>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik
Widzę i słyszę że Kamil Stoch "nagle zachorował' na zapalenie zatok??? Coś ostatnio modne staje się zdanie "zmarł nagle" czy "zachorował nagle" i co wy na to covidowi i zmanipulowani fani szprycy?????????? Ostatnia prosta a tutaj rondo i szykujcie sie w 2022 roku na przyjęcie 2-4 dawek "eliksiru zdrowia i długowieczności!!!!!!!
A ty ciągle zagubiony na rondzie? Trafisz do domu przed Świętami?
A Stochowi życzenia zdrowia i wielu wygranych.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Widzę i słyszę że Kamil Stoch "nagle zachorował' na zapalenie zatok??? Coś ostatnio modne staje się zdanie "zmarł nagle" czy "zachorował nagle" i co wy na to covidowi i zmanipulowani fani szprycy?????????? Ostatnia prosta a tutaj rondo i szykujcie sie w 2022 roku na przyjęcie 2-4 dawek "eliksiru zdrowia i długowieczności!!!!!!!
Dychotomia myslenia jest to jakis rodzaj zaburzenia
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myślałem, że nigdy nie będę musiał się udzielić tutaj, a jednak..

Wczoraj obrońca M. United Lindelof zgłasza problemy z oddychaniem i schodzi z boiska...
Dzisiaj Piotr Zieliński w pierwszej połowie zgłasza problemy z oddychaniem i schodzi z boiska...

Szczepionka? Nowy wariat?. Nie będę snuł teorii i niech każdy odpowie sobie sam.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Ciągnie wilka do lasu. Znowu zaczynają od opasek, ciekawe kiedy zaczną budować obozy koncentracyjne.
Pierwszy przymus szczepień w Europie to z kolei pomysł Austrii, ojczyzna pewnego znanego malarza z wąsikiem.
Czyżby historia zataczała koło?
Bardzo dobrze widać gdy ktoś nie ma żadnych argumentów i zwyczajnie pier*oli farmazony. Bo jak ktoś nie potrafi nic mądrego powiedzieć, to pojawiają się porównania bez żadnego związku czyli np. jak Austria no to Hitler, albo parabola w nazewnictwie typu "szprycowanie".

Cytat:

| Najczęściej stosowaną formą hiperboli jest porównanie stopnia wyższego cechy jakiegoś faktu, osoby czy pojęcia z daną cechą – na przykład „coś jest bielsze niż śnieg”, „ktoś jest czarniejszy niż noc”, „że do tego doszło jest jaśniejsze niż słońce”[3]. W zastosowaniu potocznym i debacie publicznej hiperbola często przybiera formę liczbowego zawyżenia („są nas miliony”), nadmiernego porównania („jest jak Hitler”), nieadekwatnego używania gramatycznego stopnia najwyższego („jesteś najpiękniejsza”), ulepszających rzeczywistość przymiotników („cudowna kraina”) lub przesadnego składnika związków frazeologicznych („mega-sklep”)[2].|

Tylko czaisz, że ta dziecinada na nikogo już nie działa? Jak ktoś mi wyjeżdża z argumentem typu Hitler to już wszystko jest jasne, jedna wielka beka ;D

A wszystko przez to, że mamy te kilkanaście % społeczeństwa, które boi się igły ale nie umie się do tego przyznać.
Post automatycznie złączony:

Myślałem, że nigdy nie będę musiał się udzielić tutaj, a jednak..

Wczoraj obrońca M. United Lindelof zgłasza problemy z oddychaniem i schodzi z boiska...
Dzisiaj Piotr Zieliński w pierwszej połowie zgłasza problemy z oddychaniem i schodzi z boiska...

Szczepionka? Nowy wariat?. Nie będę snuł teorii i niech każdy odpowie sobie sam.
No jaka jest teoria? Bo ja nie zrozumiałem najwidoczniej, a chętnie się dowiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
tedddy2060 7,5K

tedddy2060

Użytkownik
Bardzo dobrze widać gdy ktoś nie ma żadnych argumentów i zwyczajnie pier*oli farmazony. Bo jak ktoś nie potrafi nic mądrego powiedzieć, to pojawiają się porównania bez żadnego związku czyli np. jak Austria no to Hitler, albo parabola w nazewnictwie typu "szprycowanie".

Cytat:

| Najczęściej stosowaną formą hiperboli jest porównanie stopnia wyższego cechy jakiegoś faktu, osoby czy pojęcia z daną cechą – na przykład „coś jest bielsze niż śnieg”, „ktoś jest czarniejszy niż noc”, „że do tego doszło jest jaśniejsze niż słońce”[3]. W zastosowaniu potocznym i debacie publicznej hiperbola często przybiera formę liczbowego zawyżenia („są nas miliony”), nadmiernego porównania („jest jak Hitler”), nieadekwatnego używania gramatycznego stopnia najwyższego („jesteś najpiękniejsza”), ulepszających rzeczywistość przymiotników („cudowna kraina”) lub przesadnego składnika związków frazeologicznych („mega-sklep”)[2].|

Tylko czaisz, że ta dziecinada na nikogo już nie działa? Jak ktoś mi wyjeżdża z argumentem typu Hitler to już wszystko jest jasne, jedna wielka beka ;D

A wszystko przez to, że mamy te kilkanaście % społeczeństwa, które boi się igły ale nie umie się do tego przyznać.
Post automatycznie złączony:



No jaka jest teoria? Bo ja nie zrozumiałem najwidoczniej, a chętnie się dowiem.
Teoria jest taka że masz jako obywatel UE przyjmować "eliksir zdrowia i długowieczności" 2-4 razy na rok na okrągło i się cieszyć z tego dobrodziejstwa od ministra "nagłej śmierci" Niedzielskiego!!!!!!!
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik

Krótki film o statystykach.
Post automatycznie złączony:


A tak myślą ludzie pozbawieni chorób psychicznych.
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Cuda w szpitalu na Śląsku.

 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik

Krótki film o statystykach.
Post automatycznie złączony:


A tak myślą ludzie pozbawieni chorób psychicznych.

Zapoznałem się z materiałami i tak:

1. Zacznę od Bosaka. Bo rozumiem, że chodzi tu o prawa obywatelskie a konkretnie wolność działalności gospodarczej. Jeśli jestem właścicielem lokalu/ prowadzę działalność gosp. to mogę sobie zastrzec prawo wejścia do pomieszczenia konkretnych osób. Nie rozumiem w czym problem? Na tym polega moja wolność, że wolność tomków w swoim domku. Czy tu też masz jakieś odmienne rozumienie wolności? :D
Materiał krótki, ale zdołał przemycić oczywiście słówko "obóz" no bo jak obóz to wiadomo, że Hitler hahahahahaha

2. Ten pan z filmiku to beka kompletna. Biedny bo jak on ma udowodnić swoje racje wobec tego, że wszyscy wokół mówią co innego. Na tym właśnie polega choroba psychiczna. Wszyscy ci mówią, że 2+2=4, a ty i tak wiesz że 5. Nie pogadasz.
I potem wjeżdża że poda argumenty, że nie jest to jakaś straszna choroba, więc jak to zrobić? Punkty odniesienia!!! Boże jaki ja głupi byłem że tego nie wiedziałem. Nie opinia lekarzy, stan w szpitalach, tylko punkty odniesienia!!!

Podyskutowałbym z tobą, ale nie balansujesz nawet w 10% w mojej skali intelektualnej, sorry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tu a propos jak ludzie zmieniają poglądy jak zagląda im w oczy śmierć. Ten niestety nie przeżył, a głosił poglądy jak podawane tutaj Pana Brauna i innych z Konfederacji:

 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Cuda w szpitalu na Śląsku.

A tu co chciałeś udowodnić? BO widzę ze cyrk zaczyna się rozkręcać. 2 osoby zmarły i co? bo nie widze w artykule zeby było napisane ŻE PO SZCZEPIENIU. Debiliada się rozkręca poważnie. Ogarnia to ktoś?
 
rondani 116,9K

rondani

Użytkownik
Ty to nie jesteś agresywny jak on w swoich wypowiedziach i nie przypominam sobie abyś kogoś obraził czy to na forum czy na priv. Przynajmniej jeśli chodzi o forumówiczów bo polityków, sportowców czy lekarzy to potrafiłeś obrazić....;) No mnie osobiście nigdy nie obraziłeś.... :) Mimo tych wszystkich swoich teorii dyskutujesz w miarę w cywilizowany sposób. Jak sobie ciebie wyobrażam to widzę albo Mela Gibsona z "Teorii Spisku" albo tych gości z Archiwum X co namierzali rząd z autobusu... :)
Ale to jest inna sytuacja. Polityk jest osoba publiczna i wychodzac na swiecznik wie z czy mto sie je, ze zostanie skrytykowany, czasem wulgarnie, niestety musi miec gruba skore, to nie dla mieczakow
Jesli by mieli wszystkich lapac, ze ten to zlodziej to wiezienia by nie nastarczyly. Wszyscy wiedza ze Janusz Lewandowski to i to a facio sobie smiga w najlepsze po urzadach mimo tego co nawyprawial

Na Balcerowicza tyle samo osob najezdza jak nie wiecej

Poza tym sa jeszcze sytuacje indywidualne, okolicznosci lagodzace. Ktos mogl zostac sprowokowany, zagrozony wiec probowal sie odgryzc

Ja n pwczorja nie trafilem zadnego meczu Premeirship, ale trzeba zwrocic uwage ze wygrali wszyscy faworyci, nawet dzis, do tego 4 mecze zostaly napoczzete przez karne, posmarowali lepsi City, Chelsea itp i tylko jeden na 4 karne byl bezdyskusyjny (Manchester Utd)

Czy n tej podstawie mam uznac ze sie nie znam i lepej zajac sie hodowla jedwabnka? Nie wydaje mi sie

Ile bedzie tsakich kolejek gdzie wszyscy faworyci jak po sznurku wygraja? Napewno malo. Trzeba brac pod uwage szerszy kontekst

Dzis tez karny dla Leicester xs sfaulownaie zawodnika, ktory juz wczesniej zaczal sie przewracac kuriozum

Tak ze nie kazdy kazdemu sie odgrazajacy moze byc scigany.

Owszem Ja Kowalski piszacy do Pawla Nowaka 'Spotkamy sie i ci to i tpo' to juz inna sytuacja, kreujaca konkretna osobe

Tak mi sie wydaje jako laikowi

No i jeszcze sa immunitety. Grrzegorzowi Braunowi za slowa do doktorka typu 'Bedziesz wisial' tez moga nagwizdac, a prywatnej osobie nie wiem czy tak latwo by to uszlo
 
lukpol 76,3K

lukpol

Użytkownik
...no wlasnie teczowy kolego : tolerancja ,konstytucja ,aborcja, moje cialo moj wybor itp. hasla.
Pandemia glupoty obnazyla ta wasza tolerancje dla osob myslacych inaczej.

" Nie rozumiem w czym problem? Na tym polega moja wolność, że wolność tomków w swoim domku. Czy tu też masz jakieś odmienne rozumienie wolności?"
twoja wolnosc !!! a co z wolnoscia nie przyjmujacych tego zjebanego eliksiru?????
 
R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik
Myślałem, że nigdy nie będę musiał się udzielić tutaj, a jednak..

Wczoraj obrońca M. United Lindelof zgłasza problemy z oddychaniem i schodzi z boiska...
Dzisiaj Piotr Zieliński w pierwszej połowie zgłasza problemy z oddychaniem i schodzi z boiska...

Szczepionka? Nowy wariat?. Nie będę snuł teorii i niech każdy odpowie sobie sam.
Szpitale są pełne ludzi mających problem z oddychaniem ponieważ są zakażeni covidem. I były pełne takich przypadków, zanim szczepionki się pojawiły.

Wyjaśnienie jest więc oczywiste.
Post automatycznie złączony:

No i jeszcze sa immunitety. Grrzegorzowi Braunowi za slowa do doktorka typu 'Bedziesz wisial' tez moga nagwizdac, a prywatnej osobie nie wiem czy tak latwo by to uszlo
Immunitet można zawsze uchylić. A temu szurowi uchylą go z prawdziwą radością!
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
...no wlasnie teczowy kolego : tolerancja ,konstytucja ,aborcja, moje cialo moj wybor itp. hasla.
Pandemia glupoty obnazyla ta wasza tolerancje dla osob myslacych inaczej.

" Nie rozumiem w czym problem? Na tym polega moja wolność, że wolność tomków w swoim domku. Czy tu też masz jakieś odmienne rozumienie wolności?"
twoja wolnosc !!! a co z wolnoscia nie przyjmujacych tego zjebanego eliksiru?????
Nie wiem, o to chodzi w mojej wolności że w moim lokalu mogę przyjmować kogo chcę, a nie że ty mi będziesz to dyktowac lub Bosak czy inny Mentzen.
 
rondani 116,9K

rondani

Użytkownik
Widzę i słyszę że Kamil Stoch "nagle zachorował' na zapalenie zatok??? Coś ostatnio modne staje się zdanie "zmarł nagle" czy "zachorował nagle" i co wy na to covidowi i zmanipulowani fani szprycy?????????? Ostatnia prosta a tutaj rondo i szykujcie sie w 2022 roku na przyjęcie 2-4 dawek "eliksiru zdrowia i długowieczności!!!!!!!
Jak zejdzie to najwyzej ;owiedza ze tym razem przesadzil, jak w tym kawale

To co nie wolno zachorowac na zadna inna chorobe?

No i dlaczego nie powiedzial ze Covid, moglby skasowac kolejna dole za promocje, mimo zapewne przyjecia trzech szczepionek wszyscy sekciarze by lykneli ze tak trzeba mimo ze nic nie daly
 
lukpol 76,3K

lukpol

Użytkownik
To ja decyduje, czy nosze czy nie nosze, a nie ze jak on coś nakazuje to ja muszę zrobić odwrotnie bo ty tak chcesz xD
Hahaha
Chcesz mi powiedziec ze Jak w Polsce wprowadzili nakaz noszenia maski na zewnatrz to tobie sie akurat zachcialo nosic, a Teraz to juz tylko w sklepie czujesz potrzebe....
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom