>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2009/10

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Mój wczorajszy double nie wszedł. Cibona pięknie rozjechała Chimki, ale gra Marousi przeciw Barcelonie to koszmar po prostu-pierwsza kwarta jeszcze ok,ale później masakra i 3 punkty zdobyte w 3 kwarcie????...Na szczęście odbiłem sobie zakładem na live: Barca -23,5 po kursie 1,85 weszła:grin:

Dzisiaj gram tak:

Partizan-Panathinaikos typ:1 kurs: 1,70

Efes-Real typ:1 kurs:1,95

ako:3,31

Partizan oczywiście jeśli chodzi o nazwiska przegrywa z ekipą z Aten, ale to Serbowie lepiej prezentują się w TOP 16, po wczorajszej wygranej Barcy są już praktycznie w ćwierćfinale. Teoretycznie jeśli dziś przegrają z Panatą i za tydzień w Barcelonie,a Marousi wygra z Panatą to awansować mogą Grecy. Dlatego myślę,że dziś Partizan spokojnie pokona nie mający już ŻADNYCH szans na awans Panathinaikos. Pod koszem zdecydowana przewaga Partizana według mnie i to będzie kluczem do wygranej.
Efes u siebie ostatnio wygrywa:w 18 meczach tego sezonu u siebie mają bilans 16-2,przegrali po dogrywce z Olympiakosem 7 stycznia oraz z Unicają 2 punktami 17 grudnia. W tej niesamowicie wyrównanej grupie na razie 4 zespoły mają bilans 2-2. W obu zespołach roi się od gwiazd,trochę ich więcej w Realu. Jednak gospodarze zapowiadają ostrą walkę, kibice tureccy wiadomo że kocioł zrobią. A Real pomimo,że gra coraz lepiej to potrafi przegrać niespodziewanie. Kursy na Efes rosną co prawda,ale ja wierzę w gospodarzy. Moim zdaniem to najciekawszy mecz tej kolejki więc polecam obejrzenie tego widowiska!
 
vestax7 0

vestax7

Użytkownik
Panathinaikos vs Maroussi
Maroussi (+5.5) @1.80 B365
Maroussi ML @2.66 Pinnacle

Kursy na gości spadają. Wcześnie rano w pinnacle na Maroussi kurs wynosił 2.75... Być może będziemy mieli do czynienia z teorią spiskową . Czemu grecki Panathinaikos nie mający już szans na awans do TOP8 ma pozbawić awansu także greckie Maroussi?
Wszyscy wiedzą , że w tymże kraju koszykówka to świętość. Im więcej greckich ekip w kolejnych etapach Euroligi tym lepiej.
Media powinny zrobić swoje , tzn. trener Panaty zapewne ugnie się pod naciskiem i da odpocząć swoim podstawowym zawodnikom.
Koniczynkom została już tylko liga i na niej powinny skupić swoje siły.

Co sądzicie o tym spotkaniu? Wg mnie warto spróbować gry na Marousi ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ten typ chodził mi po głowie od poniedziałku, niestety nie zagrałem a było 3,8. Teraz strasznie pospadało nawet do 2,3, niewiem czy ten mecz nie będzie wycofany nawet ostatecznie.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
A ja stawiam na PAO. Myślę, że właśnie prędzej będą chcieli puścić Partizan, ze względu na interesy między klubami i ogólnie dość dużą zażyłość.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
A ja stawiam na PAO. Myślę, że właśnie prędzej będą chcieli puścić Partizan, ze względu na interesy między klubami i ogólnie dość dużą zażyłość.
I tak i nie. Równie dobrze mogli odpuścić Partizanowi tydzień temu, ale stukneli ich na wyjeździe.

Polityka bynajmniej już się rozpoczęła. Obaj trenerzy wspominają o kontuzjach w Panacie. Podtekst komu pomoże porażka gospodarzy również pojawia się w wypowiedziach trenera i graczy Panathinakosu, oczywiście zarzekają się że będą grać jak najlepiej bez względu kto odniesie/nie odniesie korzyści z ich meczu....

Ja poczekam na oficjalne składy i pewnie zagram 2, ale na live.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Niby dlaczego Panathinaikos ma Odpuścić ??
Ja jestem zdanie ,że jeśli kontuzje nie okażą się groźne to zagrają na maxa i wygrają AH - 4 . W końcu to są derby Aten i myślicie ,że zawodników obchodzi czy dzięki temu ,że przegrają Maroussi wejdzie dalej ?? Odp . Nie . Oni grają dla kibiców i honoru . Kolejna sprawa to przecież przez to ,że przegrali u nich 78-80 tak naprawdę odpadną i będą chcieli za wszelką cenę z nimi wygrać. Ostatnie mecze Pana - Maroussi wzkazują zdecydowanego faworyta na 12 spotkań 11-1 . Kurs poszedł tak do góry tylko dlatego ,że na pewnym portalu która ma dużą ilość odwiedzin jest typ na Moroussi ( zresztą wieksząść tego textu skopiował vestax7 co jest nie zgodne z prawem , ale mniejsza z tym szkoda tylko ,że nie potrafi on sklecić kilku zdań sam) . Gdyby nie to ,że Panathinaikos już odpadł kurs były na poziomie 1.03 - 1.1 tak ja w ostatnich 12 spotkaniach , więc dla mnie kurs 1.65 jest czymś niesamowitym i nie doszukiwałbym się jakiś teorii spiskowych bo tym to się mogą zająć media . Ja gram na Panathinaikos bo taka okazja się długo nie przytrafi
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Aż nie wypada nie zabrać głosu w sprawie tak gorących derbów Aten, które nas czekają dzisiejszego wieczoru. Ja akurat zgadzam się w 100% z opinią poprzednika, już wiele kwestii zostało poruszonych ale jeśli ktoś myśli że Koniczynki się dzisiaj zwyczajnie w świecie &#39;podłożą&#39; to jest w grubym błędzie… Według mojej oceny nie skorzystanie z kursu w granicach 1.60 na triumf Panaty to zwykłe szaleństwo, tym bardziej że mówimy o pojedynku rozgrywanym o honor podopiecznych trenera Obradovicia. Nie wolno też jednak zapomnieć o zapowiedzi tego spotkania na oficjalnej stronie rozgrywek, gdzie autor tekstu stwierdza: „(…)Furthermore, Panathinaikos could be without four of its top players – Vassilis Spanoulis, Dimitris Diamantidis, Nikola Pekovic and Stratos Perperoglou – due to injuries.(…)”
Wszyscy jednak doskonale wiemy jakie pokrycie w rzeczywistości mają często te przedmeczowe dywagacje. Dziwi mnie to tym bardziej, że w niedzielnym meczu ligowym dwaj wymienieni w powyższym cytacie gracze czyli zarówno Diamantidis jak i Peković brali udział grając odpowiednio prawie 30 i niemal 16 minut. Na potwierdzenie tych słów: http://www.galanissportsdata.com/basketball/online/onlinegamegsd.asp?game=133
I jeszcze krótki komentarz po wspomnianym spotkaniu: „(…)At Pylaia, Panathinaikos played without the injured Vassilis Spanoulis and Kostas Tsartsaris, but didn’t have any trouble dumping PAOK 74-82. The Greens from start to finish. The hosts cut the margin to 64-68 before Drew Nicholas sank two straight threes to extend his team’s lead to 64-74 and seal the victory. Mike Batiste posted 15 points and grabbed 6 boards, Nicholas also scored 15 points, Antonis Fotsis had 12 points and 5 boards and Marcus Haislip added 10 points.
Reasumając nie znajduję podstaw do twierdzenia aby ci gracze mieli dzisiaj się na parkiecie nie pojawić. Chyba że macie jakieś inne informacje…
 
pretender 111

pretender

Over 1 kwarta.
Spotkanie:Asseco Prokom - Unicaja Malaga
Typ:handicap 1 (-5.5)
Kurs:1.88
Buk:Expekt
Analiza dziś o 19.15 odbędzie się spotkanie Euroligi pomiędzy Asseco Prokom - Unicaja Malaga.Gospodarze we własnej hali w tej edycji Euroligi spisują się dobrze.Na 7 spotkań maja 5 zwycięstw i 2 porażki.Goście mogą się poszczycić na wyjeżdzie bilansem 4 zwycięstw i 3 porażek.Dlaczego handicap?Na ostatnie 4 spotkania bilans punktowy gospodarzy to +7,+24,+5,+6,a bilans gości -5,-8,+2,+2.Jednakże Asseco grając na terenie rywala wygrało 70-50 czyli +20 punktów.Liczę,że gospodarze przed własna publicznością podbudowani zwycięstwem nad CSKA wygrają spotkanie różnicą 6 punktów.
⛔ 63-82 [19]
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Euroliga wkracza w decydującą fazę czyli Play Offy:

Quarterfinal Playoffs

Quarterfinal 1 Preview ▶ http://www.euroleague.net/news/i/68410/180/item
Regal Barcelona vs. Real Madrid Mar.23 20:45 CET

Quarterfinal 2 Preview ▶ http://www.euroleague.net/news/i/68443/180/item
Maccabi Electra vs. Partizan Mar.23 20:00 CET

Quarterfinal 3 Preview ▶ http://www.euroleague.net/news/i/68428/180/item
CSKA Moscow vs. Caja Laboral Mar.23 18:15 CET

Quarterfinal 4 Preview ▶ http://www.euroleague.net/news/i/68054/180/item
Olympiacos vs. Asseco Prokom Mar.23 21:00 CET

! Zapraszam do pisania analiz,podawania typów i udziału w dyskusji !

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Olympiakos... Rywal, który chciał Bryanta

▶ http://www.sport.pl/sport/1,65025,7690177,Olympiakos____Rywal__ktory_chcial_Bryanta.html



Czy koszykarze Asseco Prokomu Gdynia mają szansę na zwycięstwo z drużyną, w której jeden zawodnik zarabia więcej, niż wynosi cały budżet mistrza Polski?

Prokom odniósł największy sukces w historii polskiej koszykówki klubowej - jako pierwszy awansował do najlepszej ósemki Euroligi. W niej mistrza Polski czeka rywalizacja z Olympiakosem Pireus, który - posługując się porównaniem do piłkarskiej Ligi Mistrzów - jest koszykarskim Manchesterem United. Budżet Greków to aż 40 mln euro. Jeden Josh Childress zarabia w Pireusie 6,6 mln dol. rocznie, czyli więcej niż wynosi cały budżet Prokomu (ok. 5 mln dol.). Czy zespół z Gdyni będzie w stanie podjąć walkę?

- Żadnych szans. Szanuję drużynę mistrza Polski, ale musicie zrozumieć, że Olympiakos ma w tym sezonie wygrać Euroligę. Wyzwaniem będzie dopiero rywalizacja np. z Barceloną - mówi George Manousidis, grecki dziennikarz serwisu Eurobasket.com. - Będzie ciężko, ale co mamy robić? Spróbujemy - odpowiada trener Prokomu Tomas Pacesas. - W tym sezonie sprawiliśmy już kilka niespodzianek, choć Grecy to najsilniejszy rywal, z jakim się mierzymy.

Olympiakos ostatni raz wygrał Euroligę w 1997 r., ale od kilku sezonów buduje zespół, który znów ma być najlepszy w Europie. Przekonali do przyjazdu Childressa, choć ten łatwo mógł zostać w NBA (grał w Atlanta Hawks), podobnie było z Linasem Kleizą (Denver Nuggets; obecnie jest najlepszym strzelcem Euroligi). W swoich planach transferowych Grecy wymieniali lub nadal wymieniają m.in.: Chrisa Webbera, Allena Iversona, a nawet Kobe Bryanta, któremu według greckich mediów mieli oferować 60 mln euro za trzyletni kontrakt!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zaczynamy dziś ćwierćfinały. We wszystkich meczach buki faworyzują gospodarzy,czemu się nie dziwię. Myślę,że nie będzie dziś jednak pogromów w żadnej z par. Dlatego wybiorę coś z tych typów:

CSKA-Tau(+10,5) 2@1,64

Maccabi-Partizan(+11,5) 2@1,69

Barcelona-Real(+11,5) 2@1,72

Olympiakos-Prokom(+16,5) 2@1,91

Z oferty over/under dość ciekawie widzę typ:

Barcelona-Real over 145,5 @1,9

i ewentualnie:

Olympiakos-Prokom under 166,5 @1,9

Do meczów jeszcze 10 godzin więc coś wybiorę i się podzielę. Czekam oczywiście na uwagi ????
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
tekst Baqu odnośnie meczu Olympiakosu z Prokomem wręcz mnie przeraził, nie byłem świadom jaka przepaść dzieli te dwa zespoły na papierze, ale w głębi serca wierzę, że jesteśmy w stanie nawiązać walkę z grekami, wystarczy że dopisze nam szczęście i w duecie ze skupieniem i celnością może dać korzystny rezultat który obejmuje handi +16,5 żeby później u siebie wygrać...
sam spróbuje zagrać tego handicapa i będę mocno trzymał kciuki bo chłopaki i tak daleko zaszli
 
B 0

b0unce

Użytkownik
a w temacie progu under/over 166 sie nie zgodze. Mysle ze jednak w tym meczu padnie granica tylu pktow. Raczej ja sie sklaniam do overu
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Wyjść z grupy z Panathinaikosem i Barceloną? Uważam, że przed sezonem każda kolejna drużyna, włącznie z Realem czy Olympiakosem, uznałaby, że to mało możliwe. A już na pewno niemożliwe dla Partizana. Z Belgradczyków pod koniec ostatniej rundy grupowej trochę zeszło powietrze, jednak uważam, że są w stanie wywieźć jedno zwycięstwo z Tel Awiwu. Łatwo nie będzie, ale Maccabi nie jest nie do pokonania. Miało sporo szczęścia w losowaniu. Mimo wszystko, moim zdaniem warto zaryzykować i stawiać na Partizan.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
no i jesteśmy świadkami czegoś niesamowitego, prokom do połowy wygrywa z olympiakosem na ich terenie 35:39! trzymajmy za nich kciuki bo sensacja na całą Europę się szykuje ????
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Wyniki 1. meczów ćwierćfinałowych:

FC Barcelona (E1) - Real Madryt (F2) 68:61
raport i skrót z meczu ▶ http://www.euroleague.net/main/results/showgame/report?gamenumber=17&amp;amp;gamecode=169&amp;amp;phasetypecode=PO

Maccabi Tel Awiw (F1) - Partizan Belgrad (E2) 77:85
raport i skrót z meczu ▶ http://www.euroleague.net/main/results/showgame/report?gamenumber=17&amp;amp;gamecode=170&amp;amp;phasetypecode=PO

CSKA Moskwa (G1) - Caja Laboral Vitoria (H2) 86:63
raport i skrót z meczu ▶ http://www.euroleague.net/main/results/showgame/report?gamenumber=17&amp;amp;gamecode=171&amp;amp;phasetypecode=PO

Olympiakos Pireus (H1) - Asseco Prokom Gdynia (G2) 83:79
raport i skrót z meczu ▶ http://www.euroleague.net/main/results/showgame/report?gamenumber=17&amp;amp;gamecode=172&amp;amp;phasetypecode=PO

Qyntel Woods był niesamowity, Prokom grał perfekcyjnie, ale do sensacji zabrakło jednej dobrej akcji. Olympiakos prowadzi w ćwierćfinale Euroligi 1:0. W ćwierćfinale gra się do trzech zwycięstw. Drugi mecz w czwartek o godz. 20 (transmisja w Canal+ Sport), znów w Pireusie.

Prokom miał kosmiczny początek - cztery punkty Ronniego Burrella, cztery Woodsa (w tym potężny wsad), trójka Davida Logana i po trzech i pół minutach mistrz Polski prowadził 11:0! Blisko 9 tys. ludzi w Hali Pokoju i Przyjaźni zamarło, a zszokowany szkoleniowiec gospodarzy Panagiotis Giannakis szybko poprosił o czas.

Trener Prokomu Tomas Pacesas zaskoczył wszystkich wypuszczając w pierwszej piątce Adama Łapetę. Mierzący 217 cm środkowy gra w tym sezonie niewiele (to był dopiero jego siódmy mecz), ale z Olympiakosem miał konkretne zadanie - zmęczyć ważącego 160 kg Sofoklisa Schortsanitisa, nazywanego w Grecji ?Baby Shaq?.

I Łapeta zadanie wykonał. Potężny środkowy Olympiakosu nie rzucił w pierwszej kwarcie żadnego punktu (spudłował m.in. cztery wolne), a Łapeta dołożył jeszcze efektowny blok na Milosie Teodosiciu.

Gospodarze z mozołem odrabiali starty, ale nawet, kiedy już wyszli na prowadzenie (18:17), to po kilku sekundach i punktach Ratko Vardy je stracili. Prokom wiedział, że aby wygrać w Pireusie (w tym sezonie jeszcze nikomu się to nie udało) musi zagrać mecz perfekcyjny. I mistrzowie Polski właśnie tak grali. Co z tego, że w greckim zespole szalał Josh Childress, skoro tym samym odpowiadał mu Woods. Co z tego, że po raz kolejny w tym sezonie świetny był Linas Kleiza (on i Childress mogli zostać w NBA, ale wybrali pieniądze Olympiakosu), skoro Ronnie Burrell długo nie był gorszy. A kiedy do zdobywania punktów w Prokomie włączył się Logan, mistrz Polski prowadził w 17. min 32:26, a w 22. nawet 43:35.

Ale Grecy się obudzili. Zdobyli 10 pkt. z rzędu i choć Prokom szybko się podniósł, to po dwóch trójkach Teodosicia i jednej Kleizy zrobiło się gorąco. Olympiakos prowadził 61:51, a zadymiona hala szalała. Grecy rozstrzelali się z dystansu, trafiali Kleiza, Scoonie Penn, Theodoros Papaloukas oraz Teodosić (wszystkie punkty rzucił w drugiej połowie!) i wydawało się, że Prokom nie jest w stanie odeprzeć takiej nawałnicy. A jednak.

Fantastycznie grał Woods, punktowali też inni i po trójce Logana gdynianie przegrywali już tylko 78:80 na minutę przed końcem. Kiedy za trzy spudłował Papaloukas, Prokom miał akcję nawet na sensacyjne zwycięstwo. Niestety, wchodzący na kosz Logan zgubił piłkę...
Sensacją wtorkowych spotkań była porażka Maccabi w Tel Awiwie z Partizanem Belgrad 77:85. W Tel Awiwie gospodarze wygrywali po 20 minutach 46:32, ale w drugiej połowie zdobyli jedynie 31 punktów, a młoda drużyna mistrza Serbii aż 53.

Mecze w czwartek, numer dwa, odbędą się ponownie na parkietach gospodarzy pierwszych spotkań. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Kolejne spotkania rozegrane zostaną 25 i 30 marca oraz ew. 1 i 7 kwietnia.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Prokom nie grał perfekcyjnie. 21 strat przy 11 przeciwnika to zdecydowanie o kilka za dużo. Gdyby nie one to prawdopodobnie mówili byśmy teraz o mega sensacji, która była na prawdę na wyciągniecie ręki
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
moim zdaniem samo to że różnica w końcowym wyniku była nie większa niż 10pkt to i tak bardzo duży sukces i sensacja, klub który jednym zawodnikiem przewyższa budżet całego Prokomu powinien wygrać 20pkt przynajmniej, po cichu liczę na awans polskiego zespołu do finału ;-)
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Bo to budżet decyduje o różnicy punktowej... Przecież ewidentnie widać, że gracze Olympiakosu są w dość niskiej formie. Prawdopodobnie wszystkie przygotowania mają prowadzić do jak najwyższej dyspozycji w najważniejszych momentach sezonu. Prokom chcą przejść dając z siebie jak najmniej. Oczywiście, może się to obrócić przeciwko nim, ale póki co mają bilans 1-0.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
co to nikt nic nie gra z 2 meczow???
patrzac po statach solidnie wyglada CSKA win oraz handi 18,5 na prokom; co o tym sadzicie&gt;??
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Cska zagrało perfekcyjny mecz, tylko 7 strat, zbiorki 36-26 czy drugi raz im sie to przydarzy raczej był gram handi na Caje a i nie zdziwie się jak Olympiakos rozgromi Prokom w pierwszym meczu ich zlekceważyli a jeśli Woods będzie zmeczony moze byc ciezko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom