>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
bercik 169

bercik

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket
Spotkanie: Słowenia - Polska
Typ: over 141,5
Kurs: 1,90
Godz: 09.09.2013 21:00
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Dla naszych koszykarzy to już pożegnanie z Eurobasketem. Jak wiadomo Słoweńcy wczoraj doznali dopiero pierwszej porażki i szykują się już na drugą rundę i walkę o ćwierćfinał, choć i dzisiejszy mecz nie jest dla nich bez znaczenia. Polacy mimo kompletu porażek w każdym meczu z wyjątkiem pojedynku z Hiszpanami rzucali wyraźnie ponad 60 punktów. Mniej istotne jest to, czy większość z nich wpadała w ostatniej kwarcie - kiedy rywale odpuścili. Ponieważ dziś podobny scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Nawet jeśli Gortat i spółka obudzą się dziś w ataku, w ciągu jednego dnia, ani walecznością ani taktyką, nie będą w stanie zatrzymać Słoweńców w defensywie. To, że nasi reprezentanci stracą &gt; 70 biorę za pewni. A osobiście obstawiam, że więcej. Co w rezultacie, przy obu nieco rozluźnionych - ale i chcących coś pokazać (Słoweńcy w końcu grają u siebie) drużynach, powinno dać wysoki wynik punktowy. Ciężko przewidywać, czy będzie to kolejny pogrom naszej reprezentacji, czy bardziej wyrównane spotkanie - dlatego za najpewniejszy wynik uznaję over. Linia 141,5 - spokojnie do pokrycia.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Ma ktoś może linka do zasad Eurobasketu? Nigdzie nie mogę znaleźć zasad dot. &quot;tie-breakerów&quot; gdy 2 lub więcej drużyny mają równą ilość pkt/koszy itp. Może to być istotne w przypadku meczu Polaków bo nie wiem czy np. wygrana dzisiejsza Słoweńców liczyć się może w II fazie grupowej i czy w związku z tym gospodarze odpuszczą ten mecz.
OFICJALNE REGULY FIBA z 2012
http://www.fiba.com/downloads/Rules/2012/OfficialBasketballRules2012.pdf
strona 69 mniej wiecej...
powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Krstic Nenad under 15.5 pts @ 1.55 totomix
Jak wiadomo mecz Serbia-Czarnogora to mecz o pietruszke i dla jednych i dla drugich... Serbia jest juz w 2 rundzie, a wynik nie ma dla nich zadnego znaczenia... Jaki jest wiec sens wpuszczania na parkiet doswiadczonego zawodnika i ryzykowac jego kontuzje... wystarczy, aby chwile zagral i reszte minut dostana zmiennicy... W ostatnim meczu przeciwko Lotyszom zrobil swoja robote i w 34 minuty uzbieral 25 punktow. Trener na pewno bedzie go oszczedzac, gdyz jest on podsatwowym zawodnikiem, ktory wnosi wiele do zespolu... Typ zapozyczony, ale wszystko jest logiczne...
U innych bukow kurs na ten zaklad wynosi nawet 1.3, lub linia jest ustawiona na 12.5 punktu i juz przy rownych szansach...
 
O 38

oskar164

Użytkownik
ON THE LAST DAY:
Ukraine will qualify unless they lose to Great Britain AND Belgium beat France.
Belgium will qualify if they defeat France OR Ukraine defeat Great Britain AND Germany defeat Israel.
Great Britain will qualify if they defeat Ukraine.
Israel will qualify if they defeat Germany AND Ukraine defeat Great Britain AND France defeat Belgium.
Rozumiem przez to, że jeżeli Niemcy wygrają i Belgia przegra to będą grać dalej? Czy mamy liczyć bilans bezpośrednich spotkań, koszy?
Zdarzają się im zbyt długie przestoje, grają momentami świetnie i potrafią rzucić kilka trójek z rzędu.
Gra na Niemców jest warta świeczki. Kurs jest ładny, obydwie drużyny nie są w optymalnej formie, chyba że od wczorajszego dnia z Belgią Izrael jest inną, lepszą drużyną.
Gram za małą stawkę w Sportingbet win Niemców 2.95.✅ Niemcy prawdopodobnie przechodzą dalej.
 
money 52

money

Użytkownik
w dzisiejszym dniu chyba warto pyknac pare overow,druzyny ktore graja o pietruszke powinny troche narzucac i nie meczyc sie w obronie,to jesat tylko taie przemyslenie ale dobrze wyglada over w meczu naszych gwiazdek oraz Serbi z Czarnogora,ponadto mecz Rosji z Turcja,bo mecz Belgow odpuszczam bo jesli wygraja z Francuzami to awansują..?wiec moga sie spinac w obronie
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Rozumiem przez to, że jeżeli Niemcy wygrają i Belgia przegra to będą grać dalej? Czy mamy liczyć bilans bezpośrednich spotkań, koszy?
Zdarzają się im zbyt długie przestoje, grają momentami świetnie i potrafią rzucić kilka trójek z rzędu.
Gra na Niemców jest warta świeczki. Kurs jest ładny, obydwie drużyny nie są w optymalnej formie, chyba że od wczorajszego dnia z Belgią Izrael jest inną, lepszą drużyną.
Gram za małą stawkę w Sportingbet win Niemców 2.95.
Niemcy już odpadły więc nie grają o nic. Izrael gra mecz o awans, bo chyba nikt nie wierzy w wygraną Belgii z Francją ;)
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
Litwa-Bośnia Jonas Valanciunas (Lithuania) ilość pkt
under 11,5 ✅ piękne 0:razz:
1,85
Unibet

Dzisiaj spróbuje underka Jonasa z kilku powodów: po 1 linia dość wysoka- średnia pkt na turnieju wynosi 9 przy ponad 22 minutach gry na bardzo dobrym procencie z gry bo ponad 66%.Wczoraj Litwini bardzo sie męczyli, wygrana w dogrywce to na pewno będzie miało wpływ dzisiaj(rotacja)- po za tym graja bardzo szerokim składem wszystko sie ładnie rozkłada nie ma jakiegoś zdecydowanego lidera w drużynie, graja bardzo zespołowo.Maja kilku zawodników wysokich o podobnych walorach-predyspozycjach co Valanciunas. Jak na razie na 4 mecze Jonasa: linia tylko raz przekroczona właśnie wczoraj w meczu z Czarnogórą a tak to 2 razy po 11 pkt. O starciu z Serbia nie ma co pisać... mało minut tylko jeden rzut celny -sporo fauli ogólnie slaby występ Litwy, duże problemy z Krsticiem.Bośnia to Mirza Teletovic, pod koszem jest bardzo solidny Kikanovic .Bośniacy na pewno powalczą tanio skory nie sprzedają.Jonas powinien pograć w granicach 25 minut i rzucić w graniach 10 pkt rożnie może wyglądać sprawa z faulami- myślę ze warto zaatakować ten bet.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
myslę,że mozna próbować szwecją na live. pobrałem na nich handi 10,5. Włosi pewnie w drugiej połowie odpuszczą. Belinelli zdaje się w ogóle nie wyszeł na boisko.
Taylor+Jeebko będą trzymać wynik a dla tego zespołu 2 zwycięstwa w tak trudnej grupie to naprawdę super wynik może być
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Finlandia walnęła Grecję...No nie wiem takiego EuroBasketu nie pamiętam...
Z Gortatem to sprawy mają się tak, że bez dobrego rozgrywającego on nie gra za dobrze w ataku. A że rozgrywających nie mamy to go tam nie widać. Wielu centrów bez dobrego rozgrywającego i bez w ogóle dobrej taktyki nie gra dobrych spotkań. To już nie te czasy kiedy piła leciała do Shaqa i rób gościu co chcesz. Ale faktycznie dobrze zauważono, że i w obronie gra mizernie...
Chyba trochę racji ma dziennikarz zajmujący się koszykówką Łukasz Cegliński, który w jakimś wywiadzie podczas tego EuroBasketu powiedział, że Gortat jest po prostu w słabej formie i może to być spowodowane kontuzją stopy, którą miał. Prawda jest taka, że od czasu kontuzji nie grał...Coś w tym może być. To tak odnośnie Gortata.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Tak a Mirza wali nieziemskie trójki, co za koleś.Jak mu nie wychodzi to nie wychodzi a jak ma dzień to robi rzeczy z kosmosu
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Macie jakieś propozycje na graczy? ????
Tak siedzę myślę kto tu może długo pograć i mi głowa paruje ????
może Ignerski over 9,5 pkt
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
znalazłem 3 typy i co o tym myślicie, bo trochę jest namieszane i nie wiem czy te drużyny o coś grają...
De Colo over 8,5
Preidzić over 8,5
Nachbar under 11,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 115

matlaurent

Użytkownik
Serbia - Czarnogóra 1 1.541 Pinnacle 5/10 ⛔⛔⛔
over pkt. 144.5 1.952 Pinnacle 5/10 ✅✅✅

Czekałem na rozstrzygnięcie spotkania Bośniaków z Litwinami. Typuje mecz bez zbędnych opisów, Czarnogórcy przy takim układzie nie mają już szans na awans. Serbia po zwycięstwie będzie liderem grupy. Myślę, że mecz będzie się toczył bez jakiejś mocnej obrony, ze wskazaniem na Serbów. Dochodzi jeszcze fakt, że są tą w jakimś stopniu &quot;zaprzyjaźnione&quot; narody. Dodatkowo będę jeszcze celował w stronę Serbów na LIVE, w przypadku prowadzenia przez Czarnogórców, kursy raczej będą wyższe jak obecnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
domin0 7

domin0

Użytkownik
@adasko6910
Słoweńcy raczej o pietruszkę bo mają pewny awans. Turcy już stracili szanse na awans. Francuzi natomiast grają na serio bo przegrana z Belgią oznacza że wejdą do II rundy z gorszym bilansem (1-1 zamiast 2-0). Ale i tak ciężko przewidzieć czy Słoweńcy odpuszczą, możliwe że nie będą chcieli przed własną publicznością oddać Polakom mecz.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Francuzi natomiast grają na serio bo przegrana z Belgią oznacza że wejdą do II rundy z gorszym bilansem (1-1 zamiast 2-0)
Zawsze grają na serio :p ale np jak mają przewagę 20 pkt to wchodzi rezerwa tak jak to było z Wlk Brytanią ;p
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Macie jakieś propozycje na graczy? ????

Tak siedzę myślę kto tu może długo pograć i mi głowa paruje ????

może Ignerski over 9,5 pkt
A ja zagram :
P. Zamojski over 8.5 @ 1.85 betsafe

Jedyny zawodnik , któremu zależy, wchodzi i gra swoje, ambitny, waleczny. Polecam pograć za drobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom