>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja tam pobieram handicap na Czarnogórę, to będzie wojna jak wczoraj Słowenia - Chorwacja, to nie jest tylko kwestia sportu w tym momencie.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Słowenia - Polska ✅✅✅ (61:71)
Kurs: 5,75 Buk: William Hill Stawka: 1/10
Stawiam więc napiszę i tutaj, żeby nie było jakby się czasem udało.
Swoje już na nich przegrałem więc może uda się coś odrobić.
Typ opieram na dobrej grze Ignerskiego i Zamojskiego, chęci walki i nie przegrania wszystkiego przez naszych oraz tym, że jak gramy kosz za kosz to jakoś to jeszcze wygląda i potrafimy grać swoje a jak nam odjadą to lipa (problem w tym, że do tej pory praktycznie zawsze nam odjeżdżali). Oby dziś nie i mecz był do końca. Powodzenia !
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Mnóstwo wałków? Sam sposób rozgrywania tych Mistrzostw sprawia, że przegranie trzech pierwszych meczów nie przesądza o wyjeździe do domu. Eksperci Polsatu trąbili wczoraj o spakowanych już Izraelczykach uciekających do domu z podkulonym ogonem. Oni, tak samo jak Polacy, okazali się zbyt słabą drużyną, zabrakło &quot;mentalności zwycięzców&quot;. Po rozegranych meczach grupowych pozostaje nam polityka miłości i zakończenie Eurobasketu w &quot;pozytywnym tonie&quot;. Kochajmy naszych za wspaniały mecz o honor z którego nie zostaliśmy obdarci. Okazuje się, że &quot;trójka&quot; też siedzi, a dwójka &quot;Wież&quot; potrafi grać akcje rodem z NBA. Pierwsze spotkania przypominały obiady czwartkowe, bo pora była popołudniowa, i grę do kotleta, który cztery razy okazał się zbyt słony. Całe szczęście, że nie musiałem przy tym podskakiwać i emocjonować się fenomenalną grą naszych, dając możliwość włączenia się części przywspółczulnej organizmu. Przełykałem kolejne kęsy dobrze panierowanego mięsa, które okazało się być pędzone na antybiotykach. Nie zniechęcało mnie to jednak ponieważ mojemu młodemu organizmowi przyda się kolejna porcja białka. Kładłem się spać i dawałem organizmowi klasyczne „pół godzinki dla słoninki” i wzrost masy mam gwarantowany
W drużynie tak jak w rodzinie- zbieramy doświadczenie, czasem wynikają kłótnie o pilota ale tym razem zgodne przełąmy program TV na audycję Janowskiego- tam przynajmniej wszystko grało perfekcyjnie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ktos to już dzisiaj napisał - o systemie rozgrywek na EuroBaskecie - i ja się pod tym podpisuje. Totalny bezsens. Sporo spotkań o nic, tzw. sparingów. Mogliby to zmienić dla kibiców choćby, żeby większość spotkań była o coś...
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Według mnie najlepszy jest tradycyjny system z rozgrywek młodzieżowych, z konkretnymi podziałami na dyw. A i B. Tam jest jasne, cztery grupy, zajmujesz ostatnie miejsce to walczysz o utrzymanie. Nie uda się, sorry, spadasz do niższej dywizji. W obecnym systemie mamy sytuacje jak dziś, sparingi, oszczędzanie graczy, olewanie spotkań, bo to sam już nie wiem czy Turcy dziś olali czy są aż tak słabi. Nie było dziś emocji, no może z wyjątkiem 4q w meczu Litwinów. Inny minus obecnego systemu, 12 ekip już jedzie do domu, może i były one słabsze, ale ja z chęcią zobaczyłbym konfrontację o miejsca niższe, taki meczyk Macedonia-Szwecja na przykład, jakby stawką było utrzymanie w dywizji to widowisko mogłoby być całkiem niezłe. Do tego jednak więcej betów wciąż by było do grania, a nie tak jak dziś, że Macedonia to przeszła totalnie obok meczu (a McCalebb większość spotkania przesiedział z nosem spuszczonym na kwintę).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Można też obejrzeć np. tutaj. Pewnie jeszcze dzisiaj dodadzą.
Ogólnie wczoraj super zagrali. Tak jak pisałem, jednak taki wpiernicz od Hiszpanów prawdziwych sportowców musiał zaboleć ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ogólnie wczoraj super zagrali. Tak jak pisałem, jednak taki wpiernicz od Hiszpanów prawdziwych sportowców musiał zaboleć
To był sparing. Dla Słoweńców mecz o nic. Może i Polacy pokazali, ze wiedzą co to jest koszykówka, ale ja zdania krytycznego nie zmienię. Ten turniej to kompromitacja polskiej koszykówki. Kolejny brak awansu - tym razem do tego w marnym stylu. Co z tego, że wygrali ostatni nic nie znaczący mecz ? Tak samo jest bardzo często z piłkarzami. Zwycięstwa w &quot;sparingach&quot; nic nie dają.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja też zmienię. Ten turniej to jedna, wielka kompromitacja. Ale akurat wczoraj pokazali dobrą koszykówkę i tylko o tym piszę. U nas to jest po prostu tradycją, że bez w*** nie potrafi sami z siebie wyjść zdeterminowani od samego początku turnieju. Dopóki &quot;piłka w grze&quot; to mamy spętane nogi. I to chyba w każdym sporcie drużynowym.
A co do wczorajszego meczu, to ja jakoś nie widziałem żeby Słoweńcy odpuszczali. Już w poprzednich meczach wyglądali słabo i jak dla mnie, to ten wielki słoweński balonik też pęknie w następnych rundach. Choć z drugiej strony, to póki co, chyba żadna poważna drużyna nie gra na swoim najwyższym poziomie i zdarzały im się spore wpadki ;) No może poza Ukrainą, Finlandią i Włochami ale oni raczej do faworytów nie byli zaliczani.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Wczorajszą wygraną można raczej zaliczyć jako jednorazowy wyskok, gdyby czekało nas jeszcze jedno spotkanie, myślę że przegralibyśmy ponownie. Wczoraj dzień konia miał Kelati, w końcu Gortat się obudził, ale przede wszystkim była świetna obrona, dzięki której też mogły być kontry i Słoweńcy się gubili. Klucz wszystkiego, tego najbardziej mi brakowało w tym turnieju. Można rzec, że gospodarze odpuścili, jak dla mnie tylko w końcówce odpuścili, gdzie byli już bez wiary, a tak próbowali, robili co tylko mogli w tym dniu. Grając u siebie, przy swojej publiczności nie da się nie odpuścić spotkania. Trener Bauermann w końcu zrezygnował z Lampego w s5, potem ładnie rotował. Wcześniej można było mieć kilka zastrzeżeń co do jego decyzji, lecz i tak uważam, że pozostawienie go na stanowisku to dobra decyzja.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu na Ukrainę przeciw Litwie? (dzisiaj kurs na marathonbet - 2.59).
Litwa ma na koncie 2 przegrane (z Serbią - z którą grali marnie - i Bośnią) a Ukraina 1 (z Francją, drugą siłą turnieju). Do tego Ukraina miała silniejszych przeciwników - wygrała z Niemcami, Izraelem i Belgią (oraz GB), natomiast Litwa pokonała Macedonię, Łotwę i Czarnogórę. Niby Litwa mocarstwo koszykarskie, ale Ukraina wydaje się bardziej na fali w tym turnieju.
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu na Ukrainę przeciw Litwie? (dzisiaj kurs na marathonbet - 2.59).
Litwa ma na koncie 2 przegrane (z Serbią - z którą grali marnie - i Bośnią) a Ukraina 1 (z Francją, drugą siłą turnieju). Do tego Ukraina miała silniejszych przeciwników - wygrała z Niemcami, Izraelem i Belgią (oraz GB), natomiast Litwa pokonała Macedonię, Łotwę i Czarnogórę. Niby Litwa mocarstwo koszykarskie, ale Ukraina wydaje się bardziej na fali w tym turnieju.
Z tego co mi wiadomo to Ukraina gra z Łotwą. Proponowałbym pouczyć się angielskiego ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom