>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
D 6

davvido

Użytkownik
Chciałem zaznaczyć, że nie nie jestem jakimś ekspertem w koszykówce...

Gortat over 16.5 pkt / 1.8 / sts / 5 pkt / ⛔

Podzielam opinie DawidBarça i Pawakci odnoście typu na over Marcina. We wczorajszym meczu praktycznie wszystkie punkty wypracował sam, gdyż współpraca z Lampe jak i gra całej drużyny była po prostu tragiczna. Jak już większość zauważyła, gorzej zagrać się już nie da. Skoro we wczorajszym meczu z nie tak słabą (jak się okazuje po 2 meczach) Gruzją zdobył 12 pkt (gdy zaczęło się &quot;el dorado&quot; punktowe w IV kwarcie siedział na ławce) to w dzisiejszym meczu z &quot;lekką&quot; pomocą kolegów powinien zdobyć te min 17 pkt.

Türkoglu over 10.5 pkt / 1.8 / sts / 12 pkt / ✅

Jak dla mnie ogromna okazja. We wczorajszym meczu przeciwko Finlandii cały zespół turecki zagrał słabo. Türkoglu grał 26 minut i przy tragicznej skuteczności (1/9 za 2, 1/3 za 3, 3/6 za 1) udało mu się zdobyć 8 pkt. Nie ma możliwości, aby dzisiaj miał ponownie tak &quot;zacną&quot; skuteczność. Dodatkowym atutem jest to, że Türkoglu rzuca &quot;trójki&quot;. Jeśli ten typ nie wejdzie to będę ogromnie zaskoczony.

double ako: 3,24 ⛔
 
blum 70

blum

Użytkownik
Bwin
Litwa - Macedonia
Typ: Macedonia +7,5 ⛔ (8 pkt :-( )
kurs: 1.91

Oglądałem wczoraj Litwę z Serbią. To był cień drużyny, która o mało co nie wygrała z USA w czasie ostatnich mistrzostw świata. Zwłaszcza skuteczność z osobistych - 50% - pozostawia wiele do życzenia. Macedonia jest mocnym średniakiem. Również z przyzwoitą Czarnogórą przegrała o włos. Moim zdaniem handi jest możliwy do obrony - po takim kursie, warto zaryzykować.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket, godz. 17:45
Spotkanie: Polska - Czechy
Typ: Polska (- 5,5 pkt)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Powiem krótko po wczorajszym blamażu z Gruzją, porażka 67:84 gorzej być już nie może, a powiem więcej na pewno będzie lepiej, naszym dzisiejszym rywalem są Czesi, którzy również wczoraj przegrali jednak minimalnie, bo 62:60 z Słowenią, czyli gospodarzami, jednak Czesi nie byli faworytami w tej konfrontacji, a my z Gruzinami byliśmy. Mimo wczorajszej porażki, według bukmacherów Polacy znów są faworytami, kurs na zwycięstwo naszych to ok. 1.50, ja zaryzykuję trochę bardziej i postawię, że wygramy co najmniej 6 punktami różnicy. Jeśli Gortat oraz Lampe zagrają na swoim normalnym wysokim poziomie to powinno być dzisiaj dobrze. Coś o gościach, również mają zawodnika występującego w NBA, jest to Jan Vesely grający w Washington Wizards, są również zawodnicy występujący w hiszpańskim zespole Cajasol są to: Ondrej Balvín , oraz Tomás Satoransky , jest też Jakub Kudlácek występujący we Włoskim Cantu. Mimo wszystko patrząc na skład Polacy według mnie oczywiście mają lekką przewagę przede wszystkim Gortat robi różnicę, a gorzej niż wczoraj na pewno nie zagra. Czesi wyglądali zdecydowanie gorzej od nas w sparingach, m.in. porażki z Belgią 59:72, 55:69 z Litwą, czy też 89:98 z Finlandią. Mimo wszystko dla naszych nie będzie to spacerek, jeśli jednak po pierwszej połówce nie będzie to wyglądać tak jak wczoraj z Gruzją to jestem dobrej myśli. Dla obu zespołów jest to bardzo ważny mecz na tyhc mistrzostwach, według mnie więcej argumentów mają Polacy, może typ troszkę patriotyczny ale trzeba wierzyć w naszych. Co ciekawe mimo, że wczoraj przegraliśmy to zdobyliśmy 7 pkt więcej od Czechów wczoraj, więc w ofensywie wcale nie są tacy mocni, trzeba tylko lepiej popracować w defensywie poprawić skuteczność i jestem dobrej myśli. Transmisja 17:45 Polsat Sport News.
 
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
Słowenia - Hiszpania 05.09.2013 21:00, Koszykówka, Europa, Mistrzostwa Europy - mężczyźni
typ -3,5 pkt 1 polowa Hiszpania✅oj działo sie w 2 polowce zal naszych będzie pod koszem oglądać,,,
kurs 1,75
Bet-at-home

Krotko i na temat , mój bet dnia.Jakoś nie widzę opcji żeby Hiszpanie nie wygrali tego meczu spokojnie- tak jak wczoraj odprawili z kwitkiem walecznych Chorwatów.Słowenia nie zachwyciła męczyła sie strasznie z Czechami dowiozła te kilka pkt przewagi jakie miała przez cały mecz ale ogólnie mecz bardzo nerwowy, stykowy. Spore problemy z wysokim Veselym- dzisiaj WIECZOREM powinno być podobnie, tylko na całym parkiecie będzie gospodarzom EUROBASKETU bardzo ciężko. Hiszpanie jak przyspiesza sa bardzo groźni, graja bardzo szerokim składem świetny rzut z dystansu.Koszykówka praktycznie kompletna - ofensywny szybki basket, wszystkie atuty po stronie Marca Gasola i spółki.Hendi niskie do polówki warte pogrania -3,5 to na prawdę nie wiele. Hiszpanie wczoraj praktycznie jako jedyni zrobili swoje w bardzo dobrym stylu -jeśli zagrają to co wczoraj będzie bardzo wysokie zwycięstwo.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Na ostatnich mistrzostwach Serbia grała jak z nut jednak czegoś brakowało.Może tym czego brakowało była obecność/nieobecność Teo? ;D Niech ktoś mi powie że Serbia nie gra dużo lepiej bez Milosa, przecież to widać.Ja nie wiem, serbowie mogą przyjechać bez 5 podstawowych grajków ale i tak wyciągną jak z rękawa grono młodych uzdolnionych i leją każdego jak chcą.
BTW kebaby na mega minus, bez ikry, bez ambicji, bez jakiegokolwiek zaangażowania.Mnóstwo nie trafionych rzutów, brak lidera.Można już śmiało powiedzieć że czas Turkoglu dobiegł końca.Ten facet jest już tak wypalony że nie idzie go oglądać.W tym momencie jest już -17 i kebaby żegnają się z turniejem.
Mam nadzieje że dzisiejsze mecze dadzą nam nieco jaśniejszy obraz tego jak przedstawiają się poszczególne ekipy a to nam pomoże w typowaniu.Bo jak na ten moment to ja nie wiem czego się chwytać...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Turcja była faworytem do podium heh
Serbia bez Teo na pewno lepsza w obronie, teraz mogą bronić cała &#39;5&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Francja over 84,5 pkt Unibet kurs 1,85 ✅ 88 pkt mimo że w 2 połowie grała rezerwa
Co jak co ale Wlk Brytania to ogórki ekipa Parkera będzie moim zdaniem chciała się dziś wyszaleć.
Każdy myślałem że wygrana po dogrywce z Izraelem to duża niespodzianka lecz dziś Izrael pokazał że jest nieprzygotowany do tej imprezy.Francja po zaliczeniu falstartu musi dziś pokazać 100 % doświadczenie na międzynarodowych parkietach powinno dziś przynieść owoc sukcesu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Hiszpania - Słowenia
Goran Dragic under 13.5 1.85
Betsafe
4/10
Rubio to kot w defensywie wg mnie jest i zrobi z Dragicem to samo co z Ukicem - jakieś 25% z gry i pare strat.
Grecja - Rosja
Bourousis over 10.5 1.85
Unibet
4/10
Wczoraj w 14 minut 12 punktów, bo nie musiał grać więcej, Rosja się może bardziej postawi,więc pogra dłużej, no i rzuci naście, bo Ruscy pod koszem mierni.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kyle Johnson powyżej 9.5 @ 1.85 by Unibet

Niziutka linia jak na najlepszego zawodnika w obecnym składzie WB.
Pierwszy mecz z Izraelem dla zawodnika Montegranaro bardzo dobry. 22pkt przy 8/15 z gry. Gorzej wyglądało to z Francją, ale tutaj zwyczajnie Francuzi pocisnęli od początku dobrą obroną i w pierwszej kwarcie spudłował kilka rzutów i skończyło się skróconym czasem gry do 20 minut i zaledwie 5pkt, przy 2/8 z gry.
Z Belgią znowu WB ma szanse na dobry wynik i znowu Kyle powinien wziąć grę na siebie.

Mirza Teletović over 17.5 @ 1.85 by Unibet

Obija się lider Bośniaków o tą linię na razie. Gra powyżej 30 minut w meczu... oddaje kilkanaście rzutów.
18 pkt w pierwszym meczu z Łotwą. Wczoraj 16 z Serbią. Na razie fatalnie za &quot;3&quot; w tym Cupie (2/10). Dzisiaj Bośnia gra do or die więc powinien brać na siebie grę.

Tony Parker over 16 @ 1.85 by Unibet

Śmierdząco niska linia. Wiadomo, że zależy jak szybko odjadą Izraelowi... ale nawet wczoraj z GB przy skróconym czasie na parkiecie rzucił 16pkt...
Dodatkowo Izrael strasznie nieporadny w obronie. Bedzie go krył Ohayon, który znowu do demonów szybkości nie należy i na pewno będzie go mógł często mijać.
Z resztą czuje, że Izrael mimo blamażu na razie w tym turnieju jutro wyjdzie na pełnej k. i zmusi Parkera do rzucenia ok. 20pkt.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Belgia(-6) 1.80 Pinnacle 7/10
Typ oczywisty, belgowie wczoraj w bardzo dobrym stylu pokonali niemcow i w tej grupie w tym momencie możliwe jest wszystko.To jest kluczowe spotkanie w kontekście gry w dalszej fazie.Belgia zdaje sobie sprawę z tego jak słabi są brytyjczycy i jestem pewny, że nie zlekceważą ich tak jak zrobił to Izrael.Handi zaś zdecydowanie za małe, liczyłem na coś w granicach 12pkt ale buki są ostrożne widać.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Nikola Vucevic over 9.5 pkt Unibet ( kurs 1,80)

Bośnia to zespół, który gra ofensywnie nie myśląc czasem o obronie myślę że to będzie idealny moment żeby Nikola poprawił swoje statystki i dołożył cegiełke do wygranej.
Jeter over 10 pkt Unibet ( kurs 1,85) ✅ 19pkt

Jeter to gwiazda Ukrainy,która powoli się rozpędza dziś zagrają z Niemcami którzy tracą dużo punktów podobna sytuacja jak z Nikolą dużo rzucamy a mała skuteczność dziś trzeba będzie to poprawić a jest to idealny przeciwnik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Jeter to gwiazda Ukrainy,która powoli się rozpędza dziś zagrają z Niemcami którzy tracą dużo punktów podobna sytuacja jak z Nikolą dużo rzucamy a mała skuteczność dziś trzeba będzie to poprawić a jest to idealny przeciwnik.
nie wiem ja jakiej podstawie stwierdzasz, że Jeter to gwiazda Ukrainy, ale na pewno nie na podstawie dotychczasowych występów w kadrze...


Benzing R.-4.5 pkt (Germany) - Jeter P. (Ukraine) 1 1.85 ⛔
Betcity


Handi może i spory ale samo zestawienie tych dwóch zwodników stwarza dobrą okazję do grania. Nie wiem w ogóle na jakiej podstawie buki oceniają linię na Ukraińca gdyż w kadrze przez ostatnie lata trudno go było szukać, a w dwóch pierwszych meczach eurobasketu zapunktował 8 i 4. W tym samym czasie etatowy strzelec Bayernu Monachium i kadry Niemiec narzucał 19 &amp; 24. Cyferki jasno wskazują, że kadra gra pod niego, czego na pewno nie można powiedzieć o Eugenie Jeterze.


edit: Jeter odpalił, a Benzing nie wiedzieć czemu po wykręceniu overka (16 pkt) pojawił się na parkiecie dopiero w ostatniej minucie spotkania

zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem był jednak over Niemca ;) no i graty za over Jetera oczywiście!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Panowie, pytanie ze strony laika (w porównaniu do większości tutaj ;) ). Jak oceniacie szanse w meczu Łotwa - Litwa? Ogólnie od początku śledzę poczynania Łotyszów z większym niż kiedykolwiek zainteresowaniem a to przez to, że niedawno poznałem kilka osób z tego kraju, zeszliśmy na sport i dowiedziałem się, że basket to u nich nr.1, zresztą drużynę zachwalali na długo przed Eurobasketem i jak na razie się nie mylili. Na pewno Łotwa zagrała dwa dobre mecze, jakie to może mieć odniesienie dzisiaj? Litwa to aktualnie aż taki pewniak? Generalnie to mecz zapewne będzie obfitował w walkę na 120%, bądź co bądź to swojego rodzaju derby :] Od początku turnieju kusiło mnie żeby pograć w stronę Łotwy, wygrali dwa mecze, w których nie byli faworytami, w ogóle widzę same sensacje. Ktoś coś podpowie ;) ?
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Moge podpowiedzieć tyle że gram również handicap w stronę łotwy :p 2 razy postawiłem na nich i nie zawiedli. Ani Bośnia ani Czarnogóra to nie są żadne słabiaki jak np. Polska. Tak jak mówiłeś są to swojego rodzaju derby i na pewno będzie mecz na większych obrotach i mobilizacji. Osobiście szanse widze 60/40 w strone litwinów ale myśle że jak najbardziej Łotwa ma potencjał żeby z nimi powalczyć.
Łotwa + 7,5 pkt 1.90
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Moge podpowiedzieć tyle że gram również handicap w stronę łotwy :p 2 razy postawiłem na nich i nie zawiedli. Ani Bośnia ani Czarnogóra to nie są żadne słabiaki jak np. Polska. Tak jak mówiłeś są to swojego rodzaju derby i na pewno będzie mecz na większych obrotach i mobilizacji. Osobiście szanse widze 60/40 w strone litwinów ale myśle że jak najbardziej Łotwa ma potencjał żeby z nimi powalczyć.

Łotwa + 7,5 pkt 1.90
Przy osłabieniach Czarnogóry i przy bardzo wąskiej rotacji Bośni - obecnie Litwa z takim składem jaki mają są o klasę wyżej niż ta dwójka. Jednocześnie o klasę wyżej niż Łotwa...

Jak dalej będą się tak ładnie rozwijać młodzi Łotysze, to może za 2-3 lata będą walczyli o coś więcej niż obecnie... na ten moment Litwa @ 1.30 wygląda lepiej niż dobrze.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
nie wiem ja jakiej podstawie stwierdzasz, że Jeter to gwiazda Ukrainy, ale na pewno nie na podstawie dotychczasowych występów w kadrze...
faktycznie źle to nazwałem,nie gwiazda ale osoba z dobrymi przebłyskami która potrafi dobrze wejść pod kosz i dorzucić coś trójką,ma bardzo dobre podanie bez niego gra Ukrainy była by grosza moim zdaniem,no zoabczymy i tyle.
Każdy ma prawo do swojego zdania i bardzo dobrze że ktoś ma swoje zdanie ????
 
O 38

oskar164

Użytkownik
faktycznie źle to nazwałem,nie gwiazda ale potrafi dobrze wejść pod kosz i dorzucić coś trójką,ma bardzo dobre podanie bez niego gra Ukrainy była by grosza moim zdaniem,no zoabczymy i tyle.
Każdy ma prawo do swojego zdania i bardzo dobrze że ktoś ma swoje zdanie ????
Ależ Jetter jest niekwestionowanym liderem tej drużyny. Włącza się w kluczowych momentach i potrafi zrobić wynik (patrz mecz z Polską czy z Belgią). Tego typu lidera brakuje u Nas. Mecz z Izraelem nie był porywający w jego wykonaniu 1/5, jednak taki był przebieg meczu- Ukraińcy kontrolowali większość spotkania. To jego gra przyczyniła się w tym meczu do uzyskania świetnej serii 11-0. Reszta zespołu świetnie czuje grę i mamy sąsiadów z bilansem 2-0.
Niemcy to ekipa, która sensacyjnie uporała się z zespołem Francji, żeby później ulec Belgii po dogrywce. Trzeba powiedzieć, że w pierwszym meczu mieli dzień konia i zagrali na świetnej skuteczności, co zaskoczyło Parkera i spółkę.
Ukraińcy przystąpią do meczu skoncentrowani aby wygrać to spotkanie. Zwycięstwo daje im wyjście z grupy, a grają zespołowo i stać ich na odniesienie w tym meczu zwycięstwa. Stawiam na Ukrainę, jednak z ostatecznym typem wstrzymuję się na Live. Teraz gram za dyszkę po kursie 2.2 w BAh-u.✅
Podrawiam i życzę wysokich wygranych.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Panowie czy ktos ogladal Niemcow? Ukraincy dobrze zaczeli te mistrzostwa , minimalne zwyciestwo z Belgia oraz Izraelem ktory sie okazuje byc slaba druzyna na tym turnieju, Niemcy pozytywnie zaskoczyli przeciwko Francji by potem dac sie powiesc minimalnie Belgom. Jak dla mnie to oni powinni byc faworytem i to duzym tego meczu. Jeszcze rano handi oscylowalo w granicach -4, teraz jest -2,5 co tylko bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, ze na Niemcow trzeba dzis grac. Powiem szczerze, ze zastanawiam sie czy nie podniesc nawet handi na Niemcow a pare punktow.

Niemcy (-2,5)-Ukraina
Niemcy
1.90
bet365
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Ukraina-Niemcy over 138,5 pkt ( kurs 1,95) Unibet ✅ 171 pkt
Zespoły powoli zaczynają czuć hale co za tym idzie lepiej im wychodzą te rzuty.
Moim zdaniem dziś może być ładne strzelanie,Niemcy nie zachwycaja obroną a Ukraina,która była skazywana na pożarcie pokazuje pazur i jest liderem.
Ukraina lubi porzucać a Niemcy mieli bardzo mocne przestoje z rzutach pokazali to wczoraj z Belgią run 0-16 myślę że trener zbierze Niemiecką ekipę i troszkę wjedzie im na ambicje.Będzie to bardzo ciekawe spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nikola Vucevic over 9.5 pkt Unibet ( kurs 1,80)

Bośnia to zespół, który gra ofensywnie nie myśląc czasem o obronie myślę że to będzie idealny moment żeby Nikola poprawił swoje statystki i dołożył cegiełke do wygranej.
Zobacz lepiej po ile grał i odpuść ten typ. Nie wiem o co chodzi bo w s5 wychodzi słaby młodziak,który mnóstwo pudłował z Macedonią. Doszło do zaciętej końcówki a Vucevic jest na lawce! WTF?
Nie wiem czemu ma tak strasznie zlimitowane minuty gry ale nigdy nie rzuci ponad 10pkt grając po 15minut.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom