>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
AZ Alkmaar - IFK Goeteborg
Typ : Poniżej 2,5gola @ 2,00
Tobet ✅ 2:0
AZ w tym meczu zagra bez zawodników którzy byli na MŚ tj bramkarz Romero,a z pola Simon Poulsen, Brett Holman, Hector Moreno, Stijn Schaars. Ponadto odszedł ich najlepszy strzelec Mounir El Hamdaoui, który już na 90% bedzie w Ajaxie, także Jermaine Lens i Davide Mendes Ponadto Moussa Dembele poza składem bo chce odejśc. Dośc powiedziec że ofensywa wygląda biednie. Defensywa jakos wygląda jeszcze. Przyszedł Dirk Marcellis z PSV. Jest Jaliens czy Moisander. Kurs 1,35 na ich zwycięstwo wygląda zdradziecko. AZ nawet jak ma najlepszych napastkików w przodzie to jest jednym z bardziej underowych teamów w Eredivisie. Obrona u nich jest dobra,a kurs na ten mecz wygląda ciekawie. IFK wiadomo szwedzki zespół, a oni zawsze słyną z dobrej defensywy. Dla mnie kurs na under dobry i na pewno spróbuje to zagrac ;)
 
cheeba 20

cheeba

Użytkownik
Całkiem dobry typ Robson, ekipa IFK Goeteborg po zdobyciu vice mistrzostwa w poprzednim sezonie w tym radzą sobie średnio. Gdzie zajmują miejsce 13 z bilansem bramkowy 19-13 co w 16 meczach ligowych daje średnio 2 bramek. IFK mało strzela i mało traci. Ich gra na wyjeździe jest jeszcze gorsza gdzie strzelili tylko 5 goli w 8 meczach. Ja myśle że dzisiaj osłabione AZ powinno wygrać ale moim zdaniem nie strzela więcej niż 2 goli i licze ze Szwedzi nic nie strzela.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
- Jovanic mial jedna udana interwencje (trzeba przyznac ze znakomita) i trudno po dwoch meczach gdzie byl raz powaznie zatrudniony ocenic czy jest duzo lepszy od Pawelka.
Chyba żartujesz ???? nie ważne kto będzie bronił, Pawełek na ławce to już spore wzmocnienie xD
Ruch - Austria 2 2,10 ✅ 1:3 (1:2)
Austria bez Baumgartlingera, Stankovica i Acimovica, nie pewny jest występ Dragovica. Słabym punktem zespołu jest na pewno linia defensywna (5 goli straconych w 4 spotkaniach). Ruch spisuje się bardzo słabo, z Shakhtyorem Karaganda jeszcze jakoś to wyglądało, z Valletta było blisko blamażu. 1 gol z zespołem z Malty (?!), w dodatku z rzutu karnego nie najlepiej świadczy o formie napastników. Odejście Niedzielana dużo zmieniło z przodu zespołu. Teraz w dodatku nie zagra Straka. Wątpię, by Ruch zdołał strzelić choćby gola w tym spotkaniu.
Utrecht - Luzern 1 1,70 ✅ 1:0 (1:0)
Kurs mocno przesadzony. 7 zespół Holandii kontra 4 zespół Szwajcarii z poprzedniego sezonu. Trochę to jednak fałszywy obraz, bowiem beniaminek sezonu 06/07 co sezon broni się przed spadkiem, 2 lata temu utrzymał się po barażach, wszyscy znamy gorącą atmosferę holenderskich stadionów, tym bardziej gościom nie będzie łatwo. Utrecht niemal w pełnym składzie, wracają Wuytens i Silberbauer, zabraknie Vorma. Utrecht to zespół, który mało strzela goli ale także mało traci. Luzern defensywy do najlepszych nie zaliczy. Zdecydowanie na gospodarzy.
Crvena - Slovan 1 1,50 ⛔ 1:2 (0:1)
Slovan bez Obzery, Halenara, Breznanika, Dobrotki i Kordica, przynajmniej 3 zawodników to spore osłabienia. Crvena już bez Savica, trochę pokiereszowana obrona - Djordjevic, Ninkov i Vilotic mają jakieś problemy, Tosic ostatnio nie trenował, ale być może wszyscy dziś zagrają. Na Marakanie na pewno zapanuje znowu wspaniała amtosfera.
Apoel - Jablonec 1 1,65 ✅ 1:0 (0:0)
Wicemistrz Cypru poprzedni sezon miał bardzo udany, zrobił dobre wrażenie w Lidze Mistrzów, w lidze ustąpił miejsca tylko Omonii. Zespół się wzmocnił bardzo dobrymi zawodnikami, Aílton, Trickovski, Manduca, Solari, transfery wyglądają bardzo fajnie. Jablonec to generalnie ligowy średniak, ostatni sezon bardzo udany ale nie zmienia to mojej opinii o tym zespole. Jablonec kojarzy mi się głównie z słaba gra na wyjazdach, potrafili mieć sezony, w których nie zdołali ani razu wygrać na wyjeździe! jedyne wzmocnienie to chyba tylko Pitak, trochę mało. Apoel na pewno znowu będzie się chciał pokazać w Europie i ma na to duże szanse.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Chyba żartujesz ???? nie ważne kto będzie bronił, Pawełek na ławce to już spore wzmocnienie xD
Nie zartuje, oceniam chlodnym okiem bo widze ze wszyscy leca na zanizony kurs na Wisle a pozniej jak cos nie pojdzie to bedzie placz i wypominanie Levadii, tak to juz jest na tym forum.

Pogoda sie poprawila, swieci slonko i raczej utrzyma sie tak do meczu, powinno troche oszuszyc murawe na SS.
Kwestia Clebera jak powiedzial Kasperczak wyjasni sie pare godzin przed meczem.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Gyor v Montpellier 1.66 ✅ 0-1
typ UNDER 2.5
buk. bet365

Goście jak każdy wie to przedstawiciele underowej ligi francuskiej.
Przed sezonem do lepszych klubów odeszli dwaj kluczowi gracze stanowiący o sile ofensywnej Montpellier w tamtym sezonie-
Víctor Hugo Montaño - kolumbijski napastnik/cofnięty napastnik, mecze: 36 , gole: 11 odszedł do: Rennes
Tino Costa- argentyński ofensywny, środkowy pomocnik, mecze: 31, gole: 7, odszedł do: Valencia CF
Na ich miejsce klub pozyskał nowych, niezłych graczy, jednakże mecz z Gyorem jest pierwszym o punkty w tym sezonie i nowi mogą mieć problemy z komunikacją z innymi zawodnikami..
Gospodarze, węgierski Gyor to drużyna wybitnie underowa. W poprzednim sezonie na 30 rozegranych spotkań ligowych underem skończyli 22!.
Ponadto z zespołu odszedł najlepszy strzelec zespołu, estończyk Tarmo Kink (FC Middlesbrough) , środkowy pomocnik György Józsi (Ferencváros Budapest) oraz skrzydłowy Dávid Pákolicz (Nyiregyhaza).
Podsumowując: druzyny o charakterze underowym, potraciły ważnych graczy ofensywnych, brak zgrania może skutkować przeciętnym widowiskiem i małą ilością goli.
SK Sturm Graz - FC Dinamo Tbilisi 1.90 ✅ 2-0
typ: Sturm Graz -1

buk: expekt
Jako, że kolega wyżej już co nieco napisał, ja dodam od siebie tyle, że widziałem fragmenty meczów Sturmu i są naprawdę b. dobrze przygotowani do sezonu. Tezę tą potwierdzają wypowiedzi z otoczenia klubu. Widać u nich świeżość, wolę walki. Szacunek wzbudza wygrana 3-0 w Ried , z drużyną która słynie z dobrej gry u siebie..
Co do Dinama to nie umniejszając ich ostatnich sukcesów można powiedzieć, że jakiegos cudu nie dokonali: ledwo co przeszli estońską Florę, oraz pokonali drużynę walczącą o utrzymanie w lidze szwedzkiej, która, powiedzmy sobie jasno jest ligą przeciętną. Myślę, że dziś w Grazu rozmarzeni Gruzini dostaną zimny prysznic i obudzą się w realnym świecie...
Plzen v Besiktas 1.66 ⛔ 1-1
typ 2

buk: bet365

Nie trzeba długo komentować. Besiktas przed sezonem do już i tak b. mocnego składu, pozyskał niechcianych w swoich klubach, a zarazem świetnych graczy takich jak: Ricardo Quaresma, Guti, Hilbert.
Trenerem zespołu od 1 lipca jest Bernd Schuster, który zyskał uznanie świetnie prowadząc Getafe.
Atutem w tym meczu drużyny czeskiej jest gra na swoim stadionie.
Nie wydaję mi się jednak, że ugrają korzystny wynik.
Besiktas zniszczy ich techniką, zwinnością, szybkością swoich zawodników.
Do tego dodajmy waleczność tureckich drużyn i niespodzianka raczej nie wchodzi w grę..
EDIT: Mecz rozgrywany w Pradze, stadion w Pilznie nie spełnia wymogów.
Dzieki Ipococito13 za info, przeoczyłem ten fakt.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Grzesiu bardzo ładnie opisał mecz Crveny, mocne osłabienia Slovana.
MFL ładnie opisał Besiktas.

Proponuję do tego jeszcze Sporting, który w meczach przedsezonowych kozaczył i wychodzi bardzo ładny tripelek, w który wg mnie można poważniej zainwestować.
 
P 0

piotrus04

Użytkownik
Wisła Kraków - Qarabagh
Typ: 1
Kurs: 1.30
Buk: Gamebookers


Oto pierwszy mój typ na tym forum. Po bardzo dobrym dwumeczu z litwinami zdecydowanym faworytem do awansu w tym dwumeczu jest Wisła. Na pewno nie będzie tak łatwo jak z ekipą Šiauliai bo rywal jest poprostu silniejszy ale jeśli dziś ekipa z Krakowa na własnym terenie nie wygra będzie to sporą sensacją. Wiślacy jak już wspomniałem do 3 rundy awansowali po wyeliminowaniu Šiauliai (7:0 w dwumeczu). Azerowie jako trzecia drużyna ubiegłego sezonu w swojej rodzimej lidze zaczynali swoją przygodę od pierwszej rundy w której wyeliminowali Macedoński Metalurg (5:2). W drugiej rundzie trafili na Portadown z Irlandii Północnej (3:2). Po rywalizacji Lecha z Interem Baku można stwierdzić że poziom piłki w Azerbejdżanie jest równy naszemu ale według mnie to był wypadek przy pracy.. Wisła przed sezonem znacznie się wzmocniła. Dołączył do drużyny Żurawski który odrazu strzelił bramkę litwinom. Wreszcie znaleziono bramkarza który zastąpił Pawełka (Jovanić). Jedynym osłabieniem chociaż dość bolesnym było odejście Marcelo ale za takie pieniądze chyba każdy polski klub sprzedałby swojego piłkarza.. Niepokoi mnie trochę sytuacja w defensywie (może zabraknąć dziś Clebera) ale tak czy tak powinni poradzić sobie z Azerami.. Dobra dyspozycja braci Brożków, Żurawskiego, Boguskiego. Powrót do gry Garguły.. Wisła musi dziś wygrać jeśli chce uniknąć takiego blamażu jak przed rokiem!
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Plzen v Besiktas 1.66
typ 2
buk: bet365

Nie trzeba długo komentować. Besiktas przed sezonem do już i tak b. mocnego składu, pozyskał niechcianych w swoich klubach, a zarazem świetnych graczy takich jak: Ricardo Quaresma, Guti, Hilbert.
Trenerem zespołu od 1 lipca jest Bernd Schuster, który zyskał uznanie świetnie prowadząc Getafe.
Atutem w tym meczu drużyny czeskiej jest gra na swoim stadionie.
Nie wydaję mi się jednak, że ugrają korzystny wynik.
Besiktas zniszczy ich techniką, zwinnością, szybkością swoich zawodników.
Do tego dodajmy waleczność tureckich drużyn i niespodzianka raczej nie wchodzi w grę..
Graja na stadionie w Pradze bo ich stadion nie spełnia wymogów.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia - Aris Saloniki
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się ciekawe spotkanie trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej: zdobywca Pucharu Polski - Jagiellonia Białystok podejmie na własnym stadionie grecki Aris Saloniki. Według bukmacherów nie ma w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta, kursy są podobne jednak ja stawiam na Jagiellonię Białystok. Polski zespół ma bardzo dobry atak: Frankowski oraz Grosicki - bardzo szybcy bramkostrzelni napastnicy, grają u siebie więc mogą liczyć na doping swoich fanów, których mają naprawdę wielu. Jagiellonia musi zagrać ofensywnie, ponieważ nie od dziś wiadomo, że greckie zespoły u siebie są praktycznie nie do zatrzymania. Dodatkowym argumentem za Jagą jest to, że bardzo dobrze spisuje się na własnym stadionie w poprzednim sezonie przegrała tylko z mistrzem Polski - Lechem Poznań. Ja stawiam na Białostoczan chociaż inny wynik jest również całkiem możliwy.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Jestem rozczarowany postawą polskich drużyn w Lidze Europy.
Wisła - Karabach
&quot;... przegrywacie z frajerami&quot; - słowa kibiców Wisły mówią wszystko. Karabach jednak nie zagrał jak frajerzy, a zespół o klasę lepszy od Wisły. Mniejsza o to, że poszło sporo kasy w piach. Postawa Krakowian była fatalna. Jedyni których trzeba pochwalić Jovanić, gdyż uchronił Wisłę od katastrofy, Małecki, bo facet pokazał, że ma charakter. Biegał, dryblował, strzelał, dogrywał, zrobił dla Wisły karnego. Chciało mu się. Trzecim jest Piotr Brożek, bo kilka razy uchronił Wisłę przed strzałami graczy Karabachu. Reszta zagrała piach. Wiedziałem o brakach kadrowych w obronie, ale ofensywa zawiodła na całej linii. Niestrzelony karny przez Żurawskiego dopełnił czary goryczy. Bez komentarza.
Ruch - Austria
Zaczęli bardzo obiecująco. Widać przerabiali na video jak się wykonuje rzuty z autu. Chyba widzieli mecz Polska - Ekwador na mundialu. Potem z zadowolenia zapomnieli, że mecz trwa 90 minut. Dostali trzy bramki, w tym dwie frajerskie i zeszli z boiska pokonani 1-3. Austria to nie jest wielki klub. Wg mnie ma u siebie paru kopaczy, pary lepszych kopaczy oraz dwie gwiazdki. Jedna to Linz, ograny w lidze portugalskiej, który kiedyś zlinczował dwoma golami Polaków w meczu z Austria, na szczęście wygraliśmy ten mecz 3-2 oraz Acimovica, doświadczonego gracza, który dziś nie zagrał. Czego jednak oczekiwać od Ruchu, skoro ledwo dwie pierwsze rundy przeszli, ale dobrze, że chociaż coś zrobili. Zawsze to lepiej niż odpaść od razu.
Jaga- Aris
Na początku meczu Jaga zapłaciła frycowe za udział w pucharach. W siedem minut dostali dwie bramki. Puchary, to nie liga, gdzie pierwsze minuty można przespać. Chyba, jednak trochę przerosła ich ranga meczu. Trzeba ich jednak pochwalić, że się otrząsnęli. Wstali z kolan i zaczęli walczyć. Zdobyli bramkę, mogli nawet wyrównać. Pokazali, że grają do końca. Mają charakter. Uniknęli blamażu i chwała im za to. Po pierwszych minutach myślałem, że to się skończy dwu cyfrówką. Chłopaki się czegoś nauczyli, posmakowali pucharów. Mam nadzieję, że to zaprocentuje w przyszłości.

Awanse Ruchu i Jagi są już raczej stracone. Mam nadzieję, że oba kluby powalczą jednak na wyjeździe i nawet jeśli przegrają, to wrócą z twarzą do kraju, a nie z bagażem piątki czy szóstki bramek. Wisłę wg mnie nadal stać na awans. Oczywiście nie z taką grą. Wynik 0-1 nie jest taki straszny, więc można tam doprowadzić do dogrywki lub awansować po 2-1. Krakowian na to stać. Muszą zagrać na 100 %. Nie będzie to łatwe, ale to jedyny sposób na zmazanie plamy i uchronienie się przed kompromitacją. Wisła kiedyś przegrała u siebie mecz z PAOK-iem, by potem na wyjeździe odrobić straty i awansowa, obyśmy mieli powtórkę tego meczu, a nie np. Levadii.
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Bardzo dobry artykuł, świetny i trafny komentarz
&quot;Swoją drogą, jaka to była żenada, gdy Patryk Małecki z faktu, że ktoś go kopnął w polu karnym cieszył się jakby zdobył mistrzostwo świata, pozdrawiał publiczność, która - by tę żenadę wynieść na wyższy poziom - skandowała nazwisko tego napastniko-pomocnika. A tu jeb, pudło&quot;
Szkoda,że Wisła nie wykorzystała atutu własnego boiska. Oby w drugim meczu pokazała na co ją stać, gdyż w przeciwnym razie jedynym zespołem grającym w pucharach będzie Lech (jeśli uda mu się wygrać ze Sparta - w co wierzę)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wisła - Karabach
&quot;... przegrywacie z frajerami&quot; - słowa kibiców Wisły mówią wszystko. Karabach jednak nie zagrał jak frajerzy, a zespół o klasę lepszy od Wisły. Mniejsza o to, że poszło sporo kasy w piach. Postawa Krakowian była fatalna. Jedyni których trzeba pochwalić Jovanić, gdyż uchronił Wisłę od katastrofy, Małecki, bo facet pokazał, że ma charakter. Biegał, dryblował, strzelał, dogrywał, zrobił dla Wisły karnego. Chciało mu się. Trzecim jest Piotr Brożek, bo kilka razy uchronił Wisłę przed strzałami graczy Karabachu. Reszta zagrała piach. Wiedziałem o brakach kadrowych w obronie, ale ofensywa zawiodła na całej linii. Niestrzelony karny przez Żurawskiego dopełnił czary goryczy. Bez komentarza.
Jovanic to raczej średni występ, zaliczył kilka nie pewnych interwencji, kilka razy minął się z piłką, na szczęście bez konsekwencji. Cikos zagrał dobre zawody, zaskakuje mnie ten chłopak, jest coraz odważniejszy, Kowalski jest za słaby jak na Wisłę, Bunoza chyba nie wytrzymał presji, Brożek chyba się marnuje na lewej obronie. Na szczęście kontrakt podpisał już Chavezktóry wejdzie w życie po pomyślnym przejściu przez zawodnika testów medycznych. Wg informacji jednak podpisał roczny kontrakt, bo Chávez nie jest piłkarzem CD Platense między czerwcem 2010 a czerwcem 2011 roku, natomiast będzie nim od połowy 2011 do połowy 2012 roku. Ciekawe czy wtedy Wisła go wykupi, czy nie będzie takiej możliwości, nie wiem jak to sobie działacze wyobrażają rozwiązanie tej sytuacji. Boguski jeszcze pod formą, Sobol jak zwykle dużo walki ale po za 2 strzałami z przodu nie istniał, Jirsak nie jest rozgrywającym, wyraźnie zabrakło Guły, Paljicia pominę milczeniem bo nie pokazał nic, Żurawski mało widoczny, Brożek jakiś zagubiony. Co do zmian, Kirm widać że chciał ale miał mało czasu, natomiast na chwilę obecną jest lepszym skrzydłowym od Paljicia, Łobodziński jak zwykle drętwy, a Małecki... dziwi mnie, że chłopak siedzi na ławce. jedyny zawodnik z dryblingiem, zadziornością, jedyny, który wnosi jakość do zespołu. 0:1 w pierwszym meczu, ale spokojnie to jest do odrobienia, obawiam się trochę o stronniczość tureckich arbitrów w rewanżu i o to, czy Polsat zdecyduje się na przeprowadzenie transmisji bo kompromitacji w pierwszym meczu na otwartym kanale. Teraz czekamy i spokojnie na rewanż.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
O ile przegrana Ruchu zupełnie mnie nie zdziwiła, Jagi tez chociaz wiedziałem , że powalczą to gra i wynik Wisły to katastrofa. Chociaż nie do końca...
Polska to jednak specyficzny kraj. Niby sie rozwijamy : mamy EURO u siebie, rozbudowa stadionów wreszcie na europejskim poziomie, coraz wiecej kasy pompowane w nasze kluby , a jednak pilkarsko coraz gorzej.
Taki Azerbejdżan według średniej jakości kibica powinniśmy rozwalać u siebie 3-4 do 0 i tam jechać na wypoczynek. Taki scenariusz to już przeszłość i im czybciej wiekszość interesujących się piłką to pojmie tym lepij bo ból będzie mniejszy.
Spotkania z takimi zespołami trzeba wybiegać , powiedział bym nawet gryźć trawę a nie grać na stojaka. Mimo wszystkiego co sie mowi o tamtejszych ekipach są to dobre zespoły pod aspektem technicznym a od niedawna także coraz lepiej zoorganizowane technicznie. Przestańmy sie wiec dziwić i może weśmy sie do roboty. Druga sprawa to przemiana kadrowa ( cały czas oczywiscie o meczu Wisły).
Wisła z niektórych transferów naprawdę powinna być zadowolona bo sądze , żę taki Paljic, Jovanic, Cikos,Wilk może Rios czy oczywiscie Chavez to mogą być znaczace wzmocnienia. Ale to nie gra komputerowa tu piłkarze potrzebują zgrania. A tu wypada Cleber i obrona gra w takim zestawieniu po raz pierwszy to o czym tu mowa...
W takiej linii obroby po raz pieorwszy to można zagrać z przebojem wołobrom a nie na arenie miedzynarodowej. Mimo szacunku dla Kasperczaka także dziwie sie , że po zapowiedzi iż zwycieskiego składu sie nie zmienia przemeblował linie ofensywna. Niedość , że obrona niezgrana to wstawianie Plajica i Jirsaka z bedącym cieniem samego siebie &quot;Dzikim&quot; to dla mnie nieporozumeinie. Rozumiem karanie jak najbardziej sluszne po debilnym zachowaniu Małeckiego. Ale jeśli już dopuszcza sie go do kadry meczowej to chyba każdy fan Wisły wie, że w tej chwili z obecnych piłkarzy zasługuje on na podst. 11 czy sie to komuś podoba czy nie.
Wisłe oczywiście stać na awans bo jest lepsza drużyna ale takie gadanie zostawmy dla siebie nie mówiąc tego głośno, bo trzeba to pokazać w rewanżu jeśli nie to przestańmy mówić na nas &quot; faworyt&quot; w spotkaniach naszych ligowców z ekipami z Azerbejdżanu, Gruzji i wkrótce kogo?- Wysp Owczych?...
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Nie będę robił tego co w moim zwyczaju jest czyli wieczna obrona swojej ukochanej drużyny. Czyli w tym przypadku Wisły Kraków. Jesteście gwiazdorami, przegrywacie z frajerami! Ten mecz to jedna wielka żenada. Szkoda jakiś słów na komentarz tego spotkania. Powinniśmy ten mecz przegrać 3-0,4-0. Bo 1-0 w plecy to tak na prawdę sukces, bo w drugiej połowie Azerowie atakowali i stwarzali sytuacje.
Ale tak to jest jak się wymienia praktycznie całą obronę, łącznie z bramką przed sezonem i uważa się że od razu się zgrają. A Henio niech pomyśli co on na tej ławce wyprawia. Piotrka Brożka który bardzo dobrze grał z Szawle zamiast w pomocy ustawia na obronie. Wpuszcza Paljica z którym nie ma kompletnie zgrania Piotrek. Kolejna świetna decyzja to ustawienie Jirsaka w środku pola kosztem Garguły. Potem świetna zmiana, przegrywamy 1-0 a Kasperczak za Pawła Brożka wpuszcza pomocnika Łobodzińskiego który od dawien dawna zamiast kopać piłkę to kopie się w czoło. Kolejna świetna decyzja to odgrywanie się na Małeckim za jego pyskówkę, Patryk był najlepszym zawodnikiem w poprzednim sezonie a teraz pełni role rezerwowego. Chociaż jest jednym z najlepszych zawodników. Wszedł i był jedynym który ciągnął grę. Zero ambicji, Ci gracze nie mają ambicji. Widać podoba im się bycie pośmiewiskiem w świecie sportu. Dinamo Tibillisi, Valerenga, Victoria Guimares, Levadia, Qarabagh. Czekamy na następne porażki, czas przegrać z mistrzem San Marino, Wysp Owczych, Albanii.
Jak w rewanżu nie wygracie to możecie ściągać gacie!
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Nie będę robił tego co w moim zwyczaju jest czyli wieczna obrona swojej ukochanej drużyny. Czyli w tym przypadku Wisły Kraków. Jesteście gwiazdorami, przegrywacie z frajerami! Ten mecz to jedna wielka żenada. Szkoda jakiś słów na komentarz tego spotkania. Powinniśmy ten mecz przegrać 3-0,4-0. Bo 1-0 w plecy to tak na prawdę sukces, bo w drugiej połowie Azerowie atakowali i stwarzali sytuacje.
Ale tak to jest jak się wymienia praktycznie całą obronę, łącznie z bramką przed sezonem i uważa się że od razu się zgrają. A Henio niech pomyśli co on na tej ławce wyprawia. Piotrka Brożka który bardzo dobrze grał z Szawle zamiast w pomocy ustawia na obronie. Wpuszcza Paljica z którym nie ma kompletnie zgrania Piotrek. Kolejna świetna decyzja to ustawienie Jirsaka w środku pola kosztem Garguły. Potem świetna zmiana, przegrywamy 1-0 a Kasperczak za Pawła Brożka wpuszcza pomocnika Łobodzińskiego który od dawien dawna zamiast kopać piłkę to kopie się w czoło. Kolejna świetna decyzja to odgrywanie się na Małeckim za jego pyskówkę, Patryk był najlepszym zawodnikiem w poprzednim sezonie a teraz pełni role rezerwowego. Chociaż jest jednym z najlepszych zawodników. Wszedł i był jedynym który ciągnął grę. Zero ambicji, Ci gracze nie mają ambicji. Widać podoba im się bycie pośmiewiskiem w świecie sportu. Dinamo Tibillisi, Valerenga, Victoria Guimares, Levadia, Qarabagh. Czekamy na następne porażki, czas przegrać z mistrzem San Marino, Wysp Owczych, Albanii.
Jak w rewanżu nie wygracie to możecie ściągać gacie!
Jirsak jest w lepszej formie od Guly wiec nic dziwnego ze gral (w pierwszej polowie najlepszy na boisku, po jego dosrodkowaniu setka Kowalskiego pozniej grozny strzal z przed pola karnego). Nie ma zadnej pewnosci ze Malecki zagral by rownie dobrze gdyby byl na boisku od pierwszych minut (w pierwszym meczu z Litwinami wyszedl w podstawie i nic nie gral) wiec rownie dobrze moze byc tak ze wczoraj w drugiej polowie byl najlepszy bo w koncu czuje ze musi walczyc o miejsce w podstawowym skladzie. Wpuszczenie Lobo to po prostu przesuniecie Malego do ataku, teoretycznie wchodzi pomocnik za napastnika a w praktyce ustawienie sie nie zmienia. IMO Heniek popelnil jeden glowny blad, zamiast Bunozy powinien grac od poczatku Diaz na srodku.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Styl gry polskich druzyn byl fatalny....
Moze jeszcze porażke Jagi i Ruchu moge jakos zrozumiec bo Jaga debiutuje na europejskich boiskach a Ruch mial w miare mocnego przeciwnika o tyle Wisla przegiela...
Jak mozna przegrac z takim przeciwnikiem i to jeszcze u siebie???!!
Wisła powinna odpasc bo z taka gra nie zasluguje na awans.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Bedzie jak zwykle, Europejskie Puchary na dobre sie nie zaczną a dla naszych klubów już się skończą...
ŻENADA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom