>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Łobodzinski nie zagra więc pytanie czy trener uniesie się dumą i wstawi do składu obecnie słabszego Kirma zamiast Małeckiego

Uważam że mimo wszystko wybiegnie Patryk Małecki który w poprzednim sezonie był wyróżniająca się postacią w ekipie &#39;Białej Gwiazdy&#39;. Gdyby miał odgryzać się na Małeckim to namówił by Cupiała na wysłanie &#39;Małego&#39; do Młodej Ekstraklasy, a tak się nie stało - na szczęście. Co do samego meczu to jako fan Wisły wierze w wysokie zwycięstwo jednak mecze sparingowe nie napawały optymizmem.
Aż strach się bać co pokaże nowa &#39;świetna&#39; para stoperów Kowalski-Cleber. Pierwszy nowicjusz bez doświadczenia oraz większego talentu, drugi doświadczony jednak z poważnymi brakami szybkościowymi.
A pomyśleć że jeszcze niedawno mieliśmy środkowych defensorów w lidze. :-|
Co do Niebieskich to dzisiaj uważam iż wygrają skromnie bo skromnie ale wygrają.
Drużyna Valletta to w końcu ogórki z którymi trzeba wygrywać.
Dobra opcją również na to spotkanie jest under 2.5 ale o tym już wspomnieli moi przedmówcy. ;)
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
Co do meczu Wisły to ja napiszę tak:
Jestem kibicem Wisły i śledzę poczynania mojej kochanej Wisełki już bardzo długo.
Jak doskonale wszyscy wiemy obrona Wisły nie grała ze sobą długo i zapewniam że będzie zmieniania jeszcze kilka razy, ponieważ Bounoza będzie zgłoszony już na następny mecz i teraz jeszcze spekulacje co do transferu tego Honduranina. Z tego co przeczytałem na stronach Wisły na jutrzejszy dzień są przyszykowane 2-3 transfery, ale wszystko zależy od dzisiejszego meczu i wyniku jaki padnie. Podobno jeśli wynik będzie bezpieczny takie minimum 0-3 to podpisy złoża już jutro a jeśli nie no to będziemy musieli czekać do rewanżu. Oglądałem także wywiad z &quot;Henrym&quot; i za chorego &quot;Łobo&quot; prawdopodobnie zagra Małecki z czego ja akurat bardzo się cieszę. Jak wiadomo &quot;Łobo&quot; odkąd gra w Wiśle nie błyszczy jest takim średniakiem, zagrał kiedyś bardzo dobry mecz z Lechią Gdańsk gdzie wszedł z ławki i strzelił bardzo ważne 2 bramki. Jak wiemy &quot;Mały&quot; jest rozkapryszoną gwiazdą, która dostała od klubu ostatnią szansę. Ja upatruję w takim rozwiązaniu wielki atut Wisły, Małeckiemu będzie najbardziej na boisku zależało żeby wygrać ten mecz i pokazać się jak najlepiej. Drużyna z Litwy zajmuje 7 lokatę w tabeli i grają zwyczajną prostą piłkę, oglądałem na ich stronie skróty z ostatnich meczy, i powiem szczerze niczym nie imponują. U góry już ktoś wspomniał że najlepszym strzelcem jest zawodnik który u nas w kraju grał w bodajże 3 lidze ? To jest lekka kpina, Wisła dzisiaj zagra na 100% bo nie którzy zawodnicy pamiętają co się działo jak zlekceważyli rok temu Levadię, ja stawiam na 3-0 dla Wisełki i jakieś trafienia któregoś Brożka i Żurawia. Pozdrawiam ????
 
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Ruch. Szkoda go trochę. Upał itd. dał znać , ale zupełnie inna sprawa że &quot;Niebiescy&quot;najlepiej nie grali. Bez pomysłu tak jakoś. Valleta jak każdy wie Nie najlepsza
Ruch u Siebie pokaże im jak się gra , lecz w dalszych rundach chyba nic z taką gra nie zawojują. Co do Wisły pomoc bardzo ładnie zagrała , obrona jak się zgra też będzie dobrze. Brożek wróci do formy to o atak jestem spokojny. W dziesiejszym Meczu zagrał Bardzo ładne spotkanie.
 
szcz00ri 1

szcz00ri

Użytkownik
wisła zagrała tragicznie, ledwo wygrali z trampkarzami, jak nic sie w skladzie nie zmieni bede stawial przeciw wisle. Kaperczak tez juz niej est tym trenerem co kiedys. Spadl z gornikiem do 1 ligi. Mial kase, zrobil zakupy i spadli z ekstraklasy. Slabizna.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie pisz bzdet, Wisła dominowała i kontrolowała całe spotkanie siedząc na połowie rywala
Miano tragicznych należy nadać skuteczności Brożka i Małeckiego (lepszych sytuacji nie da się wypracować)
Z biegiem czasu Wisła coraz bardziej napierała, rywal się gubił i skapitulował, mogło jeszcze paść parę goli ale zaliczka 2-0 jest chyba wystarczająca przed rewanżem
Jak Wisłą grała tragicznie to ja nie wiem za co wczoraj Lech zbierał pochwały....aha przeciwnik mocniejszy ????
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Słaby mecz na Litwie. Niezły przeskok jakościowy w porównaniu do mundialu. Momentami ciężko było to oglądać, siedziałem przed telewizorem tylko dlatego, że grała Wisła. Choć z drugiej strony taki rywal jak Szawle wydaje się idealny jak na pierwszy mecz sezonu. Nie postawili oni wysoko poprzeczki, jednak Wiślacy cześto niestety dostosowywali się poziomem do przeciwników. Razi duża ilość niecelnych podań, strat i prostych błędów technicznych. Odniosłem wrażenie, że gdyby Wisła zagrała przynajmniej trochę szybciej to wynik byłby zdecydowanie wyższy. Każde przyspieszenie i ruch bez piłki powodował duże zamieszanie w szykach obronnych Litwinów. No i ta skuteczność... Paweł Brożek poza ładną bramką powinien jeszcze przynajmniej dwa razy pokonać bramkarza. Mimo wszystko nie wysnówałbym jakiś poważniejszych wniosków po tym spotkaniu, wierzę, że z meczu na mecz gra Wisły będzie się zazębiała, będzie coraz szybsza i skuteczniejsza.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Pierwsza połowa była w moich oczach fatalna. Tylko dobra postawa Brożka jakoś ratowała honor Wisły. Mimo gry z tak mało wymagającym rywalem bałem się o blok defensywny. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale jakoś ok. 15min meczu Kowalski walnął taki kiks iż złapałem się za głowę, mam nadzieję, że trenerzy też tego nie ominęli. Na jego szczęście nie było w pobliżu napastnika drużyny przeciwnej.
Cieszy jednak wynik i to, że zagrał Małecki i Żurawski. Ten pierwszy musi odzyskać zaufanie, ten drugi natomiast ma pomóc również poza boiskami LE.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Pierwsza połowa była w moich oczach fatalna. Tylko dobra postawa Brożka jakoś ratowała honor Wisły. Mimo gry z tak mało wymagającym rywalem bałem się o blok defensywny. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale jakoś ok. 15min meczu Kowalski walnął taki kiks iż złapałem się za głowę, mam nadzieję, że trenerzy też tego nie ominęli. Na jego szczęście nie było w pobliżu napastnika drużyny przeciwnej.
Cieszy jednak wynik i to, że zagrał Małecki i Żurawski. Ten pierwszy musi odzyskać zaufanie, ten drugi natomiast ma pomóc również poza boiskami LE.
Postawa Brożka ratowała honor Wisły? Przecież grał tragicznie i tyle niewykorzystanych 100% sytuacji razi po oczach...
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Po wczorajszym meczu Wisły to można spokojnie stwierdzić , że gwiazda małecki kwalifikuje się tylko mycia okien, bo jedyne co potrafi to machać rękami
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
FK Austria Wiedeń (Austria) lub NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) będzie rywalem w III rundzie eliminacyjnej Ligi Europy zwycięzcy dwumeczu Ruch Chorzów - Valletta FC (w pierwszym meczu 1-1).
Spotkanie tej fazy rozegrane zostaną 29 lipca i 5 sierpnia. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane na boisku zwycięzcy dwumeczu Ruch - Valletta.

W pierwszym meczu pomiędzy Austrią i NK Široki Brijeg padł remis 2-2.

Podczas dzisiejszego losowania III rundy eliminacyjnej Ligi Europy Wisła Kraków poznała w Nyonie swojego potencjalnego rywala. Jeśli krakowianie wyeliminuje w najbliższy czwartek FC Šiauliai, to ich kolejnym przeciwnikiem będzie zwycięzca spotkania Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) - Portadown F&amp;AC (Irlandia Północna) (I mecz 2-1).
Mecze tej rundy odbędą się 29 lipca i 5 sierpnia. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Krakowie.

Jagiellonia Białystok poznała dzisiaj podczas losowania w Nyonie swojego rywala w III rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Przeciwnikiem Jagiellonii będzie AS Áris Saloniki.
Spotkania zostaną rozegrane 29 lipca i 5 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się w Białymstoku.

90minut.pl
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
Patrząc na rywali jakich wylosowały nasze kluby to na pewno Ameryki nie odkryję jak napiszę, że losowanie najbardziej łaskawe było dla Wisły. Co do wczorajszego meczu to moje zdanie jest taki że lepsze mecze widywałem w A-klasie. Pierwsza połowa to pokaz nieskuteczności, 100% sytuacje Małeckiego i Cikosa no i 200% sytuacja Brożka. Cieszy wygrana ale ten wynik to takie zamydlenie wczorajszej postawy. Drużyna na pewno będzie grała coraz lepiej, są świeżo co obozie przygotowawczym. Patrzyłem wczoraj na Diaza, który ledwo gonił po boisku a na zbliżeniach sapał jak koń nieuleczalnie chory przed odstrzałem. Pora zabrać się do pracy bo IV jest na wyciągnięcie ręki.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Patrzyłem wczoraj na Diaza, który ledwo gonił po boisku a na zbliżeniach sapał jak koń nieuleczalnie chory przed odstrzałem. Pora zabrać się do pracy bo IV jest na wyciągnięcie ręki.
Według mnie już dawno Junior Diaz powinien opuścić szeregi Wisły. Według mojej skromnej opinii Diaz jest za słaby na Wisłę, na drużynę która ma walczyć o Mistrza Polski, oraz na drużynę która coś chce zdziałać w Lidze Europejskiej. W środku pola grał fatalnie, teraz na lewej stronie podobnie. Litwini to nie wirtuozi futbolu, a wczoraj wszystkie ataki praktycznie szły stroną Diaza.
Chłopak sobie nie radzi z takimi ogórkami to co będzie gdy zagramy z kimś silniejszym?
Co do dzisiejszego losowania to Wisła wylosowała najlepiej jak się chyba dało. Racja iż ciężko gra się na terenie Azerbejdżanu gdzie temperatury sięga do +40 stopni Celsjusza. Jednak piłkarsko Azerowie są o kilka klas słabsi od Wiślaków. Przynajmniej na papierze. Czekam z utęsknieniem na te transfery które mają być po ograniu Szawle. Bez nich nie mamy co marzyć o sukcesach. Bo para stoperów Kowalski-Cleber to nie para która zatrzyma klasowych napastników.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Wisła w lidze nie będzie miała tak łatwych przeciwników , gdzie 90% siedziała na połowie przeciwnika i miała parę setek , bardzo słaba skuteczność , Małecki bardzo chaotyczny , obrona może nie być takim monolitem jak w zeszłym sezonie z Marcelo i Głowackim , zobaczymy co pokażą w kolejnych meczach Wiślacy.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Losowanie dla wszystkich polskich klubów pozytywne. Lech trafia na równego sobie i tak jak pisałem w temacie eLM, wydaje mi się, że para Sparta - Lech, będzie w kolejnej rundzie rozstawiona.
Wisła trafia na przeciwników, których polskie kluby MUSZĄ ogrywać nawet na stojąco, jeśli w naszej piłce ma być chociaż troszkę lepiej.
Słabo spisujący się Ruch trafi na ciekawą parę. Austria już jutro zaczyna sezon. Wynik pierwszego meczu to dla nich kompromitacja i w rewanżu będzie się trzeba napocić. Możliwe, że bośniacka piłka jest na fali. Rzadko mamy okazję oglądać ich kluby, ale reprezentacja grała bardzo przyzwoicie i nie wykluczone, że kluby również zrobiły solidny krok na przód. Jeśli Ruch trafiłby na Austrię to nawet nie byłoby wstydu przy ewentualnej wpadce, bo Austria W swoją renomę ma. Jednak nie zdziwiłbym się gdyby Ruch zamiast do Wiednia musiał skierować się do byłej Jugosławii. Tak czy siak Ruch nie stoi na straconej pozycji. Forma jednak musi iść mocno w górę, bo na dzień dzisiejszy każdy przeciwnik dla Ruchu jest groźny.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
ja zagrauem czstery druiki

KALMAR 2,30 - STABAEK 2,20 - HONKA 1,70 - MACCABI TEL AVIV 1,70,i uwazam kto kurs na GEFLE 3,55 jest dla sprobowania.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Budnocost Podgorica - Inter baku 2 kurs 2,87 , x2 kurs 1,57 10/10 , Inter DNB 2,1

http://www.fcbaku.com/content.php?lang=az&amp;amp;page=4&amp;amp;sid=&amp;amp;nid=118&amp;amp;n=1

skrót meczu Inter Baku - Budnocost Podgorica

W tym 8mio minutowym skrócie widać że gospodarze mogli/powinni strzelić parę bramek więcej.

W składzie Interu znajdują się dużo bardziej klasowi zwodnicy , w zasadzie już wszystko zostało napisano o dysproporcjach między tymi drużynami na kilku forach można było poczytać o nienajlepszej sytuacji w ekipe z Czarnogóry jak i zgoła odmiennej sytuacji kadrowej i organizacyjnej Interu.
Wynik 2:1 powoduje że Inter nie odpuści i nie może sobie pozwolić na zbytnie rozprężenie.


x2 10/10 , zapewne gospodarze dzięki skromnej jednobramkowej porażce dającej cień najdzieji prędzej czy później się odkryją więc spodziewam się zwycięstwa gości którzy prezentują dużą wyższą kulturę gry.
kurs bardzo dobry , biorąc pod uwagę dysproporcje w umiejętnościach pomiędzy tymi ekipami.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
No gdy wyrównali to ich gnietli ale był to ostatni kwadrans spotkania większość meczu nie była jednostronna a widać było że goście równie dobrze mogli strzelić na 0-2
Co do rewanżu może być jak piszesz w pewnym momencie drużyna musi się odsłonić bo gra się o awans nie o wynik, jednak Azerzy na wyjazdach to wiele słabsza drużyna, znowu stracą pierwsi bramkę i oni będą gonić wynik (już mogą tak nie pohasać jak na filmie w Baku)
 
legia 122

legia

Użytkownik
w tym meczu gracze Budnocostu nastawili się na grę z kontry , u siebie jestem ciekaw jak im wyjdzie kreowanie gry , są to dużo słabsi zawodnicy a Azerowie wcale nie muszą się kwapić do śmielszych ataków , stąd sytuacja teraz będzie odwrotna , Azerowie więcej uwagi poświęcą defensywie , a Czarnogórcy będą narażeni na zabójcze kontry.
Nie sądzę że gospodarzom uda się w ogóle w tym meczu wyjść na prowadzenie. ich kultura gry stoi na dużo niższym poziomie niż graczy FK Baku. ja tu widzę mecz jednostronny pod dyktando gości , ich dominacja i wyższość piłkarska nie powinna podlegać dyskusji.
proponuję jeszcze prześledzić los drużyn z Czarnogóry w Euro Pucharach w ostatnich latach..jak ktoś ma tu obiekcje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom