>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
przy 6 można równie dobrze rozegrac dużo spotkan mogą oni nie rozgrywać 10 spotkań w sezonie, a np 40 to jest proste ja budowa cepa zamiast rozgrywac po dwa mecze z jednym przeciwnikiem czyli(wyjazd,dom) rozgrywac np:sześc spotkań trzy u siebie trzy na wyjezdzie puzniej najlepsza 4 zagrała by w Play offach zwycięscy zagrali w finale np do czterech zwycięstw podobnie w meczu o trzecie miejsce to podniosło by standard i uatrakcyjniło naszą ligę było to cos na zasadzie amerykanskich sportów (MLB,koszykówa)

30 spotkan runda zasadnicza
1/2 -do czterech zwycięstw
o 3 Miejsce do 4 zwycięstw
Finał-do 4 zwyciestw

30+4+4+38 +Puchary krajowe,europejskie
powinny byc rozgrywane w kraju Puchar Polski,Puchar Ligi Polskiej ,Mecz o Superpuchar Polski to tradycyjnie w tęczas uzbierało by się nam około 74 spotkan zalezy jakimi systamami będą rozgrywane te puchary
Ciekawa metoda. Jednak z tymi play offami do czterech zwycięstw to trochę przesada. Już chyba lepiej zastosować system szkocki (grupa mistrzowska oraz grupa spadkowa). Kiedyś już mieliśmy coś takiego w naszym kraju. Może warto do tego wrócić, a jeśli jednak już play off, to góra mecz i rewanż.
Wracając jednak do tematu, czyli Ligi Europy. Kurs na Wisłę jest zachęcający - 2,00, na awans 2,30. Hm chyba się skuszę w nadziei na lepszy mecz Wiślaków.
Kursy z Bwin.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wracając jednak do tematu, czyli Ligi Europy. Kurs na Wisłę jest zachęcający - 2,00, na awans 2,30. Hm chyba się skuszę w nadziei na lepszy mecz Wiślaków.
Azerowie w Polsce zrobili to co mieli zrobic zdobyli bramke a równoczesnie jej nie stracili,mecz na Azerskiej ziemi będzie bardzo trudny .Azery na własnym boisku są piekielnie grozni zwłaszcza dla taki grajków jak Wisełka czy każdy inny zespół z naszej ligi.Nie stawiałbym meczu ani na Wisełke prędzej postawiłbym na awans Wisły chodz trudno w to wierzyc ????
 
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
Wisła na pewno jest w stanie odrobić staratę jednobramkową, ale zdecydowanie muszą lepiej zagrać niż to miało miejsce przy Suchych Stawach. Myśle że Wisła jednak za bardzo zlekceważyła przeciwnika w pierwszym meczu licząc zapewne że są oni zdecydowanie gorsi od Interu Baku ponieważ zajeli 3 miejsce w lidze. Natomiast rzeczywistość była inna. Nie wiem jak Kasperczak ustawi środek obrony po czerwonej kartce dla Bunozy, w tym rewanżu napewno nie zagra żaden nowo pozyskany zawodnik więc albo zagra Kowalski z Diazem no albo na ten mecz już będzie gotowy Cleber. Z meczu na mecz gra Wisły powinna się poprawić i po tym zimnym prysznicu muszą zagrać dobre spotkanie i przynajmniej doprowadzić do dogrywki. Ciekawe jak z pozycja bramkarza, czy dalej w meczu rewanżowym dostanie swoja szanse nowy bramkarz czy może skorzysta z usług Pawełka. Kurs na awans całkiem zachęcający.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Na stadionie Hutnika piłkarzom nie gra się najlepiej, Wisła na wyjazdach spisuje się o wiele lepiej i podobnie będzie w tym przypadku co podkreślałem już przed pierwszym spotkaniem, co prawda temperatura może tam popłatać figle ale nie przesadzajmy że Azerowie są u siebie strasznie groźni w meczu Inter-Lech zupełnie tego nie było widać
Jeżeli zagrają na swoim dobrym poziomie wygrają to spotkanie, mimo wtop jakie ostatnio napotykają polskie drużyny nie róbmy z nich aż takich niedojdów że nie będą w stanie wygrać z zespołem z Azerbejdzanu bo gdzie tam dopiero jechać do Niemiec, Holandii czy Włoch
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Musza zakodowac sobie w glowach walke to przejda bo stac ich.
Wkoncu przestan myslec w stylu&quot; trafilismy na Azerów= ogórki&quot; bo zrobili postep a my nie.
Moze to i dobrze , że Bunozy nie bedzie Diaz nie bedzie taki zly na srodku . Mysle ze Karabakh u siebie nie bedzie bal sie atakowac wiec to dla Wisly lepiej chociaz to nie te czasy i druzyna Azerska jest dobrze poukladana taktycznie.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
OFK Belgrad - Galatasaray, Typ na awans - Galatasaray, 1.60

W pierwszym meczu tych drużyn w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej padł remis 2:2, który stawia w korzystnej sytuacji zespół z Serbii. Ostatnie 10 minut meczu było przełomowe dla OFK. W 10 minut 2 gole, które moim zdaniem, padły w rezultacie rozluźnienia gospodarzy. W ostatnim sezonie OFK finiszowało w lidze na 3 miejscu, tak samo jak Galatasaray. Kadrowo turecki zespół wygląda o wiele lepiej. W obronie Galata ma 3 bardzo znanych zawodników. To Emre Asik, Hakan Balta i Servet Cetin. W linii pomocy jest kapitan Alda Turan, którym interesował się Liverpool, Lincoln, Elano czy Harry Kewell. W ataku znany Milan Baros + Kader Keita. Gwiazdy OFK to : Nenad Injac i Milos Kristic, czyli ta dwójka, która strzeliła po golu Galacie w 1 meczu. Te indywidualności mocno przemawiają za Galatasaray.
Awans - Galatasaray, 1,60
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wracając jednak do tematu, czyli Ligi Europy. Kurs na Wisłę jest zachęcający - 2,00, na awans 2,30. Hm chyba się skuszę w nadziei na lepszy mecz Wiślaków.
Kursy z Bwin.
W Bet365 2,30 na Wisłę Kraków. Hmm... no przyznam, że jest to kusząca propozycja. Sytuacja trochę podobna jak kiedyś z Iraklisem Saloniki... aczkolwiek Iraklis z Epalle w składzie był mocniejszym rywalem. Jak nie przejdą Karabachu to Kasperczak może być zwolniony jeszcze przed startem ligi... :|
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Owszem może. Chociaż nie wiem, czy Wisła znów zmieni trenera. Skorża zostawiał zespół, który był liderem. Kasperczak ma szanse znów się &quot;wykazać&quot; z słabeuszem. Dla dobra Polaków, dobrze byłoby jakbyśmy przeszli ten Karabach. Chociaż jestem pełen obaw. Liczę jednak, że chłopaki się zmobilizują i przejdą Azerów. Mam nadzieję, że nie powtórzy się historia z Valerangą czy Levadią. Chociaż wszystko jest możliwe. Z PAOK-iem to w końcówce udało się doprowadzić do dogrywki, która dała awans. Chciałbym, aby z Karabachem było podobnie. Nie ważne jak, aby awansować.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Z PAOK-iem czy z Iraklisem ;P Wydaje mi się, że z Iraklisem wtedy grali ;) Mijajlović z wolnego strzelił w doliczonym czasie w Salonikach. Właściwie to każda wygrana powinna dać Wisle awans... no... 1:0 to oczywiście dogrywka, ale 1:2.. 0:2... Jestem dobrej myśli, mimo wszystko. Ale z typem jeszcze się wstrzymuję - czekam na wieści dot. Clebera ;)
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Zgadza się to był Iraklis Saloniki. Tak to jest jak się za dużo pije po nocach, a potem posty na forum umieszcza. No dokładnie. Opcja awans jest lepsza, bo każda wygrała poza 1-0 daje Wiśle awans. Hm... Jednak, aby wygrać to trzeba zagrać o niebo lepiej niż w pierwszym meczu. Pozytyw - nie zagra Bunoza, czyli są szanse, że skończą w pełnym składzie ????
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Na stadionie Hutnika piłkarzom nie gra się najlepiej, Wisła na wyjazdach spisuje się o wiele lepiej i podobnie będzie w tym przypadku co podkreślałem już przed pierwszym spotkaniem, co prawda temperatura może tam popłatać figle ale nie przesadzajmy że Azerowie są u siebie strasznie groźni w meczu Inter-Lech zupełnie tego nie było widać
Jeżeli zagrają na swoim dobrym poziomie wygrają to spotkanie, mimo wtop jakie ostatnio napotykają polskie drużyny nie róbmy z nich aż takich niedojdów że nie będą w stanie wygrać z zespołem z Azerbejdzanu bo gdzie tam dopiero jechać do Niemiec, Holandii czy Włoch
Tutaj się zgodzę z kolegą. Wiśle na tym stadionie idzie jak po grudzie, najzwyczajniej gra tam nie idzie, co pokazało również wiele meczy w lidze. Ogólnie z oddaniem stadionu na Rwymonta jest chyba niezły wałek bo zaczyna to przypominać &quot;neverending story&quot;. Nawet w przypadku awansu do 4 rundy nie mogliby zagrać na &quot;swoim&quot; boisku. Awans jest jak najbardziej w zasięgu, mimo że Karabah to najlepsza drużyna w Azerbrjdżanie. Piłkarze muszą jednak wyjść przede wszystkim bardzo zdeterminowani - to bedzie moim zdaniem klucz do sukcesu.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie sam jestem kibicem Białej gwiazdy ale naprawdę zaczynam wątpić w ich awans to jeszcze nie po układany zespół praktycznie w obronie nie ma zrozumienia pomoc niestety wydawała się bardzo silna okazałą się przeciętna atak niestety żurawski ma już za sobą dobrą grę. Wierze do końca iż wisła wygra ale to co pokazali u siebie to niestety nie wróży im dobrze. Co roku kiedy wisła przegrywała 1 mecze swoje mówiło się i wierzyło iż w rewanżu będzie lepiej jednak tak nie było i przeważnie było tak że wisła po porażkach w 1 meczach nie podniosła się zobaczymy ja wierze że w tym roku będzie inaczej i że wisła awans
Ma ktoś może jakieś info czy cleber zagra w rewanżu
wisła kraków Typ 2 Awans 2,45

Jesli chodzi o inne mecze

OFK Belgrad - Galatasaray

Tu myślę iz gala całkowicie z ignorowała przeciwnika w 2 połowie w 1 połowie galatasaray grało bardzo dobrze wręcz świetnie szczerze mówiąc po 1 połowie myślałem że mecz skończy się wynikiem minimum 4-0. Jednak w 2 połowie to drużyna z Serbi atakowała byłą lepsza od 70min gala niestety sie cofła nie wiem czemu ponieważ OF wyszło wtedy 4-3-3 i gala straciło pierw 1 gola potem OFK poszły za ciosem i doprowadzili do wyrównania pokazywali trenera wściekłego galatasaray . Buki na początku nie podawali kursów na ten mecz dość długo myślę że galatasaray wygra minimum 2-0 już nie lekceważąc przeciwnika i grając do końca.
Galatasaray Typ 2 1,65
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Moim zdaniem wato przemyśleć mecz Jagiellonii Białystok z Arisem Saloniki. Mogę być trochę nieobiektywny, bo kibicuję pierwszej drużynie, ale Jagiellonia u siebie zagrała dobre spotkanie nie patrząc pierwszych 7minut, gdzie dwa głupie błędy popełnił Igor Lewczuk. Aris u siebie gra dobrze, w tamtym sezonie przegrał dwa spotkania, jednak z drużynami dużo słabszymi od siebie. Czyli podeszli lekceważąco do rywala. Jaga jest w dobrej formie, stać ją na sprawienie sensacji czyli nie przegranie meczu w Salonikach. Aris w Białymstoku nic wielkiego nie pokazał i jeżeli Kamil Grosicki zamiast strzelać będzie podawał do Tomka Frankowskiego to może być ciekawy mecz. Sezon w Grecji rusza pod koniec miesiąca, ciężko powiedzieć w jakiej formie kondycyjnej jest Aris, jednak w meczu w Białymstoku nie było widać różnicy między obiema drużynami. Oczywiście wielką stratą w Jagiellonii będzie brak Thiago Cionka, jednak myślę, że z powodzeniem zastąpi go reprezentant Litwy Tadas Kijanskas. Kurs 2,73 zachęca do zagrania. Co o tym sądzicie i meczu Austria Wiedeń - Ruch Chorzów (h:zero:1) na Austrię za 1,60?
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Wydaje mi się, że granie na Austrię Wiedeń z handicapem to lekka przesada. Wygrali w Chorzowie 3 bramkami, mają dużą przewagę i powinni spać spokojnie. Nie wydaje mi się, że za wszelką cenę będą chcieli wygrać ten mecz 2 bramkami. A co do Jagiellonii to zastanawiam się nad zagraniem X2 po kursie 2.61 w Gamebookers.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Austra Wieden-Ruch Chorzów

Dla Ruchu pierwszy mecz zaczoł się jak marzenie szybko strzelii bramke wydawało się będzie sęsacja nie stety Austria która ma doświadczenie z Polskimi klubami szybko odrabiła straty od tego momentu zespół z Chorzowa kompletnie sie pogubił nic im nie wychodziło w konsekwencji padł wynik 1:3,co w nie korzystnej sytułacji stawia zespół Niebieskich .Muszą Wygrac wysoko i nie stracic bramki najlepiej 3:0 lub doprowadzic do dogrywki wydaje sie to zadanie nie do wykonania ale sport zawsze zaskakuje,Ruch, nie bedzie miał nic do stracenia muszą zatakowac i strzelac bramki jesli zagrają tak jak w pierwszych 4 minutach to jest szansa na awans na terenie rywala,co nie będzie takie łatwe szczególnie w Austri jest bardzo ciężko przekonała się o tym (min) reprezentacja Polski no i chodzby Lech ,zespół z Wiednia wie doskonale że nie ma co lekceważyc zespoły z Polski mówie tu głownie o meczu z Lechem :grin: i z pewnoscią Ruch też nie zlekceważą dla tego zagrają swoje, a Ruchowi nie pozostaje, nic innego tylko ruszyc do ataku i jesli nie awasują to chociasz godnie pożegnać sie z pucharami.Przewiduje że Austria ruszy do ataku będa chcieli załatwic sprawe juz na początku ,Ruchowi pozostaje wyprowadzac dobre kontry i przedwszystkim nie bac sie Wiednia i publicznosci,piłkarzy tylko grac do kąca za honor Polski ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Mimo problemów kadrowych, trener piłkarzy Wisły Henryk Kasperczak wierzy w awans Białej Gwiazdy do kolejnej rundy Ligi Europy. Krakowianie pierwszy mecz z Karabachem Agdam przegrali u siebie 0:1. Rewanż w czwartek.
- Mamy mały problemy ze składem. Nie wyleczona jest kontuzja Clebera, dodatkowo Łukasz Garguła podczas poniedziałkowego treningu doznał kontuzja łydki i nie może być brany pod uwagę na ten wyjazd. Z kolei Gordan Bunoza nie może grać ze względu na czerwona kartkę - poinformował na konferencji prasowej we wtorek trener Wisły.
Zamiast Clebera - i zastępującego go Bunozy - tym razem jako stoper będzie musiał zagrać Junior Diaz. To dość eksperymentalne ustawienie. Do kadry krakowskiego zespołu na ten mecz natomiast dołączy pomocnik Cezary Wilk.
- Zdajemy sobie sprawę, że ta porażka wszystkich zabolała, była nieoczekiwana. Na pewno wynik pierwszego spotkania nie jest dobry. Wierzymy jednak, że odrobimy straty. Naprzeciw nas stoi drużyna, która jest w naszym zasięgu - dodał Kasperczak.
Wiślacy nie mieli specjalnych treningów poświęconych rzutom karnym. W pierwszym meczu &quot;jedenastki&quot; nie strzelił Maciej Żurawski.
- Żurawski w swojej karierze jeszcze nie strzelił karnego, tak jak w tym meczu. Nawet najlepszym to się zdarza. My na treningach pracujemy zarówno nad rzutami wolnymi, rożnymi, a także &quot;jedenastkami&quot; - podkreślił krakowski szkoleniowiec.
Mecz rewanżowy trzeciej rundy eliminacji LE Karabach Agdam - Wisła Kraków w Baku rozpocznie się w czwartek o godz. 18 polskiego czasu (miejscowego 21:00). Wiślacy wylecą do Azerbejdżanu w środę rano.
Zrodlo: Onet.pl
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Cleber twardy facet. Myślę że zagra choćby nawet jeszcze do końca nie wyleczył urazu. Brak Bunozy to pikuś, myślę że lepiej sobie poradzi Junior na środku obrony. Ja wierze w Wisełkę, nadzieje umiera ostatnia!
I nawet kiedy będzie źle, my nigdy nie poddamy się!
 
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
Diaz jak pamietam czasami już grał na środku obrony i radził sobie tam przyzwoicie aczkolwiek ja nie jestem takim wielkim optymistą w tym meczu, Wiśle będzie naprawdę ciężko awansować. Wydaje mi sie że z Polskich drużyn bliżej do awansu ma Lech niż Wisła.
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Cleber (oraz Garguła) w ogóle nie leci do Baku... więc nie ma szans ,żeby zagrał choćby nie wyleczył urazu o ile nic sie nie stanie to tak jak mowil Kasperczak Diaz-Kowalski na stoperze do tego Malecki od pierwszej minuty (zapewne tak jak to bylo w 1.meczu za Boguskiego)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom