>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
G 3,3K

general1973

Użytkownik
"Osoby niezaszczepione umierają 60 razy częściej niż osoby zaszczepione - to najważniejszy wniosek z raportu Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, który przeanalizował wszystkie przypadki zgonów na Covid-19.
No popatrz,a ludzie dalej nie chcą się szczepić.
Może jak tusk wjedzie do parlamentu na hulajnodze(wygranej?) to zmienią zdanie.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Raport wskazuje także, że nie ma ofiar tej choroby wśród najmłodszych zaszczepionych. Do połowy października nie zmarła żadna osoba od 11 do 30. roku życia, która była zaszczepiona. W tej grupie wiekowej wśród niezaszczepionych jest 110 zgonów.
Ten raport to chyba sam pisałeś albo właśnie pokazujesz jak łatwo dajesz się manipulować.
Rozczaruję Cię, nie jesteś mądrzejszy od innych ani nie zostaniesz nieśmiertelny.


Poniżej masz oficjalne dane ze strony rządowej , gdzie wyraźnie pisze, że najmłodsza zmarła osoba na covid miała 32 lata.

I gdzie masz te 110 zgonów ?
Post automatycznie złączony:

No i radioaktywny fan szczepień polon trafiony i zatopiony.😂😂😂

Wszystkie jego mądrości poszły w pizdu.😂
 
Ostatnia edycja:
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Ten raport to chyba sam pisałeś albo właśnie pokazujesz jak łatwo dajesz się manipulować.
Rozczaruję Cię, nie jesteś mądrzejszy od innych ani nie zostaniesz nieśmiertelny.


Poniżej masz oficjalne dane ze strony rządowej , gdzie wyraźnie pisze, że najmłodsza zmarła osoba na covid miała 32 lata.

I gdzie masz te 110 zgonów ?
Post automatycznie złączony:

No i radioaktywny fan szczepień polon trafiony i zatopiony.😂😂😂

Wszystkie jego mądrości poszły w pizdu.
😂
Ty albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo celowo kłamiesz i manipulujesz.

Artykuł o którym pisałem mówi jasno: "Do połowy października nie zmarła żadna osoba od 11 do 30. roku życia, która była zaszczepiona."

Więc dotyczy to m.in. osób 11-30 lat które były zaszczepione. A Ty podajesz artykuł dotyczący osoby najmłodszej która ma powyżej 30 lat.

A co więcej, artykuł który podałeś jest archiwalny i jest to stan na kwiecień 2020, kiedy to jeszcze nie było szczepionek. Natomiast raport który podałem dotyczy również osób zaszczepionych.

Całkowicie się skompromitowałeś, bo to co podałeś nie ma żadnego związku z raportem, bo nie dotyczy osób zaszczepionych bo w kwietniu 2020 nie było jeszcze szczepionek. Przeczytaj jeszcze raz to ze zrozumieniem i nie pisz bzdur.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
piatddz 64,8K

piatddz

Użytkownik
Ale krzyknał jak tamten patol co tu był przed banem. NOKAUT czy zatopiony to się bardziej liczy. Tak to działa cały czas i coraz więcej dowodów. Totalna bzdura- krzyk/wyzwiska - weryfikacja. I tak w kółko co raz to nowsze pierdoły wynajdowane przez foliarzy, ale w końcu musisz dojść do ściany i nawet przed sobą przyznać że jestes debilem..
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
No popatrz,a ludzie dalej nie chcą się szczepić.
Może jak tusk wjedzie do parlamentu na hulajnodze(wygranej?) to zmienią zdanie.
Kolejna Twoja manipulacja. Raport Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego pojawił się dopiero wczoraj, czyli 10.12.2021. A zatem nie możesz z tego faktu wywnioskować że "ludzie dalej nie chcą się szczepić", ponieważ minął dopiero 1 dzień od ukazania się raportu i nie dysponujesz żadnymi statystykami, które by pokazywały jakikolwiek wpływ tego raportu na liczbę szczepień.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I tak w kółko co raz to nowsze pierdoły wynajdowane przez foliarzy, ale w końcu musisz dojść do ściany i nawet przed sobą przyznać że jestes debilem..
Nigdy nie przyznają... Szczyt głupoty u niektórych jest sprzeczny z instynktem samozachowawczym jak u tych ludzi z groźnym przebiegiem COVID, którzy chcą go przechorować bez "skorumpowanej" służby zdrowia i rodzina w końcu dzwoni na pogotowie ratunkowe, a ci ostatkiem sił krzyczą, że nie wierzą w covid i odwlekają respirator.... Są niestety takie przypadki - naprawdę... Albo póki nie straci przytomności na OIOM głosi takie bzdury....

Tylko szkoda, że rząd PiS się ich boi... Jak już pisałem za to co obecnie się dzieje w Polsce oni kiedyś odpowiedzą. A jak się nie uda przed ludźmi to Bóg ich osądzi... Bo ginie dziennie pół tysiąca ludzi. Fakt oczywiście, że właśnie 90% z nich to w/w ale i ginie niepotrzebnie 10% ludzi co się zaszczepili, zrobili co w ich mocy aby się nie zarazić, ale mają poważne choroby współistniejące i nie przeżyją tego. Choć tak naprawdę to żal wszystkich nawet w/w, bo ludzie nie muszą się znać na medycynie i rządzeniu krajem w czasie pandemii, ale rząd - owszem już tak. Więc powinien podejmować takie kroki aby ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazy.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Kolejna Twoja manipulacja. Raport Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego pojawił się dopiero wczoraj, czyli 10.12.2021. A zatem nie możesz z tego faktu wywnioskować że "ludzie dalej nie chcą się szczepić", ponieważ minął dopiero 1 dzień od ukazania się raportu i nie dysponujesz żadnymi statystykami, które by pokazywały jakikolwiek wpływ tego raportu na liczbę szczepień.
No tak,do czasu raportu nic nie wiedzielismy.
Przyjmijmy zatem,że po ukazaniu się tego raportu,Polacy zostali oświeceni i zaczną się masowo szprycować.Zadowolony?
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Więc nic nie stało na przeszkodzie, abyś swoje wnioski oparł o inne znacznie wcześniejsze źródła badań statystycznych, i dysponując znacznie większym przedziałem czasowym, zgodnie z odpowiednią metodologią badań, zbadał wpływ tychże źródeł na liczbę szczepień. Lub przynajmniej wypadało podać jakiś inny wcześniejszy tego typu raport, aby wyciągnąć takie, czy inne wnioski.

Jeśli natomiast raport Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego sprawi, że ludzie przejrzą na oczy i wzrośnie liczba szczepień, to byłaby dobra wiadomość.
 
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Poniżej masz oficjalne dane ze strony rządowej , gdzie wyraźnie pisze, że najmłodsza zmarła osoba na covid miała 32 lata.
Ktoś kto ma 32 lata jest starszy od kogoś, kto ma 30 lat. Z jednym wyjątkiem - Specjalnego przypadku Benjamina Buttona. Ale podpowiem - przytoczony przeze mnie przypadek to fikcja, taka filmowa bajka dla dorosłych.
Podniosłeś się już po nokaucie? Dalej liczą? Ok.
 
rondani 167,1K

rondani

Użytkownik
Przeciez lekarze nie sa tacy glupi. Szczepioneczka do zlewu, wklepuja szczepienie i wdszem i wobec beda rozpowiadac, jakieto dobrodziejstwo, kasujac kolejna ratke od Pfizera czy sponsorowane wakacje.

To to wy dzieci nie wiecie jak to dziala?

Chca sie szczepic :D :D :D

To ile oni w reku mieli te szczepionke i badan przeprowadzili? Za kase tak jak ksiadz kazda bzdure beda dmuchac
Post automatycznie złączony:

Nie nie, to po prostu jesteś ty, tylko walisz dobrą ściemę po tabsach. Każdy kumaty dobrze widzi że to ta sama osoba. Co do jakichś "argumentów" to nawet nie ma co dyskutować, bo każdy foliarz to gołąb, jest tu pełno zapisanych stron na dowód.

A sens waszych wywodów opiera się dokładnie na tym samym schemacie ktory można obserwować w twoim rondlowym temacie, czyli:
Lekarz ma działalność prywatną= bierze kasę za pracę= jest przekupny= covid jest wymyślony = szczepienia są po to by zabrać wolność
No bo tak jest

Nie zauwazyles?

Eee ja to nie jestem on
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ale krzyknał jak tamten patol co tu był przed banem. NOKAUT czy zatopiony to się bardziej liczy. Tak to działa cały czas i coraz więcej dowodów. Totalna bzdura- krzyk/wyzwiska - weryfikacja. I tak w kółko co raz to nowsze pierdoły wynajdowane przez foliarzy, ale w końcu musisz dojść do ściany i nawet przed sobą przyznać że jestes debilem..
Co mogę powiedzieć. To była prowokacja.
Chciałem sprawdzić czy wszyscy neofaszyści na tym forum , którzy chcieliby zmusić innych do szczepień i wprowadzić masowe lockdowny, oczywiście tylko dla niezaszczepionych dogłębnie sprawdzą tą informację. I przy okazji zapytać się tych gorliwych poszukiwaczy prawdy dlaczego nie pisali o tym jak tydzień temu wiceminister zdrowia ogłosił, że chorzy w szpitalach to coś około 99% niezaszczepieni.


Też liczył statystyki od początku pandemii, kiedy przez rok nie było szczepionki.
Tego oczywiście już nikt nie sprawdził i nie zauważył.
To chyba nazywa się wybiórczość.

No i kto tu jest debilem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piatddz 64,8K

piatddz

Użytkownik
hahaha wiadomo prowokacja. Takiego glupka w potylice i zblaznienia się to tu nie było. Popros siostre zeby ci zalozyla konto z nowego IP bo tutaj juz jestes debilem na zawsze.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
hahaha wiadomo prowokacja. Takiego glupka w potylice i zblaznienia się to tu nie było. Popros siostre zeby ci zalozyla konto z nowego IP bo tutaj juz jestes debilem na zawsze.
No ale w czym moja statystyka była gorsza od statystyki Twojego ulubionego wiceministra z rządu którego pewnie nienawidzisz?
Nienawidzisz i ufasz zarazem. Czy to nie schizofrenia?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Co mogę powiedzieć. To była prowokacja.
To nie była żadna Twoja prowokacja, tylko wybitnie nieudolna próba zdyskredytowania raportu Instytutu. Próba bazująca na zupełnie niezwiązanych z raportem danych, i zapewne na Twoim lenistwie, skoro nie chciało Ci się nawet sprawdzić z jakiego okresu czasu pochodzą podane przez Ciebie statystyki, a na tamtej stronie jak wół było to napisane. A teraz jeszcze udajesz że Twoja akcja była zaplanowana rzekomo jako prowokacja. Po prostu się więcej nie ośmieszaj i zanim coś napiszesz, to pomyśl.

I przy okazji zapytać się tych gorliwych poszukiwaczy prawdy dlaczego nie pisali o tym jak tydzień temu wiceminister zdrowia ogłosił, że chorzy w szpitalach to coś około 99% niezaszczepieni.
Pokaż mi źródło tej informacji, jakiś link do artykułu. Ok, znalazłem tę informację. Jeśli nikt tu o tym nie napisał, to sam mogłeś napisać. Jaki problem?

Też liczył statystyki od początku pandemii, kiedy przez rok nie było szczepionki.
Tego oczywiście już nikt nie sprawdził i nie zauważył.
To chyba nazywa się wybiórczość.
Liczył i co wyliczył? Skoro liczył zanim stworzono szczepionkę, to nie mógł wyliczyć statystyk dotyczących osób zaszczepionych. Widocznie liczył inne statystyki. W przeciwieństwie do Ciebie, kiedy to na statystykach osób niezaszczepionych próbowałeś wcisnąć kit, że mają związek z osobami zaszczepionymi, mimo że wtedy jeszcze nie było szczepionek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Antyszczepionkowcy wciąż manipulują danymi i wyciągają każde jedne dane mogące udowodnić, że szczepionki nic nie dają, a covid to lekka grypa... Przez takich ludzi inni ludzie ich słuchają i lądują na SORach... Dzisiaj słyszałem kolejną kobietę, która bała się szczepionek i uwierzyła w te głupoty i znalazła się w szpitalu. Na szczęście ona wyjdzie z tego żywa, ale z powikłaniami, ale inni nie mieli już tego szczęścia... Tak naprawdę te różne teorie o tym, że najlepiej przechorować COVID mieszczą się w tym samym worku teorii co taka, że alkohol jest dobry na wszystko, a palenie papierosów nie szkodzi... Ciemnota, zacofanie, zabobony i mity...
 
rondani 167,1K

rondani

Użytkownik
Jakim cudem antyszczepionkowcy manipuluja danymi skoro on iuwazaja ze wsztystkie dane sa sfabrykowane i maja na celu przekonaniu zeby 'ciemny lud to kupil' dobrodziejstwo

Prawdziwi antyszczypionkowcy powiedzieli nie i juz i zadne dane sponsorowane przez pfizerow ich nie interesuja. Po prostu ie ma takiej opcji by oni w to weszli i juz. I oni gdzies maja innych

Wiec ' Antyszczepionkowcy wciąż manipulują danymi; to zdanie jest z gruntu rzeczy falszywe, to jakies pokraki a nie antyszczepionkowcy co nie umieja argumentow rzeczowych i logicznych znalezc

Na rajskich wyspach Pacyfiku ruszyło referendum. Nowa Kaledonia głosuje ws. niepodległości od Francji | Wiadomości ze świata - Gazeta.pl

O widac dobrodziejstwo matuszki metropolii w sprawie szczepioneczek przymusowych popchnelo ich do takiego kroku

Nikt nie pisze ze glownym powodem wzburzenia mieszkancow jest chec powszechnego zaserwowania im szczepionek przez metropolie, i to wielokrotnego?

Dzienw ze pomineli te jakze istotna okolicznosc bo nic nie widze w artykule, a komentujacy albo nie wiedza, albo jest cenzura.

Dlaczego, skorometropolia chce tak dobrze

Apropo z tym Don Corleone co mnie odroznia od niego ja nie wypisuje grozb prywatnycm uczestnikom bo to moze byc karalne.

Ogolnie mozna bez problemu mowic 'kto wejdzie do mojego domu i bedzie probowal krasc' zostanie zastrzelony bez ostrzezenia, ale tu nie ma zadnych grozb imiennych wiec mozna do woli wyznaczac takie linie, nikt nie czuje sie zagrozony, tylko lotry (i bardzo dobrze!)

Bo to nie o to chodzi zeby odstrzeliwac, ale zeby wyznaczyc niedopuszczalna nieprzekraczalna linie.

taka linia sa przymusowe szczepienia, na ktore nie ma takiej opcji, a kto chce niech sie szczepi i 50 razy, mi to nie przeszkadza.

A restrykcje nawet tez, zaadaptowalem sie do warunkow okupacyjnych, ktore maja swoje zalety. To ze raz czy dwa razy w roku beda lapanki na osoby nie majace maseczek przez gestapo to tez da sie przezyc. Znam ich slabe strony i wykorzystam.

Tak ze ten kolega DC lekko przesadzil, to nie w moim stylu

Tak wiec to nie ja. Grozby imienne - karallne. Grozby ogolne - nie. Bo nie ma osoby, ktora konkretnie moze czuc sie zagrozona.


Mam nadzieje ze wyjasnilem. Jakis prawnik moze poprawic laika, ale wydaje mi sie ze jest to prawidlowe podejscie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
  • – Jeśli Omikron nadal będzie się rozprzestrzeniać, a w tej chwili na to wygląda, to z naukowego punktu widzenia sensowne byłoby podanie kolejnej dawki już po trzech miesiącach – powiedział współzałożyciel firmy Biontech, Ugur Sahin
Jeszcze z 2 warianty i będziecie kłuci co tydzień.
A tak poza tym to mają rozmach [CUT]

Post automatycznie złączony:


Jak widać dla niektórych zdrowie ważniejsze niż kasa.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +21
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Apropo z tym Don Corleone co mnie odroznia od niego ja nie wypisuje grozb prywatnycm uczestnikom bo to moze byc karalne.

Tak ze ten kolega DC lekko przesadzil, to nie w moim stylu

Tak wiec to nie ja. Grozby imienne - karallne. Grozby ogolne - nie. Bo nie ma osoby, ktora konkretnie moze czuc sie zagrozona.
Ty to nie jesteś agresywny jak on w swoich wypowiedziach i nie przypominam sobie abyś kogoś obraził czy to na forum czy na priv. Przynajmniej jeśli chodzi o forumówiczów bo polityków, sportowców czy lekarzy to potrafiłeś obrazić....;) No mnie osobiście nigdy nie obraziłeś.... :) Mimo tych wszystkich swoich teorii dyskutujesz w miarę w cywilizowany sposób. Jak sobie ciebie wyobrażam to widzę albo Mela Gibsona z "Teorii Spisku" albo tych gości z Archiwum X co namierzali rząd z autobusu... :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
  • – Jeśli Omikron nadal będzie się rozprzestrzeniać, a w tej chwili na to wygląda, to z naukowego punktu widzenia sensowne byłoby podanie kolejnej dawki już po trzech miesiącach – powiedział współzałożyciel firmy Biontech, Ugur Sahin
Jeszcze z 2 warianty i będziecie kłuci co tydzień.
A tak poza tym to mają rozmach [CUT].

Post automatycznie złączony:


Jak widać dla niektórych zdrowie ważniejsze niż kasa.
Jedni wyjadą z Niemiec do Polski, a inni na odwrót żeby nie żyć w tym naszym grajdołku... ;) Nie będę oceniał kto w tej grupie jest dla mnie mądry, a kto głupi... Niech każdy się domyśli....;)
 
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
Widzę i słyszę że Kamil Stoch "nagle zachorował' na zapalenie zatok??? Coś ostatnio modne staje się zdanie "zmarł nagle" czy "zachorował nagle" i co wy na to covidowi i zmanipulowani fani szprycy?????????? Ostatnia prosta a tutaj rondo i szykujcie sie w 2022 roku na przyjęcie 2-4 dawek "eliksiru zdrowia i długowieczności!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom