>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
w tym meczu gracze Budnocostu nastawili się na grę z kontry , u siebie jestem ciekaw jak im wyjdzie kreowanie gry , są to dużo słabsi zawodnicy a Azerowie wcale nie muszą się kwapić do śmielszych ataków , stąd sytuacja teraz będzie odwrotna , Azerowie więcej uwagi poświęcą defensywie , a Czarnogórcy będą narażeni na zabójcze kontry.

Nie sądzę że gospodarzom uda się w ogóle w tym meczu wyjść na prowadzenie. ich kultura gry stoi na dużo niższym poziomie niż graczy FK Baku. ja tu widzę mecz jednostronny pod dyktando gości , ich dominacja i wyższość piłkarska nie powinna podlegać dyskusji.

proponuję jeszcze prześledzić los drużyn z Czarnogóry w Euro Pucharach w ostatnich latach..jak ktoś ma tu obiekcje

Nie ma co krytykować, Legia wybrał bardzo cikawy mecz, a filmik mnie przekonał by postawić X2. FK Baku jest dość mocne, Czarnogórcy wydają się dużo słabsi. Dzieki za typ 8)
 
setnik 0

setnik

Użytkownik
Za nami pierwsze mecze drugiej kolejki a tu cisza. Pozwolę sobie skomentować poczynania Polskich ekip w LE.
Na początek ekipa ze Śląska, czyli Ruch Chorzów.
Chorzowianie mimo dwóch zwycięstw zawiedli mnie. Kazachski Karagandy nie jest wymagającym przeciwnikiem i myślę, że u siebie powinni strzelić znacznie więcej bramek. Mecz z maltańską Valetta to kolejna niespodzianka dla mnie. Jeżeli Chorzowianie remisują z maltańskim zespołem to dalszą przygodę chorzowian w Lidze Europy widzę w ciemnych barwach. Jeśli chodzi o przeciwnika w III LE, którym będzie Široki Brijeg albo Austria Wiedeń to myślę, że chorzowianie muszą się cieszyć, po raz trzeci dopisało im szczęście i trzeba przyznać, że nawet jeśli awansuje teoretycznie silniejsza Austria Wiedeń to Chorzowianie jeśli się obudzą i zagrają na poziomie z przed paru miesięcy to awans do IV rundy jest jak najbardziej realny.
Ze Śląska przenieśmy się do małopolski a dokładnie do jej stolicy, czyli do Krakowa i Wisły.
Innego wyniku niż pewne zwycięstwo wyniku nikt nie mógł brać pod uwagę. Zespół z Litwy dość szczęśliwie wskoczył do europejskiej ligi i chyba każdy klub z Naszej ekstraklasy poradziłby sobie. Wisła wyszła rozluźniona i miała problem z trafieniem do bramki. Jednak nie widzę tu dużego problemu, bo Wisła na lepszego przeciwnika potrafi się zmotywować. Mecz rewanżowy typuje podobny wynik czyli 2/3 - 0 dla krakowian. Niezrozumiałe wydaje mi się porównanie Šiauliai do Levadi. Po pierwsze Levadia to Mistrz Estonii a Šiauliai to chyba 4 drużyna Ligi Litewskiej w 2009 roku, a w tym sezonie również nie zachwyca. Podobnie jak Chorzowianie tak i Krakowianie mogą być zadowoleni z losowania. Wisła jako rozstawiona drużyna mogła być pewna, że trafi na łatwego albo bardzo łatwego przeciwnika. Trafiła na Qarabağ/Portadown. Prawdopodobnie trafi na Qarabag czyli zakładany przeze mnie gorszy scenariusz czyli Wisła trafia na łatwego rywala. Jedyny problem mogą mieć na wyjeździe gdzie Azerowie zawsze są waleczni.
Teraz czas na ostatni klub reprezentujący Polskę na arenach międzynarodowych.
Jagiellonia w swoim debiucie zagra z Arisem Saloniki. Rywal przeciętny, patrząc na pozostałych rywali na jakich mogła trafić to ponownie trzeba się cieszyć. Czytając wyniki ze sparingów Jagi wydaje mi się, że można liczyć, że Jaga &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;.

Moje typy?
Ciężko typować czy Nasi wejdą do fazy grupowej. Najbardziej martwię się o Ruch. Na Jadze nie ma presji, są debiutantami więc ja od nich nic wielkiego nie wymagam. Moje wymagania to nie skompromitować się, ale mam przeczucie, że Białostoczanie mogą zaskoczyć i to pozytywnie. Najmniejsze obawy mam co do Wisły. Mimo tego iż w pierwszym meczu na Litwie nie pokazali wszystkiego co potrafią to chyba mają najbardziej realne szanse na zagranie w kolejnych rundach.
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
Moje Typy na sucho :
Wisla over 2.5 1.72 - w pierwszym meczu widzieliśmy nieporadność zawodników Wisły,mimo to spokojnie mogli wygrać nawet 4-5 bramkami, jak sami twierdzą z każdym dniem skuteczność będzie iść w górę, więc jestem dobrej myśli, liczę na Żurawskiego, który powinien już zagrać od początku meczu, który podobno błyszczy na treningach i meczach kontrolnych, Litwini przyjadą na wycieczkę, nie sądzę, żeby bronili jakoś teraz wyniku, więc może paść wysoki wynik
Kalmar x2 1.34 - w 1 meczu byliśmy świadkami malej sensacji, drużyna z mołdawi, która przypadkowo awansowała do pucharów zremisowała 0-0 na wyjeździe, nie sądzę, żeby drugi raz taki wynik mógł się powtórzyć, kursy dla mnie zdecydowanie zawyżone, na czystą 2 aż 2.3 .. polecam, możliwe nawet z jakimś hc, bo kurs kusi
Baku x2 1.53 - o tym dwumeczu nie ma co pisać, bo było już na forum omawiane, Baku szczęśliwie wygrało 2-1, strzelając w doliczonym czasie gry, mieli jednak zdecydowaną przewagę z gry, teraz grają na wyjeździe i nie mogą sobie pozwolić na przegraną, bo 1-0 wystarczy drużycie z czarnogóry do awansu
kursy na te typy będą zapewne bardzo szybko spadać, więc polecam teraz BWIN
chętnie poznam opinie innych na temat tych meczy
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Siroki Brijeg - Austria Vienna

Typ:2
Kurs:1.75

Po kilku analizach z eliminacji ligi mistrzów postanowiłem podać coś również z eliminacji ale tym razem już nieco mniej prestiżowej Ligi Europejskiej. Zainteresował mnie mecz pomiędzy Siroki Brijeg a Austria Vienna. Oczywiście przed rozpoczęciem rywalizacji pomiędzy tymi zespołami zdecydowanym faworytem do awansu była Austria ale pierwszy mecz zakończył się niespodziewanym remisem 2;2 i to w dodatku na stadionie faworyta. Tak więc teoretycznie w lepszej sytuacji są piłkarze z Bośni i Hercegowiny ale tak naprawdę chyba nikt nie wierzy w to, że goście mogli by tak szybko odpaść i to z tak słabą drużyną. Myślę, że remis w pierwszym meczu był skutkiem zlekceważenia rywala i strasznie luźnego podejścia do tego spotkania ale w drugim meczu już na pewno to się nie powtórzy i myślę, że od pierwszego gwizdka sędziego goście ruszą na bramkę gospodarzy i szybko zdobędą parę goli dzięki czemu awansują do kolejnej rundy.
Tirana – Utrecht

Typ:2
Kurs:1.55

No i może jeszcze jeden typ z II rundy eliminacji Ligi Europy w której spodobał mi się mecz pomiędzy Tiraną z Albanii i Utrechtem z Holandii. Jak nie trudno się domyślić pierwsze spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem 4:0 Utrechtu, który również w rewanżowym spotkaniu jest zdecydowanym faworytem mimo iż z pewnością trener wystawi przynajmniej kilku rezerwowych są oni na pewno zdecydowanie lepsi od podstawowych piłkarzy Albańskiej drużyny. W dodatku rezerwowi będą chcieli potwierdzić swoją przydatność do pierwszego zespołu i dadzą z siebie wszystko od początku meczu aż do samego końca dzięki czemu kibice nie będą mogli narzekać na brak goli. Myślę, że kurs jest trochę zawyżony bo Utrecht nie powinien mieć kompletnie żadnych problemów ze słabiutkim rywalem i z pewnością odniesie kolejne zwycięstwo pieczętując tym samym awans do kolejnej rundy w której już nie będzie aż tak łatwo i przyjemnie jak w tej.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Wracając do mojego typu na FK Baku x2 z Budnocostem !
Dzisiaj taką oto wiadomość można przeczytać ! , nawet jeżeli jest to wyssane z palca i wcale nie interesują się oni Grzelakiem , to pensje już jak najbardziej tam takie i wyższe są w tym klubie o jakich tu mowa !!!
Podczas gdy w Podgoricy najlepsi zarabiają po około 5 000 euro czyli 20 000 złotych w przeliczeniu na nasze !!! i to kilku graczy ma tam zaledwie takie uposażenie !!!
Dzisiaj w futbolu rządzą pieniądze , to Azerów stać na wysokie pensje , sprowadzanie zawodników z ciekawą przeszłością w mocnych ligach to oni mają trenera który ma wyrobioną markę a na którego chrapkę miała również Wisła Kraków ale nie była w stanie spełnić jego żądań finansowych...
Na samym filmiku widać z jaką łatwością Azerowie stwarzali sobie sytuacje podbramkowe i jak często gościli pod bramką Budnocostu. Ja tu nie mam cienia wątpliwości co do x2. Dla mnie inny scenariusz nie wchodzi w rachubę , dominacja drużyny z Baku i wyższość w rzemiośle piłkarskim nie podlega dyskusji.
x2 10/10
Wiele wskazuje na to, że po średnio udanym sezonie w Legii Warszawa, Bartłomiej Grzelak zostanie wytransferowany do Azerbejdżanu. FK Baku, wicemistrz kraju, nie będzie musiał nic płacić za Polaka, gdyż temu wygasł kontrakt z Legią - informuje &quot;Fakt&quot;. Baku kusi Grzelaka zarobkami na poziomie 100 tys. zł. miesięcznie. Azerowie już złożyli mu ofertę i liczą na pozytywną odpowiedź. FK Baku przegrało w poprzednim sezonie mistrzostwo o punkt z Interem Baku, rywalem Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
no niby ładnie to Baku grało ale Budocnost te kontry miał ekstra. U siebie ich nie skazuje na pożarcie

zupełnie niewiem czemu wyżej lud gra na mecze w których sprawa jest całkiem rozstrzygnięta. Bez sensu. Taki Utrecht może sobie zremisować i mieć gdzieś wszystko

ja mam dla was takie typy:

1. Spartak Zlatibor Voda - FC Differdange 03

tutaj widze x2 po kursie 5,72. Dlaczego? Otóż w 1 meczu zdecydowanie więcej z gry miał zespół Luksemburga. Zatrudniono trenera z Belgii który zdyscyplinował chłopaków i od razu przyszły lepsze czasy dla klubu. Gospodarze nie mają wcale większego potencjału piłkarskiego

2.Dnepr Mogilev - Stabaek

Białoruskie drużyny grają zazwyczaj siłowy futbol. Jednak coraz więcej jest tam zawodników z umiejętnościami technicznymi. Ogólnie od 2-3 lat ich kluby leją ogórków i starają się wymiatać coraz lepsze ekipy. Dnepr bez osłabień oprócz jednego wykartkowanego obrońcy. Na wyjeździe osiągneli korzystne 2:2. W poprzedniej rundzie na wyjeździe ugrali remis 1:1 w ostatniej minucie z Albańskim FK Laci. Jednak komu się łatwo gra w Albanii i do tego w takich warunkach T. U siebie pokazali że to wymuszony wypadek przy pracy i rozwalili Albańczyków 7:1
ze względu że Stabaek to nie amatorzy proponuję 1x po i tak ładnym kursie 1,52
 
S 0

sebosoft170

Użytkownik
Spotkanie:Olympiakos - Besa Kavaje
Typ: (over 3.5 goli w meczu) over
Kurs: 1.83
Buk:Bwin

Analiza:

Olympiakos Pireus - KS Besa Kavaje. Rewanzowy mecz kwalifikacyjny w ramach UEFA LIgi Europejskiej, moze byc tylko potwierdzeniem wyzszosci druzyny greckiej nad zdecydowanie nizej notowana albanska 11-stka. Wynik pierwszego spotkania nie pozostawia zludzen kto bedzie rzadzil na stadionie w Pireusie. Nie przewiduje innego scenariusza tego spotkania jak tylko powtorki z wyjazdowego meczu do Albanii. Zamierzam zagrac na over 3.5 goli w calym spotkaniu. Mimo, ze Olympiakos moze zagrac rezerwowymi zawodnikami przy odrobinie zaangazowania powinien strzelic co najmniej 4 bramki. Wlasny obiekt, kibice zobowiazuja. Moze przy odrobinie szczescia uda sie cos strzelic i druzynie gosci ???? choc z aktualna forma KS Besa Kavaje bedzie o to bardzo trudno. Na wlasnym stadionie Albanczycy oddali tylko 1 celny strzal na bramke Olympiakosu Pireus!!!.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
NK Siroki Brijeg - FK Austria Wien
liczba bramek
Typ: poniżej 1,5
Kurs: 3,60
bwin
Jutro na Stadion Pecara w Bosni dojdzie do rewanżowego spotkania eliminacji Ligi Mistrzów. O godzinie 18:00 wybiegną drożyny Siroki Brjeg i Wiedeńska Austria. W stolicy Austrii Bośniacy dwa razy obejmowali prowadzenie, by na koniec niespodziewanie wywieźć korzystny remis 2-2. Austriacy aż 9 razy strzelali na bramkę rywala przy raptem 3 próbach gości. Na stadionie mistrza Bośni zapowiada się wysoka frekwencja, bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Spodziewane jest 6000 kibiców. Z czego tylko około 150 kibiców z Austrii. Moim zdaniem dojdzie do twardego pojedynku. O awansie przesądzi moim zdaniem jedna bramka. Na Bałkanach zapowiadają się ciężkie warunki. Spodziewana jest temperatura w granicach 33 stopni Celsjusza. Takież to warunki i presja przed utratą bramki która może decydować o awansie którejś z ekip zwiąże nogi obu rywalom i moim zdaniem typ poniżej 1,5 bramki w meczu jest jak najbardziej prawdopodobny.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Mecz: Dukla Banska Bystrica - FC Zestafoni 1:0 ✅
Typ: 1

Kurs: 1.90

Buk: betgun


W pierwszym spotkaniu &quot;zjedzona&quot; na wyjeździe ekipa ze Słowacji musi się zrehabilitować w rewanżu. Po tak dotkliwym wyniku jak 3:0 cięzko jest awansować. Ale nie ma rzeczy niemożliwych. Co ciekawe ekipa FC Zestafoni gra od 1-szej rundy eliminacji. Wygrali u siebie z Faetano 5:0, by potem zremisować 0:0 na wyjeździe. Tutaj sytuacja jest podobna. FC Zestafoni ma taki styl że u siebie graja na 200% bo wiedzą że wyjazdy to nie jest ich dobra strona. Dukla to jednak nie jest Faetano. Piłkarze ze Słowacji będą grali na pełnym gazie o zwycięstwo i przede wszystkim o awans. O ich forme sie nie boję. Na inaugurację Slovakian 1st league 2010/2011 która miała miejsce w miniony weekend ekipa Dukla Banska Bystrica na własnym stadionie bez problemów wygrała pewnie 2:0 z druzyna Dunska Streda. W tym spotkaniu wystarczy że &quot;odetną&quot; od podań Dvali który w pierwszym spotkaniu strzelił dwie bramki dla Zestafoni i zaczną się problemy z przodu w ekipie z Gruzji. Słowacy nie mają nic do stracenia. Rzucą sie od pierwszej minuty na rywala. Bedą chcieli zdobyć jak najszybciej bramke. Jeżeli się to uda to reszta będzie moim zdaniem kwestią czasu. Jeżeli nie awansują Słowacy to napewno odpadną po bardzo dobrej grze na własnym obiekcie. Zwycięstwo moim zdaniem bardzo pewne. Goście mają przerwę w sezonie i tzw. &quot; piłkarskie wakacje&quot;. Na Słowacji każdy już zaczyna się emocjonować nowym sezonem i kibicowaniem drużynom walczącym w europejskich pucharach. Nie można zapomnieć że Dukla Banska Bystrica zajęła w poprzednim sezonie 3 miejsce w lidze Słowackiej. A liga ta bez wątpienia jest lepsza od Ligi Gruzińskiej. W dodatku wystarczy popatrzec na obecny poziom reprezentacji Słowacji i Gruzji.. Zwycięzca sam nasuwa się. Po kursie 1.90 warto pobierać.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
FC Dinamo Tbilisi - Gefle IF 1 1,86 Pinnacle


W pierwszym meczu Gruzini wygrali 2:1 i są na bardzo dobrej drodze aby awansowac do dalszej rundy LE. W pierwszym spotkaniu faworytem byli zdecydowanie pilkarze szwedzkiego zespołu, jednak grajać przed własną publicznoscia nie dali rady pilkarzą Dinama Tibilisi. W tym spotkaniu zespoł gości bedzie zmagal się z ogromnymi problemami kadrowymi. Zarówno Jakob Orlov jak również Hasse Berggren mają urazy i ich występ jest niepewny. oprócz tego poza skladem caly czas są: Omar Jawo, James Frempong, Daniel Leino i Jonathan Hellström. Dodatkowym faktem przepawiającym za pilkarzami Dinama jest to, ze najlepszy strzelec Gafle - Alexander Gerndt odszedł do Helsingborg IF. Jak wiadomo gruzinskie tereny nie są łatwymi do przeprawy, a klub Dinama Tibilisi napewno poczuł już skam awansu i dodatkowych pieniedzy jakie za tym idą i nie wypuszczą go z ręki. Stawiam na pewną wygraną gospodarz.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
-

TPS Turku - Cercle Brugge
Typ: X
Kurs: 3.35

Analiza: Na czwartek zostały zaplanowane spotkania rewanżowe 2. rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej. Z szerokiej oferty wybrałem dziś m. in. mecz fińskiego TPS z belgijskim Cercle. W pierwszym meczu rozgrywanym w Belgii padł, dość nieoczekiwanie, wynik 1-0 dla dzisiejszego, skandynawskiego gospodarza tego pojedynku. TPS jest wiec w uprzywilejowanej sytuacji. Do awansu do dalszej rundy potrzebny im jest tylko remis. Ogromnym atutem w rewanżu, jest bramka strzelona na wyjeździe. Gracze z Bruggi chcąc awansować, muszą strzelić aż 2 bramki, co na fińskim terenie nie będzie na pewno zadaniem łatwym. Liga belgijska, wydaje się być mocniejszą od ligi fińskiej. Anderlecht Bruksela czy nawet Club Brugge to uznane marki na rynku europejskich pucharów. Drużyny z finlandii nie mogą się już pochwalić tylkoma sukcesami. Cercle Brugge to jednak belgijski średinak, który do LE zakwalifikował się dzięki... porażce w finale pucharu Belgii... Atutem dla TPS jest bez wątpienia to, że są oni w trakcie sezonu, zaś belgowie dopiero w sierpniu rozpoczną rozgrywki ligowe. Podsumowując - sądzę, że będzie to mecz walki o każdą piłkę. Dla obu drużyn stawka jest wysoka, bo awans do kolejnej rundy to niewątpliwy sukces dla tych klubów. Myślę, że mecz zakończy się remisem, jeśli miałbym typować dokładny wynik byłoby to 0-0. Taki rezultat promuje do dalszej fazy drużynę z Finlandii.
 
H 6

hipek7

Użytkownik
Na razie obowiązuje wynik 2:1 - do czasu rozpatrzenia odwołania Baku. Nie mają szans na awans? Mają, nawet gdyby obowiązywało to 3:0. I dla mnie można śmiało stawiać nawet na czystą dwójkę.
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Na razie obowiązuje wynik 2:1 - do czasu rozpatrzenia odwołania Baku. Nie mają szans na awans? Mają, nawet gdyby obowiązywało to 3:0. I dla mnie można śmiało stawiać nawet na czystą dwójkę.
a co w przypadku, gdy baku wygra spotkanie 3-0, a pierwszy mecz zweryfikują jako walkower dla buducnost??
 
H 6

hipek7

Użytkownik
a co w przypadku, gdy baku wygra spotkanie 3-0, a pierwszy mecz zweryfikują jako walkower dla buducnost??
no i niestety wygrali tylko 2-1, szkoda, bo maja naprawde fajna ekipe

Szczurek - tylko, ze Szawle to poziom III ligi polskiej, a Karabach to druzyna na poziomie co najmniej Zaglebia Lubin...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Dzisiejszy mecz Ruchu to żenada. Dobrze, że nie musieliśmy tego oglądać w tv. Brak profesjonalizmu. Zagrać dwa mecze z La Valettą. Zdobyć gola, nie wygrać żadnego meczu to kpina. Pierwsze tłumaczenia o graniu w wysokiej temperaturze na Malcie jeszcze mogę zrozumieć, ale to co teraz mówią to przegięcie. Bo buty były nie odpowiednie, bo coś, coś tam. Sadlok wypowiada się, że dali z siebie 100 %. Jeśli to ma być setka, to z Austrią dostaną, aż miło. Twierdzi też, że gra się po to by awansować. Owszem racja, ale chyba nie w takim stylu. Przypomina mi się Arka Dragana, który wyznawał zasadę, meczu nie można wygrać, gramy na remis. Tak było dzisiaj. Hm... Na kwadrans przed końcem schodzi Janoszka, a wchodzi Bronowicki... Obrońca za napastnika... Ruch gra obronę Częstochowy i nie przegrywa tylko dzięki cudownej grze bramkarza.
67 minuta Fantastyczna parada Perdijicia! Chyba Briffa uderzył z jakichś 40 metrów z rzutu wolnego. Wydawało się, że piłka była uderzona za mocno, ale zmierzała pod poprzeczkę. Perdijić wyciągnął się jak struna i wybił piłkę
93 minuta Ależ było groźnie! Fantastyczne uderzenie z dystansu oddał Agius, a Perdijić popisał się świetna paradę. Rożny dla Valletty
96 minuta .Perdijić popisuje się instynktowną interwencją po strzale głową!!! Rożny

To cytaty z relacji live ze strony - http://www.live.niebiescy.pl/
Świadczą one dobitnie, że Ruch awansował szczęśliwie. Nie dziwię się, że kibice skandowali &quot;k.... m... , Chorzów grać&quot;
A po meczu jeszcze Sadlok powie, że mieli przewagę, kontrolowali mecz i w ogóle są cudowni, bo awansowali. Brak słów, brak krytycznej samooceny. Dobrze, że awansowali, ale szkoda, bo przez brak zwycięstw tracimy znów cenne oczka w rankingu UEFA...
Brawa dla Wiślaków. Trzeba im oddać, że im zależało. Fakt Szawle, to nie jest klub pokroju Barcelony, Interu czy Realu, jednak nawet ze słabymi trzeba umieć wygrywać. Mało tego zrobili to w stylu nie pozostawiającym wątpliwości, oby tylko dalej tak grali...
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Szczurek, Karabak w poprzednim sezonie wyeliminował np Rosenborga. Te 90% to przesadziłeś. To nie ogórki i ja widzę ciężką przeprawe dla Wisły
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Valetta FC

19-krotny mistrz Malty
12-krotny zdobywca krajowego pucharu

prawie cała obecna kadra to byli i obecni reprezentanci Malty

Gilbert Agius - wieloletnie doświadczenie w lidze Malty. wiele bramek w reprezentacji. Gole strzelone m.in Danii, Węgrom

Andrew Hogg - bramkarz reprezentacji Malty (nie zawsze pierwszy)

Terence Scerri - około 200 występów w lidze Maltańskiej, ponad 100 goli. Niewielkie doświadczenie (półroku) w Chievo Verona - zagrał 7 spotkań, strzelił 1 bramkę

Dylan Grima - młody, ponoć perspektywiczny obrońca

Ramon i Denni Dos Santos - dwaj brazylijczycy, o których pyta Real Saragossa, Athletic Bilbao, Almeria, Malaga i francuskie Boulogne

Omonigho Temile - nigeryjski zawodnik, wielokrotny reprezentant młodzieżowych drużyn Nigerii, uczestnik mistrzostw świata do lat 17

Ian Zammit - kilka bramek strzelonych w reprezentacji

Jesmond Zerafa - trener, były napastnik Valetty, odbyte staże w Chievo, Atalancie, Lazio i Palermo


oczywiście wiadomo że ogrywanie w lidze maltańskiej to nie jest jakiś bardzo wysoki poziom sportowy ale jednak coraz wyższy. Jednak Ci zawodnicy grają też w reprezentacji. Mieli okazje zagrać z ekipami dużo lepszymi o dużo lepszej organizacji gry. Takie mecze to bardzo znaczące doświadczenie. Reprezentacja Malty to już nie są same ogórki co dostają po 5:0 od każdego. Potrafili postawić się nie jednej ekipie. Potrafili ograć Węgrów 2:1 w najmocniejszym zestawieniu przeciwnika (co prawda to chyba 2 lata temu było ale ostatnio też ładniej kopią.

Jeśli chodzi jeszcze o samą Valettę... wyniki z zeszłego roku:

Valetta 3:0 Keflavik (Keflavik dostał się do pucharów jako sensacja ligi w ostatniej kolejce ustępując Hafnarfjordur w walce o mistrzostwo Islandii)
Keflavik 2:2 Valetta

St.Patrick 1:1 Valetta (niezasłużony remis dla St.Patrick)
w rewanżu Irlandczycy wygrali 1:0 albo 2:1 - nie pamiętam

jak więc widać Valetta nie podkłada się jak amatorzy i kelnerzy bo nimi nie są. To są profesjonalni piłkarze i zapamiętajcie to łaskawie mocarze piłkarscy z Polski
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom