>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Hahaha
Chcesz mi powiedziec ze Jak w Polsce wprowadzili nakaz noszenia maski na zewnatrz to tobie sie akurat zachcialo nosic, a Teraz to juz tylko w sklepie czujesz potrzebe....
No dokładnie, chce to noszę, nie czaje o co ci chodzi. Tzn czaję ale próbuję wykazać obiektywnie panujący tu debilizm xD

Moja wolność, na którą się powołujecie, polega na tym że JA DECYDUJĘ a nie na tym że gdy ktoś mi coś nakazuje, to robię odwrotnie bo WY CHCECIE aby było odwrotnie. Dociera to do ciebie czy rozpisać jeszcze bardziej szczegółowo????
 
lukpol 97,7K

lukpol

Użytkownik
No dokładnie, chce to noszę, nie czaje o co ci chodzi. Tzn czaję ale próbuję wykazać obiektywnie panujący tu debilizm xD

Moja wolność, na którą się powołujecie, polega na tym że JA DECYDUJĘ a nie na tym że gdy ktoś mi coś nakazuje, to robię odwrotnie bo WY CHCECIE aby było odwrotnie. Dociera to do ciebie czy rozpisać jeszcze bardziej szczegółowo????
ty sobie decydujesz ze nosisz maske
ty sobie decydujesz ze bierzesz eliksir
ty sobie decydujesz ze masz paszport covidowy by latac za granice
ty sobie zadecydujesz ze wjdziesz do sklepu z opaska na rece
decyduj dalej
to jest wlasnie twoja "wolnosc"
co do debilizmu w tym temacie.... wyloguj sie to sytuacja sie poprawi , nieznacznie ale poprawi
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
G 3,3K

general1973

Użytkownik
ty sobie decydujesz ze nosisz maske
ty sobie decydujesz ze bierzesz eliksir
ty sobie decydujesz ze masz paszport covidowy by latac za granice
ty sobie zadecydujesz ze wjdziesz do sklepu z opaska na rece
decyduj dalej
to jest wlasnie twoja "wolnosc"
co do debilizmu w tym temacie.... wyloguj sie to sytuacja sie poprawi , nieznacznie ale poprawi
szach mat,można sie rozejść
 
lukpol 97,7K

lukpol

Użytkownik
Tak jest... swoimi wysrywami w tym temacie mnie wypunktowales.
Brawo 👍.
Adamo i armia teczowych rycerzy bedzie z Ciebie dumna 🤣
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do noszenia masek to mimo przepisów tak naprawdę mało kto je egzekwował, a teraz to już w ogóle mało kto się tym zajmuje. Właściwie to chyba większość kontroli sprowadza się do pouczenia. Czasami jednak policja ma szczęście i złapała w jednym centrum handlowym delikwenta bez maski i z zakupów pojechał do aresztu... :ROFLMAO: Okazało się, ze był ścigany listem gończym.... Każdy ma swój własny rozum i chyba tak samo pochodzi do tematu masek jak np. przechodzenia na czerwonym albo spożywania alko w miejscu publicznym.... ;) Wiadomo nie należy tak robić, ale różnie bywa.... Więc jak jest środek lata i pusty sklep, a nowych przypadków COVID jest 10 dziennie to inaczej jak jest środek zimy, zatłoczony sklep, a przypadków jest 25 tyś dziennie.... Trzeba samemu myśleć bo DDM czy szczepionki MAJĄ TYLKO NAM POMÓC I INNYM, a nie są jakąś opresją rządu, który nas okupuje... A niektórzy to wręcz tak traktują jakby była II wojna światowa i Żydom kazano nosić opaski... Takie porównania są po prostu haniebne ! Bo jak ktoś miał taką opaskę to byle esesman mógł go tylko za to zabić, a maski przeciw COVID mają właśnie ratować życie, ale niektórzy w swoich porównaniach nawet się do tego posuwają.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
1. Zacznę od Bosaka. Bo rozumiem, że chodzi tu o prawa obywatelskie a konkretnie wolność działalności gospodarczej. Jeśli jestem właścicielem lokalu/ prowadzę działalność gosp. to mogę sobie zastrzec prawo wejścia do pomieszczenia konkretnych osób
Czy to Ty pisałeś, że jesteś prawnikiem?
Jeśli tak, to taki z Ciebie prawnik jak z koziej dupy trąba, a ostatni klient który był w Twojej domniemanej kancelarii, to pies z kulawą nogą, który akurat przyszedł się odlać.

Lokale gastronomiczne jak i sklepy są lokalami użyteczności publicznej baranie i obowiązuje w nich prawo danego kraju, a nie wymysły chorego właściciela.


Hahaha nie ośmieszaj się już więcej i nic nie pisz w tym temacie bo ktoś może pęknąć ze śmiechu czytając Twoje brednie.
😃
Post automatycznie złączony:

Tu a propos jak ludzie zmieniają poglądy jak zagląda im w oczy śmierć. Ten niestety nie przeżył, a głosił poglądy jak podawane tutaj Pana Brauna i innych z Konfederacji:

Jest to bardzo grubymi nićmi szyte.
Człowiek, który nie wie, czy przeżyje taką przygodę z respiratorem zamiast do rodziny dzwoni do kolegi z sejmu i namawia go do szczepień, które zaczęły się prawie miesiąc po jego podłączeniu do respiratora.
Taka ciekawostka właśnie, że jeszcze szczepionki w Polsce nie było.
 
Ostatnia edycja:
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Czy to Ty pisałeś, że jesteś prawnikiem?
Jeśli tak, to taki z Ciebie prawnik jak z koziej dupy trąba, a ostatni klient który był w Twojej domniemanej kancelarii, to pies z kulawą nogą, który akurat przyszedł się odlać.

Lokale gastronomiczne jak i sklepy są lokalami użyteczności publicznej baranie i obowiązuje w nich prawo danego kraju, a nie wymysły chorego właściciela.


Hahaha nie ośmieszaj się już więcej i nic nie pisz w tym temacie bo ktoś może pęknąć ze śmiechu czytając Twoje brednie.
😃
Szach mat, nokaut i odklepaj foliarzu:

Trybunał ws. drukarz vs LGBT: nie można nikogo zmuszać do świadczenia usług

Trybunał Konstytucyjny ogłosił w środę orzeczenie w sprawie odmowy świadczenia usługi ze względu na wolność sumienia i religii usługodawcy. Chodzi o wniosek prokuratora generalnego i sprawę drukarza, który w maju 2016 pracownik odmówił wykonania roll up’u dla Fundacja LGBT Business Forum.

W ustnych motywach orzeczenia TK Mariusz Muszyński wskazywał, że rozwiązania, które mają ograniczać wolność podmiotów prywatnych w zakresie zawierania umów i przewidują kary za odmowę świadczenia takich usług, naruszają zaufanie obywateli do państwa i prawa. – Stanowią nadmierną ingerencję ustawodawcy w wolność jednostki – mówił. Podkreślił, że wolności ograniczone przez zakwestionowany przepis nie są mniej ważne niż ochrona przed dyskryminacją.

 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Szach mat, nokaut i odklepaj foliarzu:
Widzę, następny tępak, który porównuje gówno do twarogu.
Pisowski trybunał zawsze stanie za kimś kto akurat nie obsłużył jakiejś gejowskiej formacji. Ale co to ma do rzeczy?

Gdzie tam wyczytałeś, że sklepikarz może decydować, zgodnie z prawem, że na przykład nie będzie obsługiwał łysych?
Oczywiście, może takiego łysego nie obsłużyć, ale musi liczyć się z mandatem, jeśli łysy zadzwoni na policję.


Sprawdź to u prawnika, tylko nie u tego z zajszczaną przez psy kancelarią. 😂😂😂😂
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Widzę, następny tępak, który porównuje gówno do twarogu.
Pisowski trybunał zawsze stanie za kimś kto akurat nie obsłużył jakiejś gejowskiej formacji. Ale co to ma do rzeczy?

Gdzie tam wyczytałeś, że sklepikarz może decydować, zgodnie z prawem, że na przykład nie będzie obsługiwał łysych?
Oczywiście, może takiego łysego nie obsłużyć, ale musi liczyć się z mandatem, jeśli łysy zadzwoni na policję.


Sprawdź to u prawnika, tylko nie u tego z zajszczaną przez psy kancelarią. 😂😂😂😂
Ale kozaczysz tak jak twoi poprzednicy i liczysz na to że ten wątek pominę. Nie wiesz natomiast że Cie zaoram tak jak poprzedników.
Jakbyś miał IQ wyższe niż taboret to wrzuciłbyś już dawno w google ten problem i znalazł odpowiedzi wielu innych prawników, że jest to dopuszczalne. Łysy nie równa się z sytuacją zagrażającą zdrowiu czy życiu.

Lokale gastronomiczne jak i sklepy są lokalami użyteczności publicznej baranie i obowiązuje w nich prawo danego kraju, a nie wymysły chorego właściciela.
Prawo danego kraju obowiązuje na całym terytorium kraju. Jak to niestety bywa z foliarzem nie rozumiesz sensu wypowiadanych przez siebie słów. Budynek użyteczności publicznej to termin prawa budowlanego odnoszący się do wymaganych standardów a nie do tego, że każdy może tam wejść i sie wysrać na korytarzu ze względu na publiczny charakter.
Niestety nie jesteś w stanie tego sobie nawet wygooglować ponieważ są pewne tutaj hm ograniczenia intelektualne.

Taką zajszczaną chciałbyś mieć, szczególnie biorąc pod uwagę, że na miesiąc nie zarabiasz mojej tygodniówki.
 
rondani 167,1K

rondani

Użytkownik
Napoli midfielder Piotr Zielinski taken off after 19 minutes against Empoli after appearing to be struggling to breathe (thesun.co.uk)

To jak jest szczepomaseczkarze

Dystans dezyneckja, kwarantanna, testy, maska na ryj, lokdałn + 7 dawek ze szczykawek i co jeszcze zawal do kompletu? O czyms zapomnialem? Wlacze TVP info to z predkoscia karabinu maszynowego w 4 sekundy wylicza wszystkie slowa.

Bo moze rzeczywiscie o czyms zapomnialem to mi zaraz przypomna?

Aha i tak zachorujemy.

I tak bedziecie chwalic 'picera' i dazyc do tego zeby waszym szczesciem zarazic takze innych?

Post automatycznie złączony:



Jest to bardzo grubymi nićmi szyte.

Człowiek, który nie wie, czy przeżyje taką przygodę z respiratorem zamiast do rodziny dzwoni do kolegi z sejmu i namawia go do szczepień, które zaczęły się prawie miesiąc po jego podłączeniu do respiratora.
Taka ciekawostka właśnie, że jeszcze szczepionki w Polsce nie było.
:D :D :D :D :D

A jeszcze lepsze jest to. Osoby zajmujace sie cale zycie ekonomia i matematyka, a wiec umyslami scislymi nagle zaczynaja recytowac:
Szczepienia sa jedynym sposobem na wirusa, musimy zaszczepic jak najwiecej osob, najlepiej wszystkich, zlozmy wniosek o przymusowe szczepienia

Takiego zwrotu akcji i pierdow nie slyszalem od czasu zakonczenia filmu Leon Zawodowiec gdzie tez pod koniec zaczeli pierdzielic takie bzdury bzdury ze szok!

Nie widzialem bardziej przereklamowanego filmu!!!




Post automatycznie złączony:

Szach mat, nokaut i odklepaj foliarzu:

Trybunał ws. drukarz vs LGBT: nie można nikogo zmuszać do świadczenia usług

Trybunał Konstytucyjny ogłosił w środę orzeczenie w sprawie odmowy świadczenia usługi ze względu na wolność sumienia i religii usługodawcy. Chodzi o wniosek prokuratora generalnego i sprawę drukarza, który w maju 2016 pracownik odmówił wykonania roll up’u dla Fundacja LGBT Business Forum.

W ustnych motywach orzeczenia TK Mariusz Muszyński wskazywał, że rozwiązania, które mają ograniczać wolność podmiotów prywatnych w zakresie zawierania umów i przewidują kary za odmowę świadczenia takich usług, naruszają zaufanie obywateli do państwa i prawa. – Stanowią nadmierną ingerencję ustawodawcy w wolność jednostki – mówił. Podkreślił, że wolności ograniczone przez zakwestionowany przepis nie są mniej ważne niż ochrona przed dyskryminacją.

No to przepisy kodeksu cywilnego sa niekonstytcjyjne i trzeba je wywalic. Odmowa przyjecia oferty a wlasciwie odpowiedzi klienta na oferte jest wykroczeniem w swietle kodeksu wykroczen i ma to jak najbardziej swoje uzasadnienie.

Mam wytlumaczyc przyklad dlaczego taki przepis jest wazny?

Otoz zakladasz sobie firme, lekko przedziesz i ktos przebija cie z nizsza cena. Klient zamaist do ciebie idzie gdzies indziej, ty padasz. W miedzyczasie okazuje sie ze tamta oferta byla z powietrza i nie do wykonania. Ale ty zdazyles pasc siedza na tobie komorniki zusy srusy

I uwazasz ze taki przepis jest niepotrzebny? Winszuje

Tak samo jest z bukmacherami, jeden moze poleciec bo pojawi sie inny z oferta z kosmosu niewykonalna i ten zbierze wszystkich klientow do siebie skuszonymi warunkami z kosmosu. A inne dookola padna. . Takie cos musi byc i bedzie karane

Tam chodzilo o religie i przekonania LGBT wiec jeszcze mozna sie wykrecic sianem. W normalnym zyciu gospodarczym nie ma szans zeby takie zyczenia trybunałku mialy zastosowanie
 
Ostatnia edycja:
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
A czy ja napisałem, że zgadzam się z tym wyrokiem Trybunału Kuchennego? Kucharka upichciła ten tzw wyrok podczas kolacji z karakanem. Opozycja demokratyczna krytykowała ten wyrok. Ale niestety obowiązuje.

Tam chodziło o ideologię, z która się nie zgadzał drukarz. Jeśli ktoś się nie zgadza z ideologią antyszczepionkową, może się na ten wyrok powołać.
 
lukpol 97,7K

lukpol

Użytkownik
A czy ja napisałem, że zgadzam się z tym wyrokiem Trybunału Kuchennego? Kucharka upichciła ten tzw wyrok podczas kolacji z karakanem. Opozycja demokratyczna krytykowała ten wyrok. Ale niestety obowiązuje.

Tam chodziło o ideologię, z która się nie zgadzał drukarz. Jeśli ktoś się nie zgadza z ideologią antyszczepionkową, może się na ten wyrok powołać.
🤣🤣🤣🤣
Dzieki za poprawę humoru z rana
 
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
albo się opanujecie, albo temat zostanie zamknięty, było pisane nie raz jedni drugich nie przekonają!!! każdy niech wierzy w co chce i niech nie zawraca głowy drugiej stronie!!! nikt tu nikogo nie "przeciągnie" na swoją stronę, każdy ma swój rozum i niech według tego postępuje.
Ostrzegałem już wcześniej, ale ostatnio znowu zrobił się tu burdel. Chcecie dyskutować to dyskutujcie, ale na poziomie i z kulturą, za wszystkie wyzwiska typu debile, barany itd będą leciały czasowe bany bez wyjątku dla wszystkich!
 
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Wielce czcigodni antyszczepionkowcy, ktoś ma dla was wiadomość.

"Kilka dni temu Marco Marchesin trafił w ciężkim stanie na oddział intensywnej terapii w swoim mieście"


50-latek z Piacenzy przedstawiał się w mediach społecznościowych jako zagorzały przeciwnik szczepień i podważał dane dotyczące liczby zmarłych na COVID-19 we Włoszech, która przekroczyła 134 tysiące. Popierał manifestacje przeciwko wymogowi paszportu covidowego w miejscach pracy.


Chory zaapelował: "Szczepcie się. Popełniłem błąd. Nie dajcie się zabić przez tę chorobę. Szczepcie się. Wybierzcie szczepionkę, którą uważacie za odpowiednią. Macie dwa rodzaje, cztery firmy farmaceutyczne".
- Szczepcie się, to nie jest żart, na to się umiera. Ta choroba niszczy płuca. Szczepcie się, proszę, nie róbcie tak, jak ja, który czekałem. To jest piekło - wezwał mężczyzna walczący ze skutkami zakażenia."


 
lukpol 97,7K

lukpol

Użytkownik
Wielce czcigodni antyszczepionkowcy, ktoś ma dla was wiadomość.

"Kilka dni temu Marco Marchesin trafił w ciężkim stanie na oddział intensywnej terapii w swoim mieście"


50-latek z Piacenzy przedstawiał się w mediach społecznościowych jako zagorzały przeciwnik szczepień i podważał dane dotyczące liczby zmarłych na COVID-19 we Włoszech, która przekroczyła 134 tysiące. Popierał manifestacje przeciwko wymogowi paszportu covidowego w miejscach pracy.


Chory zaapelował: "Szczepcie się. Popełniłem błąd. Nie dajcie się zabić przez tę chorobę. Szczepcie się. Wybierzcie szczepionkę, którą uważacie za odpowiednią. Macie dwa rodzaje, cztery firmy farmaceutyczne".
- Szczepcie się, to nie jest żart, na to się umiera. Ta choroba niszczy płuca. Szczepcie się, proszę, nie róbcie tak, jak ja, który czekałem. To jest piekło - wezwał mężczyzna walczący ze skutkami zakażenia."


Ok przekonales mnie... albo raczej kolejny nawrocony 😉

Szkoda ze Ci co umieraja na zawal nie mogą ostrzec innych przed skutkami...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom