>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Anorthosis Famagusta - Sibenik
Cypryjczycy niedawno przecież grali w lidze mistrzów, a teraz rywalizują z jakimś klubem z Chorwacji, myślę że kurs 1.60 atrakcyjny.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Co sądzicie o meczu Anorthosis Famagusta - Sibenik
Cypryjczycy niedawno przecież grali w lidze mistrzów, a teraz rywalizują z jakimś klubem z Chorwacji, myślę że kurs 1.60 atrakcyjny.
No tak, wydaje się to w miarę pewny typ. Doświadczenie i wyniki przemawiają wyraźnie za zespołem cypryjskim. W poprzednim sezonie o 4 pkt. okazali się gorsi od Omonii Nikozja, ale w tabeli za mecze u siebie, byli najlepsi. Co innego Sibernik, który zajął 4 miejsce, tracąc do 3 zespołu 7 pkt. Na pewno Anorthosis faworytem.
A w którym buku masz ten kursik 1,60? Bo np. w bet365 jest 1,40, chyba, że pospadały.
 
kermitt_n 0

kermitt_n

Użytkownik
Anorthosis Famagusta - HNK Sibenik
Anorthosis Famagusta @ 1.40 [Bet365]

Drużyna z Cypru to nie jakieś ogórki, nawet jeśli chodzi o europejskie puchary. Anorthosis bardzo dobrze poradził sobie w edycji Ligii Mistrzów, rozgrywanej dwa lata temu. Co prawda zajął w swej grupie miejsce ostatnie, to do ostatniej kolejki walczył o awans. Było to jednak aż dwa lata temu więc nie warto przywiązywać do tego większej wagi. Jak jest natomiast teraz ? W ubiegłym sezonie cypryjski klub zajął drugie miejsce w rodzimej lidze, tracąc do lidera cztery punkty. W tegorocznych kwalifikacjach do Ligi Europejskiej odprawił z kwitkiem już armeński Banants, wygrywając 3:0 u siebie i 1:0 na wyjeździe. Jak widać w tym dwumeczu Anorthosis sprawę załatwił już w meczu na własnym boisku. Uważam że teraz będzie tak samo. Kilka słów o przeciwniku. Sibenik w pierwszej fazie grał z Sliemą Wanderers. Maltański klub na pewno nie postawił trudnych warunków, mimo to chorwacka drużyna pierwszy mecz bezbramkowo zremisowała 0:0, w drugim wygrywając 3:0. Warto zaznaczyć że to pierwszy kontakt Sibenika z europejskimi pucharami. Co więcej nie tak dawno drużyna ta awansowała do najwyższej rozgrywkowej klasy w swoim kraju. Nie daję im większych szans w tym starciu. Jak dla mnie warto zaryzykować nawet grając handicap, ja spróbuję asekuracyjnie.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
No tak, wydaje się to w miarę pewny typ. Doświadczenie i wyniki przemawiają wyraźnie za zespołem cypryjskim. W poprzednim sezonie o 4 pkt. okazali się gorsi od Omonii Nikozja, ale w tabeli za mecze u siebie, byli najlepsi. Co innego Sibernik, który zajął 4 miejsce, tracąc do 3 zespołu 7 pkt. Na pewno Anorthosis faworytem.

A w którym buku masz ten kursik 1,60? Bo np. w bet365 jest 1,40, chyba, że pospadały.
kursy na Anorthosis strasznie poleciały w dół , z 2.10 na 1.40
Dla mnie nie ma w tym spotkaniu zdecydowanego faworta i nie sądze aby cypryjczycy zdomnowali rywala , sądze że mecz będzie zaciętyi i wyrównany a w dwu meczu lepszy okaże się się Sibernik

mój typ na jutro to x2
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv - FK Mogren Budva
Ile goli zostanie strzelonych?
Typ: więcj niż 2,5
Kurs: 1,50
bwin
Jutro dojdzie do spotkania Izraelskiej ekipy Maccabi Tel Aviv z klubem Czarnogóry FK Morgen Budva. Faworytem moim i bukmacherów jest w tym spotkaniu Maccabi. Gracze ze stolicy Izraela są doświadczoną drużyną i zapewne wygrają ten mecz wysoko. Przemawia za nimi fakt że grają oni spotkania w lidze a ich rywale dopiero będą zaczynali rozgrywki. Maccabi radziło sobie ze słabeuszami w pucharach europejskich. Chociaż by z Santa Coloma 4-0 czy nawet 6-0 z Zalgirisem. We wczorajszej konfrontacji Izraela z klubami z byłej Jugosławii Hapoel Tel Aviv rozgromił Bośniacki Zeljeznicar Sarajewo 5-0. Pokazuje to że izraelska liga jest zdecydowanie silniejsza niż małych państw z Półwyspu Bałkańskiego. Gracze z Tel Avivu na swoim obiekcie w lidze jak dotychczas przegrali jedno spotkanie. Innego wyniku jak zwycięstwo kilkoma bramkami gospodarzy nie przewiduje myślę też że drużynie z Czarnogóry coś uda się ustrzelić.
 
H 0

heat1995

Użytkownik
kursy na Anorthosis strasznie poleciały w dół , z 2.10 na 1.40
Dla mnie nie ma w tym spotkaniu zdecydowanego faworta i nie sądze aby cypryjczycy zdomnowali rywala , sądze że mecz będzie zaciętyi i wyrównany a w dwu meczu lepszy okaże się się Sibernik

mój typ na jutro to x2
Podpisuję się, jednakże częściowo. Częściowo, bo o ile nie widzę atutów, żeby grać na Sibenik (raczej czyjaś intuicja), o tyle nie widzę zdecydowanego faworyta tego meczu. Kurs 1.40 jakoś nie kalkuluje się z wcale niemałym ryzykiem grania na Anorthosis...
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
FK Szawle-Wisła Kraków
Jutro wicemistrz Polski zainauguruje swoje zmagania w sezonie pucharowym 2010/11. Wisła jest niemal całkowicie przemeblowana. Z zespołu odeszli 3 podstawówi obrońcy, zmienil się bramkarz, wrócił Maciej Żurawski a na ławce trenerskiej w europ. puch. znów zobaczymy Henryka Kasperczaka. Najwieksza niewiadomą jest postawa formacji obronnej, Wiślacy podczas sparingów tracili sporo bramek. Najprawdopodobniej jutro zobaczymy Singlara, Clebera, Kowalskiego oraz Juniora Diaza. Dzisiaj z zespołem nie trenował chory Wojciech Łobodziński i jutro najprawdopodobniej zastąpi go niepokorny Małecki. Natomiast litewski rywal zajmuje w swojej lidze słabe 7 miejsce, z zaledwie 18 pkt. w 15 meczach. Najlepszym strzelcem jest obecnie Viktor Raskov (6 goli), a średnia wielu składu to niecałe 23lata. Warto również nadmienić, ze ich stadion to żadna twierdza, ich najwyższe zwyciestwo u siebie w tym sezonie to skromne 1-0. Mam nadzieje, że jutro Wisła nawiąże do czasów poprzednich rządów Henriego i pokaże nam ofensywny, pełen polotu futbol.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Baku - Buducnost
Goście maja problemy finansowe, wielu zawodników odeszło z klub, zespół trenuje ledwo 10 dni.
Gospodarze trenują miesiąc, znany trener, doświadczony, zakontraktowano wielu dobrych graczy zza granicy.
Ogólnie polecam, Baku @ 1.7
 
P 6

patrykut

Użytkownik
Co sądzicie o Rabotnickim z MIKĄ dzisiaj?
Myślę, że poradzą sobie z handicapem 0:1 na Rabotnickiego, over 2,5 też będzie.
Znalazłem też drugi ciekawy mecz - OFK Belgrad - Torpedo Zhodino. Jak wiemy Torpedo Zhodino w tym sezonie spisuje się fatalnie - ostatnie miejsce w lidze. Natomiast serbska drużyna nie spisuje się tak źle i również powinni wygrać z handicapem 0-1.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Broendby-vaduz
Drużyna duńska już w tym weekendzie zaczyna rozgrywki ligowe ostatnie sparingi napawają optymizmem zaś drużyna z lichtensteinu nie powinna sprawic problemu dobrze poukładanej drużynie duńskiej typuje (-1) handicap na Broendby
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Gorica - Randers
Powiedzcie mi jakim cudem Randers gra w ogóle w Lidze Europejskiej??
10 miejsce w lidze, nie zdobył pucharu, ani nie był w finale, co może FairPlay?
 
olbi86 0

olbi86

Użytkownik
Witam . Mam 4 mecze ktore postawie Robotnicki 1,4 Wisła 1,44 Anorthosis Famagusta 1,33 i Ruch under2,5 1,8 Zastanawiam sie nad meczem Tauras-Aopel Nicosia ma ktoś jakieś wiadomosci ta temat tego meczu?
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Nie przesadzajmy z tym wszystkim . Z kim gra Wisła ? Ma wtopy wiadomo , ale takich ogórków ,którzy za najlepszego napastnika uważają byłego gracza Polonii Słubice muszą zmasakrować . Kirm , Brożek , Żurawski , Boguski , łobodziński . Każdy z nich może strzelić . Wątpie , żeby słabsza defensywa Wisły miała dużo roboty . Chyba więcej nabiega się atak . Under to bardzo ryzykowny typ . Pamiętajcie ,że Wisła to wicemistrz Polski .
W tej chwil kurs na Wisłę spadł do 1,35 a na Ruch 1,40
Ja wczoraj jeszcze dałem na Wisłę po kursie 1,60 i na ruch po kursie 1,50
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła wcale nie musi wysoko wygrać a czy over czy under to jest loteria.
Zeby bawić się w takie typy lepiej odczekać pare meczy i ocenić tą grę Wisły, zresztą boisko także często ma wpływ na skuteczność, a na ten temat też nic nie wiem
Jak już stawiać to na Wisłę, zresztą jak ma już paść ten over to chyba nie przy wyniku remisowym 2-2 czy przegranej TS-u
Z Bytowią II też grali i overa nie ugrali było 0-2
Dzisiejszy rywal jest oceniany miernie, podobno 2 klasy gorzej niż Levadia (przynajmniej tak twierdzi oficjalny portal Wisły)
Łobodzinski nie zagra więc pytanie czy trener uniesie się dumą i wstawi do składu obecnie słabszego Kirma zamiast Małeckiego
---------------------------------
W oko wpadł mi też typ na Kalmar (1.35) tyle że hipotetyczny bo ostatnio nie śledziłem tego zespołu zaś pamiętam z ubiegłorocznych poczynań więc niech ktoś wniesie zmianke na ten temat
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
A ja daje taki wynalazek na mecz Ruchu - DW: 1-0 dla gospodarzy. Nie wiem dlaczego Niebiescy są aż takim faworytem. Raczej nowicjusz jesli chodzi o europejskie puchary, problemy finansowe, średnia atmosfera w klubie. Widziałem oba mecze Ruchu z 1. rundy i było to wg. mnie totalne, kompletne DNO i 2 metry mułu. Swoją drogą - przeciwnik grał jeszcze gorzej. Ale przez 170 ze 180 minut dwumeczu obydwie drużyny kopały się po czołach. Valetta nie jest znowu takim potentatem piłkarskim, żeby Chorzowian zdominować - mecz w okolicach remisu wg. mnie z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Nie jest wykluczone, ze Ruch awansuje do dalszej rundy, ale mysle, że wszystko będzie musiało wyjaśnić się w rewanżu.

Zadna to analiza - ot takie moje luźne przemyślenia... Za pare złotych warto spróbować!

Valletta - Ruch @ DW: 1-0 @ kurs: 15.00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom