>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Po pierwsze to &quot;Twoje zdanie&quot;. a po drugie to chyba nie wiesz jakie jest moje zdanie.

Brawo za analizę. Jednak tak jak mówiłem będzie ona mało rzetelna i mało obiektywna. Celowo zabrakło w niej 3 ostatnich lat w których m.in Wisła wygrywała z Schalke, Parmą, walczyła z Lazio... Czyli z zespołami z lig, które uważasz za lepsze i z którymi nie mamy szans. Pisałem Ci 10 lat, to 10 lat. Mało tego pominąłeś całkowicie el. LM, a na samym końcu nagle wypominasz Levadię. Pamiętaj Wisła wygrała m. in. z Barcą - poźniejszym zwycięzcą tamtych rozgrywek.

Jakoś teś nie widzę, żeby jakiś klub z Azerbejdzanu wyelminował nasz klub ? A niby ta liga jest mocniejsze wg Ciebie. Brak słów. Koniec dyskusji.
1.straszne jeden czy dwa kraje niepoprawnie wymienione, co i tak sensu i sytuacji nie zmienia
2.Zacząłem od sezonu 2003-2004 bo od tego mniej wiecej przychodzily te paskudne wyniki
3.Pierwsze zdanie to była ironia ale mistrzem interpretacji nie jesteś...
4.Levadię i Inter Baku poruszyłem bo wymagało to pełnego obrazu kompromitacji ale nie zrozumiałeś dlaczego...
5.Tak wygrała. Wcześniej dostała 0:4 i stworzyła jedną groźną akcję. Pozatym nie porównuj Barcelony bez formy i w formie
6.Pozdro
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
1.straszne jeden czy dwa kraje niepoprawnie wymienione, co i tak sensu i sytuacji nie zmienia
2.Zacząłem od sezonu 2003-2004 bo od tego mniej wiecej przychodzily te paskudne wyniki
3.Pierwsze zdanie to była ironia ale mistrzem interpretacji nie jesteś...
4.Levadię i Inter Baku poruszyłem bo wymagało to pełnego obrazu kompromitacji ale nie zrozumiałeś dlaczego...
5.Tak wygrała. Wcześniej dostała 0:4 i stworzyła jedną groźną akcję. Pozatym nie porównuj Barcelony bez formy i w formie
6.Pozdro
Wygrywając 4-0 nagle stracili formę po tygodniu. Owszem zagrali bardziej na luzie, ale to nie umniejsza sukcesu Wisły. Z Interem Baku kompromitacji nie było, bo awansowali. Nie zagrali też, aż tak strasznego meczu. Zabrakło skuteczności. Skompromitował to się prędzej Ruch, nie tylko postawą na boisku, ale chyba bardziej wypowiedziami po meczu. Chyba powinieneś zajrzeć do słownika i sprawdzić znaczenie słowa ironia. Bez komentarza.
Nie wchodzę już z Tobą w dyskusję, bo często naginasz rzeczywistość. Pożartować, po śmiać się, używać sarkazmu i ironii, to można w innym dziale lub na zlocie. Czas na konkrety.
Na ten tydzień proponuję:
awans Wisły 1,20 Bwin
awans Austrii Wiedeń 1,30 Bwin
Myślę też, że warto zagrać Ruch - Austria &quot;dwójkę&quot; po bardzo dobrym kursie 2,00 w Bwin. Być może gdzieś są wyższe kursy. Nie wiem, nie sprawdzałem. Austria wraca do formy. Grają już coraz lepiej. Są również w rytmie meczowym, bo grają ligę. Ruch w swoich czterech meczach w pucharach nie zachwycił. Myślę, że zmiany postawy nie można się spodziewać w tak krótkim okresie czasu, dlatego śmiało biorę w ciemno Austrię. No Ruch mnie &quot;mile&quot; zaskoczy...
Cdn.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Widzę chłopcy że nie umiecie dojść do porozumienia, każdy ma swoje racje i bezkompromisowo się ich trzyma, z jednej strony to dobrze bo w sumie musisz być pewien tego co myślisz i popierać 100% swoją &quot;racje&quot;, z drugiej to źle bo dyskusja na forum, przynajmniej moim zdaniem, powinna dojść do kompromisu i obie strony powinny się dogadać i wyciągnąć jakieś wnioski korzystne dla obu stron, ale może na tym zakończcie dyskusje bo nie ma sensu jej dalej ciągnąć : ) Także, każdy zostaje przy swoim zdaniu i kończymy tą dyskusje ????
Pozdrawiam
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wygrywając 4-0 nagle stracili formę po tygodniu. Owszem zagrali bardziej na luzie, ale to nie umniejsza sukcesu Wisły. Z Interem Baku kompromitacji nie było, bo awansowali. Nie zagrali też, aż tak strasznego meczu. Zabrakło skuteczności. Skompromitował to się prędzej Ruch, nie tylko postawą na boisku, ale chyba bardziej wypowiedziami po meczu. Chyba powinieneś zajrzeć do słownika i sprawdzić znaczenie słowa ironia. Bez komentarza.

Cdn.
nie zagrali strasznego meczu? No to masz właśnie takie wyniki... nie było kompromitacji? - pozdro

Barcelona podczas eliminacji do LM była w beznadziejnej formie. Przypomnij sobie wyniki z całego sezonu i zobaczysz kiedy doszła do fenomenalnej formy
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Mecz Lecha był okropny i tu nie ma co usprawiedliwiać.Trochę przypominało to Levadie z Wisłą.Tyle że Wisła nie miała tyle szczęścia a nawet powiem że lepiej grała z zespołem z Talina niż Lech z Azerami.
Ruch to już może sobie pomarzyć o LE bo po ich wynikach można wnioskować że grają piach.Dobrze że tego nie widziałem.
Jaga też większych szans nie ma.P.S.może ktoś widział Jage w akcji??
Pozostaje Wisła.W drugim meczu grali ładnie ale przeciwnik taki był jaki był.Zrobili jeszcze transfery i drużyna ładnie wygląda po nazwiskach.Szczególnie licze na atak Brożek-Zuraw.Teraz z Azerami wygrają choć na wyjeździe będzię ciężko.Ale to po tej rundzie będzie nasz jedynak w LE(niestety taka prawda)
 
D 0

drapek84

Użytkownik
Jaga gra bardzo miły dla oka ,ofensywny futbol. Prędzej postawię na Jagę niż na Ruch. Oglądałem sporo meczyków Ekstraklasy w rundzie wiosennej i Jaga wypadała wizualnie bardzo ładnie. Jedyne braki ma w obronie, gdzie potrafią popełniać proste błędy. Ktoś wie czy będzie można zobaczyć w TV mecz Jagi? Pozdro.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Eeee nie jestdo końca pewien czy przypadkiem teraz już tak nie jest, jeśli Lech odpadnie teraz to nie zagra nawet w LE - tak mi się wydaje
 
M 0

morbid

Użytkownik
Eeee nie jestdo końca pewien czy przypadkiem teraz już tak nie jest, jeśli Lech odpadnie teraz to nie zagra nawet w LE - tak mi się wydaje
Jeżeli Lech odpadnie w 3 rundzie kwalifikacji LM to na 100% zagra w 4 rundzie kwalifikacji LE. W przypadku przejścia Sparty i odpadnięcia w 4 rundzie kwalifikacji LM zagra w fazie grupowej LE. Tak więc zagra jeszcze co najmniej 4 mecze pucharowe.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
CSKA Sofia - Cliftonville Over 3.5 (2,60)
Pierwsze spotkanie trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Bułgarski zespół CSKA Sofia podejmie reprezentanta Irlandii Północnej Cliftonville. CSKA ubiegły sezon zakończyło na drugim miejscu w tabeli. Niestety przewaga Litexa w lidze bułgarskiej jest bardzo widoczna i ubiegły sezon to kompletna dominacja tej ekipy. Przewaga nad zespołem CSKA wyniosła, aż 12 punktów. Również wicemistrzostwo wywalczyła ekipa Cliftonville, która w fazie pucharowej mimo, że zdobyła o 2 punkty więcej od Linflied nie zdołała już odrobić starty z sezonu regularnego. Goście już grali w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. Tam poradzili sobie w dwumeczu z chorwacką Cibaliom. Decydująca okazała się wygrana na własnym boisku 1:0. Skład Bułgarów jest dość urozmaicony oprócz rodzimych graczy są także Brazylijczycy, Rumuni, Francuz, Łotysz, Portugalczyk, Macedończyk, Paragwajczyk oraz Kameruńczyk. Ekipa dość światowa jak na ilość nacji w drużynie. Oczywiście inna sytuacja w drużynie gości, gdzie jest tylko jeden obcokrajowiec i to Irlandczyk. Wiadomo, że faworytem tej konfrontacji jest ekipa z Bułgarii i raczej ciężko będzie zawodnikom z Irlandii Północnej wyeliminować CSKA. Według mnie ekipa ze stolicy Bułgarii będzie chciała rozstrzygnąć kwestię awansu już w pierwszym meczu. Tym bardziej, że w niedziele na otarcie sezonu w lidze podejmują Lewskiego Sofia czyli będzie pojedynek derbowy. Liczę na dość gładkie i okazałe zwycięstwo ekipy gospodarzy.
Kurs z: Betsson
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Spotkanie: Wisła – Qarabag (+1)
Typ: 1 (handicap 0-1)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Mecz Wisły z Qarabagiem będzie meczem do jednej bramki. Oczywiście gości. Wisła już pierwszych swoich dwóch meczach eliminacyjnych pokazała, że bramki strzelać potrafi. Strzeliła Szawle 7 goli w dwóch meczach, z czego pięć grając w roli gospodarza. Wydaje mi się, że teraz będzie podobnie. W dobrej formie jest Paweł Brożek, jego brat Piotr też bardzo dobrze sobie radzi w pomocy, u Żurawskiego widać duże ogranie z lig zagranicznych, a Jovanić jest dużo lepszym bramkarzem od Pawełka, co gwarantuje zero z tyłu. Uważam, że Wisła spokojnie przejdzie, a raczej przejedzie się po rywalu. Krakowianie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że muszą awans zapewnić sobie w pierwszym meczu, a na wyjazd pojechać na wycieczkę. Granie na alibi nie wchodzi w grę, gdyż rewanż bez dużej przewagi bramkowej to wielka niewiadoma. Nie wiadomo jakie będzie boisko, pogoda oraz jak gracze zniosą daleką podróż. Trzeba zagrać w pierwszym meczu na 100 %. Myślę, że Kasperczak zmotywuje swoich graczy, a Ci wygrają różnicą co najmniej dwóch goli.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Spotkanie: Wisła – Qarabag (+1)
Typ: 1 (handicap 0-1)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Mecz Wisły z Qarabagiem będzie meczem do jednej bramki. Oczywiście gości. Wisła już pierwszych swoich dwóch meczach eliminacyjnych pokazała, że bramki strzelać potrafi. Strzeliła Szawle 7 goli w dwóch meczach, z czego pięć grając w roli gospodarza. Wydaje mi się, że teraz będzie podobnie. W dobrej formie jest Paweł Brożek, jego brat Piotr też bardzo dobrze sobie radzi w pomocy, u Żurawskiego widać duże ogranie z lig zagranicznych, a Jovanić jest dużo lepszym bramkarzem od Pawełka, co gwarantuje zero z tyłu. Uważam, że Wisła spokojnie przejdzie, a raczej przejedzie się po rywalu. Krakowianie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że muszą awans zapewnić sobie w pierwszym meczu, a na wyjazd pojechać na wycieczkę. Granie na alibi nie wchodzi w grę, gdyż rewanż bez dużej przewagi bramkowej to wielka niewiadoma. Nie wiadomo jakie będzie boisko, pogoda oraz jak gracze zniosą daleką podróż. Trzeba zagrać w pierwszym meczu na 100 %. Myślę, że Kasperczak zmotywuje swoich graczy, a Ci wygrają różnicą co najmniej dwóch goli.
Jako kibic Wisly bede zapewne nieobiektywne ale dziwi mnie pare rzeczy:
- Jovanic mial jedna udana interwencje (trzeba przyznac ze znakomita) i trudno po dwoch meczach gdzie byl raz powaznie zatrudniony ocenic czy jest duzo lepszy od Pawelka.
- Nie wiem czy celowo (bo pasuje do analizy ;-) ) czy z niewiedzy pominales problemy srodka obrony (Cleber zlapal uraz na treningu i jeszcze nie wiadomo czy zagra).
- Azerowie to zespol o wiele mocniejszy od Litwinow (technicznie, motorycznie i taktycznie - po prostu poziom wyzej).
- Co do pogody to jutro ma byc juz niezle (ewentualnie przelotne, nieduze opady) ale od poniedzialku mocno u nas lalo (boisko bedzie grzaskie co jak wiadomo sprzyja druzyna broniacym sie)) i istnieje nawet mozliwosc ze obserwtor UEFA nie pozwoli na rozegranie meczu (z tego co wiem to zostaly nawet budynki klubowe podtopione).
Uwazam ze jutro czeka nas ciezki mecz i choc bardzo chcial bym abys to Ty mial racje to nie podzielam Twojego optymizmu.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Boisko na pewno będzie kiepskie od paru dni pada a dziś dosłownie cały dzień, ogólnie chłodna jesienna pogoda(przynajmniej takie uczucie po upałach) jutro pewnie będzie podobnie
Co do meczu może być mała kopanina, a stadion Hutnika to druga kwestia (bilans ligowy na tym boisku nie jest najlepszy) więc nie spodziewam się dobrego widowiska, Szawle to już historia Quarabaq będzie murować bramke a warunki będą im sprzyjać licze na skromne zwycięstwo na 0 z tyłu ale nie polecam się napalać, myślę że na wyjeździe Wisła spiszę się lepiej
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Jako kibic Wisly bede zapewne nieobiektywne ale dziwi mnie pare rzeczy:
- Jovanic mial jedna udana interwencje (trzeba przyznac ze znakomita) i trudno po dwoch meczach gdzie byl raz powaznie zatrudniony ocenic czy jest duzo lepszy od Pawelka.
- Nie wiem czy celowo (bo pasuje do analizy ;-) ) czy z niewiedzy pominales problemy srodka obrony (Cleber zlapal uraz na treningu i jeszcze nie wiadomo czy zagra).
- Azerowie to zespol o wiele mocniejszy od Litwinow (technicznie, motorycznie i taktycznie - po prostu poziom wyzej).
- Co do pogody to jutro ma byc juz niezle (ewentualnie przelotne, nieduze opady) ale od poniedzialku mocno u nas lalo (boisko bedzie grzaskie co jak wiadomo sprzyja druzyna broniacym sie)) i istnieje nawet mozliwosc ze obserwtor UEFA nie pozwoli na rozegranie meczu (z tego co wiem to zostaly nawet budynki klubowe podtopione).
Uwazam ze jutro czeka nas ciezki mecz i choc bardzo chcial bym abys to Ty mial racje to nie podzielam Twojego optymizmu.
Dobrze znam sytuację kadrową Wisły. Owszem są problemy w obronie, głównie w jej centrum. W takim meczu, jednak nie skupiałbym się na brakach w obronie. Tutaj istotną rolę odegra ofensywa. Mecz będzie się toczył na połowie Qarabachu. Nie wyobrażam sobie innej opcji. Nawet jeśli Wisła straci gola, to sama strzeli co najmniej dwa, jak nie trzy czy cztery. Wyniki Azerów nie rzucają mnie na kolana. Wygrali z przeciętniakami: Metalugsem oraz Portadown. Z tymi drugimi amatorami z Irlandii męczyli się strasznie. Wisła to jest Wisła, powinna jutro znów pokazać klasę. Czas odstawić kolejnego rywala tam gdzie jego miejsce.
Jovanić to jest niesamowity bramkarz. Wisła od lat szukała bramkarza, kilku dobrym podziękowała, czyli albo byli słabsi albo mieli duże wymagania finansowe. W końcu się znalazł jeden, któremu zaufali. Jovanić to dobry bramkarz, co potwierdzi jeszcze nie raz. Ta interwecja była klasowa, trzeba przyznać, że czasem jak stoisz i nic nie robisz, to potem jeden strzał i wpada, bo jesteś nieskoncetrowany. On pokazał, że ma klasę. Na więcej przyjdzie czas...
W tym co piszesz odnośnie pogody jest dużo prawdy. Mnie to jednak nie martwi. Polacy są dobrzy w &quot;piłkę wodną&quot;, wygraliśmy na wodzie 3-0 z Ekwadorem oraz w parę lat temu w eliminacjach z Bułgaria w Warszawie. Czas więc teraz zatopić Azerów, chociaż nie wiem jakie to oni mają umiejętności pływackie.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Wisła Kraków – Karabakh

Typ:1
Kurs:1.25

Czas na kolejny czwartek z europejskimi pucharami tym razem rozgrywane będą pierwsze mecze III rundy eliminacji Ligi Europy wybór jest naprawdę duży dlatego wybrałem kilka meczów do zanalizowania. Jednym z nich jest mecz Polskiej drużyny Wisły Kraków, która przed własną publicznością będzie podejmować azerski Karabakh. Wisła Kraków miała najwięcej szczęścia z Polskich zespołów ponieważ trafił im się moim zdaniem zdecydowanie najsłabszy przeciwnik z którym muszą sobie poradzić tym bardziej przed własną publicznością. Może nasza piłka straciła ostatnio trochę ale nadal jest dużo lepsza od tej z Azerbejdżanu. W dodatku ostatnio druga drużyna ubiegłego sezonu polskiej ligi była bardzo aktywna na rynku transferowym i dokonała kilku wzmocnień. Podsumowując myślę, że mimo iż jest niski kurs warto postawić na ten mecz ponieważ każdy inny wynik niż zwycięstwo Wisły Kraków będzie ogromną niemiła sensacją.





Molde – Stuttgart

Typ:2
Kurs:1.40

Kolejny meczem na który uważam, ze naprawdę warto postawić jest pojedynek pomiędzy norweskim Molde i niemieckim Stuttgartem. Niemiecka piłka w ostatnim czasie mocno podniosła swój już wysoki poziom o czym najlepiej świadczy udział Bayernu Monachium w finale ligi mistrzów oraz udział niemieckiej ekipy w finale ligi europy a najbardziej trzecie miejsce reprezentacji na mistrzostwach świata. Myślę, że Niemcy nie będą mieli kompletnie żadnych problemów z dzisiejszym rywalem tym bardziej, że nie jest on zbyt wymagający. Niestety Norweska piłka już od dawna nic większego nie osiągnęła jest na bardzo podobnym poziomie do naszej polskiej. Powiem szczerze, że dziwi mnie trochę dość wysoki kurs jak na takiego pewniaka jak Stuttgart, który moim zdaniem nie powinien tak szybko zaczynać swojej przygody z ligą europy tylko od razu od pierwszej rundy. Myślę, że może nawet być tak, że Niemcy rozstrzygną stan rywalizacji już w tym meczu wysoko wygrywając.


Rabotnicki – Liverpool

Typ: 2
Kurs:1.33


Wybrałem kolejny mecz w którym kurs jest stosunkowo niski ale gdy widzi się taki mecz w którym jedna drużyną jest o kilka klas lepsza od drugiej to ciężko nie postawić nawet po niskim kursie. Wracając do początku to wybrałem mecz pomiędzy Rabotnickim z Macedoni i Liverpoolem z Anglii. Chyba nie ma takich kibiców, którzy nie słyszeli by o dzisiejszych gościach jest to drużyna ze światowej półki, która miała nieco słabszy ostatni sezon w lidze i dlatego musi grać w tak mało prestiżowej dla nich Lidze Europy, ale mimo wszystko są jednymi z głównych faworytów do odniesienia zwycięstwa w całej Lidze Europy i powiem, że jest dla mnie trochę śmieszne, że tak doskonała drużyną jaką jest Liverpool musi zaczynać swoją przygodę z pucharem pocieszenia już od III rundy kwalifikacji gdzie nie może wpaść na godnego jej rywala. Podsumowując, myślę, że mecz będzie od samego początku przebiegał pod zdecydowane dyktando gości, którzy powinni wysoko wygrać i już w pierwszym meczu przesądzić stan rywalizacji na swoją korzyść.


Shamrock – Juventus

Typ:2
Kurs:1.22

No i kolejny pojedynek Dawida z Goliatem. Tym razem wielki Juventus zmierzy się w wyjazdowym meczu z Irlandzkim Shamrock. Oczywiście również i tu musi być dość niski kurs ponieważ Juventus mimo iż ostatnio nie zachwycał nadal jest wielkim klubem, który jest stawiany obok Liverpoolu w gronie jednego z głównych faworytów do wygrania całej ligi europy. Niestety liga Irlandzka jest bardzo słaba nawet nasz polska ekstraklasa jest dość znacznie lepsza, tak więc nic dziwnego, że drużynie gospodarzy nie daję się praktycznie żadnych szans i skazywani są na pożarcie. Szczerze mówiąc trochę mi ich szkoda, że trafili na tak mocną drużynę, która moim zdaniem nie powinna zaczynać od tak wczesnej fazy ligi europy ale cóż zrobić. Myślę, że mimo niskiego kursu naprawdę warto postawić na to spotkanie bo każdy inny wynik niż zwycięstwo Juventusu było by ogromną sensacją a włoskie media i kibice chyba by ukrzyżowali piłkarzy za taką kompromitacje.



Jagiellonia Białystok – Aris
Typ:1
Kurs:2.60



Na koniec może jeszcze jeden patriotyczny typ polskiej drużyny, która moim zdaniem wylosowała najcięższego rywala spośród wszystkich naszych zespołów a mianowicie Aris Saloniki z Grecji. Mimo to nie jest to jakaś ekstra dobra drużyna jest jak najbardziej w zasięgu. Wracając do początku analizy to wybrałem mecz pomiędzy Jagielonią Białystok a Arisem Saloniki. Liga Grecka może jest minimalnie lepsza od ligi polskiej ale do za sprawą dwóch drużyn, które są zdecydowanie lepsze od reszty zaś Aris jest już bardzo porównywalny a może nawet nieco słabszy od czołowych polskich drużyn. W dodatku Jagielonia spisywała się bardzo dobrze w ostatnich sparingach uzyskując naprawdę dające nadzieję wyniki nawet z dość dobrymi zespołami. Myślę, że Jagielonia ma sporę szanse na odniesienie dużego sukcesu i awansu do następnej rundy, żeby tak się stało niezbędne jest uzyskanie dobrego wyniku w meczu przed własną publicznością. Mimo iż wierze w nasz zespół to nie radzę stawiać zbyt dużych kwot na ten mecz ja postawiłem tylko kilka groszy, żeby lepiej się kibicowało.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
spotkanie: Wisła Kraków(-2)- FK Karabakh
typ: 1
kurs: 3.00
buk: Bet365
analiza:
Witam!!!
Przed nami pierwsze spotkania III rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europejskiej. W jednym z meczów zmierzą się ekipy krakowskiej Wisły i Karabachu. Faworytem jest drużyna gospodarzy. Chcą oni bardzo w pierwszym meczu przypieczętować awans dalej. Liga polska jak i azerska jeszcze nie ruszyły. Wisła swój ostatni mecz u siebie wygrała 5-0 z litewskim Siaule. Pokazali ładną grę, wysoko wygrali choć nie musieli. Dziś ich rywal będzie silniejszy. Karabach w swoich ostatnich 3 meczach na wyjeździe wygrał wygrał tylko raz (z Portadown 1-2 el. LE) i 2 razy zremisował. Wisła jeżeli nie chce iść w ślady Lecha musi juz w pierwszym meczu wygrać wysoko, co najmniej 3 bramkami. Wydaje się bardzo prawdopodobne po tym co zobaczyliśmy kilka dni temu z klubem z Litwy. Na pewno wszyscy piłkarze podejdą do tego meczu na maksa skoncentrowani i nie odpuszczą rywalowi. Jovanović jak już ktoś napisał jest lepszy od Pawełka i możemy być na 95% pewni że Wisła gola nie straci, snajperzy Karabachu jakimiś super nie są. Paweł Brożek jakby trochę odbudował formę, wraz z Żurawskim sami mogą pokryć ten handicap. Naprawdę gorąco polecam ten typ, warto zagrać, może nie za jakieś kosmiczne sumy ale średnia stawka powinna wystarczyć. Szansę na wejście typu oceniam na 80%, mam nadzieję, że wejdzie, początek o 20.00. Transmisja w Polsacie,
pozdrawiam zilzil
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Aris Thessaloniki
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: tak
Kurs: 1,95
bwin
Dzisiaj o 20:45 w stolicy Podlasia dojdzie do pojedynku Jagielloni Białystok z Arisem Saloniki. Gracze z Białegostoku doskonale spisywali się w sparingach. Ulegli w nich jedynie wicemistrzowi Niemiec Schalke 04 ale w tym meczu nie odstawali od rywala. Ponadto pokonali dwie drużyny z Chorwackiej ekstraklasy, rozbili Leicester City, czołowy klub angielskiej League Championschip, oraz zremisowali z Bursą, mistrzem Turcji. Postawa w sparingach pozwala podchodzić optymistycznie do dzisiejszego meczu. W &quot;Jadze&quot; pojawiło się kilka nowych twarzy. Prawy pomocnik Tomasz Kupisz dwudziestolatek który przez trzy ostatnie sezony uczył się fachu w Wigan. W ataku zagrać może Przemysław Trytko najlepszy snajper Arki w poprzednim sezonie. Wzmocniona została i obrona. Na środku defensywy zagra Tadas Kijanskas mający za sobą mecze w reprezentacji i europejskich pucharach. Jagiellonia może nie jest faworytem tego pojedynku ale jeśli udaje się strzelic cztery gole Leicester to dzisiaj myślę uda się coś ustrzelić. W kadrze Hectora Raula Cupera zabraknie Litwina Deinidasa Czesnauskisa który nabawił się kontuzji. Zabraknie także napastnika Sergio Koke i Tunezyjczyka Mehdi Nafti. Mimo tych osłabień faworytem jest ekipa z ligi greckiej. Ale wydaje mi się że uda się obydwu ekipom coś ustrzelić. Choć by Tomasz Frankowski wie jak strzelać gole w europejskich pucharach. Dwadzieścia jeden razy pokonał bramkarzy z wielu renomowanych klubów, na przykład Barcelony i Realu Saragossa. Kto wie może Jagiellonia Białystok Pokusi się nawet o zwycięstwo.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
SPOTKANIE: SK Sturm Graz - FC Dinamo Tbilisi
Typ : SK Sturm Graz -1.5 (AH)
Kurs: 2.1
Buk: Bet365
Kolejna runda UEFA Europa League rozpocznie się, także w Austrii na stadionie w Graz o 20.30. Gruzińskie FC Dinamo Tbilisi na razie sprawiło małą niespodziankę przechodząc Gefle. Jednak tym razem poprzeczka postawiona została znacznie wyżej. Pozycja Sturmu w Europie jest klarowna, a obrazuje ją wynik towarzyskiego meczu z Arsenalem zakończony wynikiem 0-3 dla Anglików. Sturm walczy o najwyższe cele w Austrii, ale na arenie międzynarodowej jest słabym średniakiem. Jest to drużyna ustabilizowana pod względem organizacyjnym i finansowym, a co za tym idzie dostanie się do grupowych rozgrywek pucharu UEFA byłoby dla tej drużyny potwierdzeniem pozycji, a także zastrzykiem dodatkowych środków finansowych. Na przeciwległym biegunie są Gruzini, których drużyna podlega częstym zawirowaniom. Przed startem tego sezonu Dynamo sprzedało pięciu zawodników podstawowego składu, a do tego w meczu ze Sturmem nie wystąpi na pewno z powodu pauzy za żółte karki Vatsadze, który jest najlepszym napastnikiem Dynamo. Sturm w odróżnieniu od Dynamo rozpoczął już ligowe potyczki i dokonał tego z animuszem pokonując na wyjeździe 3-0 SV Ried i u siebie 2-0 SV Kapfenberg. Gruzińska drużyna swoim poziomem nie odbiega od pokonanych przeciwników. Zapewne Dynamo będzie broniło za wszelką cenę swojej bramki licząc na kontry. Jednak, jak widać Sturm jest przyzwyczajony do takiej gry, którą prezentują austriackie drużyny odwiedzające Graz, i potrafi w takich meczach strzelać bramki. Ponadto na pewno Austriacy nie będą chcieli pozostawiać rozstrzygnięcia awansu do czasu trudnego dla każdej drużyny wyjazdu do Gruzji. Wobec takich faktów uważam, że Sturm strzeli w tym meczu co najmniej dwie bramki nie tracąc żadnej, a taki typ oceniam na osiemdziesiąt procent szans na spełnienie się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom