>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
jak mozesz pisac ze są na pułapie naszym skoro dostalismy z nimi wciry? Ukraina Wielka Brytania moge sie zalozyc o kazde pieniadze ze z taka forma jaka prezentujemy na tych mistrzostwach dostalibysmy od nich lanie i to nie byla by close game. Ogladalem wszystkie mecze Polakow ( poza Czechami) i naprawde oprocz drugiej połowy z Chorwatami zal na to patrzeć Koszarek po 4 straty w meczu Kelati 0-1/8 za 3 w obronie dno. Tak naprawde to chyba tylko Przemek Zamojski gra na swoim poziomie , nie boi sie gra odwaznie w defensywie. Nadal podtrzymuje swoje hendi w wysokosci -15 @2.7 ( kurs nawet urósł)ponieważ to mówia fakty a z nimi sie nie dyskutuje. Jedyna opcja ze dzis bedzie close game to ze Słowency nas zlekceważa i przegramy 1 połowe 1-6 pkt , a w drugiej odpalimy kolejny bieg. A no i pan Bauerman musi murzyna posadzić na ławke i wiecej Ignerskiego i Zamojskiego tyle ode mnie.
skoro pułap drużyny oceniasz po jednym bezpośrednim meczu, to nie wiem, o czym ta rozmowa.
Co do Ukrainy i Wlk.Brytanii, to miałeś turniej w Lublinie (zapewne oglądałeś :] ), więc jeszcze Ukraina, to poziom zbliżony i mogłaby powalczyć, to Angole w normalnych okolicznościach przyrody są tu TOP 3 najsłabszych ekip.
Co do Polaków, to wszystko siedzi w ich głowach. Nic więcej... Pzdr
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Strzelanie będzie w meczu Niemców z Izraelem.
Wczoraj Izrael rozstrzelał Belgię, a przed meczem pisaliśmy, że liderem powinien być Casspi. O dziwo koszykarz ten zagrał jedynie 12 minut i rzucił tylko dwa punkty. Może wiedzą Państwo czy nie jest to efektem urazu? Ktoś widział mecz? Jestem pewien, że przy normalnej dyspozycji i dobrym zdrowiu zagrałby wiele więcej i rzuciłby ilość punktów oscylujących w granicy wystawionej linii.
Nie oglądałem wczorajszego meczu, ale wydaje mi się, że trener Izraela zmienił taktykę i postawił na pozostałych graczy, którzy dali z siebie wszystko.
Zwycięskiego składu się nie zmienia. Pinini i Eliyahu dali więcej tej drużynie, ci gracze zasługują dzisiaj na więcej minut, Casspi nie sprawdził się na tych mistrzostwach i dziś również nie przekroczy 12.5 pkt 1.833 Sportingbet.⛔
Powodzenia
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Llull under 8 pkt ( kurs 1,80) TonyBet
Mimo dużej rotacji zespołu Hiszpanii nie wierze że Sergio może przekroczyć tą linie.
M.Kalnietis over 10 pkt ( kurs 1,80) TonyBet
Mam nadzieje że pogra ponad 20 minut jeśli tak będzie to linia spokojnie do ogarnięcia.
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Zdecydowanie lepiej brzmi &quot;najgorzej prezentująca się drużyna ME&quot;, bo osobiście znalazłbym z 10 gorszych drużyn.
Zazdroszcze zdolności poszukiwawczych;) Polska to oprócz dwóch eksportowych wysokich, zespół mocno przeciętny. Kelati?Koszarek?Hrycaniuk?Ponitka? co oni osiągnęli w karierze oprócz tych nic nie wartych tytułów w polskich ligach
Przepraszam zapomniałem o Ignerskim.Jedyny, który może wrócić z podniesionym czołem. Nie zawiódł też Zamojski.
Nie znajdziesz 10 słabszych kadrowo teamów,nie wysilaj się.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do Polaków, to wszystko siedzi w ich głowach. Nic więcej...
Nic więcej albo aż tyle. Bo ja osobiście mam juz dość słuchania o presji wszechobecnej. Presja tu presja tam, pod presja, na presji w opresji. Ileż można...Katastrofalny turniej pod każdym względem. Kadrowo można sie sprzeczać czy jesteśmy na miejscu 9 czy 15 czy może w strefie medalowej (lol), ale jaki to ma sens ? Polska koszykówka sięgnęła tym turniejem dna i niestety nie wiem co się musi stać, żeby z tego dna wstała. Nie mamy prawdziwego rozgrywającego. Koszarek zawsze jest między pozycją 1 a 2. Szubarga ma przebłyski, ale wielkim rozgrywającym też nie jest. No i to w zasadzie tyle.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Słowenia - Polska
Handicap 1 kwarta
Typ: Słowenia -3
Kurs: 1,95
unibet
Co tu długo pisać. Nasz team to najgorzej grająca drużyna tych mistrzostw. Przegrali wszystkie dotychczasowe pojedynki w swojej grupie. W meczu z Czechami polegli dosyć pechowo po celnym rzucie za trzy punkty Lubosa Bartona na kilka sekund przed końcem rywale wygrali te spotkanie jednym punktem (69-68). Pozostałe mecze to porażki z Chorwacją 70-74, Gruzją 67-84 i deklasacja z zespołem Hiszpanii 53-89. Nasz dzisiejszy rywal będzie chciał wygrać te spotkanie gdyż ostatni ich pojedynek z Chorwacją zakończył się porażką dwupunktową po dogrywce. Walczą oni o drugie miejsce w grupie i dzisiejsza wygrana pozwoli im je zachować. Na pewno ostro rusza do ataku od pierwszych sekund a że mamy najgorszą defensywę w Mistrzostwach to można liczyć na mocny początek Słoweńców. Nasi rodacy przegrali trzy ze swoich czterech pierwszych kwart granych na tym turnieju: Hiszpania 5-25, Chorwacja 12-24 i Gruzja 14-20. Czyli jak widać początki spotkań w ich wykonaniu wyglądają bardzo słabo. Myślę że gospodarze turnieju od samego początku ostro rusza do ataku i wygrają wysoko pierwsza tercje.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Presja tu presja tam, pod presja, na presji w opresji. Ileż można...Katastrofalny turniej pod każdym względem.
Dokladnie tak, tym bardziej, ze tu zadnej presji nie bylo, przeciez nikt nie wymagal od nich medalu tylko solidnej gry podczas turnieju i wyjscia z grupy. Gruzja, Czechy spokojnie do pokonania. A tu styl tragiczny, zero taktyki, nie ma rozgrywajacego, nie ma zagrywek, forma rzutowa zerowa, fatalne zmiany i rotacje. Nie winie trenera bo on nic nie zdziala przy tych grajkach, kazdy ponosi odpowiedzialnosc. Mnie najbardziej zawiodl Marcin. Gdzie to lider, gdzie to walczak, gdzie to gracz, ktory moze rozstrzygnac spotkanie .... SAM! - klasyk.

Pamietajmy jednak, ze to forum bukmacherskie a nie rozmowki o nieudacznikach z parkietow. To nam nic nie da, ze bedziemy gledzic. Jak graja kazdy wisi. Dno dno dno.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
STS:
- Bajeczny mecz zagrał Michał Ignerski, znakomity był występ Krzysztofa Szubargi - mówił po kolejnej porażce naszych koszykarzy selekcjoner Dirk Bauermann.

Yyyyy... Ci Niemcy mają dziwne poczucie humoru. Może i Ci dwaj Panowie zagrali nieźle, ale fakty są takie, że DOSTALIŚMY W ŁEB W KAŻDYM MECZU NA ME!

Dlatego STS przyjmuje zakłady: &quot;czy nasi koszykarze zdobędą przynajmniej 10 punkty w każdej kwarcie meczu ze Słowenią?&quot;

1.50 - TAK
2.25 - NIE
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Wczoraj Izrael rozstrzelał Belgię, a przed meczem pisaliśmy, że liderem powinien być Casspi. O dziwo koszykarz ten zagrał jedynie 12 minut i rzucił tylko dwa punkty. Może wiedzą Państwo czy nie jest to efektem urazu? Ktoś widział mecz? Jestem pewien, że przy normalnej dyspozycji i dobrym zdrowiu zagrałby wiele więcej i rzuciłby ilość punktów oscylujących w granicy wystawionej linii.
Oglądałem mecz. Casspi źle zaczął, bo dość szybko złapał dwa faule, potem sporo było grania piątką Ohayon-Halperin-Nissim-Eliyahu-Green/Kozikaro, bo była ona bardzo efektywna. Pnini z ławki dobrze bronił, do tego Nissim miał dzień konia (9/11) z gry i Casspi nie za bardzo miał za kogo wskoczyć (bo na rozegranie się nie nadaje). Urazu żadnego nie widziałem, zresztą wszedł na końcówkę i biegał normalnie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Dragić może grać bardzo mało, bo dla Słowenii to mecz treningowy bez znaczenia żadnego.
Co za głupoty. jak czesi wygrają z Chorwacją a Słowenia dostanie od nas po dupie :cool: to odpadają więc mają o co grać.

W tą Słowenię też nie polecam tak grubo wchodzić bo jest to b2b2b i to jeszcze po dogrywce. Słoweńcy udowodnili,że też mogą stanąć na kilka minut.
Ciężko mi mówić,że nasi mają szansę powalczyć.Ale jakby im się coś pomyliło i zaczęli grać zupełnie prostą grę jak Czesi to mogliby się nie zbłaźnić po raz kolejny. Na ich miejscu miałbym trochę &quot;złości&quot; w sobie bo to co wyczyniali z Hiszpanami było okropne.

Natomiast warto się zastanowić nad handi na Szwecję. Szwedzi mogą tylko pokazać się z dobrej strony,ale jak złapią trochę wiatru w żagle to i ruskich rozwalą.
Włosi ewidentnie mogą już odpocząć. Jakby przegrali to i tak ta porażka nie psuje im bilansu. Z tyloma kontuzjami powinni dać liderom odpocząć i nie ryzykować w meczu o nic.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeśli ta ekipa ma choćby resztki honoru i ambicji to po takim wpierdolu powinni chociaż pokazać determinację. Nie mówię, że wygrają ze Słowenią, bo jesteśmy drużyną bez pomysłu na grę i bez klasowych rozgrywających ale powinniśmy dziś zobaczyć chociaż lepszą grę w obronie, szybsze powroty do obrony. A to powinno dać lepszy rytm w ataku, a tym samym wynik.
Zgadzam się z Rox. Gortat to jest śmiech na sali i największe rozczarowanie na tym turnieju. Nie mówię o ofensywie, bo każdy kto choć czasem obejrzał mecze Suns wie że ofensywnie jest on surowy i poza graniem pnr nie ma nic do zaoferowania, ale defensywa to jest parodia bo stać go na o wiele lepszą grę (miewa momenty tylko). On gra na chodzonego, nie potrafi zastawić tablic ani postawić dobrej zasłony. Nie robi więc nic z czego jest ceniony w NBA. Gra jakby mu się nie chciało. Zwłaszcza jak obok gra Lampe.
Ekspertem od Eurobasketu nie jestem ale widziałem mecze Słoweńców i poza meczem z Hiszpanią też niczego wielkiego nie pokazali. Dragić też gra raczej rozczarowująco. W przeciwieństwie do nas mają drużynę, ale potencjału nie mają kosmicznego. Są też po dogrywce i tak jak ktoś wspomniał, miewają przestoje. Według mnie granie dzisiaj dodatniego handicapu na naszę reprę jest lepszą opcją niż granie +18 przeciwko Hiszpanii ;) Jeden dobry, niekoniecznie zwycięski mecz w turnieju, na drużynę z takim potencjałem (Gortat, Lampe, Kelati, Ignerski, to nie są przypadkowi gracze) to chyba nie jest jakieś wielkie wymaganie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Co za głupoty. jak czesi wygrają z Chorwacją a Słowenia dostanie od nas po dupie :cool: to odpadają więc mają o co grać.



W tą Słowenię też nie polecam tak grubo wchodzić bo jest to b2b2b i to jeszcze po dogrywce. Słoweńcy udowodnili,że też mogą stanąć na kilka minut.
Ciężko mi mówić,że nasi mają szansę powalczyć.Ale jakby im się coś pomyliło i zaczęli grać zupełnie prostą grę jak Czesi to mogliby się nie zbłaźnić po raz kolejny. Na ich miejscu miałbym trochę &quot;złości&quot; w sobie bo to co wyczyniali z Hiszpanami było okropne.


Natomiast warto się zastanowić nad handi na Szwecję. Szwedzi mogą tylko pokazać się z dobrej strony,ale jak złapią trochę wiatru w żagle to i ruskich rozwalą.
Włosi ewidentnie mogą już odpocząć. Jakby przegrali to i tak ta porażka nie psuje im bilansu. Z tyloma kontuzjami powinni dać liderom odpocząć i nie ryzykować w meczu o nic.
Pozdrawiam. Rules na tym turnieju nie są takie proste.

2. Eslovenia (3-1)

Se clasifica con 2-0 si... República Checa se clasifica (ver Rep. Checa)
Se clasifica con 1-1 si... Si Croacia se clasifica (ver Croacia)

No está matemáticamente clasificada, pero la opción de quedarse fuera es tan remota que la omitimos como cábala: tendría que ganar República Checa a Croacia por exactamente dos puntos y que Eslovenia cediera contra Polonia por una diferencia superior a los 40 puntos, que varía en función de la cantidad anotada.
 
M 5

michal3

Użytkownik
Witam,dlaczego jak czesi wygraja z chorwacja,a slowenia przegra z nami to sloweniaodpada,przeciez ilosc ptk. 3druzyn bedzie taka sama ,abilans miedzy nimi meczy tez taki sam po jednym zwyciestwie i jednej porazce,a bilans koszy slowenia ma lepszy duzo od chorwato,o co w tym wszystkim chodzi,moze ktos to jakos wytlumacz,jak tam z tym dokladnie jest,z gory dziekuje
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Witam,dlaczego jak czesi wygraja z chorwacja,a slowenia przegra z nami to sloweniaodpada,przeciez ilosc ptk. 3druzyn bedzie taka sama ,abilans miedzy nimi meczy tez taki sam po jednym zwyciestwie i jednej porazce,a bilans koszy slowenia ma lepszy duzo od chorwato,o co w tym wszystkim chodzi,moze ktos to jakos wytlumacz,jak tam z tym dokladnie jest,z gory dziekuje
Masz wyżej. To co napisał szanowny moderator to bzdura.

Czechy muszą wygrać DOKŁADNIE 2pkt z Chorwacją, a Polska sypnąć Słowenie 40+
Przecież na to nie ma nawet promila szans.
 
M 5

michal3

Użytkownik
Masz wyżej. To co napisał szanowny moderator to bzdura.

Czechy muszą wygrać DOKŁADNIE 2pkt z Chorwacją, a Polska sypnąć Słowenie 40+
Przecież na to nie ma nawet promila szans.
no dokladnie,dzieki za odpowiedz,bo juz zaczalem myslec o co chodzi,po tym jak niektorzy mieszaja w glowach,czyli Slowenia z nami nie gra o nic,zwycestwo z nami(np.duza iloscia ptk.)nic im nie daje
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Wg mnie Polacy powinni zmienic trenera... Wiadomo, ze za gre w glownej mierze sa odpowiedzialni zawodnicy, ale to trener nimi kieruje i on ich ustawia do meczu. Kiedy trzeba trener powinien zrobic rozpi....dol w sztani i zrownac ich z ziemia kiedy graja totalny piach. A kiedy czytam naglowek, ze Dirk( o ile sie nie myle) &quot;nie ma zamiaru krytykowac nikogo&quot; to co on tam robi? Krytyka powinna byc konstruktywna, do tego trzeba byc dobrym psychologiem i wiedziec, jak wplynac mobilizacyjnie na zawodnikow...
Nastepna sprawa... wielu meczow Polakow nie ogladalem, ale nie mozna wygrac nie majac pomyslu na gre w ataku. Styl gry reprezentacji Polski przypomina mi bialorusinski basket kobiet... Czyli zrob 2 kozly na polowie przeciwnika, oddaj pilke do tylu i akcje minimum 20 sekund. Widac bylo wczoraj, ze kiedy Hiszpanie juz nas zdeptali w pierwszej polowie, to Polacy bez presji zaczeli grac szybsze akcje i to przelozylo sie na wynik, mimo iz Hiszpanie nie bronili juz tak zaciekle, to jednak Polacy zagrali zdecydowanie lepiej w ataku.

Gortat ten turniej zaliczy jako kleske. Bez mocy w ataku, ale nie ma mu tez kto zagrac dobrych pilek na pnr, jednak mimo wszystko jego gra szczegolnie w obronie rozczarowuje. Koszarek i Szubarga o ile sie nie myle bez pomyslu na akcje, dlugie kozlowanie, powolne rozegranie, malo ofensywy... Kelati przestraszony... Lampe to co glownie robi to to rzut z odejsciem, a potencjal ma spory i wg mnie w Barcelonie jesli tylko dostanie szanse to ja wykorzysta. Karnowski wciaz jest mlody i sie uczy... troche sloniowaty i powolny z niezbyt dobra koordynacja, ale licze, ze chlopak jeszcze zaistnieje chocby w europejskim baskecie....
Hmm, byc moze Polacy zbytnio uwierzyli w siebie i przez arogancje przegrali 1 mecz... W 2 spotkaniu prezentowali sie momentami bardzo dobrze, dopoki nie zaczeli sie obawiac o wynik i pozniej przeciagali niepotrzebnie akcje... Ale przegrac na niewiele ponad 2 minuty prowadzac 8 punktami to sztuka w europejskim baskecie... Z Chorwacja mecz do wygrania i walka do samego konca... Hiszpania to juz blamaz po calosci....
Jak dzis Polacy zagraja? Wg mnie moze to byc najlepszy mecz w ich wykonaniu... Graja bez zadnej presji i mimo, ze dzis naprzeciw nich staje gospodarz to moga sie tutaj pokucic o wygranie spotkania, ale wg mnie bardziej prawdopodobne, ze pokryja HC 10 punktowe. Jesli Polacy przestrasza sie rywali, to bedzie pozamiatane, a jesli wyjda na luzie i beda grac bardziej agresywnie na kosz to licze tutaj na zaciete spotkanie...
Tyle ode mnie...
Powodzenia ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Macedonia - Łotwa
over 145.5 1.88
Sbobet
4/10

Macedonia musi wygrać 10+ i liczyć na Litwe i Serbie, to jedyna opcja. Łotwa lepiej, żeby wygrała, bo wtedy nie ma możliwości, że nie wejdą dalej. Jak przegrają to muszą się oglądać na innych.

Macedonia nie ma zbytnio obrony, Łotwa też. Macedonia musi odjeżdżać im, jedyna metoda to szybkie akcje i dużo rzutów, oni umieją nakręcić tempo. Łotwa gra o wygraną, a to też jest ofensywna ekipa nastawiona raczej na atak.

Generalnie mecze obu ekip obfitują w punkty i podobnie powinno być dzisiaj.


I w związku z powyższym:

Bo over 18.5 1.85
Betcity
2/10
 
domin0 7

domin0

Użytkownik
Ma ktoś może linka do zasad Eurobasketu? Nigdzie nie mogę znaleźć zasad dot. &quot;tie-breakerów&quot; gdy 2 lub więcej drużyny mają równą ilość pkt/koszy itp. Może to być istotne w przypadku meczu Polaków bo nie wiem czy np. wygrana dzisiejsza Słoweńców liczyć się może w II fazie grupowej i czy w związku z tym gospodarze odpuszczą ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom