipy bo Cantu jest przeciez lepsze. I jesli chodzi o sklad i konkretna gre. Wicemistrzowie Italii maja dobry sezon, Marconato z Basile nawet sie przydaja, Amerykanie ok, Gruzini ok nie ma przypadku w tym wszystkim. Nie maja super gwiazd to traktuje sie ich troche dziwnie ale oni sobie spokojnie radza. Ogladalam ich mecz z Fenerbahce ciezki wyjazd przegrali dwoma po dogrywce. Tu powinno byc latwiej, Batum super a reszta przecietniacy. Z Olympiakosem byli bez szans. Jedyny dobry mecz rozegrali u siebie z Bilbao ale nie oszukujmy sie, to Hiszpanie dali dupy przegrywajac IV kwarte -11. Stawiam na Cantu.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Z innej beczki, za oficjalną stronką rozgrywek. Krótko i na temat
Navarro is only 13 points from reaching Marcus Brown in the top spot of the Euroleague all-time scorers rankings. Brown, who retired the past summer, collected 2,715 points while Navarro stands on 2,702.
Coś mi się wydaje że JCN będzie dzisiaj sporo akcji kończył sam aby tylko ten rekord padł właśnie przed własną publicznością. Palau Blaugrana to idealne miejsce aby ów wyczyn należycie świętować i uczcić.
Navarro over 14.5 @1,70 tobet / @1,85 betsafe
Dla porównania sportingbet daje linię o 1 pkt wyższą i 0.1 mniejszy kurs więc chyba warto zainwestować pieniążki w tobecie.
Powodzenia !
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Dosc ciekawym typem jest postawienie Real Madrid - Spirou Charleroi under 41 punktow w 1 kwarcie po 1,85 teoretycznie oba zespoły powinny zdobyc po 20 punktow dokladnie 21-20. Ale po 1 nie wydaje mi sie by goscie dali rade tyle rzucic mysle ze 17 to maks ktory moga osiagnac po 2 real na poczatku nie bedzie tak forsował tempa i poczatkowo ciezko bedzie im latwo przechodzic obrone gdyz goscie beda 100% wypoczeci i beda ze swierza mysla taktyczna a jak wiadomo dzis beda koncentrowac sie na obronie tak jak mowie dla mnie najpewniejszym typem bedzie under 41 punktow po 1,85 bukmacher: expekt
 
corona 49

corona

Użytkownik
Unicaja dobry typ na Navarro przynajmniej wg mnie ;)
Ciekawie wygląda również Oliver Lafayette over 11.5 pkt - 1.72 Unibet. Oliver w każdym spotkaniu Euroligi notuje co najmniej 12 oczek, po odejściu z Asseco &quot;wielkiej gwiazdy smsów&quot; jego gra wygląda lepiej i trochę więcej czasu spędza na parkiecie. Jak dla mnie typ do gry, choć z tymi zawodnikami trzeba uważać.
Dość interesująca jak dla mnie wygląda jeszcze under Maccabi 79.5 oczek a Unibecie, w Betssonie można zagrać aż under 81 po kursie 1.85. Armani z lepszymi drużynami na wyjazdach dobrze bronią i dość średnim tempem prowadzą spotkania, tak więc jak dla mnie dwa dobre typy po nie złym kursie.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Bilbao - Nancy
Data: 30.11.11r 21:00
Typ: 2
Kurs: 5.53
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 rozegrane zostanie jedno z wielu spotkań Euroligi mężczyzn, czyli mieszanki najlepszych drużyn koszykarskich Europy. W jednym z nich dojdzie do starcia hiszpańsko-francuskiego, z którego według mnie górą wyjdą Francuzi, za których bukmacherzy płacą ładne pieniążki ;) W lidze francuskiej Nancy jest wiceliderem, który po 8 spotkaniach wygrał 7. Bilans bardzo dobry, tym bardziej, że pokonali oni takie zespoły w swojej lidze jak: SIG Strasbourg 67:62, Cholet 96:88, Asvel Villeurbanne 92:77, JSF Nanterre 85:64, Paris Levallois 82:64. Bilbao nie jest w tak dobrej formie jak ich dzisiejsi przeciwnicy, jednak to oni są zdecydowanym faworytem w tym meczu. W ACB lidze po 9 meczach, zajmują miejsce w środku tabeli. Zdołali wygrać 4 mecze oraz 5 razy ponieśli porażki. Bilans nie najlepszy. W swoich spotkaniach grali z takimi drużynami jak: Real Madrid i wygrali 86:82, MMT Estudiantes, także wygrana 72:66, FC Barcelona i porażka 72:91. Bilbao to zespół, która gra dobrze na własnym parkiecie, gdzie odniósł jak dotąd swoje wszystkie wygrane w lidze (4-1 u siebie oraz 0-4 na wyjazdach). W Eurolidze u siebie już przegrali mecz z Fenerbache 70:73, lecz i wygrali z Olympiakosem 76:61. Warto też wspomnieć, że w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami, wygrało Nancy 87:73, więc dużo. Podsumowując, jest to bardzo wyrównany mecz, w którym wygrać (przynajmniej według mnie) może każda z drużyn, jednak ja ostatni raz w tym miesiącu zaryzykuje i mam nadzieję, że z dobrym skutkiem. Oglądałem już mecze Bilbao w Eurolidze i grają &quot;swoje&quot;, jednak czy to wystarczy oraz czy dzisiaj także zaprezentują się z dobrej strony? Nie wiem i nikt tego nie wiem, więc warto zaryzykować po bardzo ciekawym kursie.
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Szczerze bym odradzał ten typ, jak wiadomo, najlepszy snajper Nancy - Batum odszedł już od drużyny, więc może to być bardzo kluczowe. Post do usunięcia w późniejszej fazie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Kokocz typ z kosmosu jakich mało. Bilbao jest bardzo dobrze ułożoną drużyną. Osobiście wrażenie na mnie robi to jak są prowadzeni. Nancy bez Batuma to tak już inna drużyna. HC -10 na Bilbao to chyba jednak za dużo. Nie wykluczam blowout-u jednak bezpiecznie jest pomniejszyć HC na nich do poziomu -6,5 coś takiego.

Może bardziej w dzisiejszych meczach pograć over Unicaja na wyjeździe.

CSKA przy pewnym awansie mogę sobie odpuszczać choć i tak ich przewaga na każdej pozycji jest niepodważalna.

Panata z Zagrzebiem też nie wiem jak ugryźć.

Belgowie z Efesem - ten mecz jest dosyć ciekawy ale to trzeba wiedzieć kto wystąpi po stronie tureckiej
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Wszyscy zawodnicy z NBA już opuścili swoje zespoły?? Czy jeszcze niektórzy zostali na tą kolejkę Euroligi??
Jeśli wszyscy już opuścili swoje ekipy to grajcie grubo na Maccabi póki kurs jest dobry,bo bez Pekovica i Lawa to są cienkie bolki.
I drugie pytanie.Czy Motiejunas też opuszcza mistrzów Polski?
Na stronie prokomu nic nie było na ten temat i chyba Litwin wystąpi w meczu z Barceloną.

Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem na Unicaję jest kurs 2??
Ostatnio ograli bardzo mocną Caję Laboral i teraz niby mieliby przegrać z średnim Żalgirisem,chyba bez Lawsona??
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Wszyscy zawodnicy z NBA już opuścili swoje zespoły?? Czy jeszcze niektórzy zostali na tą kolejkę Euroligi??
Jeśli wszyscy już opuścili swoje ekipy to grajcie grubo na Maccabi póki kurs jest dobry,bo bez Pekovica i Lawa to są cienkie bolki.

I drugie pytanie.Czy Motiejunas też opuszcza mistrzów Polski?
Na stronie prokomu nic nie było na ten temat i chyba Litwin wystąpi w meczu z Barceloną.



Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem na Unicaję jest kurs 2??
Ostatnio ograli bardzo mocną Caję Laboral i teraz niby mieliby przegrać z średnim Żalgirisem,chyba bez Lawsona??
Peković zostaje jeszcze na euroligowy mecz,a Law na cały sezon.
Lawson podobnie jak Peković czy Farmer zagra jeszcze w tym tygodniu.
Z tego co kojarze, to tylko Batum,Fernandez,Ibaka i Gallinari opuszczają w tym tygodniu Europe.
Motiejunos zostaje do końca roku.Tak było ustalone od początku.

Również uważam, że kurs na Malage godny uwagi.Oglądałem ich kilka ostatnich meczy i grają naprawde bardzo dobrze, w dodatku od kilku meczy bez Rowlanda.Skład porównywalnie średni do Żalgirisu, ale jeśli chodzi o organizacje gry to Litwinów biją na głowe.
Jedyne przeciwskazanie to, że Liwinie grają o awans, a Malaga tylko o jak najlepsze miejsce w pierwszej 4.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jeśli mówisz,że Farmar zostanie na mecz z Partizanem to na 100% Maccabi wygra.
Law gra słabo,Pekovic będzie miał ciężkie zadanie z Sofoklisem.Moze coś Macvan powalczy ale i tak nie powinno to wystarczyć na Izraelczyków.
Żalgiris-Malaga
Typ:Malaga
Kurs:2.1
Żalgiris gra chaotycznie.Nie wiem czemu tam gra tyle pod koszem drewnoręki,bo jego zmiennik Rakovic spisuje się lepiej w ataku.Lawson gra mało i na ogół słabo co mnie dziwi bo myslałem,że z Weemsem będą tworzyć świetny duet.
Malaga ograła ostatnio wysoko Caję i nie jest możliwe żeby teraz przegrali z Żalgirisem.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Ciekawe dziś mecze się odbyły i znowu Brose nastraszyło faworyta, jednak Milos uciszył widownię ;). Trzeba wziąć pod uwagę to iż słabsze zespoły teraz mocniej postawią się grającym na pół gwizdka zespołom mającym awans ... i takim oto wstępem przechodzę do Prokomu. Czy oni też się przeciwstawią FCB która będzie u nas bez navarro ?

Oglądałem ostatni mecz ligowy Barcelony i mam mieszane uczucia. Kiedy trzeba było się spiąć i mocniej obronić to to robili i gospodarze się gubili. Tak jak wcześniej wspominałem to są jednak minimaliści przekonani o własnej sile.

Taki Prokom to dla nich mniej niż średniak ligowy w ACB. Jednakże ten średniak tylko przez głupotę przegrał z Galatasaray prowadząc przez cały mecz. Tylko czy Zamojski rozegra kolejny taki niesamowity mecz ?

Dodać trzeba że Prokom to jedyny zespół bez zwycięstwa w całej Eurolidzę :cool:.

Nie wiem jak ten mecz ugryźć i widzę to dwojako :

Asseco Prokom Gdynia - Barcelona ▶ 1 ▶ 7.50
Asseco Prokom Gdynia - Barcelona (HC-11,5) ▶ 2 ▶ 1.90

Przewiduję dwa scenariusze. Barcelona jest myślami przy meczu z GC2014 i tutaj sobie przyjeżdża na zwiedzanie i grają mecz na styk, co może się skończyć różnie, lub też grają na 65% możliwości i spokonie robią +15 i starają się to utrzymać i jeżeli nie popełnią takich błędów w poprzednich meczach (patrz. dojście Galaty i Valencii w ACB) to spokojnie dowiozą 12punktowe prowadzenie.
 
river 148

river

Użytkownik
Ciekawe dziś mecze się odbyły i znowu Brose nastraszyło faworyta, jednak Milos uciszył widownię ;).
Widownie uciszyl, a mnie mocno ucieszyl;) Jednak bylo bardzo cieplo...

Na jutro najpewniej dubelek Fener + Maccabi choc trzeba jeszcze sie z tym przespac i jutro troche podumać. Wazne, ze dzis na mega farcie na plus.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Inne mecze również zapowiadają się strasznie ciekawie.

Cantu - Caja ▶ No Bet. Za duże osłabienia po stronie Hiszpanów aby ich zagrać. Za Cantu nie przepadam jako team. Ogólnie krótka ławka ale grać potrafią.

Fenerbahce - Olympiacos ▶ No Bet. Nie mam argumentów na ten mecz co mogłoby mnie skłonić na granie czegokolwiek.

Armani - Real ▶ No Bet. Jeden jak i drugi zespół nieobliczalny. Kurs z lekkim wskazaniem na Real co może być mylące. Patrząc na grę Milano pytam się : co robi Scariolo mając takich zawodników ?.

Unics - Galatasaray ▶ No Bet lub 2 . Jeżeli ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy zagra Zaza to wtedy jestem w stanie zagrać gości po niezłym kursie, a wtedy HC+6,5 wydaje się spokojnie do pokrycia. Obydwa zespoły mają bogactwo na obwodzie i tam rozegra się mecz. Jawai nie zagra dlatego Zaza i ta wiadomość wydaje się najistotniejsza. Czekam na info ;). W przeciwnym wypadku NB.

Olimpija - Siena ▶ No Bet. Za dużo nie wiadomych z kontuzjami u gości. To można zagrać w czasie meczu jak będzie wiadomo kto oprócz Kaukenasa. Union jest kiepski ale trzeciego pod rząd blowout nie spodziewam się tym bardziej w tej gorącej hali. Sam Mr. B meczu nie powinien wygrać. Ze strony gospodarzy liczę na Vardę, Capina i to że amerykanie odpalą u siebie trochę celnych rzutów.

Partizan - Maccabi ▶ No Bet ze wskazaniem na 2 po takim kursie (ponad 1.60 - niżej nieopłacalne). Tutaj kursy mnie miło zaskoczyły choć na pewno nie będzie to łatwy mecz. Pożegnanie Pekovica z jednej strony a z drugiej zespół który prowadzi Blatt co daje poczucie bezpieczeństwa jeżeli chodzi o granie do końca. Boję się jednakże o Sofo i jego faule. Jeżeli sam się nie odsunie od gry to powinno być dobrze. Farmer powinien zrobić różnicę. Jednak muszę dodać że Partizan to dla mnie fenomen w tym momencie. Grają bardzo &quot;brzydką&quot; koszykówkę dla oka ale zabójczo skuteczną. Pewni dziennikarze zaczęli ich porównywać do tego jak grali w FinalFour i coś jest (było) na rzeczy.
Odejście Nikoli zmieni to wszystko i będę z uporam maniaka grał przeciwko Partizanowi przy nadarzających się okazjach bo zmiana taktyki tylko pod Macvana będzie bardzo ciężka.

Także jak możecie zauważyć z jutrzejszymi meczami życzę powodzenia. Może wydarzyć się wszystko ;-)
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Fenerbache - Olympiakos Pireus
Data: 1.12.11 19:00
Typ: 2
Kurs: 3.04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:00 rozegrane zostanie jedno z wielu spotkań Euroligi. Wybrałem na dzisiaj dwa spotkania z tych elitarnych rozgrywek, z których zdecydowanie stawiam na Greków w starciu z Fenerbache Stambuł. Spotkanie niby wydaje się być bardzo zaciete, jednak ja nie mam wątpliwości, że to właśnie Olympiakos wyjdzie z tej potyczki cało, a nie Turcy. W Eurolidze obydwie drużyny ma po 3 zwycięstwa i 3 porażki, jednak postawa Olympiakosu bardziej mnie przekonuje. Chociażby do tego, że dzisiaj na trudnym co bądź terenie pokona rywala. Olympiakos ostatnio rozegrał derby z Panathinaikosem, gdzie w Atenach Olympiakos uległ minimalnie bo tylko 74:70. Nie oglądałem meczu, jednak tam szczególnie z Olympiakosem jest bardzo gorąca atmosfera i moblizacja na ten właśnie mecz, dlatego tym bardziej Olympiakos zasluguje na słowa otuchy. 3 dni później Olympiakos wygrał u siebie z Bilbao w eurolidze w stosunku 88:81. Nastepnie, 3 dni później Olympiakos pokonał u siebie Kolossos Rodos 93:82. Forma jest odpowiednia, a i gracze reprezentujący barwy Olympiakosu są znani nie tylko mi. Fenerbache, mam wrażenie, że trochę &quot;męczy&quot; te swoje mecze, szczególnie w lidze tureckiej, ale i także w eurolidze, która jest dla nich najważniejsza, tak samo jak dla Greków. 27 listopada Fenerbache wygrało spotkanie w ramach ligi 83:81 z Mersinem, wcześniej po dogrywce po dobrym meczu ulegli Caji Labroal 90:85. W lidze znów minimalnie pokonali, tym razem Pinar 77:75. Po dogrywce wygrana we własnej hali z Cantu 85:83. A wczesniej bolesna porażka 64:83 z Turk Telekom, który bądź co bądź potentatem ligi tureckiej i tureckiego kosza nie jest. Podałem same wyniki, które jasno wedlug mnie przynajmniej wskazują nam tutaj za faworyta drużynę grecką, która ma ponadto lepszy zespół, który udowodni, że w Eurolidze jeszcze będą się liczyć. Ponadto po wczorajszym zwyciestwo Bilbao przed własną publicznością z Nancy, wszystkie zespoły w tabeli mają przynajmniej 3 zwycięstwa, więc sytuacja jest na pograniczu, dlatego też Olympiakos napewno nie zlekceważy przeciwnika i będzie grał twardo o zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom