>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jak dla mnie pefy to:
Skonto @1,20
Pamiętacie jak spadał na nich kurs w pierwszym meczu 2,15 =&gt; 1,50.
Skusiłem się i niestety remis i to cudem uratowany w ostatnich sekundach.
Myślę, że u siebie spokojnie wygrają z półamatorami. Drużyny z Irlandii Płn. w ostatnich latach wypadają po prostu tragicznie.
Dundalk @1,20
Też pokpili sprawę w pierwszym meczu. Prowadzili 2:0, potem jakaś niesłychana dekoncentracja i 3 stracone bramki. Ostatecznie uratowali remis 3:3. W rewanżu musi być lepiej. Potwierdzili w poniedziałkowym meczu ligowym, że są w niezłej formie.

Na pewno dużo osób będzie chciało postawić na Sibenik. Ja zdecydowanie omijam ten mecz. Niby muszą zmazać plamę z 1. spotkania, ale jakoś nie czuję tego meczu.
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Uważam że Sibenik w rewanżu da rade myslę że to jeden z pewniaków na dziś i kurs 1,35 jest do wzięcia ;) w pierwszym meczu niewykorzystali wielu sytuacji ale myślę ze to przez postawiony &#39;autobus&quot; przez zespół z Malty teraz Sibenik się zmotywuje i strzeli tą bramke po której będzie grało im się wiele lepiej i skończy się na około 2 bramkowym zwycięstwie
Sliema Wanderers-Sibenik 2 1,35 ewentualnie z handi 1,85
Zalaegerzseg-FK Tirana 1 1,32
Bnei Yehuda-Ulisses Erewań 1 1,32
Dnepr Mogilev-FK Laci 1 1,45
Co myslicie o takich meczach ??
 
Z 0

zany92

Użytkownik
co do Zalaegerzseg,Bnei Yehuda to się zgodzę. Ja daję ze Ulisses nie strzeli gola kurs ok 1,7zł. do tego daje Gyor kurs 1.7, Skonto 1.22, Tauras 1.6,
 
H 0

heat1995

Użytkownik
Najpewniej żaden z buków nie wstawi do oferty handicapów azjatyckich... A szkoda.
Moje typy to:
METALURG SKOPJE vs FC KARABAKH - 1 DNB - kurs spada, ale nadal około 1,60. Dla większych ryzykantów typ 1 za ok. 2,20. Metalurg w pierwszym meczu miał pecha, spotkanie wyrównane (momentami przewaga Skopje). Brak skuteczności i szczęścia, Azerowie w końcówce strzelili z kontry 2 bramki grając w dziesiątkę. W pierwszym meczu 1-4. Gospodarze wierzą w awans.
RUCH CHORZÓW vs KARAGANDY - cały czas zastanawiam się nad zagraniem tego typu, jednak decyzji jeszcze nie podjąłem. Myślałem o X2 (kurs ok. 2,75) lub co bardziej prawdopodobne typ 2 (EH +2) kurs ok. 1,60 w Bet365. Jeśli Ruch styl gry będzie miał jak tydzień temu, bądźmy szczerzy, już drugi raz szczęście tak nie dopisze. Fakt, zakładam lepsze fizyczne przygotowanie Ruchu, równą płytę boiska itd. Goście jednak w pełni sezonu, lepiej wybiegani. Narzekali na zmęczenie, ale mieli tydzień przerwy na złapanie świeżości. Przyjechali ze sporą delegacją, po cichu liczą na dobry wynik. Z całym szacunkiem do Ruchu, ale klasy Wisły czy Lecha nie prezentuje, a mecze u siebie w sezonie, w większości wygrywał, ale prawie zawsze jednym golem...
Edit: A jednak Bet365 zabłysnął dając na spotkanie Ruchu pełną ofertę &quot;Azjanów&quot; ???? Wybrałem w efekcie AH +1 Szachtior. Zwroty w obydwu meczach...
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dnepr Mogilev - KF Laci


Typ: 1
Kurs: 1.45


Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1. Teraz aby awansować piłkarze FC Dnepr muszą wygrać bądź zremisować bezbramkowo. Są w korzystnej sytuacji ponieważ mają zaliczkę w postaci strzelonego gola na wyjeździe. Na tym poziomie rozgrywek pada zazwyczaj dużo bramek, dlatego myślę że nie będą grać piłkarze z Białorusi na bezbramkowy remis tylko zaatakują drużynę z Albanii i awans będzie ich. W lidze ostatnio wysoka porażka 0:3 z drużyną Dinamo Mińsk. Jest to wicelider Belarussian 1st league który walczy o mistrza, więc można usprawiedliwić nieco zespół Dnepr Mogilevpoza tym myślę że myślami byli już przy rewanżu z KF Laci. Albański zespół zajmuje 4 miejsce w lidze. Liga liczy 12 drużyn. Ostatni swój mecz przegrali na wyjeździe z broniącym się przed spadkiem KS Kastrioti. Myślę że wycieczka na Białoruś zakończy ich sen o awansie do kojenej rundy. Liga Białorusi jest wyżej w rankingach aniżeli Albańska, niespodzianką będzie jak przejdzie dalej KF Laci.

Skonto Riga - FC Portadown


Typ: 1
Kurs: 1.22

Łotewska drużyna jest zdecydowanym faworytem tej potyczki. Nikt sobie nie wyobraża aby obecny lider Latvian 1st Virsliga mógł ospaść z zespołem FC Portadown. Skonro Riga dwa ostatnie mecze w lidze oczywiście wygrane. Mało tego do zera i w dodatku 6 bramek strzelonych. Na wyjeździe z Portadown jak kolega wcześniej pisał niewiele zabrakło do zwycięstwa. Teraz nie będzie niespodzianki i faworyt odprawi do domu przybyszów z dalekiej Irlandii Północnej. Przypominam że w do Ligi Europejskiej drużyna Portadown dostała się poprzez puchar krajowy. Miała szczęście bo trafiła w finale na lidera który ma zapewniony awans do Ligi Europejskiej dlatego fuksem udało im się prześliznąć. A oni zajęli przecież dopiero przedostatnie miejsce w lidze Irlandii Północnej i muszą grać w barażach o utrzymanie! Są naprawdę bardzo słabi. Skonto po prostu musi to wygrać.


Sliema Wanderers - HNK Sibenik


Typ: 2
Kurs: 1.35


Hrvatski Nogometni Klub Sibenik tak brzmi pełna nazwa zespołu z Chorwacji który jedzie na Maltę aby awansować do kolejnej rundy Ligi Europejskiej. W Chorwacji sezon niedawno się skończył. Šibenik zajął 4 miejsce w lidze. Potrafili u siebie pokonać w przedostatniej kolejce lidera Dynamo Zagrzeb 2:1. To wyczyn naprawdę spory. Nie wiem jakim cudem nie udało się im pokonać w pierwszym meczu zespołu Sliema Wanderers. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Przy bezbramkowym remisie w Chorwacji, każda strzelona bramka przez chorwatów, każdy remis bramkowy daje awans graczom Sibenik. Oni wiedzą o tym i teraz nie zlekceważą rywala. Na National Stadium w Malcie może być na początku ciężko, jednak w miarę upływu czasu powinna się uwidaczniać przewaga umiejętności i doświadczenia piłkarzy Sibenik. Gdyby Maltańska drużyna Sliema Wanderers awansowała dalej w kolejnej rundzie byłyby już dwa zespoły z Malty! Pierwszym jest Valletta FC, która czeka na Ruch Chorzów w następnej rundzie. Myślę że Sibenik tym razem nie zawiedzie i wygra do zera.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Spotkanie: Sliema Wanderers- HNK Sibenik

Typ: 1(+2)

Kurs: 1,8

Buk: Bet365

Analiza: Rewanzowy mecz w ramach kwalifikacji do Ligi Europejskiej. W pierwszym spotkaniu w Chorwacji, padl bezbramkowy remis, ktory dla zespolu z Malty jest sporym sukcesem. Sadze, ze u siebie moga sprawic niespodzianke i odprawic 4. druzyne ligi chorwackiej z poprzedniego sezonu.
Sliema w zeszlym roku rowniez rywalizowala w kwalifikacjach do LE. Ostatecznie odpadla po dwumeczu z solidnym izraelskim Maccabi Netanya. Dodam jednak, ze na Malcie byl wynik 0-0, zas w rewanzu gospodarze dopiero w samej koncowce przechylili szale awansu na swoja strone( 3-0).
Poza tym dodam, ze Sliema potrafila w przeszlosci pokonac na wlasnym boisku Partizan Belgrad 2-1(2001/2001), czy przegrac minimalnie 0-1 z Rapidem Bukareszt(2006/2007)-druzynami wiec lepszymi od HNK Sibenik.
Jeszcze mala analogia: w poprzednim sezonie doszlo rowniez do starcia maltansko-chorwackiego w kwalifikacjach do LE: FC Birkirkara rywalizowala ze Slavenem Koprivnica. Na Malcie padl wynik...jakzeby inaczej 0-0. Natomiast w Chorwacji Slaven wygral 1-0.
Dlatego sadze, ze w dzisiejszym spotkaniu, na wlasnym boisku Sliema Wanderers bedzie w stanie napsuc sporo krwi faworytom, HNK Sibenik. Byc moze Chorwaci awansuja, lecz mysle ze 2-bramkowy handicap pozostanie po stronie gospodarzy.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
  • Dacia Chisinau - FK Zeta Golubovci Typ: Dacia @ 1.91 ⛔

W pierwszym spotkaniu w Czarnogórze zanotowano remis 1-1. Mimo tego na obserwatorach lepsze wrażenie wywarł zespół z Mołdawii, który dominował w tym spotkaniu, stworzył sobie więcej sytuacji podbramkowych (m.in słupek po jednym z kornerów), jednak w końcówce gospodarze wyrównali po strzale z rzutu karnego. Dzisiaj areną zmagań będzie stadion Zimbru w Kiszyniowie co sprawia, że do roli faworytów tego spotkania urastają gospodarze. Zarząd Dacii zdecydował się na zmianę trenera, w dzisiejszym spotkaniu zespół poprowadzi Igor Dobrovolskiy- jeden z najlepszych mołdawskich trenerów, w 2007 roku został wybrany najlepszym trenerem w Mołdawii. Co prawda Dobrovolskiy był na meczu w Czarnogórze, jednak tylko w charakterze konsultanta. Dziś poprowadzi po raz pierwszy zespół z Kiszyniowa. Dacia awans mogła zapewnić sobie już w pierwszym spotkaniu, jednak nieporadność napastników spowodowała, że mecz zakończył się remisem. Wielu fanów piłki nożnej jednak było pod wrażeniem świetnego przygotowania oraz ofensywnej taktyki prezentowanej przez przyjezdnych, która uwypukliła mankamenty zespołu z Czarnogóry. W spotkaniu rewanżowym Dacia urasta do roli faworyta, to niewątpliwie dobrze poukładany zespół z gwiazdą drużyny, golkiperem reprezentacji narodowej Eugenem Matiughinem. Zespół Zety przed spotkaniem rewanżowym ma nie lada problemy, jak donoszą czarnogórskie portale sportowe zespół z Golubovici ma ogromne problemy z zestawieniem wyjściowej jedenastki i na murawę wybiegnie najprawdopodobniej m.in 40-letni asystent trenera Djuretica. Coś musi być na rzeczy, bowiem kursy na gospodarzy spadają w astronomicznym tempie.
Przewidywane składy :
Dacia Chisinau probable team: Matiughin, Popovici, Gorceac, Orbu, Korgalidze, Bulat, Lomidze, Groschev, subs for Gamezardashvili (?), Cojocari, Shishkin

FK Zeta probable team: Ivanovic, Radulovic, Bolievic, Kaludjerovic, Zlaticanin, Djuretic, Kojasevic, Petrovic, Simovic, Burnazovic, Jugovic

  • FK Khazar Lenkoran - FC Olimpia Balti Typ: Khazar @ 1.50 ⛔

Team z Azerbejdżanu nie bez przyczyny w swojej ojczyźnie nazywany jest &quot;azerbejdżańską Chelsea&quot; - to wszystko ze względu na bogatego sponsora, który inwestuje swoje pieniądze w piłkę nożną. Jednakże Khazar nigdy nie awansował do drugiej rundy europejskich pucharów, teraz jednak właściciel klubu postanowił ich &quot;wynagrodzić&quot; za awans, mają obiecane premie za wyeliminowanie drużyny z Mołdawii. Klub jest dobrze zorganizowany, regularnie do drużyny przeprowadzane są transfery, które mają na celu zwiększenie siły rażenia. Dwa lata temu drużyna z Azerbejdżanu rywalizowała w Pucharze Uefa z poznańskim Lechem, teraz w większości Ci sami zawodnicy stanowią o sile drużyny, co zapewnia im zgranie na najwyższym poziomie. Gorący azerbejdżański teren oraz doping prawie 15 tysięcy kibiców na pewno pomoże gospodarzom w osiągnięciu korzystnego rezultatu, kto wie czy młodym, niedoświadczonym piłkarzom Olimpii nie ugną się nogi pod wpływem fanatycznego dopingu azerskich fanów?
Przewidywane składy:
Khazar Lankaran: Agayev, Begiri, Allahverdiyev, Lalin, Amirguliyev, Opara, Qurbanov, Todorov, Imedashvili, Mario Souza, Ayhan
Olimpia Balti: Pascenco, Ogada, Orlovschi, Ovsianicov, Jerome, Tcaciuc, Cheltuiala, Valuta, Khoroloskyi, Sory, Adaramola
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
No to ja tu widze ładne ako stawiając na Ruch i Wisłe ????
Ruch myslę że powinien sobie poradzić i wymęczyć zwyciestwo natomiast Wisła oby bez Marcelo nie straciła zbyt wiele w obronie....
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Cercle Brugge - Turku PS

Typ:1
Kurs:1.50

Po kilku typach z eliminacji ligi mistrzów postanowiłem wybrać tym razem coś z drugiej rundy eliminacji pucharu europy. Spośród dość bogatej oferty spotkań postanowiłem wybrać mecz pomiędzy Cercle Brugie a Turku. Gospodarze dopiero zaczynają swoje zmagania w pucharze europy goście natomiast grali już z powodzeniem w pierwszej rundzie eliminacji. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie druga drużyna ligi belgijskiej. Nie odkryje chyba Ameryki mówiąc, że liga belgijska jest zdecydowanie lepsza od ligi fińskiej, dlatego druga drużyna tak dobrej ekipy nie powinna mieć kompletnie żadnych problemów z wygraniem tej rywalizacji a bardzo prawdopodobne jest, że już po pierwszym meczu wszystko w tej parzę będzie jasne a Brugge na wyjazdowy mecz wybierze się jedynie na wycieczkę.
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
co sądzicie o tych typach :
Siualiali - Wisła Kraków 1.65
KS Besa-Olympiakos -1 2.0
Kalmar -1 - Dacia 2.30
FC Valletta - Ruch Chorzów -1 2.75
Krakowianie po sporych osłabieniach, Litwini w pełni sezonu, ale wszyscy zapewniają, że po zeszłorocznej wpadce z Levadią zagrająna 100%, nie będzie żadnego odpuszczania, w obronie zagrają Diaz-Cleber-Kowalski-Cikos , ani jeden z tych zawodników nie grał ze sobą do tej pory, ale miejmy nadzieję, że akcję będą po drugiej stronie boiska
Olympiakos &amp; Kalmar, o grekach nie ma co się rozpisywać, myślę, że po pierwszym meczu wszystko się rozstrzygnie .. Besa traci bardzo dużo bramek, ale i dużo strzela, tutaj taka otwarta gra szybko wyłoni zwycięzce .. grają odpowiednio z drużyną Albańską oraz 5 drużyną ligi Mołdawskiej, .. w Daci dodatkowo nie zagra podstawowy obrońca ( pauzuję za kartki ), dodatkowym aspektem jest to, że Kalmar jest w trakcie sezonu,co prawda radzą sobie średnio, ale to liga dużo mocniejsza od konkurenta, ostatnio ograli nawet lidera rozgrywek, który był dotąd nie pokonany, Dacia dopiero rozpoczyna sezon, różnica powinna być wyraźna w przygotowaniu..
Najbardziej obawiam się Ruchu, strasznie wymęczone zwycięstwa w poprzedniej rundzie .. dodatkowo zagrają bez Sobiecha,teraz będą mieli wsparcie swoich kibiców, będą grać na idealnej sztucznej murawie, więc piłka nie będzie przeszkadzała, myślę, że kursy warte gry..
 
fucile 0

fucile

Użytkownik
Besiktas - Vikingur
Besiktas 4 drużyna poprzedniego sezonu ligi tureckiej zmierzy się z ekipą Vikinguru która w poprzednim sezonie zajęła 3 miejsce w lidze Wysp Owczych a w obecnym sezonie jest tam na pozycji 6.. Besiktas nie powinien mieć żadnych problemów z przejściem do dalszej fazy tych rozgrywek. Moim zdanie Vikingu zapewne nawet w tym meczu wyjazdowym nie zdoła pokonać bramkarza Besiktasu i to kto awansuje powinno rozstrzygnąć się w Turcji.

Besiktas - Vikingur | typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? Nie | 1,72


Ventspils - FK Teleks
Vice mistrz Łotwy zagra z 7 drużyna ligi macedońskiej. Ventspils ma przewagę nad drużyną Teleksu ponieważ już jest w trakcie sezonu natomiast drużyna Macedońska dopiero niedługo go rozpocznie. Ogólnie w tych rozgrywkach znaleźli się zapewne dzięki wygraniu pucharu krajowego. Ventspils od paru lat jest jedna z drużyn która dominuje w lidze Łotewskiej a najbardziej na własnym stadionie. W obecnym sezonie zajmuje pozycje lidera u siebie gromi każdego po koleji nie przegrywając żadnego spotkania. I myśle że podobnie będzie z ekipą Teleksu.

Ventspils - FK Teleks | typ: Ventspils | 1,55


FK Atyrau - Gyori ETO
6 drużyna poprzedniego sezonu w lidze Kzachstańkiej a obecnie zajmująca 8 miejsce zmierzy się z 3 siłą ligi węgierskiej która w poprzednim sezonie przegrał najmniej spotkań w lidze bo tylko 3. Dziwi mnie tak duży kurs na ekipę Gyori która spokojnie jest wstanie osiągnąc korzystny dla nich wynik już na boisku drużyny Atyrau. A takim korzystnym wynikiem przed rewanżem powinien być przynajmniej remis. Jedynym minusem jest to że liga Kazachstańska już zaczeła swoje rozgrywki natomiast na Węgrzech nie grają. Aczkolwiek Gyori pokazało że jest mocna drużyna w poprzedniej rundzie gdzie wyeliminowali drużyne Fc Nitra.

FK Atyrau - Gyori ETO | typ: remis lub Gyori ETO | 1,60

FK Rabotnicki - FC MIKA Ashtarak
Vice mistrz Macedonii zmierzy się z Vice mistrzem Armenii. Rabotnicki w poprzedniej rundzie rozgromiło drużynę FC Lusitanos 11:0 w dwu meczu. Może ąz tak łątwo znowu im nie Pojdzie ale spokojnie są w stanie wygrać z ekipą z Armenii a zwłaszcza na własnym stadionie. FK Rabotnicki - FC MIKA Ashtarak | typ: FK Rabotnicki | 1,40


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

~~~~~~ Nie graj na siłę~~~~~~​
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Cercle Brugge - Turku PS

Typ:1
Kurs:1.50
Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie druga drużyna ligi belgijskiej. Nie odkryje chyba Ameryki mówiąc, że liga belgijska jest zdecydowanie lepsza od ligi fińskiej, dlatego druga drużyna tak dobrej ekipy nie powinna mieć kompletnie żadnych problemów z wygraniem tej rywalizacji a bardzo prawdopodobne jest, że już po pierwszym meczu wszystko w tej parzę będzie jasne a Brugge na wyjazdowy mecz wybierze się jedynie na wycieczkę.
Nie mam zamiaru Cie krytykować,ale chyba nie rozróżniasz zespołu Club Brugge od Cercle Brugge. Cercle Brugge zajęło 9 miejsce w tabeli, nie mówię,że nie wygrają,ale myślę że jest różnica w sile tych dwóch zespołów,które pomyliłeś.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Patrząc na ofertę, niby dużo typów, jednak na faworytów kursy w okolicach 1,10-1,30, a czasem nawet mniej. Ale z tego co jest:
Pewnym typem wydaje się granie na Stabaek. Mistrz Norwegii z 2008 roku jest na pewno bardziej ogranym zespołem w europejskich pucharach niż białoruski rywal Dnepr Mogilev. W Lidze Europy i Pucharze UEFA rozegrali łącznie 14 spotkań, 6 wygrali 1 zremisowali i 7 przegrali. Jak na taki zespół nie jest to najgorszy wynik. Wprawdzie w ostatnich latach były to mecze eliminacyjne, jednak ich rywal rozegrał do tej pory... 2 mecze w eliminacjach. W ogóle trzeba wspomnieć, że od 2007 roku zespół ten nie schodził w rodzimej lidze poniżej trzeciego miejsca. Teraz jest trochę gorzej, bo zajmują 7 miejsce, jednak Trener Jan Jönsson oświadczył, że Stabaek chce lepszą grą w pucharach zatrzeć złe wrażenie ligowe. W poprzednich kwalifikacjach zespół ten dotarł do fazy play-off, gdzie jednak musiał uznać wyższość Valencii. A Dnepr? Po 9 meczach białoruskiej pierwszej ligi także zajmuje 7 miejsce. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej trafił na słaby albański KS Laçi. W Albanii było 1:1, a u siebie Dnepr pokonał rywali aż 7:1. Hat-trickiem popisał się 21-letni Władimir Jurczenko, napastnik białoruskiej młodzieżówki. Jednak tak jak mówiłem jest to &quot;nie ten kaliber&quot; co rywal z Norwegii. Sądzę, że mecz może zakończyć się także overkiem.
Stabaek IF - FC Dnepr Mogilev 1 @ 1,40 (bet-at-home) ⛔
Stabaek IF - FC Dnepr Mogilev liczba goli: powyżej 2,5 @ 1,70 (bet365) ✅

Mam też nadzieję, że Ruch da rade w spotkaniu z Valetta FC. Wiadomo, że nie można porównywać ligi maltańskiej do polskiej. Ruch Chorzów po dobrym sezonie jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. W drużynie udało się także zatrzymać jak do tej pory Artura Sobiecha i Macieja Sadloka, a z lepszych piłkarzy odszedł właściwie tylko Niedzielan. W jego miejsce trafi jednak Sebastian Olszar i dość szybko wkomponował się do zespołu. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Ruch wygrał 2:1 i 1:0 z Szachtiorem Karaganda z Kazachstanu. Uważam, że już na Malcie zespół z Chorzowa powinien sobie poradzić z rywalem i zapewnić sobie mniejszą lub większą zaliczkę w rewanżu.
Valetta FC - Ruch Chorzów 2 @ 1,53 (bet 365) ⛔

Trzeci godny polecenia meczyq, to spotkanie FK Tauras - Apoel Nikozja. Zdecydowanym faworytem jest drużyna cypryjska. Drugi zespół sezonu 2009/2010 został przede wszystkim zapamiętany z występów z Ligi Mistrzów. Najpierw w eliminacjach pokonywał zespół z Wysp Owczych, następnie Partizan Belgrad, a na końcu norweską Kopenhagę. Apoel awansował do fazy grupowej, gdzie przyszło mu się mierzyć z Chelsea, Porto i Atletico Madryt. W rozegranych 6 meczach 3 zremisował (remisując z Chelsea) i 3 przegrał. Niewiele jednak brakowało, by zajął 3 miejsce dające prawo gry w rundzie pucharowej Ligi Europejskiej. I myślę, że właśnie ten występ i zdobyte doświadczenie w LM zaprocentuje w meczu z kompletnym debiutantem, jakim jest litewski Tauras. W pierwszej rundzie męczył się on z walijskim klubem, który w drugim meczu pokonał dopiero po dogrywce. Także tak jak w przypadku Ruchu myślę, że już w meczu wyjazdowym zespół z Nikozji będzie chciał &quot;odjechać&quot; rywalowi. Pewnie także jakimś wyższym wynikiem, więc overek może być.
FK Tauras - Apoel Nikozja 2 @ 1,50 (bet365) ✅
FK Tauras - Apoel Nikozja liczba goli: powyżej 2,5 @ 1,90 (bet365) ✅

To na tyle, jak coś jeszcze przeanalizuje to wrzucę.
Wisły bym mimo wszystko nie ruszał, nie wiadomo co z tą obroną i może być czasem remis, czego nie życzę im oczywiście.
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
Najpewniejszym według mnie typem, jeśli chodzi o zbliżające się mecze LE, jest zakład na poniżej 2,5 goli w wyjazdowym meczu Wisły Kraków ze Siaulai. Nie od dziś wiadomo, że w spotkaniach polskich zespołów na arenie europejskiej piłka nie znajduje zbyt często drogi do siatki. Zauważyłem, że reguła ta ma zastosowanie szczególnie wtedy, gdy Polacy grają poza swym obiektem i są stawiani w roli faworyta. Często nie zawodzą, skromnie wygrywając, ale mecze nie obfitują w bramki. Jak zauważyłem, bukmacherzy mają wątpliwości co do tego typu i wystawiają podobne kursy na typ na powyżej i poniżej 2,5 gola. Ja uważam jednak, że ten drugi jest znacznie lepszy i warto zagrać taki zakład za niedużą stawkę.
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
kompletnie się z Tobą nie zgodzę ..
Wisła za czasów Kasperczaka zawsze grała widowiskowo i strzelała kilka bramek w meczu, często tracił 1-2, ale strzelała po 4-5, podobnie będzie i teraz w sezonie.. drużyna ma atakować a nie bronić się, obrona jest słabiutka i nie zgrana, dlatego myślę, że Litwini są w stanie strzelić jedną bramkę a atak Brożek-Żurawki jest gwarantem goli, szczególnie ten pierwszy, który wraca do swojej wielkiej formy, wygląda na to,że po kontuzjach nie ma śladu
ja stawiam na 1-3 dla Wisły
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Valetta - Ruch Chorzów @ - 1,50 w Unibet | 8/10
Przed rokiem historyczny sukces, udało im się pokonać w dwumeczu Islandzki Keflavik, ale w kolejnej rundzie musieli uznać wyższość St.Patrick&#39;s. Nie mniej jednak z informacji jakie można znaleźć w internecie ten klub w minionym okienku transferowym został osłabiony. W drużynie nie ma już Jordi Cruyffa oraz Kameruńczyka Nico Priso, ktory był uznawany za najlepszego zawodnika w drużynie. Ten duet w minionym sezonie zdobył 18 bramek dla Valetta. Co prawda są inni zawodnicy np. Scerri [20 bramek - najlepszy strzelec] oraz być może kojarzony przez niektorych kibiców z gry w reprezentacji Mifsud - 164cm wzrostu [7 bramek w sezonie]. Nie mniej jednak to Ruch Chorzów powinien być drużyną dyktującą warunki gry na boisku. W skladzie Niebieskich na ten mecz zabraknie Artura Sobiecha oraz Damiana Świerblewskiego. Gotowy do gry jest już jednak Sebastian Olszar, który w grach sparingowych pokazywał się z bardzo dobrej strony. Wierzę, że także i w meczu na Malcie będzie skuteczny.
We wtorek Mistrz Malty sensacyjnie pokonał Mistrza Słowacji 1:0, ale nie mydliłbym sobie oczu tym wynikiem. Lepiej skoncentrować się tylko na tym spotkaniu, a tutaj Ruch piłkarsko jest lepszy i powinien ten fakt udokumentować wygrywając pewnie to spotkanie. Nie mam na myśli żadnego pogromu, ale np. pewny wynik 2:0 dla Niebieskich.
Siauliai - Wisła Kraków @ - 1,60 w Unibet | 9/10
Siauliai to w obecnie trwającym sezonie ligi litewskiej zwyczajowy średniak. W tabeli po 15 kolejkach plasują się ledwie na 7 miejscu [10 drużyn], co nie wystawia tej drużynie dobrej oceny. Za fakt iż to zespół z całą pewnością do ogrania niech świadczy fakt, że jednym z najlepszych zawodników jest napastnik Raskow, który jeszcze przed rokiem występował w III ligowej Pogoni Siedlce :wink: Jeśli chodzi o innych piłkarzy to być może przez niektórych będzie kojarzony 14-krotny reprezentant Litwy obrońca Kancelskis, który kiedyś próbował swoich sił w Hearts. Nie ulega wątpliwości, że rywal nawet w porównaniu do Levadii Talinn wygląda na słabszego. Co prawda nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca, ale wydaje mi się, że Wisła pewnie w tym meczu zwycięży. W drużynie trenera Kasperczaka owszem są problemy z linią obrony, ale ta formacja nie powinna być wielokrotnie testowana przez zawodników Szawli. Żurawski, Brożek, Boguski, Sobolewski, Łobodziński, Kirm i spółka... powinni załatwić sprawę awansu już na Litwie :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom