>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No ten Rey to nie jest zbyt pewnym zmiennikiem. Ja bym jednak poszukał jakiegoś innego zawodnika pod koszem bo w ostatnim meczu b2b2b Gasol może biegać na czworaka.
Aż mnie korcił handi 19 na naszych ale sam nie wiem czy warto.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Polska-Hiszpania
Polska +18,5⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
1,9 unibet
2/10

Mam nadzieję,że wreszcie doczekamy się występu Ignerskiego w s5. Jakby tak się stało i Gortat zmieniał się z Lampe to jest szansa &quot;zamęczyć&quot; Gasola co mogłoby dać kilka okazji na łatwe pkt.
W najgorszym scenariuszu przewiduję,że Hiszpanie nas będą miażdżyć przez cały mecz,ale wtedy w ostatniej ćwiartce będą grały rezerwy i powinniśmy odrobić straty.
W najlepszym scenariuszu przewiduję,że jakoś się będziemy trzymać i przegramy nisko.
Hiszpanie ograli Czechów raptem różnicą 21 oczek a wynik byłby mniej okazały gdyby nie ostatnia kwarta wygrana do 2.
Jeśli trener Hiszpanów nie jest szaleńcem musi zacząć oszczędzać swoich najważniejszych zawodników(zwłaszcza Marca) i po prostu Hiszpanie wygrają to jak najmniejszym nakładem sił.
Pozytywny jest fakt,że nasz zespół gra coraz lepiej.
Z Gruzją graliśmy może z 5 minut dobrze.
Z Czechami graliśmy jakieś 15 minut dobrze.
Z Chorwacją graliśmy jakieś 25 minut dobrze.
Czyli z Hiszpanią wyjdzie około 35minut dobrej gry co powinno wystarczyć żeby pokryć handi.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f11/eurobasket-2013-a-95016-6.html#post3857243

Od tego postu w dół można przeczytać o zawodniku, na którego unibet moim zdaniem wystawił ciekawą linię. Eugene Jeter odpalił, grał dużo, 19 pkt, sporo zbierał i asystował. Zupełnie inaczej niż we wcześniejszych spotkaniach, a unibet po tym fakcie oferuje linię jeszcze niższą od oferowanej po dwóch bezbarwnych spotkaniach w jego wykonaniu. Przeciwnikiem co prawda Francja, ale oni przecież nie słyną z żelaznej defynsywy, ani defensywnego stylu gry.

Jeter over 9,5 ✅✅✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
Polska-Hiszpania
Polska +18,5
1,9 unibet
2/10

Mam nadzieję,że wreszcie doczekamy się występu Ignerskiego w s5. Jakby tak się stało i Gortat zmieniał się z Lampe to jest szansa &quot;zamęczyć&quot; Gasola co mogłoby dać kilka okazji na łatwe pkt.
W najgorszym scenariuszu przewiduję,że Hiszpanie nas będą miażdżyć przez cały mecz,ale wtedy w ostatniej ćwiartce będą grały rezerwy i powinniśmy odrobić straty.
W najlepszym scenariuszu przewiduję,że jakoś się będziemy trzymać i przegramy nisko.
Hiszpanie ograli Czechów raptem różnicą 21 oczek a wynik byłby mniej okazały gdyby nie ostatnia kwarta wygrana do 2.
Jeśli trener Hiszpanów nie jest szaleńcem musi zacząć oszczędzać swoich najważniejszych zawodników(zwłaszcza Marca) i po prostu Hiszpanie wygrają to jak najmniejszym nakładem sił.
Pozytywny jest fakt,że nasz zespół gra coraz lepiej.
Z Gruzją graliśmy może z 5 minut dobrze.
Z Czechami graliśmy jakieś 15 minut dobrze.
Z Chorwacją graliśmy jakieś 25 minut dobrze.
Czyli z Hiszpanią wyjdzie około 35minut dobrej gry co powinno wystarczyć żeby pokryć handi.
Z całym szacunkiem, do Ciebie kolego możesz mi wskazać chociaż 10 minut dobrej gry naszych &#39;orłów&#39;? Z Koszarkiem który boi się wejsc pod kosz? Czy Kelatim który boi się rzucać? chociaż dobrze wiemy ze potrafi to robić, jedynie &#39;dobre&#39; momenty były jak na boisku znajdował sie Ignerski, który jest jak widać w dobrej formie oraz Szubarga, który nie bał sie wejść pod kosz co skutkowało zdobyciem punktów, to że udało nam się zbliżyć do rywali wynikało ze gorszej gry Chorwatów.
Typu nie neguje, sam pewnie pogram coś w stronę polaków, jak wyjdą z Ignerskim i Szubargą tak jak mówisz w pierwszej piątce to mogą coś ugrać, nie mówię o wygranej ale myślę ze +15 spokojnie pokryją.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Marcin Gortat over 12 pkt (kurs 1,85) Unibet ⛔
Również uważam że handicap z Hiszpanią powinniśmy pokryć co za tym idzie?
Dobra gra naszego centra,Polacy bez żadnej presji..dlatego dziś zapewne zagramy najlepsze spotkanie.
Hiszpania często w rotacji w składzie dlatego liczę dziś na spryt i doświadczenie.
Batum over 11,5 pkt (kurs 1,85) Unibet
Francja zagra z liderem Ukrainą dlatego musi wyjść podstawa i uważam że linia spokojnie do ogarnięcia.
Vesely under 14 pkt (kurs 1,85) Unibet ⛔ świetna dziś skuteczność
Moim zdaniem linia za wysoka,dziś grają z Gruzją która pokazała z nami że potrafi zdetronizować Gortata tutaj liczę na podobny scenariusz,Vesely może zostać podwajany a wtedy on nic nie zdziała.
Krótko bo straciłem wcześniejszą analizę.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pozytywny jest fakt,że nasz zespół gra coraz lepiej. Z Gruzją graliśmy może z 5 minut dobrze. Z Czechami graliśmy jakieś 15 minut dobrze. Z Chorwacją graliśmy jakieś 25 minut dobrze. Czyli z Hiszpanią wyjdzie około 35minut dobrej gry co powinno wystarczyć żeby pokryć handi.
Dla mnie nie ma żadnych pozytywów...Kolejne przegrane mistrzostwa. I to jest fakt niepodważalny. W sporcie nie rozliczamy nikogo za 15 minut dobrej gry. Rozumiem o co Ci chodzi, że były momenty dobrej gry, ale były też momenty totalnej katastrofy - cały mecz z Gruzją, 1 kwarta w Chorwacją czy końcówka z Czechami. Fakt jest taki, że są to kolejne przegrane mistrzostwa, a skład nie jest z PLK...
Wczoraj o dziwo udało się w miarę dobrze przytypować, więc próbujemy i dziś. Sporo ciekawych spotkań dziś nas czeka.

???? Grecja - Włochy (HC -3,5/0) --&gt; 1 - 1,47 bet365
Mecz o 1wsze miejsce w grupie D. Grecy dziś wygrywają i zostaje im &quot;tylko&quot; spotkanie z Finlandią. Miejsca w grupie mają duże znaczenie, bo 1 miejsce będzie grało z teoretycznie słabszą drużyna z innej grupy. Włosi bardzo pozytywnie zaskoczyli, choć z 2 strony widząc co grają Turcy i Rosjanie, a w zasadzie co nie grają to aż tak bardzo bym tych zwycięstw nie przeceniał. Dziś prawdziwy test dla Włochów i wg mnie skończy się zwycięstwem Greków i ich 1 pozycją w grupie.

???? Wielka Brytania - Niemcy (HC 0/-3,5) --&gt; 2 - 1,47 bet365
Mecz o zachowanie szans na awans. Kto przegrywa praktycznie traci szanse na awans. Niemcy wszystkie 3 spotkania na pograniczu. Co fartownie wygrali z Francja, to pechowo przegrali z Belgia po dogrywce i z Ukrainą w końcówce. Wielka Brytania od początku wskazywana jako najgorszy team na tych mistrzostwach, a jednak sobie jakoś radzi stąd takie a nie inne linie i kursy. Niemcy mimo osłabień wg mnie jednak powinni ich pyknąć i dalej walczyć o awans tym bardziej, że ostatni mecz grają z fatalnie grającym już o nic Izraelem.

???? Hiszpania - Polska (HC 0/+22,5) --&gt; 2 - 1,41 bet365
???? M.Lampe --&gt; over 11 pkt - 1,85 unibet
Bez przekonania podaję ten typ. Niby Hiszpania może olać ten mecz i wygrać sobie w okolicy 10 pkt, ale prawda jest taka, że może się tylko lekko spiąć i już wygrać dużo więcej. No, ale mam nadzieję, że grając już bez presji (presja - ulubione słowo w kontekście gry Polski) przegrają poniżej 20 pkt (nadzieja, że przegrają poniżej 20 pkt...:;/: ). No i over punktowy na Lampiona. Licze na dodatkową motywację związaną z występami w przyszłym sezonie w Barcelonie. Poza tym może wreszcie będzie lepsza skuteczność, bo na razie słabo.

???? Słowenia - Chorwacja (HC -1,5/0) --&gt; 1 - 1,44 bet365
Krótko. Argumenty takie jak wczoraj, czyli dalej gra na gospodarzy - pełna hala fanatycznych kibiców robiących kocioł. Słowenia wygrywając z Hiszpanią rozdaje teraz karty w walce o 1 miejsce. No i dziś wygrywając ten mecz zostaje im ostatni z Polakami i w zasadzie kończą bez porażki. Dla Chorwatów i tak decydującym spotkaniem będzie ostatnie z Czechami. Słowenia nie powinna sobie skomplikować sytuacji przegrywając z Chorwatami.

To by były takie 4 propozycje ode mnie. Bardzo ciekawie jest w grupie B. Teoretycznie powinni wygrać i Litwini i Serbowie po wpadce z Macedonią.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
???? Hiszpania - Polska (HC 0/+22,5) --&gt; 2 - 1,41 bet365

Bez przekonania podaję ten typ. Niby Hiszpania może olać ten mecz i wygrać sobie w okolicy 10 pkt, ale prawda jest taka, że może się tylko lekko spiąć i już wygrać dużo więcej. No, ale mam nadzieję, że grając już bez presji (presja - ulubione słowo w kontekście gry Polski) przegrają poniżej 20 pkt (nadzieja, że przegrają poniżej 20 pkt...:;/: )
Co do meczu Polaków, to po raz pierwszy na tym turnieju w nich wierzę. Oczywiście nie w wygraną, ale w dobry mecz.

Kelati over 6 by Marathon

Śmieszna linia jak na zawodnika grającego 30 minut w meczu.

Gortat over 12 by Unibet

Tutaj liczę na mało minut Marca w końcu. Rey to przy MG pionek.



Do tego Monya over 8.5 by Unibet... niesamowicie zaniżona linia ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do meczu Polaków, to po raz pierwszy na tym turnieju w nich wierzę. Oczywiście nie w wygraną, ale w dobry mecz. Kelati over 6 by Marathon Śmieszna linia jak na zawodnika grającego 30 minut w meczu. Gortat over 12 by Unibet Tutaj liczę na mało minut Marca w końcu. Rey to przy MG pionek.
A na lampiona nie liczysz ? Ja jeszcze dodałem do tego spotkania over Lampego 11 pkt w Unibecie. gdzie indziej po 12-12,5. Może wreszcie chłopak zagra na 50% skuteczności...Do tego przyszły sezon w Barcelonie - jest to być może jakiś dodatkowy motywator dla niego przed tym meczem...5/10 6/19 i 3/10...jesli chodzi o 2 poprzednie spotkania to może być chyba tylko lepiej...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
A na lampiona nie liczysz ? Ja jeszcze dodałem do tego spotkania over Lampego 11 pkt w Unibecie. gdzie indziej po 12-12,5. Może wreszcie chłopak zagra na 50% skuteczności...Do tego przyszły sezon w Barcelonie - jest to być może jakiś dodatkowy motywator dla niego przed tym meczem...5/10 6/19 i 3/10...jesli chodzi o 2 poprzednie spotkania to może być chyba tylko lepiej...
Unibet w nocy miał linię 9.5 na Lampego i to był bet. Teraz się nie odważę. Mam nadzieję, że maksymalnie będzie dzisiaj wykorzystywana para Gortat-Ignerski a Lampe pogra mało.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Unibet w nocy miał linię 9.5 na Lampego i to był bet. Teraz się nie odważę. Mam nadzieję, że maksymalnie będzie dzisiaj wykorzystywana para Gortat-Ignerski a Lampe pogra mało.
Wydaje mi się, że jeśli siądą mu 2-3 1wsze rzuty to będzie grał - mowa o Lampe. 9,5 rzeczywiście fajna linia, ale nie było mi dane ją zauważyć ????
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EuroBasket 2013
Spotkanie: Polska - Hiszpania
Typ: 1 kwarta - HA +5,5 pkt Polska ⛔
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko bo i naprawdę nie ma o czym biorąc pod uwagę wszystkie nasze występy, po których jak wszyscy wiemy mamy komplet porażek.

Typ opieram głównie na kilku kilku rzeczach a mianowicie:

- Pierwsza kwarta z Chorwacją i pogrom. Myślę, że dziś już tego błędu nie popełnią. Dla mnie niezrozumiałe jest takie wyjście na mecz i kompletny brak walki przy pełnych siłach. Wiadomo wyjątki się zdarzają i to ich usprawiedliwia ale jak dzisiaj się to powtórzy to już nie będzie wyjątek tylko debilizm.

- Po drugie zgadzam się z kolegą xmarcinx, że jest szansa aby w podstawie wyszedł Ignerski a Lampe zmieniał się z Gortartem. Myślę, że trener zauważy wreszcie świetną dyspozycję Michała i będzie to tylko z korzyścią dla zespołu

- Myślę, że Hiszpanie zdając sobie sprawę z wielkiej przewagi nad naszym zespołem nie rzucą się od razu na nas tylko spokojnie będą grali swoje akcje dobrze wiedząc, ze tak czy siak to ich przewaga z czasem na wielkim luzie będzie rosła

- I na koniec to o czym już wspomnieli tutaj koledzy, rotacje w składzie Hiszpanów, muszą dać odpocząć trochę podstawowym zawodnikom

Powodzenia !
 
O 38

oskar164

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f11/eurobasket-2013-a-95016-6.html#post3857243
Od tego postu w dół można przeczytać o zawodniku, na którego unibet moim zdaniem wystawił ciekawą linię. Eugene Jeter odpalił, grał dużo, 19 pkt, sporo zbierał i asystował. Zupełnie inaczej niż we wcześniejszych spotkaniach, a unibet po tym fakcie oferuje linię jeszcze niższą od oferowanej po dwóch bezbarwnych spotkaniach w jego wykonaniu. Przeciwnikiem co prawda Francja, ale oni przecież nie słyną z żelaznej defynsywy, ani defensywnego stylu gry.
Jeter over 9,5 ✅✅
dobry mecz rozgrywającego Ukrainy, niewiele zabrakło i mielibyśmy kolejną niespodziankę. Dziś zabrakło punktów kolegów z drużyny. Unibet
W meczu z Niemcami miał niesamowitą swobodę w oddawaniu rzutów i pozwolenie od trenera na oddawanie ekwilibrystycznych rzutów. Wpadało wiele i Ukraińcy zwyciężyli w kluczowym meczu. Jetter zagrał bardzo dużo bo aż 32 minuty. Dzisiejszy mecz będzie zupełnie inną rozgrywką, rozgrywający Ukrainy będzie miał naprzeciwko siebie wielką gwiazdę NBA i zespół podrażniony porażką z niżej notowanymi Niemcami. Zważając na powyższe, wydaje mi się, że skuteczność będzie dużo niższa i bohater naszych rozważań nie przekroczy linii podanej przez sportingbet.
E. Jetter poniżej 12.5 pkt- 1.7 Sportingbet⛔⛔
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EuroBasket 2013
Spotkanie: Polska - Hiszpania
Typ: 1 kwarta - HA +5,5 pkt Polska
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko bo i naprawdę nie ma o czym biorąc pod uwagę wszystkie nasze występy, po których jak wszyscy wiemy mamy komplet porażek.

Typ opieram głównie na kilku kilku rzeczach a mianowicie:

- Pierwsza kwarta z Chorwacją i pogrom. Myślę, że dziś już tego błędu nie popełnią. Dla mnie niezrozumiałe jest takie wyjście na mecz i kompletny brak walki przy pełnych siłach. Wiadomo wyjątki się zdarzają i to ich usprawiedliwia ale jak dzisiaj się to powtórzy to już nie będzie wyjątek tylko debilizm.

- Po drugie zgadzam się z kolegą xmarcinx, że jest szansa aby w podstawie wyszedł Ignerski a Lampe zmieniał się z Gortartem. Myślę, że trener zauważy wreszcie świetną dyspozycję Michała i będzie to tylko z korzyścią dla zespołu

- Myślę, że Hiszpanie zdając sobie sprawę z wielkiej przewagi nad naszym zespołem nie rzucą się od razu na nas tylko spokojnie będą grali swoje akcje dobrze wiedząc, ze tak czy siak to ich przewaga z czasem na wielkim luzie będzie rosła

- I na koniec to o czym już wspomnieli tutaj koledzy, rotacje w składzie Hiszpanów, muszą dać odpocząć trochę podstawowym zawodnikom

Powodzenia !
Z całym szacunkiem ale to jedynie stek domysłów i wróżenie z fusów &quot;bo wymyśliłem sobie taki typ. Jedziemy:

1. Skoro już popełnili to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to powtórzyli. Sfajdali się w pieluchę przed wielką Chorwacją to i przed &quot;przeciętną&quot; Hiszpanią mogą się sfajdać.

2. A jak to się ma w kontekście gry naszego zespołu w 1 kwarcie? Tak, wiem, wiem, zagra w s5, będzie świetnie, ale grając w s5 można się obudzić dopiero w Q3-Q4, albo przespać cały mecz.

3. Chcesz powiedzieć, że Hiszpanie wyjdą na luzie i powiedzą &quot;przewaga i tak będzie rosła, to pykniemy sobie Polakos pięcioma w Q1, a od Q2 zaczniemy ich punktować sześcioma i więcej w każdej kwarcie&quot;?

Analizuje się mecz, potem szuka się typu, nie odwrotnie.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale to jedynie stek domysłów i wróżenie z fusów &quot;bo wymyśliłem sobie taki typ. Jedziemy: 1. Skoro już popełnili to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to powtórzyli. Sfajdali się w pieluchę przed wielką Chorwacją to i przed &quot;przeciętną&quot; Hiszpanią mogą się sfajdać. 2. A jak to się ma w kontekście gry naszego zespołu w 1 kwarcie? Tak, wiem, wiem, zagra w s5, będzie świetnie, ale grając w s5 można się obudzić dopiero w Q3-Q4, albo przespać cały mecz. 3. Chcesz powiedzieć, że Hiszpanie wyjdą na luzie i powiedzą &quot;przewaga i tak będzie rosła, to pykniemy sobie Polakos pięcioma w Q1, a od Q2 zaczniemy ich punktować sześcioma i więcej w każdej kwarcie&quot;? Analizuje się mecz, potem szuka się typu, nie odwrotnie.
Typ na pierwszą kwartę poparty rotacjami w składzie. Fajnie. Będą rotacje na pewno, ale raczej w drugiej kwarcie i od połowy trzeciej
To chyba przeanalizowałem Pasek wielki znawco, szkoda tylko, że tak mało tu się udzielasz. Logicznym jest biorąc pod uwagę statystykę, że jeśli drużyna A jest dużo lepsza od drużyny B to drużyna B ma większe szanse przeciwstawić się w jednej kwarcie niż w czterech bo im więcej czasu tym większą różnicę można zobaczyć. To jest dla mnie proste, dla Was chyba nie bardzo. Niektórzy podają typ na +18,5 pkt na naszych w przeciągu całego meczu po kursie 1,9 a dla mnie pewniejsze jest +5,5 w pierwszej kwarcie i taki typ właśnie podałem. Tyle
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Pasek ma oczywiście rację, jeśli kolega wyżej chce grać hc na Polaków tylko na jedną kwartę to logiczne jest że najbardziej opłacalne jest pogranie takiego handi na trzecią bądź czwartą kwartę. Btw zniszczył mnie tekst o rotacjach w 1Q ????
 
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
Gortat Marcin (POL) vs. Gasol Marc (ESP) Koszykówka Home Player - Total 11.5 (Including Overtime) : Poniżej ✅
kurs 1,90 Gortat Marcin (POL) vs. Gasol Marc kto wiecej pkt 2 1,65 ✅
doxxbet

Jak dla mnie mega promocja jaka daje doxxbet 2 zakłady na pojedynek punktowy Marcina z piekielnie mocnym Gasolem.Raz ze nasi dzisiaj chyba dostana srogi łomot jeśli wyjdą za 50 pkt do będzie sukces... przy takiej defensywie, przestojach Hiszpanie będą robić co chcą z nami. Wczoraj nasi dostali łomot od solidnych Chorwatów W 1 kwarcie , potem walka i za to im duży szacunek- u nas prócz Ignerskiego wszyscy graja poniżej: fatalnie Gortat o ile w obronie coś po trawi zrobić to w ataku pa daka. Osobiste dramat, rzut z pół dystansu kiepski, dzisiaj o pkt łatwo nie będzie- plus gra na tego zwierzaka: na pewno będzie łapał faule.Lampe i jego skuteczność...gramy długo monotonie w ataku, ze strachem w oczach mnóstwo strat .Kaleti boi sie rzucać nie ciągnie tego zespołu, nie patrzy na kosz... fizycznie wyglądamy źle, nie mamy jedynki która by poprowadziła grę na tym poziomie jakim jest euro basket.Hiszpanie maja kim grac kwestia czasu kiedy odskoczą nam i będą rotować składem, wiec tu jedynie widzę szanse nie wejścia tego zakładu mało minut Marca ale w takiej formie Marcin nawet sobie nie poradzi z Xabim Reyem nie licząc innych grających bardzo fizycznie Hiszpanów.A jeśli zdarzy się cud i Hiszpanie zagrają słabiej- my mecz życia to Gasol zagra dużo minut i wtedy maks 6-8 pkt Gortata jeśli wcześniej nie złapie fauli...Polecam
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
08.09, 14:30
Niemcy - UK
over 145 1.935
Pinnacle
Obie ekipy sporo rzucają, obie nie bronią za dobrze, obie pozwalają przeciwnikom na 45 FG%, sporo. Niemcy rzucają na 48 po 3 meczach. Nie będzie tu raczej blowoutu, obie ekipy wciąż grają o awans, bo Belgia może jeszcze przegrać oba mecze, także będą mocnymi składami grały i podstawową rotacją, bez żadnego odpuszczania. Wg mnie warto im zaufać. We wszystkich meczach obu ekip padał taki over.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
To mnie zniszczył Twój tekst. Marc Gasol pograł 5 min i zszedł do końca kwarty. Tyle w temacie rotacji jeśli chodzi o najlepszego zawodnika Hiszpanów????
Nie kompromituj sie bardziej... gdy Hiszpanie prowadzili 13-3 trener zdjal Marca po 7 minutach i 24 sekundach gry. JEst to uzasadnione wysokim prowadzeniem Hiszpanow. Logiczne jest, ze s5 gra dopoki sa najbadziej produktywni i efektywni i zazwyczaj Ci gracze spedzaja na boisku 1 kwarte...

Zwyczajnie, przyznaj sie sie do bledu i tyle. A broniac swojej niemadrej teorii niczego do dzialu nie wnosisz...
p.s. 13-49...
Ja nie bylbym w stanie rywalizowac z Hiszpanami, ale kilku chlopakow, ktorzy graja na boiskach szkolnych na pewno zrobiloby to nie gorzej niz Polacy w 1 kwarcie. Brakowaloby im przede wszystkim doswiadczenia, ale maja jaja, ktore dzis Polacy zostawili w sztani, a nawet dalej... Oni ich nie wzieli z Polski....

Nie ogladam meczu Polakow, ale widac jest wieksza katastrofa niz w pilce noznej...
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Szubarga to chyba nie słyszał, że w promieniu 10 metrów od kosza również można kozłować i że to, że podbiega do niego przeciwnik to nie znaczy, że musi zatrzymywać kozioł i się zastanawiać dobrych kilka sekund co dalej. Nawet Koszarka tym zaraził w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dno zostało osiągnięte....
Napompowany do granic możliwości balon pierdolną.... jak bańka mydlana. Sam się dałem oszukać, ale to teraz nieważne. Rozgrywający, którzy kończą kozłowaćpo przekroczeniu połówki, dwie wieże, które wyglądają jakby wczoraj przekształcono ich z żyraf w ludzi, skrzydłowi bez jaj, naturalizowany amerykaniec jakby nieobecny. Mały + ( Ignerski i Zamojski ), ale co to zmienia...

Żenada, polski basket sięgnął dna, a tym bardziej jest to przykre, bo przecież sami się nakręcali i udzielali wywiadów w jakim to nei są gazie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom