>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2011/2012

Status
Zamknięty.
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Jestem laikiem w tej dziedzinie, nie skłamię, mówiąc tak ????
Ale przebrnąłem przez kilka tabel i z nich wychodzi mi na to, że zarówno dla Fenerbahce jak i dla Brose dziś są bardzo wazne mecze, któe, jeśli wygrają, to przybliżą ich do awansu.
Szczerze mówiąc nie znam się na składach etc, więc czy ktoś mógłby w jakiś sposób ocenić szanse tych dwóch drużyn na zwycięstwo? ????
Edit: Dzięki levy za Bamberg. Ktoś może da radę napisać coś o Fenerze jeszcze?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik


Przed nami dziś bardzo ważne spotkanie w Bambergu.Jeśli gospodarze wygrają to zapewniają sobie TOP 16.Jeśli Zalgiris sprawi niespodziankę i wygra,to nadal ma szanse awansować.Jeśli zaś przegrają Litwini to definitywnie żegnają się z Euroligą.
Nie będę ukrywał,że Brose to jedna z moich ulubionych ekip w Europie.Zespół niby niemiecki,ale tak naprawdę to w dużej mierze amerykański:Slaughter,Jenkins,Jacobsen,Roberts i Tucker.Do tego rozgrywający Słowak Gavel i Serb Suput.Tak na dobrą sprawę to jedynie młody center Pleiss jest Niemcem który coś wnosi do tej ekipy.No i oczywiście trener też Amerykanin.W obozie z Bamberga nikt nie ukrywa,że to najważniejszy z dotychczasowych meczów sezonu.
Rywal to uznana w Europie marka,jednak w tym sezonie dla mnie to nie jest drużyna tylko zlepek indywidualności.Mówię tu głównie o Weems&#39;ie,który rzuca ponad 17 pkt na mecz,jest też liderem drużyny w zbiórkach.I te zbiórki to jest właśnie zagadka dla mnie.W degensywie Zalgiris ma ich dość sporo pomimo,moim zdaniem,słabych graczy podkoszowych. Bo Weems to bardziej SF.A pod koszem drewniany Javtokas i doświadczony Rakovic.To właśnie Serb często ratuje strefę podkoszową Zalgirisu.Mają w składzie jeszcze dobrego rzucającego za trzy Popovica.Ale moim zdaniem dziś to będzie zdecydowanie za mało.A jeszcze trzeba wspomnieć że Ty Lawson już wyjechał do USA.
Jak dla mnie wygrana Brose jest tu zdecydowanie pewna.Wiedzą o co grają,mają wsparcie hali pełnej kibiców.Wygrali już w niej z Panatą,minimalnie przegrali z CSKA.
Drugi typ który zagram za trochę mniejszą stawkę to over punktowy Brose.We wszystkich meczach Euroligi rzucali niecałe 80 pkt na mecz.Dziś sądzę,że przekroczą tą linię.Rzucili Grekom 79,Rosjanom 78.Ostatnio na wyjeździe w Maladze aż 90. Mieli dwa słabsze występy wyjazdowe gdzie zagrali na kiepskiej skuteczności i rzucali 70 pkt w Kownie i 74 w Zagrzebiu.Dziś skuteczność nie może zawieść jeśli chcą awansować.


Brose Baskets @1,38 Tobet
Brose BAskets over 80,5 @1,90 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2K

szatan666

Użytkownik
Monte Paschi Siena – Barcelona
Typ: Barcelona -5

Kurs: 1.85

Buk: Pinnacle

Stawka: 4/10
Barcelona to jedna z najlepszych drużyn w Europie. W swojej grupie są niepokonani (8-O) a tylko w jednym meczu nie pokryli pięciopunktowego handicapu. Włosi są bardzo osłabieni bo nie może zagrać 3 podstawowych graczy : Lester Bo McCalebb(26.6min, 17.9ppg, 24rpg, 2.9apg, 1.6stl), Rimantas Kaukenas(24.7min, 14.5, 2.2, 2.5apg, 1.2stl) and Ksistof Lavrinovic(22.7min, 9.5ppg, 5.3rpg, 1.8apg) Nie grali już w poprzednim meczu który Siena wygrala w końcówce z Galatasaray ale Turcy są o wiele słabszą drużyna poza tym zagrali katastrofalny mecz na słabej skuteczności. W pierwszym meczu Barcelona wygrała bardzo wysoko(92-75) a wyżej wymieniona trójka zdobyła 43 z 75 punktów.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
ŚRODA
zacznę od tego że nie jestem przekonany o zwycięstwie Zalgiris-u z Zagrzebiem ▶ Kurs 1.15 to moim zdaniem przesadza. Oba zespoły będą walczyć o awans bo nie wierzę że będzie bomba w Atenach. KK moim zdaniem forma mocno zwyżkująca. Ogólnie fajny bałkański mecz się zapowiada z niesamowitą hala w tle.. Osobiście już lekko wolałbym grać gości po kursie 5.50 niż czysty win gospodarzy na podbicie. ⛔
Kusi Unics ✅ i Siena ✅ ▶ mecze z gatunku o nic a kurs 1.25 i 1.40. Union jak wszyscy wiemy z jakimi problemami się boryka. Jeżeli Rosjanie nie będą chcieli wywinąć wałka to moim zdaniem lokata ...ale że to Rosjanie to tylko na podbicie kurs. Prokom z tym składem to nie sądzę aby nawiązał z Sieną walkę nawet jak chłopaki odpuszczą. Mogą zrobić mecz na kontakt ale nie wierzę w ich przegraną... sorry.
FCB Regal i Panathinaikos ▶ sobie odpuszczę bo w tych meczach nic ciekawego nie widzę.
Waham się nad CSKA ✅ ▶ Pytań mam sporo : komu bardziej będzie się chciało ? czy Rosjanie zrobią 10-0 w grupie co byłoby niesamowitym osiągnięciem. Wszystko moim zdaniem rozstrzygnie się przed meczem, mianowicie kto da komu odpocząć. Unicaja ma w weekend Cajasol na wyjeździe... Ogólnie ciekawie zapowiada się pojedynek Krstica z Zoricem. Hm...chyba tylko singiel.

CZWARTEK
Może zacznę od meczy które ze wględu na wyrównane kursy można zagrać w singlu. Nie poprę ich natomiast żadnymi argumentami bo jak tak myślałem o nich to za każdy razem każde za i przeciw potrafię skontrować więc ...
Anadolu Efes vs. Real Madrid ▶ mecz drużyn z wielkimi aspiracjami. Real dalej mnie nie zachwyca. Ostatnie mecze to Mirotic show. Przewaga pod koszem Realu wydaje się najważniejsza. Hala i chęci moim zdaniem większe po stronie gospodarzy. Mecz o pietruchę. TYP : NO BET ze wskazaniem na Efes Wskazanie na ⛔
Gescrap BB vs. Caja Laboral ▶ ten pojedynek omijam szerokim łukiem. Nigdy nikt mnie nie przekona do zagrania czegokolwiek choć w ich pierwszym meczu grałem na Basków. Teraz mecz jest o niebo ważniejszy dla obydwu zespołów. Nikt nie odpuści a do tego to jak już kiedyś wspominałem ACB w Eurolidze rządzi się swoimi prawami. TYP : NO BET
SLUC Nancy vs. Olympiacos ▶ ten mecz odpuszczam ze względu na bezsensowny kurs na Olympiacos. Nie ma nad czym się rozpisywać bo doświadczenie i chęci po stronie gości ale 1.18 to nie kurs przy innych meczach nawet na dobitkę. TYP : NO BET ze wskazaniem na Oly. Wskazania na ✅
Belgacom Spirou vs. Maccabi Elec. ▶ w tym meczu nie powinno nic się zdarzyć dziwnego i Maccabi powinno przełamać impas na obcych parkietach. Powstrzymanie Mallet będzie klucze do zwycięstwa. Maccabi zagra całą ławką. Spirou może się spiąć w ich specyficznej hali jednak na zespół Blatta to może być za mało. TYP : Maccabi
Bennet Cantu vs. FB Ulker ▶ myślę .... i wymyśliłem :) Nie odważę wyrokować się kto to wygra choć swój pogląd na to mam i czuję że to będzie Ulker którego gra całkowicie mnie nie przekonuje. Mają nawet fajny zespół ale ... Mecz o awans dla Ulkeru a dla Cantu hm...sporo scenariuszy, awans jednak już mają. Moim zdaniem Cantu jest za wąskie w rotacji. Do tego Micov z weteranami nie pociągnie tak długo. Odpycha mnie od czystego zwycięstwa Ulkeru postawa Cantu w domu gdzie wszystkich w Eurolidze pojechali. TYP: Ulker (na 59%) ✅ i under 146,5 ⛔ (za szybko faule złapały zespoły w Q IV)

Partizan mt:s vs. EA7 Armani ▶ mój rodzynek ????. Czekałem na ten mecz i to że będzie decydował o awansie od bardzo ale to bardzo dawna. Nie będę się rozwodził i rozgrzewał może przyszłej dyskusji na temat tego meczu. Po co pisać po raz kolejny o widowni i Macvanie i młodzieży ? po co pisać jakie to Armani słabe ;-) .... TYP : EA7 Armani wygra powyżej 4pts ▶ 2.62 no jak nic rodzynek ???? ⛔ Chyba rodzynek stanie się gó.... jednakże czekam na Maccabi ???? i będę mieć święta ????
DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ I ŻYCZĘ RADOSNYCH ŚWIĄT
w sprawie jakichkolwiek pytań proszę na PW, tutaj już się wypowiedziałem.
E: Jak szaleć to szaleć przed świętami ...
Cska Moskwa -1.0 @ 1.43 ✅
Unics Kazan -3.5 @ 1.44 ✅
Montepaschi Siena -2.5 @ 1.44 ✅
Maccabi Electra -2.5 @ 1.50
Fenerbahce -1.0 @ 1.95 ✅
AKO : 8,67
E: Po bardzo ciekawym początku KK Zagrzeb potem mnie zszokował. Nie wiem co tam się stało bo byłem tylko zainteresowany CSKA(bardzo fajny mecz). Panata tak długo się męczyła ale na koniec wyszło jak zawsze. Szkoda mi Brose jednak mecz o awans przegrali u siebie kolejkę wczesniej. No i Zalgiris z Popovicem jednak awansował dalej ;-) Unics + Siena jak w masło. Ja bym wywalił Tomasa z Prokomu bo to żenujące stają się ich wyniki ale w klubie chyba każdy tylko zaciera ręce ... bez sensu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Union Olimpija(+10,5)-Unics Kazan 1 1,55 ⛔

Obie ekipy w sumie o nic nie grają.Unics czy wygra czy przegra awansuje do top 16 z trzeciego miejsca,gospodarze odpadli i grają jedynie dla kibiców.Wątpie aby goście z Rosji mieli ochotę na jakiś pogrom Unionu,trener drużyny z Kazania pewnie da trochę odpocząć podstawowym graczom i da szansę zaprezentowania się zawodnikom rezerwowym.Myśle,że gospodarze godnie będą chcieli pożegnać się z Euroligą i przynajmniej powalczą o dobry wynik,przy czym powinni ten spory hc pokryć.

Barcelona(-11)-Galatasaray 1 1,55 ✅

Barcelona ostatnio przegrała w Sienie i zapewne dzisiaj będzie chciała udowodnić,że to była to tylko mała wpadka.Goście zbytnio nie zachwycają w lidze ostatnio porażka z Besiktasem,który po odejściu m.i.n Williamsa już nie jest tak mocną ekipą.Barca powinna zagrać dla swoich kibiców i pokazać,że w Europie jest obecnie w ścisłej czołówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale od samego rana coś podpowiada mi, że dzisiaj na 100% wygra Caja Laboral. Nikt w tej grupie nie może być jeszcze pewny awansu ze względu na bardzo podobny bilans, dorobek punktowy większości drużyn. Caja udowodniła ostatnio, że jest w świetnej formie pokonując między innymi na własnym parkiecie Barcelonę. Na wyjazdach idzie im nieco gorzej, szwankuje defensywa, jednak jeśli dzisiaj się przyłożą, to powinni zamęczyć gospodarzy celnymi rzutami zza obwodu. Przegrali co prawda z Bilbao u siebie, jednak miało to miejsce ponad miesiąc temu, kiedy jeszcze nie grali na tak wysokim poziomie. Skoro zatrzymali potężną Barcelonę na 60 punktach - czemu więc mieliby przegrać z Bilbao w tak ważnym meczu?
Caja Laboral @2.10
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Miesiac temu Caja Laboral grala zle a teraz dobrze? A kto Ci takich glupot naoopowiadal? Przeciez Baskowie to jedyna druzyna ktora najwiecej stracila na tym, ze wraca NBA. To jest najgorszy sklad TAU od kiedy pamietam. Ratowanie sie Golubovicem? Masakra. Strata Marcelinio jest tak ogromna, ze gra Baskow sie kompletnie nie klei. Prigioni na 1 to melodia przeszlosci. Calosc ratuje genialny Mirza Teletovic i czasem San Emeterio oraz Oleson. To bardzo malo opcji. Ribas, Bjelica i Huertel to max sredniaki, to samo Golubovic i Dorsey. A to juz cala kadra TAU.
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Zdecydowanie popieram powyższy typ BuuzzerBeatera. Też mam przeczucie, że to Caja dzisiaj wygra, mimo że mam z tym zespołem mieszane uczucia. Patrząc na obecną formę to Caja powinna wygrać, dodając, kurs powyżej 2 to grzech nie zagrać.

Do tego spotkania dorzucam typ:
Cantu - Fenerbahce 1 2.0
Cantu już pewne awansu, ale na pewno będą chcieli wygrać kolejne spotkanie na swoim parkiecie (dotychczas wygrali wszystkie) oraz zrewanżować się za minimalna porażkę w Turcji (83-85). Trener Cantu ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników, natomiast Fenerbahce zagra bez dwóch czołowych zawodników a mianowicie: Onar Omer ( 18 pkt w pierwszym meczu z Bennet) oraz Thabo Sefolosha, który wrócił do NBA (14 pkt w tamtym meczu). Biorąc pod uwagę te osłabienia wydaje mi się, że włoski zespół dziś wygra.

Kolejny mecz, który wytypuję to:
Nancy - Olympiakos 1 3.50

Tutaj krótko:
Olympiakos stracił swoją największą gwiazdę, kapitana a za razem najlepiej punktującego Spaniliousa. Jestem ciekaw jak sobie poradzą bez tego zawodnika, kurs zachęca, żeby zaryzykować za mniejsze pieniądze.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
NIe słyszałem żeby jego akurat stracili.Na pewno nie zagra Papadopoulos.A to dużo zmienia.

Roxanne przesadzasz chyba.Może i to nie jest jakiś niewiarygodnie silny skład,ale jak wróci Lampe to będzie to ładnie wyglądać.Jeśli są tacy słabi to nie wygraliby wyraźnie z Barceloną ostatnio.Prigioni rzeczywiście jest już słaby ale potrafi trafić kilka trójek.
Raczej nie jest to zespół na final four Euroligi ale stać ich na sprawienie kilku niespodzianek,zwlaszcza z Bilbao,które ma duże wahania formy
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Słowa trenera Olympiakosu:
&quot;Spanoulis&#39; injury was a big suprise for us. It&#39;s a difficult game for us, especially now that we play without our captain and first scorer and without Lazaros Papadopoulos.&quot;
z oficjalnej strony euroligi http://www.euroleague.net
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Co do Caja Laboral , akurat oglądałem mecz z Barceloną,i nie wiem czy poprostu zagrali tak dobrze czy tez Barca posypała się po zejściu Navarro,raczej to pierwsze prowadzili cały mecz i go pewnie wygrali,co do Prigioniego to tak jak jego gra irytowała mnie w Realu tak uważam ,że do klubu z Baskonii pasuje idealnie,Real najwyrażniej go przerósł,do tego dodamy na ławce trenerskiej Ivanovica ta Caja Laboral nie wygląda żle,dużo ławka wnosi do gry i może nie jest to team sprzed lat ,ale to dalej klasowa ekipa,która może trochę namieszać.Takie info dla tych co chcą typować ich mecz.
A Bilbao to rewelacja tamtego sezonu,ale w tym już tak dobrze ,przynajmniej na razie im nie idzie,chociaż w tej rywalizacji może paść każdy wynik,
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Wypowiem się do meczu Bilbao- Caja. Sam obstawiłem na 2 ale teraz już moge to powiedzieć iż kupon do kosza już mi zamyka kupon na dośc dużo pieniędzy ale niestety kupon do kosza a dla czego?
Caja praktycznie ma już awans co niestety przy zawarciu zakładu nie spojrzałem w tabelę.Przypomnę pierwszy mecz w którym Caja grało u siebie z Bilbao. Oglądałem ten mecz i nie wiem może niektórzy będą się śmiać, z tego co powiem ale Caja wtedy ewidentnie pusciła mecz Bilbao jak wiadomo 2x drużyny Hiszpańskie. Lepiej by dwie awansowały z tego samego Kraju niż ktoś inny wiadomo kasa i punkty.Jak ktoś oglądał co w tym meczu wtedy się stało to wie, o czym piesze Caja prowadziła +6 przy 40 sek do końca meczu i ball Caja dziecinna strata i czysta trójka bez bloku potem, widać było wyraźnie Caja bardzo szybko rozegrała by fatalny sposób spudłować za 3.Kolejna trójka Bilbao oczywiście zawodnik niekryty a potem to juz kolejny rzut za 3 Caja i to także tragiczny rzut. A potem już faule i plecy. Tutaj także Bilbao walczy o awans a iż to 2x Hiszpańskie teamy to Bilbao to wygra z 97%. Niestety teraz już za późno na co kol wiek.
Może, i moje analizy i przemyślenia są ***** wartę ale każdy chyba sobie zdaję sprawę iż układy są wszędzie.Bo przy takim czymś kurs 1,8 na Bilbao jest za darmo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 20

sav1ola

Użytkownik
Przy sytuacji gdy Caja przegrywa, jest możliwe ze 5 zespołów będzie miało bilans 5-5 i to właśnie Caja może odpaść, także to nie jest tak, że Caja może przegrać ten mecz bez żadnych konswekwencji. Poza tym, gdy przegrywa to nie zajmie wyżej niż 3 miejsce, a co za tym idzie słabe rozstawienie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
ŚRODA
E: Jak szaleć to szaleć przed świętami ...
Cska Moskwa -1.0 @ 1.43 ✅
Unics Kazan -3.5 @ 1.44 ✅
Montepaschi Siena -2.5 @ 1.44 ✅
Maccabi Electra -2.5 @ 1.50 ✅
Fenerbahce -1.0 @ 1.95 ✅
AKO : 8,67 ✅ ✅ ✅
PO PROSTU PIĘKNIE zakończony sezon...
Niesamowita sprawa z CAJA :cool: nie awansowali udało im się to spieprzyć i jest miodzio ???? byli pierwsi a spadli na piąte miejsce ???? I LOVE THIS GAME...
Co do Ulkeru ▶ Savas superstar jego akcje były najwazniejsze… Jednakże ostatnia akcja meczu ciekawa, a potem widownia też podziękowała odpowiednio ;-)
Milano trwa...zwątpiłem w nich jednakże...odrodzili się jak Fenix z popiołów. Było już +5 Armani... i stanęli. Przestraszyli się ? będzie ciekawa końcówka co za mecz ???? ciekawy gwizdek na 1min przed końcem i faul Bozica ...
I STAŁO SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Armani wygrało ponad 5........ ✅ ✅ ✅
O F4 moim zdaniem będą się liczyć te zespoły (które przechodzą dalej - dużo potem zależy od losowania) :
Grupa A : nikt
Grupa B : CSKA Moscow i Panathinaikos
Grupa C : Real Madrid, Maccabi Electra, Anadolu Efes i EA7-Emporio Armani
Grupa D : FC Barcelona Regal i Montepaschi Siena

przepraszam Moderatorów że nie mogłem powstrzymać emocji :).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom